Мій вибір

27 1286

Тут так: або ПОП, або попса – політична.

Той самий олігархат, тільки з яйцями Коломойського і з новим веселим обличчям.

 

Ну що, панове. Піду проголосую за Порошенка.

Самій смішно.

Бо ненавиджу олігархат, не тішуся з клерикалізації суспільства й нав’язування віри, вважаю головнокомандувача слабеньким, а рівень зубожіння людей – обвальним.

І не сприймаю пафос ПОПа у таких кінських дозах.

Але тут так: або ПОП, або попса – політична.

Той самий олігархат, тільки з яйцями Коломойського і з новим веселим обличчям.

Плюс флюгеризація цілої країни.

Дякую, ні.

 

 

Жириновський, Азаров, Пореченков і Скабеєва так відверто радіють з приходу Зе, що стає страшно за Україну.

Зеленський, нахами Путіну, а не лише Порошенку. Скажи хоча б: “Владимир Владимирович, Я ВАШ ВИРОК!” Бо визволяти Крим і Донбас від путінських “повстанців” ти явно не збираєшся.

Народ наївся війни і хоче видовищ. Це так зрозуміло. Іронія проти пафосу, стьоб проти ієрархії. І все б чудово, тільки в 2014-му (Майдан, віджим Криму, Волноваха і далі – війна, хто забув) наш веселий герой винайняв дорожезну квартиру в Лондоні. Чемодан – вокзал – Британія. Запасний аеродром.

Орендує досі, чом би й ні.

Так, із Зеленським буде весело. Обрегочемось. До сліз.

Це країна неляканих виборців.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

27
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
15 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Наташа

Згідна на 100%

Мешканець міста

можливо і в місто прийде нова влада з новими європейськими стандартами. Де і притулки для тварин актуальні. Хочуть жити по новому без бандитизму, пресу зі старою владою з якою все гірше стає і обмеження. Не вигідно, щоб люди були в достатку бо тоді не буде кому на кого тиснути.

Мешканець міста

І що ж всі тичуть того Коломойського? Та хоч Папу Римського, аби зміни відбулися. Це не та ситуація. Нема шо приткнути то згадають ще шо в дитинстві з кимось посварився.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Так є. І таке, ймовірно, й буде.

ххх

вже 5 років жили при пороху що в Нововолинську майже людей не лишилось бо довів людей до того що сімями їдуть на заробітки. одних далекобійників поїхало з Нововолинська знаю чоловік з 20 що я їх знаю. і небачась своїх дітей по 3-5 місяців.

Українець

Зе звільнить країну від корумпованих свиней,порохоботи цього бояться,Зеленський наш президент!!!

Мій вибір

Та ви шо, він же перед тими корумпованими свиньми на їхніх днях народження виступав, гонорари брав – мабуть, у конверті.
Скажіть, а від Коломойського теж звільнить? Чи цей олігарх не входить до стада корумпованих свиней і заробив свої мільярди чесно-чесно?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Прийде “Зе” і звільнить Україну від “корумпованих свиней”. Прийшов, 5 років тому ПОП (ЖИТИ ПО-НОВОМУ!), а ще перед ним – “Кучм” – (ВИ ПОБАЧИТЕ ЗОВСІМ ІНШОГО ПРЕЗИДЕНТА!), “Ющ” (ТАК!), “ЯН” – (до нитки обікрав Україну” та “ослобонили” державу від злодіїв, самі найпершими мафіозі ставши. Чому ви, “Українцю”, як і решта населення, завжди прагнете коронувати на виборах – (всього 1 раз у 5 років!) якогось сміливого, духовного і доброго “царя”, що сміливою атакою звільнив би вас від власного страху і приніс ріг достатку й душевне заспокоєння у ваше змучене, зневірене і розчароване (регулярними та брутальними) власними виборчими помилками, серце? Чому ви… Читати далі »

Цікаво

А за кого голосувати?за того хто кричав що АТО закінчиться за дві години?закінчилося стало ООС. за того хто не дав команди, хоть і обіцяв, що надішле підмогу у Волноваху, а сам в передвиборчій агітації не приїхав до Луцька де його чекали хлопці які вижили,а дременув до Ковеля? За того хто придумав соціальний захист Атовців тільки на папері,зі всіх програм працює лише безкоштовний проїзд, і то як коли, коли його пільговик відстоїть, і скрізь чути, як і для афганців я вас туди не посилав.. Коли до людини не можна викликати швидку допомогу, бо лікар розказує по телефону збийте тиск/,температуру і взавтра… Читати далі »

Іван

Підтримую Вас. За сепаратистів голосувати не буду. За Порошенка

Вікторія

Порошенку це не допоможе. Його валізи вже спаковані…
Як там у пісні Йолкі?
“Завтра в 7:22 я буду в Борісполє,
Сідєть в самальотє і думать о пілотє-
Что би он хорошо взлєтєл,
І крайнє удачно сєл,
Где-нібудь в Паріжє,
А там, єщьо нємного і Прованс…”))

Зешибісь

А що вам заспіває Зе за пару років?

Вікторія

Ні за Порошенка, ні за Зеленського, єслі шо.)
А щоб послухати “пісні” Зе не потрібно пару років, навіть місяця буде достатньо. Побачите наскільки все буде “веселіше”.

Оксана

Тільки Порошенко!

Катеринка

На мою думку, Порошенко більше співпрацює з Росією ніж Зеленський:
1. На білбордах фото Порошенка і Путіна. Згідно ст.64 заборонено брати участь у передвиборчій компані особам не громадянам України. А також, згідно ч.1 ст.308 ЦК заборонено публічно розповсюджувати фото людини без її згоди. Тобто, Путін в курсі, що бере участь у передвиборчій компанії Порошенка. Якось так…
2. В одному відео Охлобистін сказав: ” та мені взагалі по..р, хто в вас буде президент. Мене попросили зняти таке відео (про підтримку Зеленського), я зняв” Цікаво хто попросив.
Отож, не треба весь той брєд сприймати буквально.

Мій вибір

Ага, там іще Скабеєва нахвалювала Зеленського – за “повстанців”. Аж мліла від радості. Теж попросили порошенківці?
Азаров агітував за Зеленського, є відео. Теж порошенківці замовили?
Жириновський уже святкує Зевибір. Совпадение? Та да.
Отож не треба весь агітаційний Зебрєд сприймати буквально. Вам же казали: думайте… Порошенко – погано. Зеленський – іще гірше для України.
Я от думаю, що сьогодні ввечері з нас реготатиме увесь світ.

Катеринка

Не сприймаю ні з однієї ні з другої строни того всього бруду. Те що нам хочуть втюхати і висвітлити з однієї сторони може виявитися насправді абсолютно протилежним. Вважаю дещо дивною таку підтримку Охлобистіним, Поклонською, Пореченковим і т.д. Зеленського. Саме тими, кого за останні 5 років так зневажили українці. Виглядає дійсно замовленням. Чорний піар така штука.

Мій вибір

Як мене зворушують любительки конспірології. Усе простіше. Зеленський їм просто вигідний. Скажімо так: вигідніший за Порошенка.
З ним легше домовитись – “где-то посередине”. От і все.
Вам втюхали телепродукт, ви втюхуєте тут конспірологію, а восени вам втюхають іще цікавіші платіжки. А Донбас і Крим – то таке, то далеко й нецікаво, правда?
Зате буде весело!

Катеринка

Та з Порошенком їм набагато легше домовитись. Згадайте як в’їжджали ешалони “гум.допомоги” з росії. Чому не було протидії?Чому ніхто за це непокараний? Хто віддав наказ не протидіяти?
Хай домовляється “гдето посєрєдинке” та хоч китайською. Лишень би завершилась війна. Бо ще трохи молодих хлопців повибивають і в країні одні жінки, діти та пенсіонери залишаться.

Мій вибір

Хоч китайською?.. Посерединке? Посерединке Киева, чо.
Головнокомандувач із досвідом шоу-бізнесу – це зешибісь.
Клята війна замучила? Молодих хлопців вам шкода? Але якось же ви сміялися всі 5 років на передачах Зеленського, та й він зі своєю командою в окопи не побіг…

Катеринка

1.Чого зразу Києва.
2. Так хлопців молодих (і не молодих теж) шкода. А вм ні?
3. На передачах Зеленського 5 років точно не сміялася.
4. В окопи не побіг, але хлопцям з тих окопів допомагав, як і багато хто з шоубізнесу.

Мій вибір

1. Та не обов’язково одразу. Спочатку можна віддати ще пару-трійку областей. Повстанці такі повстанці…
2. Мені ще й вас шкода, прикиньте.
3. Нічого страшного, у найближчі 5 років дивитиметесь. По всіх каналах.
4. І хлопцям допомагав, і за оренду квартири в Лондоні платив. І хатинку в Іспанії за цей час прикупив. Думаю, в окопи вклав значно менше.
А далі мені вести з вами безплідну дискусію нецікаво. Та й роботи повно.
За півроку всім усе стане зрозуміло. Ну, хіба крім любителів конспірології.

Олег

2018 Порошенко не будучи бізнесменом і “не впливаючи на бізнес на посаді президента” збільшив свій прибуток за рік в 92РАЗИ, не в 2, не в 10, а ДЕВЯНОСТО ДВА РАЗИ. Скажіть як в воюючій країні це можливо? І де ще в світі і хто так підняв прибуток. При тому що ВВП України на 3%, позорних 3%. Порошенко патріот то чому не заборонений рубль в Україні, напевно щоб торгувати партнерам було комфортно. Ільменіт з нашого родовища йде в Крим на Кримський титан Фірташу який ще Україну травить, це СБУ не бачить, чи хтось вірить що це можна робити без відкату. Забули… Читати далі »

Мій вибір

Іще раз, повільно. Порошенко – це погано. Але Зеленський – не краще. Ті самі яйця, тільки веселі. Весело рухнемось у зворотний бік.

Мій вибір

Розрив становить 43%, наразі так. За Вовочку – майже весь схід, південь, центр і наполовину – захід.
Ваш президент – Зеленський.
Сміються всі, а найбільше – Путін із Коломойським.
Пороблено в Україні!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ото ті 72%, хто голосував за Зеленського, хай і беруть на себе відповідальність за всі його подальші дії, як Президента України. Хай вони його контролюють, наставляють на шлях істини і процвітання, показують правові дороги до законності та конституційності. Тобто – беруть на себе всі обов’язки, котрі стосуються подальшої долі Держави. Тепер їм непорядно і ганебно емігрувати, у випадку переслідувань, як і соромитися, ховатися по закордонах, у кухнях, на дачах,.. боятися когось чи чогось. Допомагайте своєму президенту вдень і вночі: боріться із корупцією, злочинністю, розкраданнями… Ви ж сила, вас 72% від загальної кількості населення, що має право голосу! Успіхів, патріотизму і… Читати далі »

Мій вибір

Вітаю населення України з президентом Зеленським. Це ваш вибір, і вам із цим жити. 🙂