“Брестську фортецю” знесли. Проблема лишилась

3 940

Кілька тижнів тому в центрі Нововолинська комунальники нарешті завалили неоковирну сміттєву споруду, яку мешканці називали Брестською фортецею. 

Ми ТРИЧІ писали про центровий прохідний двір із магазином “Альфа” між бульваром Шевченка, вулицями Винниченка і Св.Володимира.

Тепер тут отак:

 

 

І ось що каже один із небайдужих мешканців двору: 

 – Знести-то знесли, а чи порядок наведуть – питаннячко. Могли б і ознайомити наш квартал із проектом нового смітника. Можливо, варто внести якісь корективи.

Але ж у нас як завжди: тяп-ляп і відчепіться.

 

Цегляний сміттєзбірник пав. А на згадку лишилося сміття

 

 – Часи змінюються, змінюємось і ми, падають занедбані руїни радянщини, – веде далі нововолинець.  А що постане на цьому місці – ми лише здогадуємось. Чи відповідатиме санітарним нормам? Чи забезпечуватиме реальну кількість побутових відходів?

Підприємці займають своїм сміттям майже всі баки, а що зверху – кладуть мешканці. Слід подумати про більшу кількість контейнерів навіть для того пластику чи паперу. Бо людям доводиться кидати туди, де є місце.

Ще раз прошу порушити це питання! Адже можна завдяки громадським слуханням та фінансовій підтримці з боку громадян, ВУКГ, підприємців облаштувати у центрі міста сміттєзбірник європейського зразка. 

І цим самим дати старт приведення до ладу наступних смітників у Нововолинську!

Потрібно лише бажання та згуртованість людей і комунальної служби.

Ну, й не бути свиньми!!!

 

 

 

РАДАР закликає директора ВУКГ Артема Жигалюка почути цього небайдужого мешканця. 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
янка
1 рік тому

Слухайте, ну це свинство!! ну як люди отак икдають те сміття??? самі ж і винуваті, що таке робиться!!!! гірше людей тварин не існує

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  янка

У тому дворі є відеокамери. Є й на “Альфі”, мабуть. Пара хвилин діла – з’ясувати, хто свинячить. І впаяти штрафець.
Але ж це пану Орєхову з виконкому чи нашим доблесним правоохоронцям треба підняти п’яту точку, поворушити звивинами. Навіщо? Краще ганяти стареньких квітникарок…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Це вже другий. Перший був на св. Володимира, у дворі, навпроти маг. “Для вас”. Три роки писав, допоки розвалили – там була величезна тріщина від даху до фундаменту.