Бойовиті жіночки горлали: “У вас будуть проблеми від Чечена!”

Одна з них із розгону вдарила ногою в голову відпочивальницю, яка вже лежала нерухомо у траві…

Поліцейські стояли як стовпи.

 

Ви ж пам’ятаєте розкурочені смітники в шашличній зоні біля міського озера? Їх показав після вихідних нововолинцям Борис Карпус, іще пожартував про “руку Москви”, яка прийшла і накидала там непотріб.

Історія отримала просто сенсаційне продовження…

Виявляється, у неділю, 7 квітня, саме там увечері трапилась бійка. Три жіночки років під тридцять налетіли на одну. Вискочили з білого буса, чіплялися до молодиків при дорозі, а потім накинулися на жінку з тієї ж компанії відпочивальників.

І били ту нещасну так, що відтягнути її від нападниць заледве змогли двоє чоловіків, а рятувати її примчали поліція і “швидка”.

Про все це РАДАРУ розповів один із очевидців бійки. Якраз ішов повз “Околицю” додому, почув крики, зупинився.

 

 

Участь у замісі брати не став, каже: там двоє молодиків намагалися розборонити жінок, а двоє їм перешкоджали. Ще підбігла старша жінка – певно. мати потерпілої. Кричала, кудись телефонувала, відтягувала забіяк від молодиці, яка вже лежала нерухомо. А бойовиті жіночки погрожували: “У вас будуть проблеми від Чечена!!!”

Найбільше здивувала перехожого поведінка поліцейських. Їх було двоє, вони стояли осторонь.  Навіть коли одна з забіяк – чорнява така, з довгим волоссям – підбігла й з розгону вдарила свою жертву ногою в обличчя.

 – А ті, – каже, – стояли як стовпи. Спостерігали мовчки.

 

 

Наш співрозмовник попросив РАДАР дізнатися про бойову трійцю. Що то за п’яні й агресивні дівулі “від Чечена”?

Поліція їх посадила в машину, кудись повезла – отже, прізвища вже знає… А кримінальне провадження розпочала?

РАДАР закликає інших очевидців, учасників бійки, правоохоронців і медиків розповісти детальніше, що там трапилось і чому.

А головне – чим завершилось? І чи будуть покарані п’яні нападниці? 

 

 

У ТЕМУ:

Це хто накидав? Рука Москви?..

Прочитав сам? Поділись з іншими: