Депутат послав жінку на… цвинтар?

34 2881

Напередодні місцевих виборів у Нововолинську МАФи (малі архітектурні форми) й магазини, крамнички, торгові точки формату «кави попити, морозива з’їсти» ростуть, ніби печериці після дощу.

У центрі міста, на клумбах, газонах і тротуарах.

Можливо, «козирні» особи та дружбани таким чином намагаються застовпити й узаконити вигідні земельні ділянки для ведення власного бізнесу, допоки мер іще числяться в мерах.

Хочуть придбати те, що не встигли вхопити раніше, поки міський голова був при доброму здоров’ї…  Хай йому там легенько гикнеться на лікарняному.

Так ось. Над львівською трасою, навпроти автостоянки, неподалік від колишньої шахти №4 хтось затіяв капітальне будівництво.

Це перехрестя вулиць Дорошенка і Сірка.

Що там буде – невідомо.

Але що будується якийсь чималий торговий об’єкт – факт.

Місце дуже вже хороше.

Простому ФОПу такого не дадуть.

Добрі люди кажуть, що туди приїздив Л.Климович – голова земельної комісії, депутат міськради, вірний слуга міського голови.

А також давній друг мера А.Коптюк – власник ПП «МП Сантехмонтаж».

Навезли землі, щебеню, спланували територію, розпочали заміну бордюрів.

Проте не подумали, що вся вода від рясних дощів стікатиме з будівельного майданчика на людські городи.

Як стверджують мешканці, коли вони почали вимагати дозвільні документи, їх трохи не послали самі знаєте куди.

А 82-річну бабцю, яка бідкалася долею своїх грядок з ранньою городиною, послали-таки… На другу шахту.

Цебто на цвинтар. Так і сказали – відкритим текстом.

Люди запевняють, що послав її пан депутат.

Не знаю, наскільки ударними темпами будуватимуть цей об’єкт, але обіцяю: руку на пульсі подій триматиму.

А.БІДЗЮРА

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
34 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому

Згідно законодавства України будмайданчик повинен бути огороджений,має бути табличка з назвою об’єкта ,власника і виконавця робіт…. Про що можна говорити? Країна корумпована з самого низу,до тієї самої “2 шахти“…. А триматись можна кому завгодно і за що завгодно,що ми і робимо постійно….а хоч би хтось написав заяву в поліцію…а все інше-потім.

Марк
2 років тому

Схопив Віктор корону, йому зараз не до мафів
Засекречено це суворо ,

РАДАР
2 років тому

А будуть тут шиномонтаж і автомийка. Якщо вірити реєстру детальних планів території на сайті Нововолинської міськради.
П.11 Будівництво й обслуговування автосервісного пункту з шиномонтажем та автомийкою самообслуговування на вул.Дорошенка, біля перехрестя автодороги Ковель – Жовква з вул.Сірка в Нововолинську, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки) 22.11 2018 р №27/25 14.11.2019 р №32/38.
Громадські слухання були 08.10.2019 р.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Громадські слухання….а та 82-річна бабуся там була? А вона,та й інші, в курсі,що на автомийках повинна бути система очистки води з замкнутою системою і забороняється скид води в міську каналізацію? Мало ОЖК?

Гість
2 років тому

Хто і коли питається в людей. При теперішній владі є правило: побачив, сподобалось, забрав.

Таня
2 років тому

Спочатку ОЖК, потім КУРЧАК, КРОНОСПАМ – це визитка нашого мера і його команди. Забезпечивши собе гарними будинками закордоном, їм наплювати на думку і долю пенсіонерів та інших людей нашого міста. Громадські слухання – це театр абсурду кількох людей, самі поставили питання – самі його затвердили.

Гість
2 років тому

В свій час люди звертались про виділення цих ділянок для обслуговування прибудинкової території, архітектор бризгав слиною розказуючи, що не можна, там ідуть комунікації.
Тепер виявляється, що комунікації не перешкода.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Гість

А у тих людей, які зверталися з приводу виділення ділянок є документальні підтвердження? Якщо є, то чітко видно задокументовану корупцію у чистому вигляді. Та ще і зараз не пізно ретельно взятися до справи, бо будинки повинні мати свою територію для нормального функціонування. Такі справи розглядає господарський суд

Гість
2 років тому
Відповісти  Уууу

Так є заява та відповідь від міської ради

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Уууу

До “Уууу”. Цікавенне запитання. Чомусь впевнений, що нічого такого не було. Санітарна зона між помешканнями виборців (зелені насаження), територія розмежування, інші екологічні заходи й соціальні зобов’язання забудовника і виконавця робіт, згідно українського законодавства, мають мати місце.

Гість
2 років тому

Видно меру вже не довго залишилось господарювати “щурі втікають з коробля прихопивши лакомі шаточки” забравши їх в пенсіонерів. Одній засипали землю по самі вікна, а другій знесли забор.

Гість
2 років тому
Відповісти  Гість

Зато ” весело” пенсіонерам буде і можна буде підзаробити до пенсії мийщіками

Гімть
2 років тому

Яка мийка чи магазин? Там виїзд з прилеглої вулиці на головну. Там і так ДТП часто
відбуваються.

Гість
2 років тому
Відповісти  Гімть

Зупинку також “вигідно” поставили, виїзжаєш з Сірка на головну і завдяки автобусу який збирає людей, зустрічного транспорту з боку 15 м-на не видно.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Гість

А це вже пряме порушення вимог і Правил Дорожнього руху, бо не відповідає безпеці на дорозі, а точніше на трасі міжміського транспортного сполучення

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Тамтечки чудове місце. Електрика – поряд. До каналізаційного колектора – декілька десятків метрів. Осьдечки пожвавлена до самого нікуди, автотраса… З другого боку, з вулиці І.Сірка – зручний заїзд і виїзд. Золоте дно! Що не кажіть, а таки не кожному громадянину в такому місці територія – комунальна земелька громади, дається. Вражає інше: цинізм спілкування з виборцями і сама процедура нагородження нею “найвірніших”.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Та цинізм на кожному кроці! Я ж кажу, що напишу книжку. Бестселлер буде. Вже починаю шукати видавця. До слова сказати – я ще дуже далеко не є віку тієї 82-літньої бабці, але вже не раз і не два мене посилали на кладовище. Буде цікаво, коли Бог дасть бабусі здоров’я прожити ще років зо 20, дожити до 100-літнього віку і провести “у путь” на “другу шахту” багатьох її кривдників, бо шляхи Господні незбагненні і Бог усе бачить.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Уууу

Не забудьте з першого гонорару… Хто Вам ідею підкинув. А ще можу деякі цікаві історії розповісти.

Уууу
2 років тому

Та можна і цікаві історії. Я не проти. Правда то вже будуть не мої мемуари і не моя епопея. Але давайте. Якось по можливості прилаштую.))

Таня
2 років тому

Цікаво знати,в яку світлу голову прийшла така думка будувати шиномонтаж і автомийку в кількох метрах від житлових будинків. Можливо вони б собі щось таке побудували під вікнами.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Таня

Ось так завжди…чому у вас не виникає більш логічне питання- хто це все дозволяє? І за що? Можу одразу відповісти- дозволяє депутатський корпус,який обрали нововолинців….ну а за що і кому- думаю ви і самі знаєте.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

ТУТ, ЯК на мене, вбачається конфлікт інтересів.
А тому, спочатку розберемося – а що ж таке конфлікт інтересів?

Закон України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) розмежовує поняття реального та потенційного конфлікту інтересів. Згідно зі ст. 1 цього Закону, потенційний конфлікт інтересів – це наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень. Водночас, реальний конфлікт інтересів – це суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

При цьому, під поняттям приватний інтерес мається на увазі будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тім числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі й ті, що виникають у зв’язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях. Для розуміння змісту поняття приватного інтересу важливими є роз’яснення надані у Методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, затверджених Рішенням Національного агентства від 29.09.2017 №839. Так, у Рекомендаціях зазначається, що не слід виходити з того, що джерелом приватного інтересу можуть бути лише приватні, позаслужбові відносини. Приватний інтерес в окремих випадках може виникати й зі службових повноважень, тобто полягати у зацікавленості в ухваленні або неухваленні певних рішень, результатах службових розслідувань, дисциплінарних провадженнях, за наслідком яких особа може понести юридичну (кримінальну) відповідальність тощо.

Подумай-ТЕ і напишіть у своїх коментарях. А де ще, на Вашу думку, в Нововолинську може бути конфлікт інтересів? Дитсадочки, там всілякі, 2 школи, земельні ділянки, вбудовані і не, приміщення тощо, передане чи продане “потрібним” державним відомствам, або посадовим особам, релігійним організаціям комунальне майно громади, кошти,.. все це скуплене гуртом чи подароване за вірність у службі…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Л.Ю.К! Могли б і в приват повідомити, що ви там хочете, як автору публікації. Я не кусаюсь.

Lor
2 років тому

Хто давав дозвіл на те, чому не було громадських слухань, де те рішення принято, на сесії чи виконкомі?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Lor

Цікавенне запитання. Відповіді від наших з вами наймитів, “Lor”, мають бути не тільки на це. Настала пора відповідати за все.

Н..... А
2 років тому

Згідно норм будівництва від перехрестя 20м повинно бути, інакше закривають огляд руху транспорту….

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Леонід Климович
Як гарно і завуальовано ви, Анатоль написали слово “обісрався”.
Подобається · Відповідь · 3 год

Відповідь багаторічного депутата міськради на мою публікацію. (НВІП)

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Давненько вас не чути було… Як завжди, Леонід Юрійович полюбляє ставити діагнози, ніби дипломований психіатр. І на цей раз не втримався. Між іншим, слово “тузик”, у множині, має закінчуватись на літеру “И”. Я, звичайно, постараюся віднайти тих людей, які посвідчать про чиїсь імовірні слова за цвинтар та інші, як і беззаперечний факт підтоплення городів у результаті будівельних робіт… Щось не схоже, що будівництво розпочалось на площі, ВСЬОГО 75 м.кв. Це територія, приблизно, трьох стандартних “совкових” гаражів. Поживемо-подивимось. Вибачатись не буду – я не брехав про “козирних” осіб, що реально існують у Нововолинській міськраді, і які “придбали”, як вбачається, собі з допомогою влади, таки багатенько нашого комунального майна. Можу перерахувати і надати відповідні фото, якщо бажаєте. Діагнозів не ставлю, не навчений. Та й виховання не дозволяє.

А оце мій попередній коментар. У мене є безліч запитань до депутата Нововолинської міськради, голови земельної комісії Л.Ю. Климовича. Що стосуються, як його нинішньої депутатської каденції, так і багатьох минулих. Дуже хотілося б почути відповіді. Продовжуйте, Л.Ю. ставити діагнози. Не ви перший.

Тузикі
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Що ви хочете від трієчника, який навіть бурсу не закінчив?
Депутат 100 500 скликань, мільйонер лямович пише в заголовку “Тузикі” 🙂 Він завжди так пише. Юрист, однако.
Його дружбани, такі самі грамотії, це публікують. Теж мітять у депутати.
І будуть там засідати отакі “тузикі”. Фракція “Тузикі”, звучить?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Тузикі

Це точно ви підмітили. Фракція “Тузікі”. Їх там, як вовків у хащах. Я маю постанови судів, де дії членів виконкому Нововолинської міськради називають протиправними. І нічого з цим не поробиш. Бо це офіційний вердикт української Феміди.

РАДАР
2 років тому

ПОРЯДНА ЛЮДИНА – ЦЕ НЕ ПРО КЛИМОВИЧА
Панок (чи підпанок) Климович пише:

Нещодавно “жовтий сайт” опублікував статтю за підписом Анатоля Бідзюри, щодо ніби то, мого грубого ставлення до літніх людей.

Ну, дві помилки на коротке речення – то таке, а от грубе ставлення Климовича до старших за віком виборців із його депутатської писанини аж пре.
“Санітарка-собачниця”, “обісрався”, “маячня”, “порядна людина – це не про вас”…
І ці нав’язливі мантри про гроші мажорів-ливарників. Уже б написав якусь цікавішу брехню.
На мою думку, мажорик Климович у новій міській раді не потрібен. Брехун, жлоб, шістка мера, рішайло каламутних схем.

Житель
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Коли ж наші люди будуть робити висновки про людину, вибирати та голосувати за неї, не по її намальованій автобіографії та гарячим обіцянкам – а по її минулим вчинкам?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Л.Климович – депутат міськради і голова земельної комісії, майже щоразу в коментарях, ставить психіатричні та інші діагнози своїм опонентам. Це гидко і непорядно. Я вже не кажу про щось інше… Бачите, впіймати на брехні, він нас не може. Подати до суду – теж. Там потрібно буде доводити свою кришталеву моральність і духовну цноту. А ось я в судах, документально, багато чого б довів і показав. І не тільки щодо нього одного. Леоніде Юрійовичу! Воно вам треба? Під саму, що не є завісу комедійно-кримінального шапіто, довжиною у майже 30 років.

РАДАР
2 років тому

Увага, вулице Дорошенка. То по цьому об’єкту, що прибудовується до зупинки, ще навіть громадських слухань не було! А були нібито – щодо автомийки з шиномонтажем, це має бути поряд, через дорогу.
То негайно пишіть заяву, несіть у виконком, несіть її цілою делегацією!
А Сторонський – чи хто там нині керує – хай викликає невідомого орендаря, Климовича як голову земельної комісії, інших голів комісій та, головне, фахівців. І хай врахують ваші вимоги.