Авторитета взяли разом з бандою. Вимагав у підприємця 40 тисяч доларів. ОНОВЛЕНО!

9 3743

«Злодія в законі» разом з трьома подільниками затримала на Волині СБУ в оселі місцевого підприємця.

Спецоперація відбулася вчасно, бо рекетири мали намір «вибити» гроші з бізнесмена.

Кримінальний авторитет був «коронований» на «сходці» у 2014 р. Банда спеціалізувалася на вимаганні грошей та розбійних нападах у Волинській області.

 

 

Розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання про оголошення зловмисникам про підозру та взяття його під варту.

Прес-служба УСБУ у Волинській області

ДОПОВНЕНО!

В інтернеті повідомляють, що це Ротман Осипян (на прізвисько Ротман) із родини луцького міліціонера.

Має 20 років кримінального стажу, кілька судимостей і ходок на зону. “Коронований” російськими бандюганами на Кіпрі – у турецькій його частині.

Пов’язали Ротмана та трьох подільників у будинку на вулиці Липинського в Луцьку.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ігор Желізко
5 років тому

Особливо я в це не вірю. На волині великомасштабних злочинців не затримують, а тільки так кого підставили. Попросив хтось кому заборгував за щось, піди нагадай що винен, от бідака і у в’язниці. Зробив медвежу послугу, а тим які дійсно кришують настоящих злодіїв які розкрадають чуже майно на міліони, десятки та і на сотні міліонів знищуючи народу належне життя розводячи корупцію, їх не чіпають. Піймали такого бідаку і галочка прокурорам що вони ніби “працюють”. Показник крадія є те, що він накрав і має, їздить на дорогих авта, відпочиває в країнах в дорогих готелях і т.д. А скільки таких в Нововолинську ? Я втернений що в тих хлопців ні гроша за душою, вони навіть не мають чим корупційно відкупитись. Тож які вони злодії ? (Щодо фону написаного, це мої не домисли а факти, це те що я наочно бачу у Волинській області).

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

Особисто мені теж не дуже віриться – “Коронували”, “вимгав $40 тис.” , “на Волині взяли”… Чому “не беруть” волинські поліціянти своїх злодіїв “у законі” – в Нововолинській місцевій раді? “Злодійськіших та законніших”, вже мабуть і немає в Україні. Що, у одному запрягу знаходитесь? Вони були “короновані” ще у радянські часи – більше 27 років тому, і теж, як і Янукович були комуністами та “стукачами” КГБ СССР. І крали, крали, крали! І до цих пір обкрадають територіальну громаду міста. Назвати прізвища? Ви від мене кожний день їх чуєте. Та все ж не “в’яжете”, бо у одному хомуті ходите. Наказу зверху немає? То ми самі, незабаром, віддамо такого наказа… Чесного, прозорого і по-правді.

Леон
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Анатоль, смотри …. сразу хочу извиниться за русский язык, у менямв телефоне нет Украинской раскладки. Так вот, Ты Анатоль НЕ ПРАВ, Ты знаешь этого человека? Я о Ротмане интересуюсь. А я знаю, и знаю очень хорошо. Они действительно ВОР, КОРОНОВАНЫЙ. Он наверное один из немногих кто соответствует тому кем называется. Из роскоши всё что имеет это машина, да машина хорошая у него. И ВСЁ, ни домов ни квартир у него нет, и не потому что он нищий, нет, а ПОТОМУ ЧТО НЕПРИЕМЛЕМО ВОРУ ЖИТЬ В РОСКОШИ. Я сидел с ним … ладно проехали.
А в остальном Ты прав. Помню както одному оперу говорю: ” Вот скажи О… (имя называть не буду), чем ТЫ ЛУЧШЕ МЕНЯ, чем ты “чишче” меня перед людьми?”. У этого опера была лучшая раскрываемость в области, он офигел от моей наглости говорит “Лё…. ты чё, ох….ел”. Я его остановил, и говорю дай закончу вопрос: “… вот ЧЕМ ТЫ ЛУЧШЕ МЕНЯ. Да я “ВОРА”, ворую, за это три раза “отчалился”, но я этого не скрываю и не отрицаю. И хоть я т нарушаю закон, но я его кважаю. А ты, ОФИЦЕР милиции, получаешь зарплату и льготы за то что ДОЛЖЕН ЗАКОН ЗАЩИЩАТЬ. Ты же этот закон ебё…ь во всех позах камасутры, крышуешь барыг опиумных, берёшь взятки и ещё много много чего. Вот я первую судимость получил за то что дал двоим по рылу, они ко мне пристали, я защищался и получил полтора года. Ты же Ол… вместе со своим отделом четыре часа меня “закатываете” что бы я взял на себя эпизод, ХОТЯ ЭТО НИ Я СДЕЛАЛ. И ТЕБЕ ЗА ТО ЧТО ТЫ У МЕНЯ ОТБИРАЕШЬ ЗДОРОВЬЕ ЗАПЛАТЯТ ЗАРПЛАТУ, а если я сломаюсь и возьму на себя то ещё и премию получите. ТАК ЧЕМ ВЫ МЕНТЫ ЛУЧШЕ МЕНЯ???”
Знаете Анатоль что ответил мне этот оперативник? А ничего, он меня молча отпустил.

Guest
5 років тому

Що? Де? Коли? Невідомо

editor
5 років тому
Відповісти  Guest

СБУ шифрується невідь для чого.

Guest
5 років тому
Відповісти  editor

Шифрується для можливості відмазати його за $$$

editor
5 років тому

Тільки мене одну дивує, що СБУ ловить злодіїв, а доблесна поліція проводить “контртерористичну операцію” з розгону блокади?
Хто забув – у нас уже три роки триває антитерористична операція, якою керує СБУ…

editor
5 років тому

Доповнили новину. Ім’я, пароль і явка.

анти чобіт
5 років тому

ось так же затримували нашого вічного мера і де вирок?