“Де зразковий притулок Климовича?! Де міський притулок?” – запитують виборці

13 1705

Місцева влада – зі старими й новими обличчями, але з тим самим лайном усередині – звично й дружно заволала: “Ату її!”

Проте нововолинці зреагували зовсім не так, як очікували замовники компромату на мене.

Як зізнався депутат Нововолинської міськради, голова земельної комісії Леонід Климович (позаочі – «шістка мера»), це він замовив  сюжет про “собачу катівню” неперебірливій журналістці з 1+1.

Власник 7 квартир і будинків, 2 величезних підвалів у Нововолинську та Благодатному, 18 земельних ділянок на Волині та Львівщині розплатився за цю заказуху, мабуть, щедро.

Поширену в ефірі маячню двох пліткарок та депутата-прихапізатора радо підхопили в соцмережах і взяли на озброєння заступники нововолинського міського голови, керуюча справами виконкому, медіаобслуга Віктора Яреми – бізнес-друга нововолинського мера.

Усім їм я насипала солі на хвіст – викривала брехню, оборудки, корупцію.

Традиційно долучився до цькування мене засіб, контрольований селищним головою.

Місцева влада – зі старими й новими обличчями, але з тим самим лайном усередині – звично й дружно заволала: “Ату!”

Проте нововолинці зреагували не так, як очікували замовники телечорнухи.

Коли Климович у соцмережах похвалився, що Камишникову нарешті поставили на місце, то навіть його друзі (найпорядніші з них) заявили:

Лара Божко:

 – Це депутатів треба поставити на місце!!! Цим сюжетом влада опозорилась на всю країну. Мені телефонують друзі з різних міст, всі в шоці, у всіх одне питання: ЯК?

Як міська влада у цивілізованому європейському місті до цього часу не подбала про цивілізований притулок для тварин?

Знаєте, чим визначається рівень цивілізації суспільства (навіть маленького, локального)? Ставленням цього суспільства до найменш захищених – дітей, стариків і тварин. Ось і судіть самі про наш рівень.

У тому, що так є, вина всіх містян, а Камишникова робить що може і як може.

Де зразковий притулок, який заснував пан Климович?

Комунальний притулок – це компетенція тільки міської влади. Так у всіх містах України. І тільки у нас хтось десь тих нещасних тварин збирає або підгодовує.

А ви бачили, як “Ласка” проводить “відстріл” собак на стерилізацію? Ні? А я бачила: о 8.00 на 5-му, коли діти в школу йшли і цепеніли від жаху разом з батьками, бо якісь дядьки на їхніх очах з буса відстрілюють собак.

Ми навіть у поліцію телефонували, бо ніде не написано, що це “Ласка”. Дикість і середньовіччя. І це питання тільки до міської влади!

 

 

Щодо “Ласки”, шановна Ларо.

Це комунальне луцьке підприємство відловлює, утримує, стерилізує, вакцинує, чипує бездоглядних собак. Торік нововолинське ВУКГ під тиском прокуратури і громадськості нарешті припинило вбивати собак (принаймні  так стверджує начальник А.Жигалюк) і уклало з КП “Ласка” угоду про відлов і стерилізацію.

Працівники “Ласки” справді кілька разів приїздили в наше місто, однак ЦЕ НЕ ВОНИ о 8-й ранку у 5-му мікрорайоні відстрілювали/присипляли собак!

Зазвичай із пневматичної зброї шприцами зі смертельною отрутою шмаляють по тваринах нововолинські комунальники та догхантери. 

До “Ласки” і до керівника ГО “Захист чотирилапих” Богдани Новарчук  (із ВУКГ співпрацює зараз саме ця організація) є чимало питань, та це окрема тема.

Тут повторимо запитання Лари Божко:

Де зразковий притулок, який заснував пан Климович?

Чому міська влада досі не створила притулок для тварин?

Поки депутат Климович із дружиною адвоката Шостака у чотири руки тихцем рили яму авторці гострих критичних публікацій, депутат Руслан Соловйов надіслав запит нововолинському міському голові В.Сапожнікову щодо проблеми з безпритульними собаками в місті.

І ось відповідь. Вона вражає байдужістю і цинізмом. Вона промовистіша за будь-яке телемочилово:

 

 

Ніби гладенько пише, але вдумайтесь: чому міська влада досі не задіяла міських ветеринарів для вакцинації та стерилізації? Чому треба возити псів аж у Луцьк і потім повертати сюди з чипами?

Тут, на місці, значно більше контролю, можливостей для перетримки й догляду. У Нововолинську вже сформувалася спільнота зоозахисників (не плутати зі скандальними пліткарками), і вони добровільно візьмуть на себе частину клопоту з відловом та прилаштуванням тварин.

У сусідньому Володимирі вже давно діє програма БЕЗКОШТОВНОЇ стерилізації собак і котів – бездоглядних та хазяйських. Люди самі приводять тварин до ветеринарів, зменшуючи видатки з бюджету на відлов. Чому так досі не зробили в Нововолинську?

Заступник міського голови Рожелюк чітко заявив, що комунальний притулок нововолинська влада будувати НЕ збирається. Мовляв, ні ділянки нема, ні коштів, ні високопрофесійних фахівців.

Ділянок повно, позакривали стільки шахт, закривають першу.

У місті працюють досвідчені ветеринари, тож фахівців вистачає – не брешіть, пане Рожелюк.

Щодо коштів – просто треба менше красти.

 

 

Так, догляд за тваринами є витратним, і це праця – небезпечна й важка. Іноді наші чинуші (як вбачається з відповіді Рожелюка) це розуміють – аж у 3,5 млн. оцінюють. Чого ж не цінують безкорисливих волонтерських зусиль?

12 років поспіль доглядаю підкинутих мені псів безоплатно. Прикиньте, скільки моїх грошей (уже не кажу про дорогоцінний час) пішло собакам під хвіст за 12 років – на харчі й інвентар, на приготування й доставку їжі, облаштування будок, прибирання, медикаменти… Сума дуже кругленька. Надто для людини зі скромними статками. Тепер виживаю за межею бідності – а корумповане сите мурло обпльовує та цькує.

Що ж маємо у сухому підсумку?

Комунального притулку “в найближчому часі” не буде. У віддаленому – теж навряд.

Не буде, мабуть, і того притулочку, що є. Я ж не найнялася доглядати покинутих собак!

До речі, вчора підкинули ще одного – великого. Завезли машиною і перекинули через паркан. Навіть ошийника на ньому нема – лови як хочеш.

Наміряюсь урочисто роздати депутату Климовичу та його «зоозахисницям» усіх псів під розписку, з правом щотижневої перевірки умов утримання. Климовичу, звісно, вручу найбільше.

Усе ж таки має чоловік 18 ділянок, дружина купує по дві квартири на рік… Місце для тузиків знайдуть і доглянуть належно.

А я відпочину від відер – уперше за 12 років! – і зосереджусь на розслідуванні численних оборудок місцевих владців із бюджетними коштами, землею, іншим комунальним майном.

Притулків не буде ніяких, тому собак лише більшатиме, й вони бігатимуть зграями надалі. На них уночі й навіть серед білого дня (“о 8.00, на очах у дітей!”) і надалі полюватимуть догхантери, а може, й комунальні гицлі.

Але цього й надалі старанно не помічатимуть Рожелюк, Климович і Ко.

 

Зі шприцом у тілі. Отруєний пес на стежці у 15-му мікрорайоні Нововолинська. Червень 2018 р.

 

Кількадесят отруєних псів за ніч у Благодатному, кількадесят за ніч – у Нововолинську. Ці страхітливі цифри і факти чомусь не зацікавили заїжджих телевізійників  і галасливих «зоозахисниць».

Хоча весь Нововолинськ давно вже перетворився на катівню для собак – і не лише нічийних.

Знаю чимало страшних історій про жорстоке чи вкрай безвідповідальне поводження окремих містян та їхніх дітей із тваринами. Катують бездомних. Зраджують домашніх улюбленців – викидають із хати, як сміття.

А буває, не вміють доглянути одного-єдиного собаку чи кота.

На очах “зоозахисниці”, яка настрочила на мене заяву у поліцію, її чоловік – запевняють нововолинці – серед білого дня задавив автомобілем їхнього великого породистого пса.

Такий красень був той доберман… а вона його часто вигулювала без повідка, зухвало порушуючи Адмінкодекс. Пес гасав понад озером, гризся, бувало, з іншими собаками…

Проте тоді вона в поліцію не побігла, телевізійників не викликала, себе та чоловіка на всю Україну не ганьбила. І суду над собою і чоловіком за злісний недогляд не вимагала.

Перевтомився, либонь, чоловік того дня? Нелегка це робота – відбілювати й відмазувати бандюків…

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Убивці собак у Нововолинську почуваються безкарними

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

13
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
9 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
шанувальник

і що на це скаже скот климович ?

АНАТОЛЬ Бідзюра

Особисто я, завіз би усіх псів (і тих, яких доглядає Камишникова, і бродячих) у квартиру В.Рожелюка та орендовану віллу В. Сапожнікова – натхненників і виконавців виплеканої ними у Нововолинську, “зони сапогізму і рожелюківщини”. Бо, як я твердо впевнився, це вже потрібно робити, і то – негайно! У “ЗУ Про місцеве самоврядування” сказано, що міський голова у місті (селі, селищі), яке його обрало – відповідає за все! Ото, хай і відповідає. Особливо, у такому “чарівному”, як наше. “Зачарованому” корупцією, по саме нікуди. Де міський голова – найголовніший Бармалей. Гай-гай, Володимире Дмитровичу, невідомо хто із нас, постане раніше перед судом Божим. Накаркаєте… Читати далі »

editor

Прикиньте, один юний орел із Ярема-ТБ заявив нашому спільному знайомому: “Ото як здохнуть Камишникова, Бідзюра і Кліндухов, я тебе відправлю у психушку!”
Які апетити, га? Гідна зміна підросла у наших владців.

Фея

Журналісти із ACTV “Надзвичайні новини” повідомили, що зв’явились нові течії молодіжних угрупувань, які носять назву “Тверезі і злі”. Саме представники цієї молодіжної банди розгромили табір ромів. Напрями їхньої” діяльності” і об’єкти їхніх катувань і знущань можуть бути дуже різними. Ці підлітки і молоді люди не вживають спиртного і не вживають наркотиків і це проблема не тільки України, а і деяких інших країн. Переважна більшість членів і керівників банд походить із забезпечених, благополучних родин. Так що все як у тій приказці – не вір очам своїм, бо, можливо, коли ваш сусід, чи навіть родич у очах оточуючих виглядає добропорядно і пристойно… Читати далі »

анти чобіт

**** раніше здохне

Ігор

Пропоную мешканцям міста думати головою на слідуючих виборах , часи гречки, олії і бла бла бла вже минули.

Андрій

не буду лізти у ваші розбірки, але ви написали брехню: Шостак не давив добермана, він в них чимось хворів, це бачили всі сусіди, в тому числі і я – Андрій Теслюк. Це вони ще жили у нашому домі на Шахтарському мікрорайоні.
Пес хворів, дуже схуд, казали чумка чи шо, точно не скажу. Але то що його не задавили то точно.

editor

“Хворів, дуже схуд, чумка”? Пані зоозахисниця з паном правозахисником свого добермана не провакцинували?.. Хоча вакцина – як на їхні статки – недорога.
Оце так догляд!!!
Величезний пес мало того, що бігав без повідка і гризся з іншими собаками, то ще й поширював серед псів смертельну чумку?!! Чи ще щось… а до ветеринара вони його не водили? Грошей пошкодували?
Чи, може, просто погано годували, того й схуд?
Навряд чи пані Шостак зі своїм паном Шостаком подякують вам за цей коментар.
Бо це справді собачий концтабір якийсь виходить.
А мені СУСІДИ розповідали інше: задавив. Із необережності.
А може, одного задавив, а іншого довели до чумки?..

editor

Є ще варіант: так доглядали одного-єдиного пса, що він дуже схуд, захворів, а тоді машина наїхала… 🙁

editor

Щодо “розбірок” – це ви написали брехню . З цією мадам не спілкуюсь, під парканом у неї не вештаюсь, нічого не винюхую, на камеру не знімаю, підлоти їй не роблю.
Щодо “задавив” – так запевняють нововолинці!
От пані Шостак справді бреше про мене.
А це розповіли такі самі сусіди, як і ви. І я їм чомусь вірю.

Андрій

я не ветеринар, але з села, в нас коли собаки чумкою хворіли то танули як свічки, 2дня і пса нема. І він не був постійно худим, кажу ж – схуд, бо захворів і тоді за пару днів здох.
Ви в курсі, коли то було? яка вакцина..тоді про таке не чули і певно 1 ветеринар на все місто був – в держанівй ветклініці. ви думаєте вони раділи шо в них пес здох? “погано годували, пошкодувалий грошей” – ви думаєте хтось застрахований від болячки? ніхто не застрахований. їх собака тут не при чому. вони нормальні люди, стільки часу в одному будинку жили.

editor

Я в курсі, коли це було. Запевняю: в місті було вже чимало ветеринарів і повно вакцин.
Собаку дуже шкода, брехуху – ні. Я повернула тут – коректно, в запитальній формі – лише дещицю тієї маячні, яку вона поширює про мене.
Дякую, що розповіли про “дуже схуд”. Тепер усі точно знають (ви ж сусід!), як доглядала “зоозахисниця” свого єдиного пса. За два дні так схуднути не можна.
А він ніколи не гавкав, той нещасний, не вив? Бо пані Шостак заявляє, що собаки гавкають лише від голоду.

Андрій

і ще, помоєму в них один собака був, більше ніяких тварин. ну хіба рибки чи шось шо вигулювати не треба.