Тут один анонім звинуватив нашого автора Анатолія Бідзюру, що той своїми репортажами про АТБ працює на Ярему і Сапожнікова. 🙂

Ну, ми посміялися, звісно.

Хто не в курсі,  Сапожніков – це нововолинський міський голова, Ярема – його друг і депутат міськради, а Бідзюра – запеклий опонент місцевої влади. Рве у судах і в інтернеті мера, його заступників та друзів, як тузик – грілку.

Щодо АТБ  – Бідзюра двома руками за здорову конкуренцію. Та й ходити туди по продукти йому буде близенько. 🙂 Єдине  його бентежить – цілковитий туман довкола комунального скверу, де АТБ затіяв поквапливу БЕЗДОЗВІЛЬНУ реконструкцію.

Мер заочно  (на сесії) погрозив бізнесменам пальчиком – і замовк. Архітектор теж занімів. Прокурори – ой, дайте спокій. Хай із наркоточками попід своїми вікнами розберуться.

От і вийшло, що, крім Бідзюри, нікому немає діла до незаконного перепланування скверу у центрі міста.

 

Станом на 6 червня

Фото зробив А.Бідзюра

 

Відсміявшись із приводу страшних підозр аноніма, РАДАР вирішив узяти коментар у… Віктора Романовича Яреми. Депутат міськради, власник єдиного міського телеканалу і мережі продуктових магазинів, кажуть, дуже стурбований появою потужного конкурента неподалік від “Аміго”. Ну, от і розпитаємо РАДАРО- і  Бідзюроненависника. 🙂

Поспілкувалися РАДАР і Ярема телефоном. Цього разу друг мера був чемним.  🙂 Він запевнив, що АТБ йому не конкурент, бо від пожежної площі, де розташований магазин “Аміго”, до нового супермаркету трохи є.

– З таким же успіхом можна сказати, що це буде конкурент магазинам Бадзюня “Для Вас”, – додав Ярема.

А занепокоєний він, із його слів, зовсім іншим:

– 30 мешканців Нововолинської, 51 звернулися до міського голови з заявою, що категорично не бажають сусідства з супермаркетом та стихійною парковкою, яка буде поряд із їхнім будинком. Там дорога і так розбита фурами з олійно-жирового, транспорту повно, а тепер людям по сусідству буде повний армагеддон. Тим більше, що АТБ хоче працювати цілодобово. І ми не можемо це заборонити. Якщо відмовимо – оскаржать через суд.

– Отже, й ваш “Аміго” може працювати цілодобово?..

 – А я не хочу, мені це не потрібно. На сесії 16 травня депутати утворили комісію для розгляду скарги мешканців. Туди увійшли представники Держархбудконтролю, екології. Вони вже ходили з перевіркою. Сказали, що детальних проектів і дозволів у АТБ  немає. Ті роблять що хочуть.

– Ну, немає в місті і штатного еколога. А ваш колега й однопартієць Климович у віртуальній перепалці з паном Бідзюрою стверджує, що там усе ОК, жодних проблем не існує, на благоустрій скверу АТБ виділить 1,2 млн. гривень, асфальт замінить на бруківку.

 – Ну, значить, у Климовича там є свій інтерес, якщо він так заявляє… Проблем людям буде багато. А цифр таких я не чув. Може, він як голова земельної комісії більше в темі…

Кінець розмови

 

 

Ми повторимо тут запитання Анатолія Бідзюри, на які так і не відповів йому хамуватий голова земельної комісії, а по-простому – шістка мера (ну, так його називають, що поробиш).

Як використовуватиметься і кому належатиме земля, фактично вже відокремлена від скверу?

Чи є дозвільні рішення міської ради чи виконкому на благоустрій і перепланування скверу?

Чи платитиме АТБ за користування комунальною землею, а якщо не платитиме, то чому?

Ну, й так, згадалося. Коли віддавали кілька гектарів землі під забійний цех “Курчака” біля другої шахти – містом ширилися  чутки, що мер порішав із Мартиняком питання за 2 мільйони гривень – собі у кишеню. Звісно, вірити у це не хотілось, але тепер щоразу, коли він розводиться про шанель №5, ці 2 мільйони чомусь спадають на думку.

Зараз подейкують про хабар у 50 тисяч доларів за непомічання проблем, які, безумовно, створить АТБ мешканцям сусіднього будинку.

Якщо хабар мав місце, то зрозуміло, чому так старанно мовчить міська влада, не бачить проблеми мерозалежне ТТІ… і чому так нервово хамлять Бідзюрі на його ж сторінці депутат (прости Господи) Климович і працівниця газети “Наше місто” Трубнікова.

 

Влада в Нововолинську має функції лише церемоніально-рішальні…

 

Для особливо пильних. Мені байдуже, в який магазин ходити, аби лиш там було дешевше, різноманітніше і зручніше. Тому  вітаю появу нових супермаркетів. Це плюс.

А мінус – що в Нововолинську це робиться так каламутно.

Скажіть, ну хто заважає солідній компанії викласти в інтернеті проект реконструкції придбаного нею приміщення і все ще комунального скверу?

Хто заважає нововолинським владцям оприлюднити цей проект на сайті міськради для громадського обговорення? Чому їхні виборці мусять іти/їхати по інформацію аж у Шахтарський мікрорайон, у відділ архітектури?

Треба, щоб платники податків бачили, де закінчується ділянка, на яку має право новий власник, і де починається земля, за користування якою він має платити.

І да, як щодо парковки? Куди ставити автомобілі, яких там буде чимало? Хто її облаштує, чиїм коштом? Нашим? А чому?

Ну, що друга мера Коптюка довічно забезпечили щедрими бюджетними коштами на ремонт дороги біля ОЖК і АТБ – це  зрозуміло…

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ:

АТБ наступає – Сапожніков задкує і торгується

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: