Бандюка звуть Артур? Фото дня!

12 4491

Поки нововолинська поліція      розписується у своїй безпорадності       у поті чола встановлює і ніяк не встановить бандюка, що надіслав мені смс-ку з погрозою скалічити мою дитину, добрі люди пробили цей номерочок.

За допомогою елементарної програмки, яка легко гуглиться. 

Вийшло таке:   

 

 

Це моя безкорислива допомога доблесним нововолинським правоохоронцям, балакучим (у робочий час) “юридичним вісникам” і особисто Шпачуку В.В., який нібито розслідує справу про погрози вбивством. 

І то зовсім не той Артур, який робить фотосюжети для РАДАРА. 

 

Наталя Камишникова 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

12
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
6 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
блогер Артур

Усе вказує на некомпетентність поліції. Небайдужі люди пробили по відкритих базах номерочок і мають ім’я людини, яка погрожує вбивством. Слідчі наші … чесно, дивуюся, за що вони зарплату одержують. Коли дзвонить школяр і повідомляє про бомбу закладену – його за годину вже допитують. А тут людину убити відкрито погрожують – реакції нема. На ринок підходить жінка і прямим текстом передає через знайому: “Скажи Наташі, що це ми підпалили її хату”. Відкрито. Банда уже нічого і нікого не боїться. Навіть в ті далекі часи такого не було. Я уже думаю зібрати мітинг під віділком поліції. І разом з людьми вимагати почати… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Коли будете, “Артуре”, збирати мітинг під відділком поліції, дайте знати – я приведу трохи людей і прийду сам. Тому що теж зацікавлений знати: чому слідчі ВП бездіють у кримінальній справі про невиконання рішення суду НВ міськвиконкомом. Якій у серпні цього року виповниться 1 рік. Схоже, кругова порука, панове! Пора розривати це коло.

Олександр

Аверс?…. Ще Скабееву з Мосійчук не забудь.

Фантік

Я думаю шо то коли ви про наркоманів писали когось заділи. А Сапожніков нічим не гірший мер ніж будь який інший.

Олександр

А ти знаєш іншого?….

Фантік

А взагалі це все підстава щоб зняти Сапожнікова. Хто хоче бути мером ? В кого достатньо бабла щоб купити бабкіни голоси за гречку?

Олександр

Сапожніков бідний, але мер, а у нас мільйонерів в Нововолинську…. Хто може бути мером?… Та хоч цуцик з чіпом бездомний – головне-хто його на поводу буде держати. А у команди Зе, кандидатури немає?

Вован

НЕ МАЄ У ГУГЛІ ТАКОЇ БЕЗКОШТОВНОЇ БАЗИ

Олег

Яка база це простий WhatsApp.

Знаючий

Як не крути , від чобота йде . Бідзюри Анатолію погрожували колись, він також повідомляв поліцію про погрози, Желізка , власника “Львівської жінки” порізали.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Додам: Євгена Кліндухова (у 2005 р. депутата міськради) по-звірячому побили біля власного будинку за заяву на сесії міськради, котра стосувалася бізнесу родича міського голови. Хворіє до цих пір. Віктора Коптюка – за участь в акції “Нововолинськ без Сапожнікова!” у тому ж таки 2005-му, біля стадіону. Били охоронців живлячої кабельної лінії до динаміків озвучки мітингу біля ПК в підвалі будинку, що на пр. Дружби, 23. Вночі, в серпні 2005-го, бандюки демонтували наметове містечко під вікнами міськради і вивезли в невідомому напрямку. Правда, учасників акції тоді не били. Погрожували вбивством покійному вже, депутату ВРУ Ф. Свідерському. Погрожували В. Мигасу. Мене били перед… Читати далі »

РАДАР

“Вовану”. Публікуємо ті коментарі, які нам цікаві. В яких нам не тикають. Не принижують інших коментаторів. Не перекручують того, що написано (прочитайте цю новину уважно).
А своїм колишнім сусідам (із крамниці) ви все могли /можете сказати у вічі. РАДАР для цього не використовуйте.