АТБ щовечора поливає прострочку отрутою і виносить на смітник, а там… Жах і шок

31 12871

Щовечора о 20.00 працівники супермаркетів АТБ збирають усю “прострочку” (протерміновані продукти), поливають їх якоюсь отрутою  – і виносять на смітник. Там це “добро” розбирають бомжі чи просто бідні люди. Їдять…

Також цей отруєний харч їдять собаки. Після того конають у муках.

Так мережа АТБ робить у Львові, і про це писали ЗМІ.

Так само – за наказом адміністрації – роблять у Нововолинську. Про це повідомив РАДАРУ добре обізнаний громадянин.

Нешановна адміністраціє АТБ, це не просто злочин – це смертельний гріх, і вам вернеться. Вернеться і працівникам, які виконують ці явно злочинні накази.

Усі, хто має серце, – треба зібратись біля магазинів АТБ, провести пікет, висловити своє обурення керівникам цих супермаркетів, викласти відео в інтернеті.

Прокурори, ви б поцікавились, де насправді АТБ утилізує протерміновані продукти. Там, де зазначено по документах, чи на смітнику, аби зекономити на вивезенні?

Бо сьогодні у траві лежать отруєні собаки, коти, птахи, а завтра –  злиденні бабці? діти?..

 

 

А ось що повідомляє у соцмережі львів’янка Галина Костюк:

– Терміново !!!

Що виробляє мережа магазинів АТБ у Львові. Ввечері година восьма вони вивозять своїми возиками на смітник протерміновані продукти або пригнивші овочі. Вивозять багато. А найбільше курячих стегон, крилець. Або і цілих запакованих курей “Наша ряба”. І все би нічого. Але останніми днями вони стали все те обробляти сильними хімічними розчинами, “Доместос”, “Білизна”. Не просто покропили, а облито конкретно, просочено наскрізь.

Позавчора йшла ввечері годувати своїх вуличних котів. А біля сміттєвих баків, що у дворі будинку Широка, 68, дико скулить, аж падає на спину маленька руда собачка. Я підійшла, вона втекла . На землі лежить шматок курячої грудинки, обробленої якимись їдучими хімікатами. Поміж баками розсипані кілограми апельсинів, бананів, яблук.

От дитина просто заради цікавості візьме то в руки. Я собі так попекла праву руку, що досі не можу нею нічого робити. Вчора зранку біля смітника вже лежали дві мертві сороки. І мені пропали два вуличних котики, які також любили ввечері заскочити на контейнер, щоб знайти собі щось.

Я пішла до старшого продавця магазину АТБ, що на Широкій, щоб прояснити ситуацію.

Вона мені каже: “Ми будемо то робити, бо нас примушує вище начальство”.

Якщо ви вже такі жлоби і вам шкода, щоб ті продукти дісталися комусь, утилізуйте, везіть за місто, закопуйте.

А не так, щоб все те валялося поміж будинками. Я скільки разів говорила на всіх громадських слуханнях щодо безпритульних тварин, що такі супермаркети можуть укласти угоду з такими, як я. А я годую на вулиці 40 вуличних котів і кількох собак.

Ми би ті протерміновані продукти купували за півціни. Ми знаємо, що з ними робити: добре вимочити, кілька разів проварити. І то прекрасний корм для бездомних тварин.

Чому це пишу… Бо сама не дам ради з магазинами. Вони будуть надалі труїти тварин. Вчора собака,  птахи, коти. А завтра?

А їхати десь у міськраду я не можу, бо інвалід, з трудом пересуваюся.

 

На фото – акція протесту проти жлобської “політики” АТБ.

Ця мережа годує “русский мир” і труїть український?..

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
31 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

І кажуть, що це робить у Нововолинську охорона АТБ. Згідно з наказом керівництва супермаркетів.

editor
4 років тому

Oksana Sulima: Вчора в нас в АТБ робила покупки, вдома глянула в чек – а там не 1 пачка сосисок, а 2 (хоча брала 1) 🙁 На 34грн. надурили! ОБМАНЩИКИ!

Читач
4 років тому
Відповісти  editor

Так потрібно одразу дивитись в чек, можливо, касир випадково вибив 2 рази, таке буває в будь-якому магазині. А те, що не побачили – тільки Ваша вина, в Ваших інтересах переглянути чи все добре в чеку, це ж Ваші гроші!

Оксана
4 років тому
Відповісти  editor

Я тож колись купувала 1 продукт а мені вибили 2 на другий день пішла і сказала, і мені дали ще такий самий продукт в них всеодно ведеться відеонагляд не вірять хай передивляються

editor
4 років тому

Svitlana Savchenko: Дійсно жах, у Європі роблять великі скидки 50% або 70% на день, два раніше, а якщо щось осталося вивозять до мусорки біля магазину і є багато людей, які розбирають. А це таке робити, обливати, жах.

Аліна
4 років тому
Відповісти  editor

У АТБ також уціняють товар за кілька днів до закінчення терміну. Особисто купувала.
До бабусі-інваліда : тому й викидають той протермінований товар – щоб ваші улюбленці і боронь Боже бідні люди не потруїлись. Адже у зв’язку з кризою у нашій країні чужа власність і заборона залазити до чужих сміттєвих баків наших людей не зупинить, а ось неприємний запах і реальна загроза опіку від білизни сприймається краще, ніж гіпотетичний сальмонельоз, інтоксикація чи інші захворювання котрі загрожують тим, хто хоче харчуватися з сміттєвих баків.

Скорочено. Рекламу АТБ видалено.
Модер

Богдан
4 років тому

Видно мало їм вікна били

editor
4 років тому

це не вихід. Вихід – пікет і бойкот. Готова піти, а ви?

Тролик
4 років тому

Зверніть увагу у Володимирі не пустили АТБ, там мер на місці.
В нас аж 3 супермаркета

Фея
4 років тому
Відповісти  Тролик

Це ЖАХ! “Русский мир” не тільки понапихав нам сюди своїх магазинів, а ще і труїть нашу живність і довкілля!!!

editor
4 років тому

Користувачу “Сам собі на умі”, вітаємо вашу активність. Але давайте без “”чучел”, “свинячої породи” і безпідставних особистих образ. ОК? Бо в нас це не проходить.

анти чобіт
4 років тому

я б **** тими продуктами накормив, щоб сидів він там де йому місце

editor
4 років тому
Відповісти  анти чобіт

Давайте без конкретики. Їм по-любому вернеться.

Не АТБ
4 років тому

АТБ , як власник свого майна, має право поступати з ним як хоче. Ми живемо в правовій державі. Пікет у нас не закон

editor
4 років тому
Відповісти  Не АТБ

ага, розкажіть мені про закон. У законі чітко прописано, де і як має відбуватись утилізація. І ніякий власник не має права створювати загрози для життя тварин і людей.

АНАТОЛЬ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  editor

І мені розкажіть теж, про закони і Конституцію. :))) Ви хоча б один раз у руках їх тримали? Конституція не розмежовує власність на приватну і державну. І закони не пишуться окремо для приватних власників, а для державних – окремо. Все законодавство спільне. Вчинивши однакові злочини, державний чиновник та приватний власник будуть сидіти в одній камері. :))) Треба було б залучити Я. Лєшка із Держпродспоживслужби, до цієї гидоти.

АНАТОЛЬ Бідзюра
4 років тому

Який жах? Невже так може бути?

анти чобіт
4 років тому

невже їм тяжко зробити як у європі,термін дії завершується ціна падає

editor
4 років тому
Відповісти  анти чобіт

жлоби, шо. І не просто жлоби, а з садистськими нахилами. Це додуматись – отруювати прострочку!

Фея
4 років тому
Відповісти  editor

Кожна доросла людина відповідає за свої дії(теоретично), бо вона має свідомість. А де ж свідомість тих працівників, які виконують такі злочинні вказівки свого начальства? Вони не роботи, вони люди, точніше людська.

Фея
4 років тому
Відповісти  editor

Помилка -не” людська”, а “людиська”

Пiшохiд
4 років тому

В Фiнляндii якщо закiнчуеться термiн дii молока то його безплатно дають бери скiльки хочеш

Фея
4 років тому
Відповісти  Пiшохiд

А у Ізраїлі наприкінці тижня на ринку віддають задурно все, на чому покупець знайде хоч якийсь брак чи плямку на фруктах.
По-людськи продукти потрібно уцінювати ПЕРЕД закінчення терміну придатності.

Цікаво
4 років тому

Якщо кожен кому болить і жаль безневинних тваринок проігнорує АТБ хоть дві доби то буде толк, в нововолинську є багато достойних супермаркетів, і магазинів,

editor
4 років тому

Наталія Янко: Це компетенція новоствореної держпродслужби. Вони уже провели аудити і планові перевірки “по новому”. Затверджено мінагрополітики та зареєстровано в мінюсті уніфіковані акти аудиту та перевірок 41 та42. Цими актами передбачено перевірку видалення та утилізація відходів харчових продуктів та інших… Значить так ветеринари держпродслужби провели перевірку… Можна сказати, що за все заплачено.. це корупція в новоствореній службі-не помічати порушення. Хоча на створення цієї служби українці уже витратили (власними податками) не менше мільярда гривень. Тому, необхідно вимагати притягнути до відповідальності держслужбовців держпродслужби за бездіяльність. Їх бездіяльність загрожує здоров’ю і життю людей-це кримінальний злочин. На жаль сьогодні за здоров’я людей відповідають ветеринари та міністерство аграрної політики, а не міністерство охорони здоров’я України. На жаль…

Кузькіна мать
4 років тому
Відповісти  editor

Едітор_давайте напишемо прохання_звернення до АТБ і одразу заяву до поліціі_нехай вибирають: або по-людськи, або по закону. Напишіть заяву, збір підписів небайдужих людей буде більш чим достатньо_обіцяю зібрати підписи.

Фея
4 років тому
Відповісти  Кузькіна мать

А тим часом під Києвом спецпризначенці вже затримали мільярдера і його спільників за їхню злочинну діяльність. Ці підприємці закопували поблизу села відходи від птахоферми і отруювали довкілля. Екологи вже порахували збитки. Там все у дуже великих масштабах і збитки дуже великі. Правоохоронців вразив цинізм у висловлюваннях і у діях цих діячів.

Мірв
4 років тому

А якщо з того смітника хтось візьме протермінований товар і отруїлися, атб також буде винним. Утилізують для того щоб ви не отруїлися протермінованим товаром. Вам не догодити

editor
4 років тому
Відповісти  Мірв

Є правила утилізації. Не чули?..

АНАТОЛЬ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Мірв

Заборонено викидати отруєні і смертельно небезпечні для людей та тварин продукти (отоксиковані – хлором, ртуттю, ціанідами тощо) у побутові сміттєві контейнери населених пунктів. Зверніться до Я. Лешка – начальника відділу НВ Держпродспоживслужби, якщо не вірите “Мірв”. І не пишіть більше дурниць із подач неперебірливих та матеріально заклопотаних, новоспечених бізнесменів.

Цікаво
4 років тому
Відповісти  Мірв

По правилах всю просрочку має забирати постачальник і її ж утилізовувати, а не викидати це потрібно до екологічної служби звертатися