Прикол. 🙂 РАДАР примусив-таки нововолинську владу перервати мовчанку й розповісти виборцям про сквер, який АТБ без будь-яких дозволів  облаштовує на проспекті Дружби, 6-а.

Учора ми вкотре нагадали чинушам, що пора оприлюднити проект – чому люди мають спеціально йти чи їхати у відділ архітектури аж у Шахтарський мікрорайон, аби його подивитись?

І от результат!

Пару годин тому РАДАРУ збуджено зателефонував друг мера В.Ярема.  Що хотів сказати – ми не дуже зрозуміли, але  то таке. А невдовзі на промерському сайті “Нововолинськ” з’явилась офіційна відповідь на ці наші репортажі й навіть на коментарі анонімів. 🙂

Прикиньте, перший заступник мера, цілий секретар Нововолинської міськради А.Сторонський їх уважно читає й дуже нервово на них реагує.

Цитуємо це  шедевральне зізнання:

 “– Ні тоді, коли «АТБ» відкривалися на проспекті Перемоги, ні на 15 мікрорайоні, ні тепер на Нововолинській, жодних дозволів міська рада не надавала. Та й, зрештою, до нас не зверталися. Відтак зараз маємо проблеми із парковками біля супермаркетів і скарги мешканців, – зазначив Андрій Сторонський. – Як показує практика, магазин буде відкрито хочемо ми цього, чи ні. Мережа «АТБ» одна з найбільших в Україні і працює на ринку уже 25 років.

Однак проблеми, котрі виникають у процесі, залишаються за містом. Зокрема, відсутність місця для паркування автівок по проспекту Перемоги. Тому ми змушені йти на діалог із власниками мережі, аби уникнути таких проблем ще й по проспекту Дружби.

І хочу довести до відома тим анонімним Інтернет-дописувачам, як то «гість», «редактор», «фея», «Вася», «Петя» …, котрі пробують натякати на хабарі, ми тричі відмовили мережі «АТБ» у запровадженні цілодобового режиму торгівлі у Нововолинську. А підприємець, котрий продав обидва приміщення для супермаркетів, сплатить штраф у 200 тис. грн. за самовільну забудову, підсумував перший заступник міського голови”.

 

Хочу довести до відома Васі і Петі!..

Фото – нововолинськ.com

 

Розкриває промерський сайт – під тиском РАДАРА та громадськості – ще деякі таємниці мерського двору:

“На теперішній стадії переговорів міська влада наполягає на благоустрої скверу поблизу майбутнього супермаркету, належному облаштуванні паркомісць та збереженні зеленої зони. Головний архітектор міста Михайло Вісьтак показав нам, як виглядатиме сквер після реконструкції.

 

 

Саме відділ архітектури подав свої пропозиції і розробив завдання для проектування, аби проект відповідав вимогам чинного законодавства. Також головний архітектор міста розвіяв чутки, мовляв, під час будівництва самовільно захопили комунальну землю. Так от, саму будівлю, разом із земельною ділянкою «АТБ» купив у приватного підприємця. Земля магазину чітко відмежована від території скверу, що чітко можна простежити на публічній кадастровій карті. Сквер залишається у комунальній власності.

Окрім того, до початку робіт нововолинським відділом архбудконтролю було здійснено перевірку усіх дозвільних документів на реконструкцію приміщення з навчального закладу під магазин.

Генеральний фахівець спільної власності ТОВ «Рітейл Девелопмент», яке займається проектуванням і будівництвом магазинів мережі «АТБ», Юрій Гандзюк розповів, що реконструювати і облагородити сквер компанії запропонувала нововолинська влада.

– Ми як соціально відповідальна мережа магазинів йдемо назустріч. Для нас це насамперед соціальний проект. Усі пропозиції, як виглядатиме зона, які роботи потрібно провести, нам надає місто. Ми лише виконавці. Сквером ми не користуватимемося, лише його реконструюємо, – пояснив Юрій Гандзюк.

Розповсюджувати безпідставні чутки, не посилаючись на факти, – діло не хитре. Але ще більш нерозважливо вірити пліткарям, котрі таким способом відлякали не одного інвестора у нашому місті. Натомість ми переконані, коли підприємець готовий співпрацювати з громадою, його треба контролювати, але й підтримати, адже це принесе користь насамперед усім нам. Маємо надію, що з облюбованої для випивки місцини постане сучасний сквер.

До слова, з власних джерел нам стало відомо, що мережа «АТБ» уже має намір викупити ще одне приміщення під черговий, уже четвертий супермаркет у нашому місті. Адже торгівля у Нововолинську їм сподобалась і приносить добрий прибуток”.

Кінець цитат. 🙂

Ну, як?.. 

Мені особливо сподобалось про те, що  якісь там невловимі пліткарі “таким способом відлякали не одного інвестора в нашому місті”. Ага, вуглезбагачувальну фабрику неподалік від ринку не дали збудувати.

Дякуємо читачам РАДАРА за те, що примусили нововолинських чинуш привідкрити залаштунки.

Хто не зрозумів – уже все порішали мер і представники АТБ. Мережа дніпропетровських мільярдерів захоплює місто. Ще  трохи –  і під АТБ віддадуть другий, перший і цокольний поверхи міськради. 🙂

Я не проти, а ви?

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: