“Сиджу на нарах, як король на іменинах…”

27 7166

Іноді документи є промовистішими за викривальні статті.

Оце той самий випадок.

Отже, ухвала Луцького міськрайонного суду від 16 січня 2020 р.

Її фігурант – лихозвісний нововолинський бандючок. Ви теж про нього начувані.

Хто – здогадайтеся самі.

РАДАР потримає інтригу. 🙂

РАДАР вам поки що нічого не розжовує. Думай…ТЕ.

І коментуй…ТЕ! 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
27 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ворожка
1 рік тому

Двох мешканців Нововолинська віком 19 і 21 років затримали за пограбування помешкань у місті. Вони за подібні злочини вже були затримані раніше. Підросло нове молоде покоління, яке не бажає працювати і хоче швидких, хоч і брудних, злочинних грошей. Прикро бачити куди скотилося колись величне і славне наше місто. Рівень злочинності зашкалює

Сізо
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

Це нелік і косолапий, а де ж Брита. Знову всіх впрудив.

Сусід
1 рік тому
Відповісти  Сізо

І свися з макіним не забудьте. Така сама мразь. Вештається

Петрусь
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

Скажіть , то не Шараванского малого хапнули?

Сусід
1 рік тому
Відповісти  Петрусь

Ні

James
1 рік тому

Хто б сумнівався що чечлена відпустять

янка
1 рік тому
Відповісти  James

так а хто його відпустить? продовжили ж строк до березня???

Охх
1 рік тому

Кому кому? Чечену… Інші сайти не зберігають інтригу, тільки “радар’

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Охх
******
1 рік тому

Тут бачу все схвачено!!!Один адвокат захищав луцьких бандитів які виходили під домашні арешти по таких статтях як і в нього то думали що і тут все буде так само що вийде і він під домашній арешт,а другий адвокат якщо не помиляюся то в нього мама працює в апеляційному судді!!!То зараз подадуть в апеляційний суд і все вирішиться!!!Знав добре яких адвокатів взяти!!!

Сізо
1 рік тому

Клопотання про Володю С. Але я так думаю що не скоро він буде на волі… 1. По поняттям вор должен сидіти в тюрмі. 2.. Слідчі не дадуть

Крусуня
1 рік тому

Так шо скоро мій брат буде в дома Я вам перший скіну фото як ми будем відихати)))Пані Наташа

макс п.
1 рік тому
Відповісти  Крусуня

ви думаєте ваш гомо-інцест “відпочинок” комусь цікавий))))))))))

Сусід
1 рік тому
Відповісти  Крусуня

Видно ти з таким ніком був популярним на тюрьмі

Шарапов ваня
1 рік тому

Згадайте той факт, як Чечен, Демік і Баб**кін на 100-метрівці продавали конопельку. Їх упіймали. То півміста стало на захист… Але що ми маємо? А маємо таке. 2 брати Баб**кіни. Один барижка наркоман, інший – ліва чи права рука Чечена. Забирали у наркозалежних святу манну… І це все носили продавати. Ірі Баб***кіній.. Так, так. 2-й половинці Вадіка. І бізнесок процвітав. То по яких понятіях живуть ці хлопчики? А по таких – грошики.
Ліщинський теж вже не блатує. Отримав пару разів по помідорах, розрахувався. Новою поштою. І де ж ти тепер, смотрящий і подсматрюющий за ІТТ? Теж десь пропав. Один Брита вештається по місту і шукае собі жертв, які за нього будуть робити роботу.
Василько теж не особо блатує. Бо сам ніколи нічого не робив. Звик, щоб дай-подай. бар “Європейський” нагодує, “Наш край” дасть продуктів. А у барі біля озера повечеряє. Плюс пройдеться по “склепах”, там шоколаду, там пару гривників. Дивись, уже і на джипік наколядував… Ох, і важка це праця.
Сервер не там, де ви шукали, хлопчики… І дякувати Богу, що не взяли гріх на свої і так грішні душі. Агов, ДСР. УСІ НАЙБІЛЬШІ ПІДПРИЕМЦІ МІСТА ЇМ ДОПОМАГАЮТЬ. ТОМУ НЕ ТРЕБА ЇХ ПРОСИТИ, ВОНИ НЕ МЕНШЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ, ЩОБ УСЕ БУЛО ТИХО!!!!

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Шарапов ваня

У одному з мікрорайонів Нововолинська двоє неповнолітніх збили жінку з ніг і пограбували. Забрали мобільний телефон і сумку з грошима. Нововолинські правоохоронці грабіжників затримали. Та покарали б цих відморозків показово, щоб інші їм подібні боялись і не смикались

комірець
1 рік тому
Відповісти  Шарапов ваня

То Василько побирається по барах, як той злидень, ахаха. А Нос теж як ветеран бойових кримінальних дій отримує таку благодійну допомогу?

Сусід
1 рік тому
Відповісти  комірець

Ні цей мае долю з гральних автоматів.. Сорі мав

******
1 рік тому

Те що Василько наколядував то наколядував все майно яке має на жінку позаписував!!!І дійсно шось і не чути його,мабуть сховався і сидить в своїй мишоловці!!!Як завжди моя хата скраю я нічого не знаю !!

Ульріх
1 рік тому

Пару років тому гопота з 15-го побили трьох молодих людей, які просто йшли по вулиці. Юриста, вчителя і лікаря. То були три шкільних друга. Так от, поліція не змогла захистити юриста вчителя і лікаря, юнаків відпустили за недостатньої кількості доказів хоча були свідки і зняті побої.Камер тоді ще не було.

Ульріх
1 рік тому

Наталю Семенівно взнайте і перекажіть нам тут кому дістанеться ота квартира з якої викурили наркоманів

Крусуня
1 рік тому

Скажіть на коли вам зустріч з шамиком організувати то тільки вмієте гоаорити шо то вони все роблять але доказів ще раз повторюю доказів нема ні накого

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Крусуня

Я ж вам не про очну ставку, хоча можна і це. На душі тим обом паліям полегшає, якщо сядемо поговоримо. Душа – не чули? Чули тільки бабло? Ех, крусульки…