коцурроо

За малого вступилась уся маршрутка, бо водій не хотів його везти за пільгою. Кричав про Коцуру…

104 3667

Їду маршруткою з Шахтарського мікрорайону. Це в Нововолинську. Пасажирів небагато, тихо.

На одній із зупинок заходить хлопчина, показує водієві посвідчення.

Той голосно й різко:

 – Ану що там у тебе?

  – З багатодітної родини…

 – Плати! Це посвідчення платне!!

Шо, опять?..

Водії з перевізниками знову плюють і чхають на закон України “Про охорону дитинства”!

Плюють і на рішення №21/51 Нововолинської міськради, яка 22 грудня на вимогу прокуратури внесла зміни у своє незаконне рішення від 12 жовтня 2017 р. та відновила безоплатний проїзд дітей із багатодітних родин у міських маршрутках.

 

 

Підходжу до водія, нагадую, що пасажир із таким посвідченням не повинен сплачувати за проїзд. Питаю прізвище водія та перевізника.

– Перевізник – Бохван Сергій Миколайович! А нового рішення міськради в нас немає! Нам Коцура роздав тільки те, де вони мають платити за проїзд!  – нервово вигукує водій.

 – Нове рішення давно оприлюднили на сайті міськради, – кажу я.

– А інтернет нам не указ! Нам газета – указ, а в газеті воно не опубліковане!

Он як заспівали!

Коцура – це начальник відділу транспорту та зв’язку виконкому Нововолинської міськради. Юрій Васильович Коцура мав іще у грудні ознайомити перевізників із документом про відновлення пільг.

Начальник відділу взаємодїї зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Світлана Йосипівна Груй давно мала довести рішення до відома нововолинців через засоби масової інформації.

Контроль  за виконанням рішення №21/51 від 22 грудня 2017 р. депутати поклали на першого заступника міського голови, секретаря Нововолинської міськради Андрія Мироновича Сторонського.

 

Ось хто має контролювати перевізників! Пан Сторонський власною персоною

 

Надаю посилання на сайт Нововолинської міськради, де можна відкрити це воістину вікопомне рішення:

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua/index.php/miska-vlada/normatyvni-akty/rishennia-miskoi-rady/4821-2017-rik-21-sesiia-somoho-sklykannia.html

Однак ДОСІ ніхто з чиновників ніде не гомонів. Ніхто з них не виконує рішення міської ради!

Коцура – не ознайомив, Груй – не довела до відома, а Сторонський ніц не контролює!

І тих хлоп’ят із посвідченнями крикливі водії шугають, як мишенят.

А прокуратура – ви в курсі – сидить тихенько у колишньому дитсадку, не кує й не меле.

Це що, змова?..

 

 

Двоє дорослих пасажирів рішуче вступилися за пацанчика. Одна жінка пообіцяла завтра вранці зателефонувати Коцурі. Я набрала номер начальника відділу транспорту ще в маршрутці. Це було о 19.57 – якраз під’їхали до вулиці Шахтарської.

Пан Коцура не відповів аж дотепер.

Номер маршрутки АС 3969 АК. Перевізник – Бохван. Прізвище водія сподіваюсь дізнатися від Коцури.

А чому чиновники виконкому Нововолинської міськради разом із перевізниками плюють на рішення депутатів від 22 грудня і на закон України “Про охорону дитинства” – нехай з’ясовує прокурор Волинської області. Йому цю публікацію надішлю зараз першому.

Чесно попереджаю всіх перевізників у Нововолинську.

Якщо на моїх очах водій маршрутки відмовлятиме малому чи старому пільговику в безоплатному проїзді, негайно викличу поліцію.

 

 

І доможуся, щоб протокол склали не лише на водія з перевізником, а й на Коцуру, Груй та Сторонського – за службове недбальство, за злісне невиконання рішення органу місцевого самоврядування.

Відеорепортаж із цього дійства подивляться в Генпрокуратурі, МВС і Адміністрації Президента. Обіцяю.

 

Наталя Камишникова

 

Довідково

УКРАЇНА

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я від  22 грудня 2017 року  № 21/51   

м. Нововолинськ

Про внесення змін до рішення міської ради від 12 жовтня 2017 року № 19/8 «Про перелік категорій громадян, яким додатково надаватимуться пільги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, ст. 31 Закону України «Про автомобільний транспорт», проаналізувавши норми чинного законодавства, що регламентують порядок здійснення перевезень пільгових категорій громадян  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 12 жовтня 2017 року № 19/8 «Про перелік категорій громадян, яким додатково надаватимуться пільги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі», виклавши його в новій редакції:

«1. Взяти до відома, що пільги на проїзд громадян пільгових категорій не поширюються на таксі.

  1. Пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в порядку, передбаченому чинним законодавством.
  2. Зобов’язати відділ транспорту і зв’язку (Коцура Ю.В.) довести рішення до відома підприємств та підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.
  3. Відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю (Груй С.Й.) довести рішення до відома мешканців міста через засоби масової інформації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Сторонського А.М.»
  5. Попередню редакцію рішення № 19/8 від 12.10.2017 року вважати такою, що втратила чинність.

 

Міський голова                                                                             В.Б. Сапожніков

Коцура 32650

У ТЕМУ:

Перевізники плюють на рішення міськради!..

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

104 Коментар "За малого вступилась уся маршрутка, бо водій не хотів його везти за пільгою. Кричав про Коцуру…"

повідомляти

пільговик
6 місяців 18 днів тому

А мер разом зі своєю радою та чиновниками буде попльовувати та харкати на громаду до тих пір., поки бездіяльна прокуратура кришуватиме його беззаконня, Якщо вніс зміни у рішення. значить рішення було прийняте незаконно, А за беззаконня треба притягати до відповідальності, а не тупо спостерігати, як “безпредельщик” втіхаря сидить в ” кущах” і провокує скандали між пільговиками і перевізниками,

Фея
6 місяців 18 днів тому

Я просто в шоці – дитина і шофер, як амбал! …..

шок
6 місяців 18 днів тому

В того водія невістка в податковій працює,в іншого – мама депутатка приближена до мера, ще в одного сестра – ексголова міського суду ( тепер суддя апеляційного). Там” випадкових ” перевізників немає. ….. Скажуть “ФАС” – будуть кочмарити пільговиків. Скажуь” ФУ” – будутьсидіти смирно…. Таким чином “шокує” і “шикує” не тільки місцевий бізнес, але й уся провладна бюджетна сфера .

Фея
6 місяців 18 днів тому

Через таке кумівство страждають абсолютно всі сфери нашого життя.ще, починаючи зі школи, коли дитина дивиться на батьків і знає, що без “криші” і “лапи” жити не по понятях і якось неправильно. Все життя іде наперекосяк у нормальних і порядних людей, через те, що якесь мурло ( і не одне) займає не своє місце і робить не свою роботу. Можете мені повірити, бо я знаю що кажу.

Феїна сумна правда
6 місяців 17 днів тому

це є ІСТИННА ПРАВДА .

АНАТОЛЬ_
6 місяців 17 днів тому

Взяли б, “Шок” та й написали про родинні зв’язки посадовців міськради та перевізників. Все одно анонімно пишете: то чого боятися? Я пишу під своїм іменем та й НС, теж. Якби, до речі, не Н.Камишникова то так воно й згуло б у іншу реальність. Корумповану і злодійську. А скільки, цікаво, Коцюра (саме так звучить його прізвище українською) буде працювати нач. транспортного відділу НМР? При таких порушеннях Кодексу етики і поведінки місцевого службовця, як у нього. І де поділися прокурори?

шок
6 місяців 17 днів тому

Та не переймайтеся, Анатолію тими “родинними” звязками, Це не є великим секретом, Ніхто нікого притягувати не збирається. ,

Фея
6 місяців 17 днів тому

Взагалі то я не дуже ховаюсь. Коли буде потрібно, то можу свідчити по тій чи іншій справі, бо викладаю у коментарях добре перевірені і правдиві факти. Правда, правда і іще раз правда і тільки правда.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 17 днів тому

І я так. Браво!

Фея
6 місяців 17 днів тому

“Шок”, але це діло/кумівство треба припиняти і присікати однозначно, хочаб заради того, аби хоч трохи жити краще і мати хоч якісь перспективи у майбутньому.

шок
6 місяців 17 днів тому

А я хіба проти. ? Тільки як ви це “присікання” собі уявляєте ? У нашому місті крім ” Радара” навіть висловитись вголос ,щоб бути почутими, ніде немає змоги. Правоохоронні органи, ради ,.чиновники, які наділені необхідними повноваженнями на таке ” присікання” тяжко паралізовані невиліковною корупційно-кліптоманською хворобою., а тому,як бачите з наведеної публікації “Радара” не спроможні це робити. Майдан Гідності ” очолили олігархи, атовців як піддослідних кроликів поступово масово знищують на сході України.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 17 днів тому

“Радар” – це совість Нововолинська, яка вигулькнула із далеких всесвітів і сузір’їв, щоби нагадати нам всім: ми ще й досі люди, і мусимо повернути собі давно втрачену правду та любов до ближнього. Хай навіть і ціною власного життя… Бо без цього ми не можемо вважатися повноцінними людьми.

Фея
6 місяців 17 днів тому

Пане Шок, бо це якраз той момент, коли необхідно зрозуміти, що Радар унікальний, що до слова Радару потрібно і просто необхідно прислухались і гуртуватися довкола нього, щоб влучним словом, влучними публікаціями бити всяку нечисть, незважаючи на посади і ранги, які та нечисть займає. Правда правда і нічого крім правди, бо нечисть правди боїться.

Фея
6 місяців 17 днів тому

Іще, пане Шок і шановні інші користувачі, таке “кумівство ” в цивілізованих країнах корупцією називається.

шок
6 місяців 16 днів тому

Хто б , Фея, може й сумнівався, а ” шок і і нші користувачі ” не будуть.

шок
6 місяців 17 днів тому

Шановна Фея , до чого ці ваші повчання ? Якщо ви допускаєте думку про неправдивість моїх коментарів, або вважаєте, що я не розумію унікальність Радара, то ви дуже глибоко помиляєтеся або неуважно прочитали мої коментарі.

Фея
6 місяців 16 днів тому

Просто ви казали, що боротися нікому, але ж за Радаром є і непасивні, навіть активні користувачі. То це все разом і Вас в тому числі я і мала на увазі. В жодному разі не мала наміру вас образити, але потрібно не опускати руки і гнати від себе думку, що нічого зробити не вдасться. Перепрошую, коли щось не так, але пропоную визначитися із першочерговими проблемами і розробити план дій. Хто за?

шок
6 місяців 16 днів тому

Щановна Фея, а де візьмемо ресурси на реалізацію розроблених планів ? Може з місьного бюджету нам виділять кошти разом з очільником ? А ,може, об’єднуватися з цивілізованими громадами за межами України ? Перший і останній, хто запрошував у місто незалежних репортерів ЗІКу, – був Желізко. 100 меріаських ” голів” міських організацій на 100% влаштовує мерівське ТТІ. То що, може, ще однієї такої “спільноти” забракло у місті?

Фея
6 місяців 16 днів тому

Ваш сарказм вважаю недоречним. Вже неодноразово мала можливість переконатись, що не все за гроші купиш і не все впирається у гроші. Але коли ви цього не розумієте, то мені сказати вам більше нічого.

гість
6 місяців 17 днів тому

А де на фото ” амбал” ?”Амбала” в студію!

Галина
6 місяців 17 днів тому

А ви спитайте, коли останній раз Сапожніков, Сторонський їздили маршрутками, і тоді все стане ясно. 20 років назад? Сміх та й годі!

анти чобіт
6 місяців 16 днів тому

а сапожніков невдоволенний своєю маленькою зарплатою 15 500 грн а дехто на 1500 виживає

вася
6 місяців 18 днів тому

У Червонограді пільговики їздять без обмежень, а у нас чиновники обнагліли до краю. Нововолинці, не будьте інертними.

поверніть і нам право
6 місяців 18 днів тому

В Луцьку також пенсіонери їздять без обмежень

Соня
6 місяців 17 днів тому

Неправда

поверніть і нам право
6 місяців 17 днів тому

Соня ,в Луцьку пенсіонери їздять без обмежень на тролейбусах. Не кажіть “гоп”, якщо не перевірили. .

Саня
6 місяців 17 днів тому

В Червонограді проїзд з 1лютого 5грн а в нас 3грн бачите різницю чи ви хочете такого.Подумайте про остальних .

поверніть і нам право
6 місяців 17 днів тому

А я ,Соня, подумую, що ви соціальним транспортом не користуєтеся, а хочете і надалі збагачуватися за рахунок пенсіонерів

Олександр
6 місяців 18 днів тому

Це не змова-це Нововолинська дійсність!

Цаца
6 місяців 17 днів тому

За кермом і був той самий Бохван Сергій Миколайович. Підприємець і водій.

гість
6 місяців 16 днів тому

Цаца, як вас розуміти ? Хіба Радар написав про якогось “не того самого ” Бохвана ?

Ірина Марків
6 місяців 17 днів тому

До вашого відома!!! У Львові пенсіонерів вже виганяють з автобусів! Бо в жодному законі нема – що вони пільговики! Сюрприз!
http://dyvys.info/2018/01/22/pilga-na-proyizd-dlya-pensioneriv-po-viku-ne-zakriplena-u-zhodnomu-zakoni-ivan-velijka-interv-yu/

шок Ірина Марків
6 місяців 17 днів тому

Скасування пільг , наданим пенсіонера м згідно закону, затвердженого Кабінетом Міністрів радою львівських перевізників -є не лише порушенням чинного законодавства України, але й грубим порушенням прав літніх людей , наданих їм державою.

шанувальник
6 місяців 17 днів тому

я теж думав що прокуратура має здійснювати нагляд за дотриманням законів.а дзуськи .по новому закону у них ця функція відсутня.

шанувальник
6 місяців 17 днів тому

а коцура -такий собі маленький кору…

Вовк
6 місяців 17 днів тому

Друзі, взагалі щось помітно зменшилась кількість пасажирів у маршрутках. Ще трішки – і люди між собою домовляться. Батьки діток будуть самі підвозити, тиждень один везе. тиждень – інший… Просто домовились 4-5 батьків, скинулись по …грн. і ті маршрутки нехай боком катають, якщо такі наглі водіі і власники. Автівка зараз майже у кожній сім’і є, тому бойкот маршруткам )))

Фея
6 місяців 17 днів тому

Про такий розвиток подій вже писали. Толкова ідея, я вам скажу.

Фея
6 місяців 17 днів тому

А тим часом оголошено конкурс для перевізників по місту і не тільки.

А ШО Я!!!
6 місяців 17 днів тому

Твою дівізію, багатодітні…пільги усі: проїзд, субсидії, школи,садочки…Ви для себе народжуєте… Держава гарантує,а не Сапожніков чи Коцура.. Всі питання туди..

4 А шо я ? Дівізія!!!
6 місяців 16 днів тому
А в Нововолинську державою є Сапожніков. А в цивілізованому світі Меркель – очільник найбагатшої країни – живе з чоловіком у двохкімнатній квартирі. А багатодітні матері там отримують по 1000 євро на дитину плюс ще різноманітні пільги таким сім’ям. А в Нововолинську ДЕРЖАВА отриману безкоштовно квартиру приватизувала на батьків, ХОЧА БАТЬКИ НА ТОЙ ЧАС ЖИТЛОМ БУЛИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ. Проживає сама ДЕРЖАВА з дружиною в крутому особняку на 200 кв.м у центрі міста . Зарплату отримує найвищу серед інших обласнхж ДЕРЖАВ. А багатодітним матерям нововолинська ДЕРЖАВА замість низького поклону і щиросердого СПАСИБІ за збільшення населення міста, чиїм коштом щорічно неабияк збагачується ДЕРЖАВА, –… Читати далі »
Федір
6 місяців 17 днів тому

Перевізники бастуйте зупиняйтеся бо вас з’їдять.А прості люди будуть ходити пішки.Де візьме Бохван кошти на ремонт автобуса зарплату водію в нього теж сім’я поставтесь до того розумно.

Олександр
6 місяців 16 днів тому

А Бохван хай з *базарниками* об*єднується-в них також *клієнти* пропадають….Не може *нормально*бути в країні з *європейськими* цінами і українськими(африканськими) зарплатами.

Саня
6 місяців 17 днів тому

Бохван зупиняй автобуси я думаю що Чабан теж зупинить і їх остальних підтримають.

гість
6 місяців 17 днів тому

Соню, ці двоє зайця в полі заганяють за 5 копійок , а ви пропонуєте їм простой безоплатний вчинитиити.

Адвокат
6 місяців 17 днів тому

Пільговики відстоюють свої інтереси а перевізники должні відстоювати свої.Найміть адвоката зі Львова і все буде добре.

гість
6 місяців 17 днів тому

Та краще нововолинських адвокатів найняти , вони не гірше львівських клієнта за його ж гроші палити вміють

Чабан
6 місяців 17 днів тому

Оголошено конкурс на маршрути ,беріть автобус за півтора міліона і можете всіх возити безкоштовно.А то всі такі розумні ,13 маршрут завжди є у конкурсі.Спробуйте будьласка.Можете і на город а як заробите грошей мішок візьмете всі остальні маршрути заберете.Вам місцева влада дає шанс.А то читати жутко про гроші які перевізники грибуть лопатами ,побутьте в їх шкурі.

Олександр
6 місяців 16 днів тому

…розумно,і головне корисно….для місцевої влади! Як розтягнути всі Нововолинські підприємства-*радників* не потрібно було,а створити комунальне підприємство….

Наталія
6 місяців 12 днів тому

Ви молодець. Поважаю людей,які заступляться отак за чужу дитину. Я влітку ,будучи вагітною заступилася за дівчинку років 5-ти . Маршрутка була переповнена. Мені вступили місце і поряд посадила мама дитину . Зайшла повна жінка.років 60-ти і вигнала дитину. Дитина зі сльозами в очах питала в мами коли вже вони доїдуть і вийдуть .
Так от та жінка почала кричати,проклинати мене… Знаєте треба мати залізні нерви, щоб навіть себе захистити, не те що когось.

wpDiscuz