Бидло за кермом вгамував школярик. А дорослі змовчали…

33 11996

У нововолинських маршрутках траплялось усяке-різне, але такого ще не було.

Водій жбурнув монети, які літня жінка дала йому за проїзд. Та ще й порвав і викинув у вікно її паперову гривню.

Нарваний чолов’яга, що працює водієм маршрутного ТАКСІ, навіть виганяв бабусю з салону.

Пасажири мовчали, як морожені хеки.

Але тут за стареньку вступився 12-річний хлопчина…

Про дикий інцидент розповіла у спільноті “Радар” Юлія Семенах:

Прохання до нововолинців:

підкажіть, хто цей водій. Ну, скільки там того міста.

Подія трапилась приблизно о 13.30.

Маршрутка їхала у 15-й мікрорайон.

Хлопчик сів біля лікарні. 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
33 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
товариш комуніста ( бувшого шахтаря )
2 років тому

Ну невже в тій маршрутці не знайшлося нормального мужика щоб добряче заїхав по 3.14здаку тому бидляку!!!!!!

Вадим
2 років тому

Шофер за гривню продав людську та чоловічу гідність.

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Вадим

А у нього та гідність була? Тільки бидло може так поводитись зі старшою людиною та ще й жінкою

волошка
2 років тому

А звідки Юлія Семенах знає про цю ситуацію? Також була у маршрутці? Чи із чиєїсь розповіді?

Юлія
2 років тому
Відповісти  волошка

Дитина моя захистилася за бабусю

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Юлія

Повага і подяка дитині і батькам/мамі. Що ж тут ще скажеш. Молодці

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Юлія

Блогословенна ви мати у Бога, Юліє, що виховали таку дитину і продовжуєте це робити. Здоров’я вам і вашому синочку!

Юлія
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Дякую,Пане Анатолій

Пасажир
2 років тому
Відповісти  Юлія

Дитина Ваша не захищалася ні за яку бабуся,бо була ціла маршрутка людей. А з Вашою розповіді половина брехні.Водій просто попросив розправити гривню,яка була скручена в трубочку.

Контролер
2 років тому
Відповісти  Пасажир

О, перший хек розморозився й озвався. 🙂 Чи то сам пан водій?

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Контролер

А хіба той водій пан???

Юлія
2 років тому
Відповісти  Пасажир

Те що була ціла маршрутка людей,то я це знаю,тому і було обурення дитини.Що всі змовчали.Розкажіть в чому полягає “брехня”дитини?Він встав щоб заплатити ту гривню за бабусю,свою з кишені.Але коли побачив,що шофер порвав,перехотів, і забрав 4 грн монетами і віддав назад бабусі.Брехня?Чи можливо у них не було словесного діалогу?Чи можливо всі тут обманюють,коли моя йде про Бидла.Всі зрозуміли хто це…Шкода ,що Пан Бохван,тримає такого собі робітника… “Пасажир”,Я вірю своїй дитині.І він перейнявся цим,тому я тут написала…а якщо у вас версія своя,то будь-ласка розкажіть,або дійсно краще промовчіть….

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Юлія

Розповідали на Радарі, що коли були громадські слухання про підвищення вартості проїзду у місті, то прийшла одна бабця і казала, що через здорожчання проїзду вона не зможе їздити до лікарні на лікувальні процедури, бо пенсія у неї маленька, а проїзд буде дорого. Так один амбал-шоферюга визвірився на стареньку і гаркнув їй у відповідь:-“А хто тобі винний, що ти ніща?!!!” Для багатъох шоферів таке бидляцтво є нормою нажаль і тут зараз саме такий перевізник

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Ворожка

такий перевізник “Пасажиром” назвався

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Ворожка

Що цікаво: перевізники своїм водіям зарплату платять, на ремонти бусів, на заправку дизельним пальним… кошти виділяють? Відпустки, лікарняні оплачуть? Трудовий стаж зараховують? Спецодяг і взуття видають? Колективний договір із працівниками є? А за кондуктора доплачують, коли він на ходу одним (і дуже лихим) оком дивиться на гроші та відраховує решту, а другим оком на дорогу? Та ще й встигає тримати цигарку в зубах, слухати російську попсу і грубіянити пасажирам.
Якась охорона праці, хоча б мінімальна, посеред ФОП, які займаються пасажирськими перевезеннями наявна? А хто випускає водіїв на трасу, освідковуючи на формат алкогольного чи наркотичного сп’яніння, втоми і задокументовуючи цей факт у спеціальному журналі?
Хто перевіряє технічний стан маршруток перед виїздом на автотрасу? А інструктажі по ТБ водіям, хтось проводить у вас під особистий підпис? Комплектує аптечки долікарської допомоги? Виписує шляхові листи?.. І тому подібне.
Ви, пане начальнику транспортного відділу виконкому Нововолинської міськради, Ю.Коцюро, не жартуйте і не грайтеся із вогнем. Це ваш хліб. Ви за це, як місцевий службовець, від Нововолинської громади зарплату отримуєте. А за відсутність контролю можна й у буцегарню потрапити. Тоді, В.Сапожніков скаже: “А я нічого не знав! Це Коцюра винен.”
Словом, дайте відповіді на всі ці запитання. І то негайно!

Марія
2 років тому
Відповісти  Ворожка

Дивилась відео і ніхто такого не казав !!!!!

Пасажир
2 років тому
Відповісти  Юлія

Шановна пані Юлія! Я не маю претензій до Вашого сина. Я теж довіряю своїй дитині, але насамперед я вірю своїм очам і вухам. У Вас дуже хороший син. І дуже добре що саме так вчинив би в такій ситуації . Але нажаль вона склалася не так,як описала Ваша дитина. І якщо я після кожної розповіді своєї дитини викладав би все в інтернет і ганьбив би вихователів,а тепер вчителів ,то у нас не було б уже кому вчити. Я дуже частенько їжджу маршрутками ,і частенько попадаю з цим водієм. Та він з зупинки не відправиться ,поки не скаже обережно зачиняю двері,будим їхати. Або пройдіть будь ласка далі не стійте в порозі. І коли заходить жінка років 55 ,доречі бабуся тільки Вашому сину, і кидає скручену в трубочку гривню,спитати тільки для чого вона стояла на автобусній зупинці і це робила. І водій ,що має дивитись на дорогу, розкручує ці гроші,і притому ще не може зробити
зауваження,бо наш народ такий делікатний,зразу біжить до пані Камишникової.

Образи видалено. Далі – бан.
Модер

Юлія
2 років тому
Відповісти  Пасажир

Чесно, не знаю хто ви,пасажир чи водій..Але скажу одне ЩО ВОДІЙ САМ СЕБЕ ЗГАНЬБИВ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ.А ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ХАМСТВО,НА НЕ ПОВАГУ ДО ЛЮДИНИ,ХТО БИ ТО НЕ БУВ:БАБУСЯ,ДОРОСЛА ЛЮДИНА,ДИТИНА ТО ПОТРІБНО.ТОМУ ЩО ТАК І ЖИВЕМО,ЩО БИДЛО-ВОДІЙ ПОЗВОЛЯЄ ХАРКАТИ,БИДЛО ВОДІЙ ПОЗВОЛЯЄ ВИГАНЯТИ ЛЮДЕЙ,ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ,ПОЗВОЛЯЄ СОБІ ГАРЧАТИ,ТОМУ ЩО ТАКІ САМІ ЗАХИСНИКИ ВВАЖАЮТЬ ЦЕ ЗА НОРМОЮ ЕТИКЕТУ…ЯКЩО ЦЕЙ ВОДІЙ ТАКИЙ ДОБРИЙ,ТО ЧОМУ ВСІ ЙОГО КОЛЕГИ ОДНОСТАЙНО СКАЗАЛИ ХТО ВІН????ЧОМУ ЛЮДИ ТАКІ РЕЧІ ГОВОРЯТЬ ПРО НЬОГО??І Я ЗАДОВОЛЕНА,ЩО МІЙ СИН НЕ ВИЯВИВСЯ ТАКИМ ЗАХИСНИКОМ БИДЛО-ВОДІЯ…І ЯК БИ ВІН ЗАЦИПИВ МОЮ ДИТИНУ,ЧИ ВИГАНЯВ З АВТОБУСА,ТО Я БИ НЕ ТІЛЬКИ ПИСАЛА У ФБ.А ЙШЛА БИ ДАЛІ…В ТУ МАРШРУТКУ Й ТАК БАГАТО ХТО НЕ ХОЧЕ СІДАТИ,ТОМУ ЯК БИ ЙОГО ВИГНАЛИ,ТО ДУМАЮ ПІДПРИЄМЦЮ ДОХІД БИ ЗБІЛЬШИВСЯ….

Пасажир
2 років тому
Відповісти  Юлія

Чомусь у нього завжди багато людей. А що ви не сідаєте у якусь певну маршрутку,то Ваша справа.Вони ходять через кожні 4 хвилини. А що колеги говорять Вам,як ви пишите ,я не знаю. Може один говорить? Чиє місце він зайняв? Якого через постійні запої і не ходіння на роботу ,перевізник вигнав? І який пішов до другого перевізника і знов з 1 лютого без роботи. А Ви можливо з найблищого його округу ,тому і ганьбите других водіїв,щоб очистити дорогу безробітним ? Щось ми стільки з ним пропрацювали,я ніколи таких гадостей не помічав,і скільки їхав з ним. А водіям- колегам ,які з 1 лютого залишаються без роботи,а таких п’ять,можете передати,що він працює тимчасово,переавізник про це знає.То нехай ідуть до пана Бохвана і просяться на роботу. Якщо я не правий пані Юля ,то я буду відповідати перед Богом, і за Ваше здоров’я не забуду свічку поставити.

Контролер
2 років тому
Відповісти  Пасажир

Та вже всі зрозуміли, хто ви є. Поставте свічку за своє здоров’я. Бережіть себе, а то пасажири можуть і побити за такий сервіс.

Пасажир
2 років тому
Відповісти  Контролер

Я ж Вас не ображав ,чому Ви мені так грубо відповідаєте. За сервіс звертайтеся будь ласка в відділ транспорту. А за своє здоров’я я молюся кожного дня і кожною неділі

Контролер
2 років тому
Відповісти  Пасажир

Та нема тут грубощів. Лише люб’язне застереження. Пасажири хамства довго не терпітимуть.

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Контролер

Хто тут каже/пише, що маршрутки через чотири хвилини ходять? Те, що вони повинні ходити через такий проміжок часу і ходять реально – це різні речі. А шофери – то особлива категорія людей і їм палець у рот не клади, бо відкусять руку по самий лікоть. Таких небезпечних водіїв на маршрутках вистачає і не тільки у нашому місті. Скарг від пасажирів у засобах масової інформації вистачає

Олег
2 років тому
Відповісти  Пасажир

А тепер замітьте, маршрутчик не бувши в салоні не знаючи ситуацію, все рівно бреше, що там відбувалось. Нешановний “пасажир” маршрутчик “Дитина Ваша не захищалася ні за яку бабуся,бо була ціла маршрутка людей. А з Вашою розповіді половина брехні.Водій просто попросив розправити гривню,яка була скручена в трубочку” ВИ ЦЕ ДЕ ПОЧУЛИ? Чи просто треба за друга заступитись всякими методами. Чи той бидляк вам прибрехав щоб себе вигородити.

Пасажир
2 років тому
Відповісти  Олег

Люди побійтись Бога. Я ні за кого не захищаюся. Я говорю ,що з не провіреної інформації ,так ганьбити людину. Але кожен відповість за своє. Я більше писати нічого не буду. Я то був у цій маршрутці. А от чи були Ви????????

Контролер
2 років тому
Відповісти  Пасажир

Та видно, що ви там були, навіть видно, у якому кріслі сиділи. 🙂
І ото треба було вам за пожмакану гривню принижувати й виганяти жінку?
Ну, але кожен відповість за своє.
Пасажири, не давайте спуску водіям, якщо вони хамлять чи порушують ПДР. Будьте як той пацанчик! Не будьте як морожені хеки!

Юлія
2 років тому
Відповісти  Пасажир

Ви себе,знову самі зганьбили..Ще й у вас самокритика дуже зверхня..називається ХВАЛИ НО МОЯ ГУБОНЬКА..ЯКЩО Я СКАЗАЛА ВСІ ШОФЕРА,ТО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ВСІ ШОФЕРА.ТОМУ ЩО ЛЮДИ РОЗПИТУЮТЬСЯ ПРО ВАС У ВАШИХ КОЛЕГ, І ОДИН ЯК В ОДИН ГОВОРЯТЬ ПРО ВАС….А ТЕ,ЩО ВАМ В ОЧІ НЕ ГОВОРЯТЬ,ТО ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ,ЩО ВИ НЕ БИДЛО…КОЖНИЙ ВІДПОВІДАЄ ЗА СЕБЕ…СТАВТЕ СОБІ СВІЧКИ,І ЗАМОЛЮЙТЕ ГРІХИ,ТОМУ ЩО БУМЕРАНГ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ.І ДИВІТЬСЯ ЩОБ БОГ ВАМ НЕ ВЕРНУВ ВСЕ ТЕ,ЩО ВИ НАРОБИЛИ.З ВАМИ Я БІЛЬШЕ НЕ ЗБИРАЮСЯ РОЗВОДИТИ ДИМАГОГІЮ.ТОМУ ЩО ВИ *** НЕ ВИХОВАНЕ…І ЦЕ ПОТРІБНО БУЛО ПОКАЗАТИ ЛЮДЯМ.ЩОБ ЛЮДИ НЕ МОВЧАЛИ…НЕ ДАЙ БОЖЕ МОЯ БИ ДИТИНА ОКАЗАЛАСЯ В ТАКІЙ СИТУАЦІЇ,ЯК ТА ДІВЧИНКА.ТО Я БИ ВАМ ПОКАЗАЛА ДЕ Є ВАШЕ МІСЦЕ…І ШОФЕРІВ Я ЗНАЮ ПРАКТИЧНО ВСІХ..А ТИМ ПАЧЕ ПІДПРИЄМЦІВ…

Олег
2 років тому
Відповісти  Пасажир

Хто вас взяв водієм маршрутки? Ви явно не там де треба працюєте. Довожу до вашого відома, що коли водієві передають гроші він на дорогу дивитись не має, бо рушати, поки не обілетив пасажирів, ЗАБОРОНЕНО!!! А вам і тому хаму водію як бачу це не відомо.

Олег
2 років тому
Відповісти  Пасажир

Ви хоть себе слухаєте? Як стара бабця може розправити гривню, коли той нелюд, вже напевно почав їхати, хоча не мав права рушати, поки всіх не розрахував. В маршрутках такі водії, що держатись треба не тільки руками, а і зубами, бо їдуть як шумахери. А владі треба ввести електронний квиток і тоді не буде ніяких проблем, бо водію буде фіолетово скільки в нього пасажирів і скільки пільговиків.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Нічого й говорити: № маршрутки немає. А тварини, які були свідками інциденту, не зголосяться і не посвідчать. Міська влада і відділ транспорту заклопотані зовсім іншим.

Пасажирка
2 років тому

Не давно і я була свідком подібної ситуації. Водій маршрутки чіплявся до дівчини що сиділа на так званому “службовому місці”. Інцидент також буд за гроші які йому дали за проїзд. З розмови я зрозуміна що гроші були зім’яті, а дівчина їхала з даним водієм 2й раз за день і зауваження щодо вигляду грошей він вже їй робив. Також водій висловлював своє незадоволення через те що дівчина сіла на службове місце навіть незапитавши дозволу. Водій висловлювався в досить повишених тонах недобираючи слів на люб’язність. Наголошуючи дівчині що вона ніхто і нічого в житті недобилася. І її місце “там в заді” як ві сказав. Кричав щоб та дала номер телефону своїх батьків, щоб розказати їм про погане виховання дівчини. Дівчина вийшла біля Кулінарії , а їхала швидше всього з 5го мр. району.
Чесно кажучи я думала що водій з пасажиркою знайомі і він має на це вагомі підстави (хача місце й час недоречний, але погодьтеся інколи незаважає промити мозок молодому поколінню і опустити трішки з небес на землю). На жаль обличчя водія я нероздивилася оскільки це було десь біля 17:00 год. І ще раз повторюся я думала що вони знайомі.

Юлія
2 років тому

Шофера звати Міша-його кличуть “Мокрий”..А працює він у підприємця Бохван.тільки не знаю ,чи у молодшого чи у старшого.Всі хто чує про цей випадок,називають тільки його.Тому що це Бидло.Навіть самі шофера знають це..Тільки питання,Я думаю що підприємець знає свого шофера,ЧОМУ ВИ ТАКОГО ТРИМАЄТЕ НА РОБОТІ.?.Люди навіть не хочуть сідати у ваш автобус,коли “воно”їде

Ірина
2 років тому
Відповісти  Юлія

Це певно смаркаво-харкавий, найгидкіший воді, коли їдеш з ним то на рвоту тяне