“Значить, у Климовича там є свій інтерес”. Депутат Ярема про АТБ і не тільки…

15 3684

Тут один анонім звинуватив нашого автора Анатолія Бідзюру, що той своїми репортажами про АТБ працює на Ярему і Сапожнікова. 🙂

Ну, ми посміялися, звісно.

Хто не в курсі,  Сапожніков – це нововолинський міський голова, Ярема – його друг і депутат міськради, а Бідзюра – запеклий опонент місцевої влади. Рве у судах і в інтернеті мера, його заступників та друзів, як тузик – грілку.

Щодо АТБ  – Бідзюра двома руками за здорову конкуренцію. Та й ходити туди по продукти йому буде близенько. 🙂 Єдине  його бентежить – цілковитий туман довкола комунального скверу, де АТБ затіяв поквапливу БЕЗДОЗВІЛЬНУ реконструкцію.

Мер заочно  (на сесії) погрозив бізнесменам пальчиком – і замовк. Архітектор теж занімів. Прокурори – ой, дайте спокій. Хай із наркоточками попід своїми вікнами розберуться.

От і вийшло, що, крім Бідзюри, нікому немає діла до незаконного перепланування скверу у центрі міста.

 

Станом на 6 червня

Фото зробив А.Бідзюра

 

Відсміявшись із приводу страшних підозр аноніма, РАДАР вирішив узяти коментар у… Віктора Романовича Яреми. Депутат міськради, власник єдиного міського телеканалу і мережі продуктових магазинів, кажуть, дуже стурбований появою потужного конкурента неподалік від “Аміго”. Ну, от і розпитаємо РАДАРО- і  Бідзюроненависника. 🙂

Поспілкувалися РАДАР і Ярема телефоном. Цього разу друг мера був чемним.  🙂 Він запевнив, що АТБ йому не конкурент, бо від пожежної площі, де розташований магазин “Аміго”, до нового супермаркету трохи є.

– З таким же успіхом можна сказати, що це буде конкурент магазинам Бадзюня “Для Вас”, – додав Ярема.

А занепокоєний він, із його слів, зовсім іншим:

– 30 мешканців Нововолинської, 51 звернулися до міського голови з заявою, що категорично не бажають сусідства з супермаркетом та стихійною парковкою, яка буде поряд із їхнім будинком. Там дорога і так розбита фурами з олійно-жирового, транспорту повно, а тепер людям по сусідству буде повний армагеддон. Тим більше, що АТБ хоче працювати цілодобово. І ми не можемо це заборонити. Якщо відмовимо – оскаржать через суд.

– Отже, й ваш “Аміго” може працювати цілодобово?..

 – А я не хочу, мені це не потрібно. На сесії 16 травня депутати утворили комісію для розгляду скарги мешканців. Туди увійшли представники Держархбудконтролю, екології. Вони вже ходили з перевіркою. Сказали, що детальних проектів і дозволів у АТБ  немає. Ті роблять що хочуть.

– Ну, немає в місті і штатного еколога. А ваш колега й однопартієць Климович у віртуальній перепалці з паном Бідзюрою стверджує, що там усе ОК, жодних проблем не існує, на благоустрій скверу АТБ виділить 1,2 млн. гривень, асфальт замінить на бруківку.

 – Ну, значить, у Климовича там є свій інтерес, якщо він так заявляє… Проблем людям буде багато. А цифр таких я не чув. Може, він як голова земельної комісії більше в темі…

Кінець розмови

 

 

Ми повторимо тут запитання Анатолія Бідзюри, на які так і не відповів йому хамуватий голова земельної комісії, а по-простому – шістка мера (ну, так його називають, що поробиш).

Як використовуватиметься і кому належатиме земля, фактично вже відокремлена від скверу?

Чи є дозвільні рішення міської ради чи виконкому на благоустрій і перепланування скверу?

Чи платитиме АТБ за користування комунальною землею, а якщо не платитиме, то чому?

Ну, й так, згадалося. Коли віддавали кілька гектарів землі під забійний цех “Курчака” біля другої шахти – містом ширилися  чутки, що мер порішав із Мартиняком питання за 2 мільйони гривень – собі у кишеню. Звісно, вірити у це не хотілось, але тепер щоразу, коли він розводиться про шанель №5, ці 2 мільйони чомусь спадають на думку.

Зараз подейкують про хабар у 50 тисяч доларів за непомічання проблем, які, безумовно, створить АТБ мешканцям сусіднього будинку.

Якщо хабар мав місце, то зрозуміло, чому так старанно мовчить міська влада, не бачить проблеми мерозалежне ТТІ… і чому так нервово хамлять Бідзюрі на його ж сторінці депутат (прости Господи) Климович і працівниця газети “Наше місто” Трубнікова.

 

Влада в Нововолинську має функції лише церемоніально-рішальні…

 

Для особливо пильних. Мені байдуже, в який магазин ходити, аби лиш там було дешевше, різноманітніше і зручніше. Тому  вітаю появу нових супермаркетів. Це плюс.

А мінус – що в Нововолинську це робиться так каламутно.

Скажіть, ну хто заважає солідній компанії викласти в інтернеті проект реконструкції придбаного нею приміщення і все ще комунального скверу?

Хто заважає нововолинським владцям оприлюднити цей проект на сайті міськради для громадського обговорення? Чому їхні виборці мусять іти/їхати по інформацію аж у Шахтарський мікрорайон, у відділ архітектури?

Треба, щоб платники податків бачили, де закінчується ділянка, на яку має право новий власник, і де починається земля, за користування якою він має платити.

І да, як щодо парковки? Куди ставити автомобілі, яких там буде чимало? Хто її облаштує, чиїм коштом? Нашим? А чому?

Ну, що друга мера Коптюка довічно забезпечили щедрими бюджетними коштами на ремонт дороги біля ОЖК і АТБ – це  зрозуміло…

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ:

АТБ наступає – Сапожніков задкує і торгується

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
3 років тому

Я теж за здорову конкуренцію між магазинами. Я весь час для салату беру молоду капусту і довгі огірки в Супермаркеті Рідний Край. А по майонез іду в АТБ. В Крайові дешева молода капуста 10 гривень кілограм. І довгі огірки по 8 гривень кілограм там. А найдешевший майонез в нашому місті в АТБ. Конкуренція між магазинами це нормально. Десь дешевше, десь вигідніше. 🙂

шанувальник
3 років тому

Вочевидь, Климович не в темі – він в долі . і це не просто слова .

editor
3 років тому
Відповісти  шанувальник

аргументи, факти?

болото
3 років тому
Відповісти  editor

Видать багато омуту . Хочуть через суд узаконити, як завжди. От тому й каламутять мешканцям голови, щоб до суду зверталися. А там уже все схвачено……

Саня
3 років тому

Піднімайте АТБ і разом Рашу. Це є компанія російська вона давно на ринку в Києві і на сході а як стала війна вони переписали фірму в Дніпро.Це факт.

editor
3 років тому
Відповісти  Саня
Фея
3 років тому
Відповісти  editor

Так, там дуууууже цікаво!!! Саме про цю зраду і продажність нашої влади я і писала.
Агов, СБУ!

Петя.
3 років тому
Відповісти  editor

А я про що вам говорю.Українці це підставні.

АНАТОЛЬ Бідзюра
3 років тому

Полистайте люди, для себе. Конституцію України хоча б один раз у житті – розділ ХІ “Місцеве самоврядування”, ст.ст. 142, 143. А в ст. 144 взагалі, прямим текстом говориться таке, цитую: “Рішення органів місцевого самоврядування із мотивів їх невідповідності Конституції чи законам України ЗУПИНЯЮТЬСЯ у встановленому ЗАКОНОМ ПОРЯДКУ із одночасним зверненням до суду”. А “бібліія” місцевих владних чиновників – “ЗУ Про місцеве самоврядування” чи й не через сторінку каже, що комунальним майном УПРАВЛЯЄ І РОЗПОРЯЖАЄТЬСЯ МІСЦЕВА ГРОМАДА! Якщо говорити прямим текстом то це, як вбачається, є кримінальним злочином, передбаченим відповідними статтями ККУ. Не може міська рада чи її виконком без відповідних своїх рішень отак взяти! – та й віддати приватним бізнесменам наше комунальне майно і землю. Не має права. А якщо і зробить це, без волі на те громади -теж буде відповідати! Саме про це й говориться у законі ОМС та Конституції України. І що нам якийсь Сапожніков чи хтось із наближених до нього осіб, що врешт знахабніли від беззаконня та власної безкарності. Якщо на найближчій сесії (дні депутата) міськради, місцевим депутатам будуть нав’язувати проголосувати рішення щодо “подарунку” земельної ділянки про яку йде мова, приватним власникам, знайте: гонорар отримано!

editor
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ Бідзюра

такий “гонорар” називається хабарем.

Олександр
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ Бідзюра

І проголосують…. і ніколи ніхто не понесе відповідальність-це *колегіальне*рішення.Невже мало прикладів на найвищому рівні?Це ж *ЛесикиДовгі*по-Нововолинськи!.

editor
3 років тому

Ну шо, малята, перший і підвальний поверхи (а там шикарний підвал, були кабінети і цілий навчальний полігон, стояли підземні комбайни) купило якесь ТзОВ “Іск трейд” чи щось таке. Хто знає точніше?

Тролик
3 років тому

Про АТБ
https://narodna-pravda.ua/2018/06/06/kasiri-ta-prodavtsi-atb-vidmovlyayutsya-pratsyuvati-rabami/
До речі “Копієчка” в Новіку така сама, таке саме скотське відношення до працівників, але …мене цікавить питання, чому там не перевіряє лихозвісна комісія Громіка?
Чи вони можуть тероризувати лише нововолинців, а київські зайди можуть дати по “рогах”, чи вони купили абонемент у вусатого на “беспредел” з найманою працею ?

editor
3 років тому
Відповісти  Тролик

І отут: https://narodna-pravda.ua/2018/06/07/atb-truyit-ukrayintsiv-zipsovanimi-produktami/
Не розумію масового ажіотажу довкола відкриття магазинів цієї (чи будь-якої) мережі.

АНАТОЛЬ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Тролик

Абонемент та індульгенцію. Ех, “Тролик” як багато про що Ви не знаєте.