Цей хам і брехун є особистим другом нововолинського міського голови В.Б.Сапожнікова, головою міської організації Радикальної партії Ляшка, власником гуртівні, магазинів, кабельної мережі ТТІ та міського каналу теленовин СТН. 

Ну, й засновником мисливського господарства на Іваничівщині…

Що депутат Нововолинської міськради Віктор Ярема – банальний хам, для багатьох давно не секрет.

Писав про це й РАДАР.

У березні після наших критичних публікацій про непролазну багнюку на вулиці, де він мешкає, та про віджим телестудії “Львівська жінка” Ярема зателефонував авторці – Наталі Камишниковій  і брутально обізвав її, а також громадського діяча Анатолія Бідзюру.

“Дебіли”, “тварь із великої букви” – такі вислови вжив депутат міської ради на адресу авторів РАДАРА.

Сьогодні  Камишникова, випадково зустрівши Ярему біля міськради перед початком сесії, поцікавилась, чи не хоче він принести вибачення за ту свою брудну лайку. В іншому разі, сказала, доведеться письмово поінформувати комісію з депутатської етики (де Ярема, до слова, є заступником голови) про хамське поводження депутата з виборцями.

– А я скажу, що ви в мене гроші вимагали, – заявив Ярема.

 – Які гроші? – отетеріла авторка гострих публікацій про нововолинську владу.

– Вимагали гроші, і щоб я вам платив щомісяця, – брехонув Ярема, навіть не почервонівши.

 – То ви не просто  хам, а брехливий  і підлий хам, – підсумувала Камишникова.

Нагадаємо: Ярема є особистим другом нововолинського міського голови В.Б.Сапожнікова, головою міської організації Радикальної партії Ляшка. власником ТТІ та міського каналу теленовин СТН. 

 

Брехун формує через ТТІ громадську думку…

 

Не дивно, що одна з його найманих працівниць – представниця СТН поширювала цими днями у відділі міграційної служби брехливі плітки про ту ж таки Камишникову. Мовляв, “ходять чутки, що вона бере гроші за просування черги”.

І доводь потім, що ти грошей ні з кого не береш, хоча вже три тижні поспіль, по-волонтерському взявши на себе адміністрування черги, витрачаєшся на сотні телефонних дзвінків, спалюєш свій дорогоцінний час і нерви.

Ну, який пан, така й обслуга на його приватній телестудії.

РАДАР уже не сподівається вставити другові мера совість чи депутатську етику, а просто інформує виборців: обережно, депутат Ярема здатний на підлоту!

Перевірено сьогодні вранці.

 

Фото з публічної сторінки депутата

 

Був Желізко – став Ярема! В апартаментах Климовича

Був Желізко – став Ярема! В апартаментах Климовича

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: