Активіст вимагає від влади Нововолинська підтримати блокаду торгівлі з агресором

7 874

Західна Україна масово виступає проти торгівлі з окупованими територіями і проти розгону блокади.

А от Нововолинська міська рада жодного рішення щодо цього не ухвалила.

– Ми звернулись до нововолинського міського голови з вимогою скликати позачергову сесію міської ради й засудити розгін блокадних постів. Переконані: таке рішення підтримує переважна більшість нововолинців! – заявив РАДАРУ громадський діяч Володимир Мигас.

Ось звернення до нововолинських владців:

 

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вуаля
4 років тому

Ще один пункт – перетин межі розмежування з Кримом тільки по українських паспортах.

editor
4 років тому

Андрій Квітень: Новік, так тримати! Разом ми виженемо цих зрадників!
Інна Совальська: А Володимир, як завжди, спить? У нас ще й гуляють провокаційні вірші під грифом Шевченка російською по навчальних закладах.

Володимир
4 років тому

Агов депутати -скажіть своє слово , люди за вас голосували і хочуть почути вашу позицію

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому

У кабінеті В. Сапожнікова, у 2013 році, висів портрет кривавого ката України В.Януковича. Чи є там нині портрет Порошенка, не знаю – я гидую туди ходити. Порядні люди давно бридяться таким мером. Саме тоді, під час перевірок мною, В. Мигасом і В. Киричуком сапожніковської службової “янукіади” й обматюкав мене, аж надто майстерно, А.Сторонський. Потім були суди на яких кривосвідчили В.Рожелюк та мерська секретарша, яка пішла потім на підвищенння. Ви, люди, теж туди не ходіть без необхідності. Це не принесе іам користі, повірте. Тільки одні страждання. У цієї людини, інтриги, зажерливість і гроші затьмарили розум навіки. Вона не зміниться і розкається ніколи.

анти чобіт
4 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

там були портрети кравчука .кучми.ющенка.януковича.як у фільмі власть меняется

Порох
4 років тому

парасюки майданные разрушают страну

editor
4 років тому

Володимир Бучко: Сталося те, про що я говорив ще в лютому. Блокада Донбасу була вигідна тільки Росії. Садовий та Тимошенко, як організатори блокади, діяли в інтересах Кремля та ради власного піару. Росія, прикрившись «гуманітарною катастрофою» від блокади, частково легалізувала ДНР і ЛНР, а потім віджала українські підприємства. І зауважу, що за такі дії додаткові санкції проти Росії ЄС та США не ввели, адже ми типу «самі спровокували».
Силовий розгін одного із так званих «редутів» був потрібен лише для того, щоб перевірити, чи зможемо ми постачати українське вугілля з окупованих територій. На жаль, ні. Росія заявила, що українські шахти націоналізовані, а українське вугілля вона постачає на свій ринок.
В результаті, на окупованих територіях ми втратили свої підприємства, а вугілля будемо купувати через Росію, поки не організуємо масові поставки з інших країн. У будь якому випадку за вугілля ми будемо платити не гривнями, а валютою, якої у нас і так немає.
У відповідь на дії Росії в України не залишилося іншого виходу, як повністю заблокувати транспортне сполучення з ОРДЛО. Зараз уряд працює над тим, щоб стабілізувати роботу енергетичного сектору та металургії. Я дуже надіюсь, що США та ЄС нам допоможуть.
Порошенко заявив, що Садовий та Тимошенко мають компенсувати збитки Україні. І я з цим абсолютно погоджуюся. Так як своїми діями ці політикани нанесли Україні значну економічну шкоду.
Все це свідчить про те, що Росія не буде виконувати мінські домовленості і не збирається повертати Донбас. А значить плани по відновленню колишньої могутності імперії за рахунок території України, її економіки та потенціалу українського народу у Росії не змінилися. Війна у різних фазах буде продовжуватися до тих пір, поки Росія не перестане існувати як імперія. І якщо якийсь політик заявляє, що він закінчить війну, як прийде до влади, то це значить, що він зрадник і планує здати суверенітет України. Володимир Бучко