Рекетир-розбійник украв ще й газировку!..

5 3619

Які люди без охорони вештаються нашим чарівним містечком!

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 35-річним мешканцем Нововолинська розбоїв та вимагання.

Над ранок 25 вересня 2019 р. чоловік разом зі співучасниками, матеріали щодо яких виділено в окреме провадження, проник у квартиру в Нововолинську і, погрожуючи 22-річній власниці насильством, відібрав 2600 грн.

Рівно через добу на автозаправній станції в торговому залі він ударив одного з покупців у голову та наказав передати касирці 100 польських злотих. Потерпілий виконав цю вимогу.

Удосвіта 1 листопада 2019 р. на іншій автозаправці обвинувачений відкрито викрав пляшку віскі та пляшку газованого напою.

Нині зловмисника, який перебуває під вартою, обвинувачують у  вимаганні та грабежах, зокрема, з проникненням у житло. Далі – слово за судом.

За вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання аж до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Про це повідомила прокуратура області.

  • Розкажу iншим:

Також читають

5
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
0 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
5 Автор коментаря
Сізо

Та випустять. Карпа.. Випустять. Бо ніхто не хоче писати

Ворожка

Як приємно це читати! День сьгодні був непоганий, а вечір видався справді чудовий, завдяки таким новинам і Радару. Обласній поліціі слава і так тримати. Усім дякую👍👍👍

******

Як випустять???Якщо вже скерували до суду обвинувачення по розбої і вимаганя !!!

виктор

напевно газировка була з ягодним сиропом або просто його кумир элджей

Гість

Серйозні бандіти