Коли цілий депутат трьох скликань і голова земельної (найжирнішої, кажуть) комісії в міськраді поширює про мене брехню і плітки – це не дивує.

А він бреше.

Бреше Климович про мою нібито “чималеньку” зарплатню у виконкомі. Від доплат, які пропонував мені міський голова, відмовилась навідріз. Одержувала лише те, на що мала право як службовець чи не найнижчого рангу.

Зрештою, вигода міському бюджету хоча б від продажу пам’ятника Леніну у приватну колекцію (колекціонера знайшла я) значно перевищила загальну суму моєї зарплатні упродовж усіх років роботи радником мера.

Пам’ятник депутати хотіли тупо здати на брухт за смішні кошти. Я домоглась, аби його продали за солідну суму.

Бреше Климович про мій “контракт” із газетою “Наше місто”  і про відсутність моїх статей у цій газеті, коли – недовго – працювала там кореспондентом. Матеріали мої в газеті були, були. Це легко перевірити і продемонструвати – наприклад, у суді.

Бреше Климович, що “критика полилась як із відра відразу після того як контракт був розірваний”. Контракту зі мною НЕ розривали. Бо й НЕ укладали. А мою посаду кореспондента скоротили ПІСЛЯ й УНАСЛІДОК моїх гострих критичних публікацій на сайті “Проновік”.

Писала я тоді і про дитячу поліклініку у приміщенні котельні на 15-му мікрорайоні. І про те, як вдарив мене у сквері біля пам’ятника прикордоннику друг мера Коптюк. Писала про дитячий садок, який міська рада недолуго віддала прокуратурі.

І я не лише викривала кричущі зловживання та халатність міської влади, а й надіслала деякі статті у високі інстанції. Коптюка намагалась притягнути до кримінальної відповідальності. Міський голова все це знав – і помстився як умів.

Бреше Климович, якого нерідко в місті називають банщиком, про наряд поліції і побутове насильство, яке я буцімто “вчинила стосовно близьких осіб”. Моя невеличка родина обурена. Ницо й огидно пхати носа у приватне життя і поширювати плітки.

Резюмую. Якщо зі мною підло, не по-чоловічому зводить порахунки нахабний депутат, чиї дії я неодноразово критикувала, – це звично 🙁 і майже нормально для нашої місцевості.

 

Фото з публічної сторінки депутата трьох скликань Климовича Л.Ю.

 

А от що свій “компромат” на мене він поширює за допомогою сайта “Буг” – це трохи здивувало.

Про газету “Нововолинськ діловий” – насмішило. Климович, це не до мене 🙂 Це до Медини. Якого більше не поважаю – мерзотно це все.

Якщо я “собачниця”, то на ресурсі Гузя – дешеві підгузки?.. Хоча платня в них чимала, шахтарі здивувалися б.

І щодо дебатів. Климович, приходь на “Радар”.

Мешканці вулиці Мічуріна викликають тебе на публічні дебати – як голову земельної комісії, депутата трьох скликань, із яким вони судяться вже багато років. Ви з приятелем побудували собі хати на їхніх комунікаціях і городах, зухвало порушивши їхні права і спокій.

Ну, й Бідзюра тебе запитає, і ще активісти підтягнуться. А я з тобою лише в суді можу дебатувати.

Бридлива, знаєш, із таким депутатом спілкуватися.

Наталя Камишникова

Новина на РАДАРІ, яка спровокувала напад депутатської брехні: 

Згоріла “сауна Климовича”. Вогонь гасили 6 машин, але… ОНОВЛЕНО!

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: