“Де зразковий притулок Климовича?! Де міський притулок?” – запитують виборці

13 1724

Місцева влада – зі старими й новими обличчями, але з тим самим лайном усередині – звично й дружно заволала: “Ату її!”

Проте нововолинці зреагували зовсім не так, як очікували замовники компромату на мене.

Як зізнався депутат Нововолинської міськради, голова земельної комісії Леонід Климович (позаочі – «шістка мера»), це він замовив  сюжет про “собачу катівню” неперебірливій журналістці з 1+1.

Власник 7 квартир і будинків, 2 величезних підвалів у Нововолинську та Благодатному, 18 земельних ділянок на Волині та Львівщині розплатився за цю заказуху, мабуть, щедро.

Поширену в ефірі маячню двох пліткарок та депутата-прихапізатора радо підхопили в соцмережах і взяли на озброєння заступники нововолинського міського голови, керуюча справами виконкому, медіаобслуга Віктора Яреми – бізнес-друга нововолинського мера.

Усім їм я насипала солі на хвіст – викривала брехню, оборудки, корупцію.

Традиційно долучився до цькування мене засіб, контрольований селищним головою.

Місцева влада – зі старими й новими обличчями, але з тим самим лайном усередині – звично й дружно заволала: “Ату!”

Проте нововолинці зреагували не так, як очікували замовники телечорнухи.

Коли Климович у соцмережах похвалився, що Камишникову нарешті поставили на місце, то навіть його друзі (найпорядніші з них) заявили:

Лара Божко:

 – Це депутатів треба поставити на місце!!! Цим сюжетом влада опозорилась на всю країну. Мені телефонують друзі з різних міст, всі в шоці, у всіх одне питання: ЯК?

Як міська влада у цивілізованому європейському місті до цього часу не подбала про цивілізований притулок для тварин?

Знаєте, чим визначається рівень цивілізації суспільства (навіть маленького, локального)? Ставленням цього суспільства до найменш захищених – дітей, стариків і тварин. Ось і судіть самі про наш рівень.

У тому, що так є, вина всіх містян, а Камишникова робить що може і як може.

Де зразковий притулок, який заснував пан Климович?

Комунальний притулок – це компетенція тільки міської влади. Так у всіх містах України. І тільки у нас хтось десь тих нещасних тварин збирає або підгодовує.

А ви бачили, як “Ласка” проводить “відстріл” собак на стерилізацію? Ні? А я бачила: о 8.00 на 5-му, коли діти в школу йшли і цепеніли від жаху разом з батьками, бо якісь дядьки на їхніх очах з буса відстрілюють собак.

Ми навіть у поліцію телефонували, бо ніде не написано, що це “Ласка”. Дикість і середньовіччя. І це питання тільки до міської влади!

 

 

Щодо “Ласки”, шановна Ларо.

Це комунальне луцьке підприємство відловлює, утримує, стерилізує, вакцинує, чипує бездоглядних собак. Торік нововолинське ВУКГ під тиском прокуратури і громадськості нарешті припинило вбивати собак (принаймні  так стверджує начальник А.Жигалюк) і уклало з КП “Ласка” угоду про відлов і стерилізацію.

Працівники “Ласки” справді кілька разів приїздили в наше місто, однак ЦЕ НЕ ВОНИ о 8-й ранку у 5-му мікрорайоні відстрілювали/присипляли собак!

Зазвичай із пневматичної зброї шприцами зі смертельною отрутою шмаляють по тваринах нововолинські комунальники та догхантери. 

До “Ласки” і до керівника ГО “Захист чотирилапих” Богдани Новарчук  (із ВУКГ співпрацює зараз саме ця організація) є чимало питань, та це окрема тема.

Тут повторимо запитання Лари Божко:

Де зразковий притулок, який заснував пан Климович?

Чому міська влада досі не створила притулок для тварин?

Поки депутат Климович із дружиною адвоката Шостака у чотири руки тихцем рили яму авторці гострих критичних публікацій, депутат Руслан Соловйов надіслав запит нововолинському міському голові В.Сапожнікову щодо проблеми з безпритульними собаками в місті.

І ось відповідь. Вона вражає байдужістю і цинізмом. Вона промовистіша за будь-яке телемочилово:

 

 

Ніби гладенько пише, але вдумайтесь: чому міська влада досі не задіяла міських ветеринарів для вакцинації та стерилізації? Чому треба возити псів аж у Луцьк і потім повертати сюди з чипами?

Тут, на місці, значно більше контролю, можливостей для перетримки й догляду. У Нововолинську вже сформувалася спільнота зоозахисників (не плутати зі скандальними пліткарками), і вони добровільно візьмуть на себе частину клопоту з відловом та прилаштуванням тварин.

У сусідньому Володимирі вже давно діє програма БЕЗКОШТОВНОЇ стерилізації собак і котів – бездоглядних та хазяйських. Люди самі приводять тварин до ветеринарів, зменшуючи видатки з бюджету на відлов. Чому так досі не зробили в Нововолинську?

Заступник міського голови Рожелюк чітко заявив, що комунальний притулок нововолинська влада будувати НЕ збирається. Мовляв, ні ділянки нема, ні коштів, ні високопрофесійних фахівців.

Ділянок повно, позакривали стільки шахт, закривають першу.

У місті працюють досвідчені ветеринари, тож фахівців вистачає – не брешіть, пане Рожелюк.

Щодо коштів – просто треба менше красти.

 

 

Так, догляд за тваринами є витратним, і це праця – небезпечна й важка. Іноді наші чинуші (як вбачається з відповіді Рожелюка) це розуміють – аж у 3,5 млн. оцінюють. Чого ж не цінують безкорисливих волонтерських зусиль?

12 років поспіль доглядаю підкинутих мені псів безоплатно. Прикиньте, скільки моїх грошей (уже не кажу про дорогоцінний час) пішло собакам під хвіст за 12 років – на харчі й інвентар, на приготування й доставку їжі, облаштування будок, прибирання, медикаменти… Сума дуже кругленька. Надто для людини зі скромними статками. Тепер виживаю за межею бідності – а корумповане сите мурло обпльовує та цькує.

Що ж маємо у сухому підсумку?

Комунального притулку “в найближчому часі” не буде. У віддаленому – теж навряд.

Не буде, мабуть, і того притулочку, що є. Я ж не найнялася доглядати покинутих собак!

До речі, вчора підкинули ще одного – великого. Завезли машиною і перекинули через паркан. Навіть ошийника на ньому нема – лови як хочеш.

Наміряюсь урочисто роздати депутату Климовичу та його «зоозахисницям» усіх псів під розписку, з правом щотижневої перевірки умов утримання. Климовичу, звісно, вручу найбільше.

Усе ж таки має чоловік 18 ділянок, дружина купує по дві квартири на рік… Місце для тузиків знайдуть і доглянуть належно.

А я відпочину від відер – уперше за 12 років! – і зосереджусь на розслідуванні численних оборудок місцевих владців із бюджетними коштами, землею, іншим комунальним майном.

Притулків не буде ніяких, тому собак лише більшатиме, й вони бігатимуть зграями надалі. На них уночі й навіть серед білого дня (“о 8.00, на очах у дітей!”) і надалі полюватимуть догхантери, а може, й комунальні гицлі.

Але цього й надалі старанно не помічатимуть Рожелюк, Климович і Ко.

 

Зі шприцом у тілі. Отруєний пес на стежці у 15-му мікрорайоні Нововолинська. Червень 2018 р.

 

Кількадесят отруєних псів за ніч у Благодатному, кількадесят за ніч – у Нововолинську. Ці страхітливі цифри і факти чомусь не зацікавили заїжджих телевізійників  і галасливих «зоозахисниць».

Хоча весь Нововолинськ давно вже перетворився на катівню для собак – і не лише нічийних.

Знаю чимало страшних історій про жорстоке чи вкрай безвідповідальне поводження окремих містян та їхніх дітей із тваринами. Катують бездомних. Зраджують домашніх улюбленців – викидають із хати, як сміття.

А буває, не вміють доглянути одного-єдиного собаку чи кота.

На очах “зоозахисниці”, яка настрочила на мене заяву у поліцію, її чоловік – запевняють нововолинці – серед білого дня задавив автомобілем їхнього великого породистого пса.

Такий красень був той доберман… а вона його часто вигулювала без повідка, зухвало порушуючи Адмінкодекс. Пес гасав понад озером, гризся, бувало, з іншими собаками…

Проте тоді вона в поліцію не побігла, телевізійників не викликала, себе та чоловіка на всю Україну не ганьбила. І суду над собою і чоловіком за злісний недогляд не вимагала.

Перевтомився, либонь, чоловік того дня? Нелегка це робота – відбілювати й відмазувати бандюків…

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Убивці собак у Нововолинську почуваються безкарними

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
шанувальник
3 років тому

і що на це скаже скот климович ?

АНАТОЛЬ Бідзюра
3 років тому

Особисто я, завіз би усіх псів (і тих, яких доглядає Камишникова, і бродячих) у квартиру В.Рожелюка та орендовану віллу В. Сапожнікова – натхненників і виконавців виплеканої ними у Нововолинську, “зони сапогізму і рожелюківщини”. Бо, як я твердо впевнився, це вже потрібно робити, і то – негайно!
У “ЗУ Про місцеве самоврядування” сказано, що міський голова у місті (селі, селищі), яке його обрало – відповідає за все! Ото, хай і відповідає. Особливо, у такому “чарівному”, як наше. “Зачарованому” корупцією, по саме нікуди. Де міський голова – найголовніший Бармалей.
Гай-гай, Володимире Дмитровичу, невідомо хто із нас, постане раніше перед судом Божим. Накаркаєте собі. :)))

editor
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ Бідзюра

Прикиньте, один юний орел із Ярема-ТБ заявив нашому спільному знайомому: “Ото як здохнуть Камишникова, Бідзюра і Кліндухов, я тебе відправлю у психушку!”
Які апетити, га? Гідна зміна підросла у наших владців.

Фея
3 років тому
Відповісти  editor

Журналісти із ACTV “Надзвичайні новини” повідомили, що зв’явились нові течії молодіжних угрупувань, які носять назву “Тверезі і злі”. Саме представники цієї молодіжної банди розгромили табір ромів. Напрями їхньої” діяльності” і об’єкти їхніх катувань і знущань можуть бути дуже різними. Ці підлітки і молоді люди не вживають спиртного і не вживають наркотиків і це проблема не тільки України, а і деяких інших країн. Переважна більшість членів і керівників банд походить із забезпечених, благополучних родин.
Так що все як у тій приказці – не вір очам своїм, бо, можливо, коли ваш сусід, чи навіть родич у очах оточуючих виглядає добропорядно і пристойно він може входити до такого молодіжного угрупування(((

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  editor

**** раніше здохне

Ігор
3 років тому

Пропоную мешканцям міста думати головою на слідуючих виборах , часи гречки, олії і бла бла бла вже минули.

Андрій
3 років тому

не буду лізти у ваші розбірки, але ви написали брехню: Шостак не давив добермана, він в них чимось хворів, це бачили всі сусіди, в тому числі і я – Андрій Теслюк. Це вони ще жили у нашому домі на Шахтарському мікрорайоні.
Пес хворів, дуже схуд, казали чумка чи шо, точно не скажу. Але то що його не задавили то точно.

editor
3 років тому
Відповісти  Андрій

“Хворів, дуже схуд, чумка”? Пані зоозахисниця з паном правозахисником свого добермана не провакцинували?.. Хоча вакцина – як на їхні статки – недорога.
Оце так догляд!!!
Величезний пес мало того, що бігав без повідка і гризся з іншими собаками, то ще й поширював серед псів смертельну чумку?!! Чи ще щось… а до ветеринара вони його не водили? Грошей пошкодували?
Чи, може, просто погано годували, того й схуд?
Навряд чи пані Шостак зі своїм паном Шостаком подякують вам за цей коментар.
Бо це справді собачий концтабір якийсь виходить.
А мені СУСІДИ розповідали інше: задавив. Із необережності.
А може, одного задавив, а іншого довели до чумки?..

editor
3 років тому
Відповісти  editor

Є ще варіант: так доглядали одного-єдиного пса, що він дуже схуд, захворів, а тоді машина наїхала… 🙁

editor
3 років тому
Відповісти  Андрій

Щодо “розбірок” – це ви написали брехню . З цією мадам не спілкуюсь, під парканом у неї не вештаюсь, нічого не винюхую, на камеру не знімаю, підлоти їй не роблю.
Щодо “задавив” – так запевняють нововолинці!
От пані Шостак справді бреше про мене.
А це розповіли такі самі сусіди, як і ви. І я їм чомусь вірю.

Андрій
3 років тому
Відповісти  editor

я не ветеринар, але з села, в нас коли собаки чумкою хворіли то танули як свічки, 2дня і пса нема. І він не був постійно худим, кажу ж – схуд, бо захворів і тоді за пару днів здох.
Ви в курсі, коли то було? яка вакцина..тоді про таке не чули і певно 1 ветеринар на все місто був – в держанівй ветклініці. ви думаєте вони раділи шо в них пес здох? “погано годували, пошкодувалий грошей” – ви думаєте хтось застрахований від болячки? ніхто не застрахований. їх собака тут не при чому. вони нормальні люди, стільки часу в одному будинку жили.

editor
3 років тому
Відповісти  Андрій

Я в курсі, коли це було. Запевняю: в місті було вже чимало ветеринарів і повно вакцин.
Собаку дуже шкода, брехуху – ні. Я повернула тут – коректно, в запитальній формі – лише дещицю тієї маячні, яку вона поширює про мене.
Дякую, що розповіли про “дуже схуд”. Тепер усі точно знають (ви ж сусід!), як доглядала “зоозахисниця” свого єдиного пса. За два дні так схуднути не можна.
А він ніколи не гавкав, той нещасний, не вив? Бо пані Шостак заявляє, що собаки гавкають лише від голоду.

Андрій
3 років тому
Відповісти  editor

і ще, помоєму в них один собака був, більше ніяких тварин. ну хіба рибки чи шось шо вигулювати не треба.