Вони заважали працювати пану Сторонському. Вони їздили на самокатах!

25 3167

 На РАДАР звернулась обурена мама з Нововолинська. Коли розповіла цю пригоду, РАДАР схлипнув.

Реально дурдом на призьбі, парад неадекватів, а вибори мера ще навіть не почалися…

Що ж то буде далі, га? 

Пряма мова Олени:

– Сьогодні  близько 15.00 проїздила повз міську раду і побачила поліцейських, що допитують підлітків. Знаю цих дітей, тому вирішила з’ясувати, що саме відбувається.

Виявляється, наряд поліції викликали працівники міської ради, бо діти заважають працювати першому заступнику міського голови Сторонському Андрію Мироновичу.

Сховайтесь, діти, ВІН працює!

Сторонському, бач, заважають! Не матюкаються, не розпивають алкогольні напої, не палять… катаються собі на самокатах, увімкнули музику – і вимкнули одразу після зауваження. Хоча вдень вони і музику мають право слухати.

Яку саме статтю закону порушили діти? Чи мають вони право серед білого дня перебувати у громадському місці? Скільки це чиновницьке свавілля триватиме? Куди подітися підліткам, якщо місць для проведення дозвілля обмаль?

Шановна владо, я розумію, що наші діти вам заважають. То збудуйте їм скейтпарк – і не доведеться більше викликати поліцію.

Я назвалася мамою (хоча мого сина саме в той момент не було), надала ПИСЬМОВІ пояснення. І наряд поїхав.

А хотіли забрати їх у відділок і викликати батьків. Я не дозволила, сказала, що батьків представляю я.

Поліція була чемна, самі не розуміли, чому їх викликали. Показували мені на планшеті суть виклику, там так і написано:

Заважають працювати першому заступнику міського голови Сторонському Андрію Мироновичу.

Хлопцям по 14-15 років, їх було біля міської ради 5-6 чоловік.

Дурдом, кажете? Та не те слово!

Може, хто бачив цю компанію підлітків і машину поліції під міською радою? Може, сфотографував? Бо Олені було не до того.

Скиньте на сторінку РАДАРА, подякуємо. 

А поки що так: 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
25 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Lor
2 років тому

Пожалійте бідного, сам керує містом замість трьох, ще й день медика відзначив недавно. Діти шуміли, а яку боржомі ніхто не подав (

Таня
2 років тому

Ті чемні діти хамлять, коли їм робили зауваження, то може поліцію послухаються.

Мама
2 років тому
Відповісти  Таня

А чого їм робити зауваження? Собі робіть. Дістали.

Інна
2 років тому

А потім ці діти йдуть за міську раду розпивати алкогольні напої та курити цигарки.
Кожного ранку пляшки з недопалками там валяються.

Доречі, там же камера висить. Покажіть тих неповнолітніх “героїв” по ТТІ.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Інна

А ви Таня чи Інна? Чи взагалі ні те, ні те? 🙂
От якщо САМЕ ЦІ діти підуть розпивати і курити, тоді викликайте. Не раніше.
А ТТІ нехай нам розкаже, як там у міськраді з коронавірусом. Виборці вимагають.
І вже після того покаже, хто ж розпиває під міськрадою і колеться за гаражами міськради.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Хто розпиває і колеться? Все просто-той хто там живе і перекидає через паркан… Уявляю…після дня медика…ото дітки…ще нічого не розуміють.

Олег
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Ну ви радаре всі карти відкриваєте, може це хтось з “місьради” хотів анонімно написати, що там сталось.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Інна

А були виклики до тих,в хащах? Добре б було громадянам зробити висновки і “проголосувати” Сторонського….щоб не заважав жити.

Вікторія
2 років тому

А в чому заключається його, простигосподи, робота?
Тобто, я маю на увазі що саме робить цілий день цей здоровий і не спрацьований тяжкою працею чоловік?
Працю медпрацівників усім видно,продавців видно, люди цілий день на ногах, працю шахтарів теж, вони під землею ризикують життям, на колінах, у вугільній пилюці та бруді добувають вугілля, працю двірників, озеленювачів теж бачимо, поштарів,водіїв, бухгалтерів,аптекарів та рестораторів, вони усі на виду.
А що робить цей персонаж? Що конкретно входить в обов’язки? Сидіти у кріслі цілий день та прислухатись чи раптом у місті дітям весело не стало?
Яке дно!
Попахкує якимсь кріпацтвом, пам’ятаєте у класиків, як пан спали, то усі кріпаки повинні були навшпиньках ходити, навіть коням перемотували копита, щоб бува не розбудили панюсика, байдуже, що давно час по обіді.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Помиляєтесь…ніхто там не сидить цілими днями…зловити когось-велика удача.

Вікторія
2 років тому

Ги)) Те, що двері на замку, не означає, що в кабінеті нікого немає. Потрібно знати пароль.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Це ж треба, га! А коли я викликала поліцію у минулому році у Управлінську компанію/колишній ЖЕК#2/, бо мене виштовхувала з кабінету, практично била юрист, бо не хотіла надати мені для перегляду деякі документи /і я підозрюю, що тих документів взагалі не існує в природі/, то поліція чомусь самоусунулася і сховалася у якийсь закуток. Коли я подала заяву про погрози вбивством і пограбуванням від свого звихнутого на вірі сусіда і про незаконне підключення сусідової квартири до мого газового стояка, практично незаконне заволодіння майном, тобто рейдерство і незаконне збагачення, бо незаконно газифіковану квартиру продали, то чого тоді поліція на звернення не реагувала? Виходить що – нехай громадян б’ють і грабують, погрожують вбивством, чи не приведи Господи вб’ють, то нічого, аби лише високому чиновнику у міськраді на наших податках тихо сиділося, бо у цьому сенс роботи поліції. Якщо можна не їхати на виклик і не реагувати на письмові заяви, то навіщо поліція реагує на такий казус і сюди до міськвиконкому їде. Наша поліція утримується на гроші платників податків, тобто простих громадян і мої гроші також. Американці протестують проти жорстокості і невідповідних дій поліції і я хочу запитати – така поліція нам навіщо? То ж ніхто чиновника не бив і не грабував, не погрожував, дякувати Богу. У місьвиконкомі на усіх поверхах позамикано входи, щоб люди чиновникам не заважали і не шастали. Сама це на власні очі бачила. То під міськвиконкомом також не можна людям перебувати? Це прикол!

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Доповнюю. Ходила я до Управлінської компанії /колишній ЖЕК#2 через діру у даху після бурі, бо ту діру величиною на два листи шиферу керівництво і працівники компанії аж чотири з половиною місяці латати не збиралися, хоча я справно плачу усі платежі. З нашого багатоквартирного будинку про ремонт даху добивалася я одна, бо усі сказали, що діра у спільному для усіх даху лише моя, навіть сусіда, який незаконно приєднався до мого газового стояка, дірка в даху не хвилювала. Маю усі необхідні документи по цій справі. Саме той сусід погрожував мені вбивством і пограбуванням, а тепер погрожує вбивством і пограбуванням новий власник тієї проклятої квартири. Чому поліція відмовилась розглядати мої звернення і заяви? За тією квартирою числяться великі комунальні борги і тим двом сусідам прийшла у голову “геніальна” думка, що я повинна давати їм свої гроші і своє майно, бо вони так хочуть. Подали їм таку брєдову ідею дві сусідки, та ще і у моїй присутності. Чому поліція не розглядала мої скарги від початку, щоб не допустити до такого? Чому спокій чиновника на роботі бережуть, а до громадян поліції байдуже?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Ви, “Олег”, напишіть своє справжнє ім’я, а тоді щось тут тлумачте і доводьте. Мої коментарі про бездіяльність поліції і про неодноразові погрози мені розправою, вбивством і пограбуванням

Нововолинець
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Пан квіти положили за рахунок платників податків до пам’ятника,що неподалік ринку,сьогодні ж 22 червня.а ви шо робить? Роботи купа зроблено!!!

РАДАР
2 років тому

як вам фоточка наприкінці? Оновлено 🙂

Вікторія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Ага, котяра зачотний! Та підставте на фото і пса, і пацюка, і мишу, і навіть равлика, немає значення, коли людина зчерствіла та скам’яніла душею, їй нічим зайнятись, не спрацьована, то і ці найменші істоти їй заважатимуть…своїм існуванням.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Як працівниці селищної ради, наприклад, яка собак труїть, бо заважають

Vetall
2 років тому

А це що, я не розумію, він що перебував у себе вдома…!!! З розуму з’їхав…?!!

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Vetall

А взагалі хіба це не громадське місце? Чи я помиляюся? Хто знає?

РАДАР
2 років тому

До речі, це поліцейські підказали Олені, що їй варто звернутися на РАДАР. Прикиньте, як вони все розуміють. 🙂

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

А якби ще й протокол склали на того,що викликав!!! В поліції більше немає справ,як їздити по таких викликах? Але зверніть увагу як хтось “мінусує”….сидить там ,на 2-му поверсі і”працює”…

Людмила Зіменко
2 років тому

Сучасні діти частенько жорстокі і бездушні. Зараз на площі лежить розчавлений якоюсь машиною голуб і маленький хлопчик на жовтенькому новенькому велосипеді за час мого спостереження проіїхався по мертвому голубу три рази. Очевидно, що батьки не вчили дитину любити тварин. Навіть не беруся прогнозувати що виросте з цієї дитини. Мамочки з маленькими дітками годують-пригодовують інших ще живих голубів від мертвого голуба неподалік. Фото я зробила. Щоб підвести підсумок хочу сказати, цю масову тиху бійню голубів на площі селища влаштувала селищна рада вкупі з пані вчителькою Зіркевич, яка приходила до мене додому. От вам і виховання підростаючого покоління. Встановлені паном Гузьом камери не працюють і це прикро.

Тролик
2 років тому

Урод, на дітей би склали адмін протокол, на суді батькам щей Бонусом вліпили би 800 грн за неналежне вихованя.
Дітям пішло б у в характеристку – “привлікався” по адмін справі. Нормальне дитя,яке каталося на самокаті могло отримати чорне пятно у своїй біографії. Ще раз – сторонський ти Урод!

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Тролик

Оберемо?