Алло, ВУКГ? Це знову Заводська!
— 27/04/2019Мешканці вулиці Заводськоï просять РАДАР посприяти у вирішенні питання, з яким не може впоратись нововолинське ВУКГ: – Смiття повно, це жахiття й антисанітарія, вивозити його нiхто не збирається! Телефонували до ВУКГ, та все без змiн. Наближається таке велике свято, а у нас безлад. Та ще й забрали комунальники один бак (який, до речi, поставили на…
Read more
Радар