Дива у козячому парку. Там прибрано!

16 1704

Якісь добрі самаряни прибрали «козячий парк» біля римо-католицького костелу, що за проспектом Дружби у Нововолинську. І прибрали чудово!

Джунглів зі задавненого ожиннику, бур’янів вище людського зросту, пляшок із-під пива та оковитої, пластику, сміття і битого скла там вже нема.

Навіть сухі дерева повирізали!

А я собі думаю, чому це люди у ці теплі дні туди потягнулися з дітьми?

Хто б це не зробив – щиро дякую!

 

 

Можливо, я ще доживу до того дня, коли у дикому парку облаштують зону відпочинку для мешканців: розчистять два природні озерця, зариблять їх, насиплють піску на береги, відновлять природні джерела, встановлять лави та гойдалки. 

Колись це все там було. А в озерах – кілограмові лини та карасі. Поки якийсь владний гевал не дав команди засипати одне із більших озерець шахтною породою. Із того все й почалось…

 Ще раз від усієї душі дякую!

 

А.Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

16
Коментуймо!

3000
9 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
11 Автор коментаря
Віктор

Уже багато років парк є прилеглою територією Зала Царства Свідків Єгови, і два рази в рік добровольці Свідки Єгови організовано прибирають парк.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Можливо. Але всієї території парку вони ніколи не прибирали.

Роман

Половину парку прибрали свідки Єгови , а іншу полову прибрали парафіяни Римсько Католицької церкви. І це роблять кожен рік!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну, не кожен рік, це ви загнули Романе. Прибирав, там перед цим, Цивільний Полк “Азов”. Але, все одно я дуже втішений і ще раз всім вам щиро дякую!

Shahtar

Дякую всім людям які створили це добро , Україна змінюється і це вже є велика перемога

Oля

Прибрали прихожани Римо-католицького костелу..

Олег

Парк є прилеглою територією громади Свідків Єгови, вони і прибирають, а не прихожани Римо-католицького костелу.

Сергій

Свідки Єгови прибирають тільки половину цієї території, а прихожани римо-католицького костелу, відповідно свою частину, та що ближча до костелу. Доречі, прибирати і ходити там взагалі небезпечно, шприців там просто купи, мовчу вже про пляшки та інше сміття.
Вчорашня праця, це результат прихожан римо-католицького костелу.
Дуже шкода, що в центрі міста, притон для наркоманії!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Парк там був прекрасний, не гірший (а то й кращий!) від пияцького, що біля міськради. А одне із природних озерець тягнулося аж до шляху, що веде до руїн колишнього РБУ – де працював діючий, поки-що, міський голова. Живили ті водойми джерела, яких нині вже нема на поверхні. Вони є там – десь в глибині, але потрібно їх віднайти і дати друге життя. Люди, без шкоди для здоров’я, роками, пили з них воду. Хто це зробить у нинішньому “європейському”, із “сапожніковською” закваскою, Нововолинську? Зневіреному, переляканому, розчарованому у чомусь… Я поняття не мав їздити на З.Буг чи Світязь рибалити. Робив це там.… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

І ще раз дякую прихожанам-католикам.

Антоніна

#Trashtag Challenge на Facebook і не тільки. Якщо із дітьми прибирали, то це учасники.

Читач

Так дійсно за заправкою там де зараз приватна стоянка було 2 природних джерела. Вода з землі била чистіша ніж у водоканалі. Пізніше почали облаштовувати автостоянку і породою засипали ті природні дива. Знищили природу.

Читач

Оте широке та мілке озерце що за парком геть заросло очеретом. Раніше там вода була чиста там риба водилася а тепер лише змії. Раніше в моєму дитинстві ми з хлопцями з мого двору часто туди гуляти ходили. Хлопці купалися та дурачилися там такі щасливі та сонячні спогади в мене про дитинство. Шкода що зараз оте озеро що за церквою свідків єгови стало вонючим болотом яке заросло очеретом так щой води невидно і наводилося отруйними зміями та павуками чорної вдови. Жах!!!

ойой

я ще пам’ятаю як там були великі озера . ми дітьми ходили туди на плотах зі шпал плавали і зимою грали в хокей . а потім якесь дурило засипало породою і зробили полігон для автошколи.

Гість

Частина парку яку прибирали вчора належить римо католицькій, вони і прибирали. Свідки Єгови прибирали свою частину неділі три тому.

цікаво

Жодна частина парку не може “належати” громаді церкви, як не може бути парк “прилеглою територією” Залу Царства. А прибирати в міському парку може будь-хто – за що велике дякую