Слуга народу – кіно наживо. Зеленський, “зелень” і діти з раком

37 2310

Зручненько вмощуюсь і починаю дивитись. “Слуга народу” НАЖИВО!

Давай-давай.

Зіграй нам непідкупного і справедливого.

Учора ввечері, вже знаючи про тотальне ЗЕро, проголосувала за Порошенка (якого всю дорогу не сприймала)…

 

І пішла собі жити далі.

Весна без Пороху, так. Ви це зробили з країною.

Зайшла в магазин – апельсини з Іспанії ВДВІЧІ дешевші за рідну цибулю і капусту (стару). ОК, беремо апельсини. Для мене це досі святковий фрукт.

Ну, за вашу і нашу свободу. 🙂

Країна зависла на голці – на кнопці, телевізор із четвертої влади став першою. Джерелом влади!

А керує країною кнопкодав зі Швейцарії. 73% населення це влаштовує.

 

 

Немає брудної хвилі антисемітизму, це плюс. Немає в Україні народу, це мінус. Є населення.

А населення любить жарти, любить дотепних живчиків і не любить пафосу та війни.

“Та хай хоч китайською з Путіним домовляється, аби війна скінчилась. Хоч на колінах. Аби вже фсьо”. Це основний прихований меседж у бюлетенях.

Ну, для годиться кажуть про надію на зміни, на нові обличчя й на боротьбу з корупцією.

Сто років не дивилася серіалів. Тепер зручненько вмощуюсь і починаю перегляд. “Слуга народу” НАЖИВО! Давай-давай. Зіграй нам роль непідкупного і справедливого.

 

 

Скільки там мільйонів доларів ти заробив у 40 років непосильною працею в шоу-бізнесі? І “яка нафіг медична реформа”, так?

Володю, зайди-но з дружиною й дітьми в найближчу онколікарню. Відщипни від тих мільйонів на порятунок хоча б десятка чужих дітей.

 

 

Можеш привести туди весь телепул – пропіарять навзрид. Бо це ж некомфортно – слуга народу Зе в суцільній зелені, як той Петро – у шоколаді.  Тимчасом як ми за своєю межею бідності збираємо всім інтернетом на термінову операцію то тим, то тим…

Піди і віддай. Хоч пару своїх чесних мільйонів. І ми не скажемо, що це дешевий популізм. Бо діти житимуть.

 

 

А з Путіним постарайся все ж таки українською. Без колін та інших збочень, і не “посерединке”.

Час пішов, кіно наживо, що там нам покажуть сьогодні?

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
37 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Катерина
2 років тому

Значить президент має бути перш за все благодійником ? Заробив – віддай ?
Як на мене це вже абсурдні вимоги . Потрібно керуватись іншим : заробляй чесно , не наживаючись на коштах платників податків.
А от куди йдуть зароблені кошти , це діло кожного : хтось вкладає гроші в наукові проекти , хтось на благодійність , та й витрачати на власні інтереси гроші кожний має повне право .

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Катерина

Президент перш за все має бути порядною людиною. Так говорив нам Зе, і ми повірили. А ще говорив, що він – слуга народу.
Років вісім тому його маленька дочка виграла в його шоу “Розсміши коміка” 50 тис. грн. Тоді це були великі гроші. За кілька написаних мамою слабеньких жартів.
Можна було разом з дитиною вкласти їх у благодійність. Інтернет забитий воланнями про допомогу. Лікарні забиті важкохворими бідними людьми. Але багатий тато слушно вирішив, що кожен має повне право витрачати гроші на власні інтереси.
Так само слушно він вирішив придбати житло в Лондоні саме тоді, коли в Україні вже лилася кров і навіть бідові бабці несли свої останні кошти”на Майдан чи для воїнів.
Бабці теж мали повне право витрачати свої гроші кошти на власні інтереси. Просто вони дурніші за мультимільйонера, який вдавав із себе у цій виборчій кампанії слугу народу.

Олег
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Я не знаю, давав він щось на благодійність чи не давав, але рахую що на благодійність треба давати анонімно, тоді це від серця. А коли піаришся на тих грошах що дав, тоді це не благодійність, а просто вложив гроші в рекламу себе коханого. Нормальний олігарх буде давати так що ніхто про це не знатиме, але чи є в нас вони ми не взнаємо.

Олександр
2 років тому
Відповісти  Олег

Ви поменьше б думали про багатих, а більше про себе і стало б все на місця. За кордоном безліч прикладів благодійності-фонд імені…, парк, споруджений на кошти…, лікарня, яка підтримується… Є дуже простий механізм – налогова декларація -списано на благодійність… Немає дурнішого, як видумувати колесо-все вже давно придумано, і закони, і схеми. А вибирати, к не вміли-так і не навчились.

Цікаво
2 років тому
Відповісти  РАДАР

про бізнес Пороха мовчите який є у Росії і не закрився попри всі обіцянки

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Цікаво

Ну, вам же тут у двох блогах написали: Порошенко – це погано, олігархи при владі в найбіднішій країні Європи – взагалі дуже погано. Нас навіть Молдавія випередила за рівнем добробуту – офіційні дані.
Але у 2014-му населення свідомо обрало олігарха, який обіцяв швиденько закінчити війну і позиціонував себе як патріот із Майдану.
А цей красунчик усю дорогу до влади позиціонує себе не як олігарх, а як слуга народу, свій у дошку. Заперечує залежність від Коломойського. І нічого нам не сказав ні про цю жирну нерухомість в Італії, ні про своїх тамтешніх сусідів.

нов
2 років тому
Відповісти  РАДАР

а повинен був?

РАДАР
2 років тому
Відповісти  нов

Як “порядна людина” – звісно, повинен.

нов
2 років тому
Відповісти  РАДАР

У нас закони , а про порядність – це тема доволі обширна. Якщо чистий перед законом- не особо що й приліпиш. На відміну від більшості наших кандидатів

РАДАР
2 років тому
Відповісти  нов

Якщо.
Як гадаєте, ваш кандидат чесно сплатив податки з усіх гонорарів за виступи на днях народження Коломойського? Чи за виступи перед Януковичем і Медведєвим. Та й Ахметов і Ко, мабуть, не скупились…
Але тут не про про це, і не про АТО, і не про інших кандидатів. А винятково про те, що справжній слуга народу мав би почуватися некомфортно зі своїми сотнями мільйонів у злиденній країні. Фотографії нижні ще раз подивіться.
Найкраще, що могли б зробити у команді Зеленського, – підказати йому, щоб зайшов у дитячу онколікарню. Корисно і для карми, і для піару, і, головне, для дітей. А тоді вже можна вмоститись у крісло президента.

Олександр
2 років тому
Відповісти  нов

Зе нічого не по винен-він сказав на щирій українській-я вам нічого нє должен! Він просто губошльоп-21закінчиться ера бідності… Відчули? Чекайте-все по-переду.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Цікаво

І війни з Путіним для нього немає – є “повстанці ЛНР і ДНР”
Зеленського чи не першим привітав Янукович. Збіг? Не думаю. Хоча теж хотілося б вірити у казочку про непідкупного мільярдера, який героїчно піде проти системи. 🙂

Wagonwheel
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Він Вас не підведе, а якщо і станеться таке, то зразу покине пост. Правда, правда.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Wagonwheel

Хай свої 73% не підведе, а я в це не граю.

Олександр
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Через рік ті 73 з нього зроблять гірше, ніж з Порошенко і будуть говорити-я не голосував за нього… Щось ніяк не можу знайти голосувавшого за Януковича.

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  Олександр

Я!

нов
2 років тому
Відповісти  РАДАР

а чим таким добрим відрізняється Порошенко?

РАДАР
2 років тому
Відповісти  нов

Я не з порохоботів. Аж ніяк. Та, на відміну від вас, волію бачити біля керма держави людину, яка вже знає, куди і як треба рухатись. Надто – під обстрілом.
А, в нас ж нема війни й окупації, в нас “повстанці”. Як це ще Зеленський висловився – “бунтарі”.

нов
2 років тому
Відповісти  РАДАР

У нас антитерористична операція, доводжу до відома. І та людина , яка знає , куди рухатись, послала на убой молодих хлопців на четвертий рік антитирористичної операції,щоб ввести воєнний стан і дотягнути вибори президента до парламенських , щоб пропихнути свою партію.І за допомогою неї робити далі те, що захочеться. І чомусь ви не хочете цього бачити, навідміну від нас…

РАДАР
2 років тому
Відповісти  нов

У нас війна, доводжу до вашого відома. І я не тільки бачу, а, на відміну від вас, говорю. Під своїм прізвищем. Тоді й зараз.
http://radar.in.ua/800-zagyblyh-11-kamaziv-til-de-zhaloba-prezydente/
http://radar.in.ua/poranenyh-rizaly-yak-hudobu-na-zabytti-u-putinskomu-korydori/
І так далі.
Поговоримо про здобутки президента й головнокомандувача Зеленського за півроку, ОК?

Олександр
2 років тому
Відповісти  нов

… На відміну від нас… Кого вас? Ви колективний писака? Ви не доводьте до нашого відома, а краще розберіться в сміття у своїй голові-АТО давно закінчено. У нас ВІЙНА! І про “кинув на убой”… Пишеш-значить не” кинув”. На убой кидав Сталін, який не хотів чомусь закінчити війну з маленькою Німеччиною… При ньому ти таку херню точно не написав би.

Оля
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Саме так, дитина виграла в ЙОГО ШОУ! А Зеленський не знімає шоу та фільми за гроші людей які накрав при владі, а ще в шоу Зе виграють і інші люди, легким способом можуть заробити гроші, чому ж Порошенко не підкине трохи грошей для хворих та для тих хто цього потребує, а ви не забулися яка сума заборгованості в України на кожного громадянина?
Ви говорите що він придбав житло чи ще щось там , так він має на це право!Здається ні у вас ні у мене він ці кошти не вкрав! Зверніться до пана Порошенка, скільки він магазинів відкрив за час війни, в той час коли бійцям збирав кошти народ!

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Оля

Я розумію, вам хочеться виправдати ваш вибір. Але ми вже тут з’ясували: Порошенко – бяка, Зеленський – цяця. То хай би та цяця як СЛУГА НАРОДУ врешті-решт показала добрий приклад іншим мільярдерам і мультимільйонерам.

Забув
2 років тому
Відповісти  Катерина

Як з’ясувало Слідство.Інфо, Володимир Зеленський не згадав у декларації кандидата на посаду президента 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі, вартістю майже $4 млн. Маєток оформлений на одну з фірм Зеленського.
Форте-дей-Мармі називають “російською провінцією” – зокрема, там мають нерухомість російські олігархи Роман Абрамович, Олег Дерипаска, а також члени родини Бориса Єльцина

Олександр
2 років тому
Відповісти  Забув

А ще збрехав, що володіє англійською та українською мовою. Пять слів англійською і бекання українською… Поліглот.

Інна
2 років тому
Відповісти  Катерина

Заробляй чесно – це не про гонорари в конвертах на корпоративах у нашої чи російської “еліти” і в Женеві на днях народження Коломойського.

марія
2 років тому
Відповісти  Інна

Хоч одна людина зрозуміла звідки у зе чесно зароблені гонорали (КОНВЕРТАХ0 з яких чесний слуга народу забув сплатити податки

Зебот
2 років тому
Відповісти  Катерина

Жлоби Нововолинська, підтягуйтесь і лайкайте Катерину. Невже нас тільки 11?!

Анонім
2 років тому

Ніби попав на чийсь блог ну в принципі сайт не позиціонував себе як новинний портал.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Анонім

І ви справді прочитали БЛОГ у рубриці “БЛОГИ”.
Сайт позиціонує себе як цікавий і різноплановий. 🙂

Нововолинець
2 років тому

Хочу розповісти що я думаю по цій темі. Спершу політика. Я дуже боюся осінніх парламентських виборі! Боюся що отоді точно комедійний серіал буде. Боюся що опора держави Рада змінить не лише кольори а й курс держави. Порошенка безумовно потрібно було знімати. Він свої сили уже давно вичерпав. А от парламент я хвилююся за державу що опять туди прийдуть олігархи які будуть відстоювати свої інтереси своїх заводів. Тепер скажу про медицину в Україні давно пора переходити на Польську модель страхової медицини. І на останок я маю велику надію що нове покоління молодих політиків таки доведуть медичну реформу до закордонних стандартів коли мати хворої дитини недумає за що провести хіміотерапію своїй дитині. Коли держава допомагає витягувати хворих з дуже тяжких станів а не штовхає рідних продавати квартиру щоб витягнути дитину з критичного стану.

волинянка
2 років тому
Відповісти  Нововолинець

Комедійний серіал уже почався. Наш новий презік ні разу ні за що не відповідає. Ні за тарифи, ні за посадку корупціонерів. Він тільки головнокомандувач, ну и й так, по мелочовці. А сам від армії відкосив. Бойові офіцери вже регочуть. І не тільки тут, а й за поребриком. Там взагалі хохлам не надякуються.

Зебот
2 років тому
Відповісти  волинянка

Ну, не скажіть. У Зеленського великий військовий досвід. Він Наполеона у кіно зіграв.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Зебот

І без промаху скосив із обох рук з УЗІ, у серіалі, всіх корупціонерів. Я вам ще не раз про це нагадаю, 72,23%. Обов’язково.

Олександр
2 років тому
Відповісти  Нововолинець

Польську? А чому не якусь іншу? Але маленька проблема-при малій зарплати-малі відрахування-погана якість, хабарі… Економіка хвора, не працює. Пасажир на Польщу має 300 в день, мінімалка-200. Хтось думав-звідки в Нововолинську мільйонери? З ваших мінімальних зарплат!

РАДАР
2 років тому

Підсумую. Інтернет тісний, місцеві Зекоманди це прочитали й можуть вкласти своєму президенту у вуха, що задля карми, піару і порятунку хоча б десятка дітей він може зробити класний хід.
І показати приклад іншим мультимільйонерам та мільярдерам.
Отак по десятку врятованих діток на кожного з них – і буде норм. Порошенко-барига не зробив, а Зе як справжній слуга народу зробить,
У мене все. Політикування мене не цікавить. Привіт жлобам.

Олександр
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Ага! І хай передадуть, що він ніколи не буде МОЇМ президентом, після того, що наговорив. Навіть сміливості не хватило вибачитись. Нічого, пережив п’ятьох-переживу і це! І про нововолинську Зе-команду…де ви були до цього, щось “дєлов” не бачу. Готуйтесь, скоро вас “навчать”,дайте” папіку” перевзулись.