Стрілянина на виїзді з Нововолинська! Крутий бойовик
— 02/12/2016 10 3649У Нововолинську вчора стріляли. Поліцейські. По машині порушника, який намагався на них наїхати.
Погоня була серйозною!
На виїзді з Нововолинська співробітники сектору реагування патрульної поліції помітили автомобіль «Mercedes Sprinter», який рухався без номерних знаків і мав видимі механічні пошкодження.
Водій проігнорував законну вимогу правоохоронців зупинитись і продовжив рух на великій швидкості. Наряд поліції на службовому автомобілі почав переслідувати порушника.
За межами населеного пункту на автодорозі сполученням «Ковель – Жовква» водій іномарки намагався наїхати на співробітників поліції.
Для примусової зупинки «Mercedes Sprinter» сержант поліції застосував табельну зброю та здійснив кілька пострілів по колесах автомобіля зловмисника.
Авто зупинилось, водій його покинув і намагався втекти. Поліцейські його затримали.
– Правопорушником виявився 35-річний мешканець Нововолинська. Чоловіка раніше вже притягували до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків.
Нині слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) ККУ, – повідомив Василь Лесь, керівник Нововолинського відділу поліції.
Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування, – інформує прес-служба волинської поліції.
Розкажу iншим:
Також читають
-
-
Украв, щоб інші не поцупили!..
— 24/09/2022У селищі Благодатному чоловік тихцем забрав собі чужий ровер. Тепер йому світить від 5 до 8 років за гратами, бо ж воєнний стан. А було так. 13 серпня вранці близько 7.55 продавчиня, приїхавши на роботу велосипедом, звично поставила його біля магазину. Це у самому центрі селища, на площі. Чолов’яга, який мешкає через дорогу і зловживає…
-
Битва за кластерність: чому Сапожніков і Сторонський не лобіюють Нововолинську лікарню?
— 14/09/2022Нововолинська центральна міська лікарня сьогодні на слуху. Заклад претендує на статус «кластерної лікарні». І цілком його заслуговує. Це підтверджують і пацієнти, і дослідження. Але за цей статус бореться і ТМО Володимира, в якого лобісти куди сильніші. Кажуть, дійшли ледь не до Офісу Президента. Про Нововолинську ЦМЛ публічно висловився депутат райради Андрій Нагорний. Але Володимирське лобі…
-
Загинув Макс Багнюк, нововолинець
— 12/08/2022Відучора у соцмережах оплакують загибель офіцера Збройних Сил України Максима Багнюка. Це випускник Нововолинського обласного ліцею (2016), Львівської академії сухопутних військ. Мешкав у селищі Благодатному. Йому було 23. Батько його друга, також бойового офіцера, написав на фейсбук: А це розповідає однокласниця героя: Наші співчуття родині та близьким.
-
Таких оголошень іще не було!
— 11/08/2022На афішній тумбі у центрі Нововолинська висить цікаве оголошення. Пропонують послуги з вивчення української – в задоволення й на результат. Досі в нашому місті пропонували підтягнути українську з репетитором – зазвичай для ЗНО, вступу до вишів. А оце розраховано на іншу цільову аудиторію – переселенців, яких значно побільшало в Нововолинській громаді через повномасштабну війну. Тішить,…
-
Цупив породу, знову попався. Знову Паша, знову Лисий?
— 05/08/20221 серпня вдень, як повідомив РАДАРУ інсайдер, у районі недіючої першої шахти поліціянти перепинили вантажівку з гірничою породою. Документів на неї не було: звідки, скільки, куди і почім – невідомо. Швидше за все, водій їхав із так само недіючої четвертої шахти, бо навантажувач стояв саме біля її терикону. І слід від протектора свіжий… Така техніка…
-
Сапожнікова звільнили. Сторонському підготуватись?
— 02/08/2022Віктор Сапожніков уже не працює першим заступником голови Володимирської районної військової адміністрації. Його звільнили 29 липня. На заваді довічному перебуванню на посадах став, гадаємо, не поважний вік (68 років) і навіть не стан здоров’я з імовірною групою інвалідності. Тут щось інше. Можливо, якісь оборудки чи зловживання. Як стверджує сайт “Буг”, Пан Сапожніков разом із іншим…
-
СВІЙ УБИВ СВОЇХ. Патрульний збив на смерть дільничного і нацгвардійця
— 28/07/2022Учора близько 21-ї години на виїзді з Нововолинська на Володимир сталася жахлива ДТП. Сержант поліції, перебуваючи поза службою, спробував своїм “Опелем” оминути авто, яке проходило перевірку на блокпосту. Точніше, на тимчасовому контрольно-пропускному пункті, облаштованому якраз нещодавно. Поліціянт явно перевищив швидкість (кажуть, до 180 км/год) і намагався об’їхати узбіччям. Далі – слова очевидиці у спільноті “Нововолинськ…
-
Хто і чому кришує рішайла-кадебіста?
— 21/07/2022Є в Нововолинську такий, прости Господи, персонаж. Історик за фахом, сталініст за переконаннями, шахтарський пенсіонер із досвідом, як сам стверджує, роботи на КДБ. Чи стукачем був, чи служив колись у війську по цій лінії, чи те і те. Ще 7 років тому аж ціла фракція Нововолинської міськради зверталася в управління СБУ з проханням притягти цього…
-
Розшукують падлюку. Терміново!
— 05/07/2022Це сталось учора вдосвіта в Нововолинську. На смітник у дворі будинку №9, що у 15-му мікрорайоні, якась падлюка викинула аж СІМОХ цуценят. Безпорадна малеча скавуліла, хотіла їсти-пити і просилась до своєї собачої мами. Так минуло півдня. Урешті-решт нагодились добрі люди, які вирішили забрати песиків на перетримку. На той час дітлашня вже тягала цуценят по кущах….
Радар
Хай береже своє життя, він декому заважає.
Відредаговано
Модер
Ольга в ОК: За такі речі 3 роки – мало. Треба більше давати. Або іншу статтю пошукати цьому порушнику.
вчора на дачах біля кладовища в 7 вечора були патрульні.бус без знаків і машина на польських номерах,щось рішали
Колись було тихеньке містечко.. Кожного дня як не крадіжка , так ще щось.. Але хоч почала радувати поліція.. Сьогодні вночі зловили на гарячому злодія Леоніда Ш. !! Щось таки і роблять, не можна іх звинувачувати в бездіяльності. Слава про це розкотилася вже нашим містечком
Нарешті наша міліція почала щось робити, може цей Лесь наведе порядок і візьметься за наркоманів…..
братись потрібно не за наркоманів а наркозбутчиків, але на разі вже більше року відсутня процедура документування збуту наркотиків, старі міліцейські інструкції не дійсні а нових не придумали, ось така реформа, хоча всі про це знають
Леся Дубик у соцмережах: поліція працює… а суд гальмує?