Директор ринку хоче, щоб м’ясо здорожчало! І заганяє підприємців у кабальні умови

26 5936

На центральному ринку Нововолинська знову змінився директор. І він знову – з Володимира-Волинського.

Ігор Петрович Федоришин працює понад місяць. Та вже примудрився увійти у серйозний конфлікт із підприємцями м’ясного павільйону.

Їхня розповідь шокує…

 – Просимо громаду дати оцінку ситуації на центральному ринку Нововолинська.

Хтось купує тродукти саме тут. Хтось полюбляє закупитись у супермаркеті. Але всі знають: м’ясо краще купувати все ж таки на ринку!

Воно тут і свіжіше, і, ймовірніше, кормлене домашніми харчами, і сторгуватися в ціні з продавцем можна, і попросити ту частину туші, яку любите саме ви.

 

 

Багато хто скаржиться, що м’ясо – продукт недешевий.  Але дивіться. Складники ціни м’яса: закупівельна ціна, патент на місяць – 210.20, відрахування у пенсійний фонд – 1039.06, довідка від ветлікаря про придатність м’яса (на одну тушу) – 140 грн .

А ще ж витрати на бензин (їздити треба щоразу, м’ясо не заготуєш на місяць, усі ми хочемо свіжого, еге ж?), витрати на амортизацію транспортного засобу.

І ГОЛОВНЕ – плата за послуги ринку. За продаж 100 кг м’яса ми сплачували 408 грн.

 

 

Тепер зрозуміло, чому стартова ціна м’яса істотно відрізняється від продажної?

Знаєте, як говорять підприємці з речового ринку про наш павільйон? Курка, яка несе золоті яйця!!! Бо ми завжди платили за своє торгове місце дорожче, ніж інші підприємці.

Якщо один базар обходиться нам у 400 грн., то 12 – у 4800 (ціна оренди 4 м торгової площі на місяць).

Для порівняння: вартість оренди 4 кв.м на речовому ринку –  600 грн. на місяць, на продовольчому – 700 на місяць.

Тобто менша у 8 разів!!!

Нещодавно змінився директор ринку. Ми сподівались на краще, бо попередні керівники м’ясний павільйон занехаяли. Та недовго ми тішились…

 

 

Новий директор вирішив , що і цієї плати замало!!!

І призначив нову ціну: за 4 метри торгової площі з 1 березня кожен підприємець, що працює в м’ясному павільйоні, має сплатити 7000 грн.

До цього додайте світло, воду, плату за холодильник і оплату роботи прибиральниці! Кінцева сума може скочити вище 10 000 грн.!!!

І це ще не все. Ми маємо купити на 4 м торгової площі 2 холодильні вітрини, вартість однієї – від 10 000 до 20 000 грн.

 

Вхід у м’ясний павільйон

 

А ще НОУ-ХАУ від нового директора: сільгоспвиробнику на ринок ЗАСЬ!!! Відтепер людина, що виростила свиню чи бика і хоче сама продати, мусить сплатити за базар 800 грн.!

Платоспроможність нашого споживача відчутно впала,  поголів’я худоби зменшилось. Тому ЦІНА НА ПОСЛУГИ РИНКУ МАЄ ЗМЕНШИТИСЬ АБО ХОЧА Б НЕ ЗБІЛЬШУВАТИСЬ.

Збільшення вдвічі оплати послуг ринку призведе до дуже значного зростання ціни на м’ясо. Можливо, й удвічі 🙁

 

 

Пояснень щодо здорожчання послуг новий директор не надає. Відповідь вичерпна: “Я так сказав, і так буде!!!”

У Ковелі, де ринок працює ЩОДНЯ, ціна за 4 м торгової площі 5000 грн.

Стосовно договору, який нам пропонують укласти. Ми тепер маємо брати в оренду торгову площу не в райспоживспілки, а у посередника!

Чому не можна працювати напряму???

Договір укладають лише на 2 місяці. А далі – ХАЗЯЇН БАРІН.

 – Не подобається – вас тут не тримають, – відповідає шокованим людям новий царьок.

 

Адміністрація ринку розміщена тут

 

Підприємці відмовляються укладати нові угоди на оренду. Заручилися підтримкою голови ринкової профспілки А.Супрунюка.

Учора пан Федоришин  нам повідомив, що 5 березня тих, хто не уклав договір оренди, просто не пустять на робоче місце.

А ми, між іншим, працюємо хто по 10, а хто і по 30 років , маючи на це всі дозвільні документи.

Ще стосовно оренди. В нас специфіка торгівлі така – ми не купуємо м’ясо на базі. Ми їдемо в село, шукаємо свиню чи бика, заготовляємо й веземо на ринок. Часто-густо буває, що повертаємося ні з чим – просто не знаходимо худоби і свиней.

 Люди – не роботи. Можуть захворіти, або хтось поїде відпочити, або врешті-решт – стомиться (робота не з легких). А платити маємо все одно!

ЧОМУ МИ ПОВИННІ ПРАЦЮВАТИ НА ПАПУ КАРЛО?

Бо саме так це тепер виглядає.

 

 

РАДАР сподівається: директор ринку І.Федоришин, орендодавець Голуб, голова ринкової профспілки А.Супрунюк і голова спілки підприємців ринку О.Гольчук прокоментують тут конфлікт, який явно набирає обертів. Можемо надати кожному з них окрему площу для вичерпного пояснення своєї позиції. 

Бо 5 березня на ринку може виникнути нештатна ситуація…

Ну, й довідково. Зверніть увагу, з ким треба тепер підписати угоду…

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
26 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
2 років тому

Поки директор ринку думає, відгукнувся депутат Нововолинської міськради Віктор Марчак.
Він готовий зустрітись із цими підприємцями та паном Федоришиним. Також готовий залучити до вирішення проблеми депутатську комісію.
Телефон Віктора Марчака: 067 270 20 86

Олег
2 років тому

А нічого що пан директор збирає гроші на території, що ринку не належить, напевне собі в карман. Територія біля базару, там де свині продають. Не маючи ніяких документів на цю територію, гроші хоче щоб йому всі платили по тарифах з голови взятих. Це що не корупція?

Олег
2 років тому

А договір хороший. Які обов’язки орендодавця? По пунктах 5.1.1 Контролювати. 5.1.2 Вимагати (і тут цікаво “в строки визначені орендодавцем) 5.1.5 Відключати. 5.1.6 Перемістити торгове місце з павильона в любе місце базару без згоди орендаря. 5.1.7 Відкрити по любій причині з двома друзями власність орендаря без нього(Про крадіжку поліцейськими в сліпих не забуваєм). І відкрити, прибрати, і ОХОРОНЯТИ хоча якщо щось пропаде то орендодавець ніякої відповідальності не несе.
Я хочу бути орендодавцем в такому договорі, ні за що не відповідати тільки вимагати.

Vet-k
2 років тому

Якась незрозуміла реакція читачів. Більше двох тисяч прочитали, а коментарів нема… Народ, вас не обурює ця ситуація?! Особисто я вже пів дня не можу заспокоїтись від прочитаного. Притому, що я в м’ясний павільйон ходжу раз на декілька років. Напевно наші люди думають:”Та нічого їм не буде, вони ж заробляють там стільки!”.
Я не розумію, як жоден директор за стільки років, за ту плату, яку вони беруть, не зміг привести, хоча б трохи, до пристойного вигляду той павільйон?! Кажуть поставити холодильники?! Та за 7 тис/міс, за 3 робочі дні, керівництво саме повинно їх поставити!
Я навіть не знаю, що б я робила, якби опинилась в такій ситуації… Напевно шукала б “вихід” на інші міста… Якщо “керівництво” не піде на поступки, то не йдіть і ви. Якщо НІХТО не вийде на роботу, то з кого вони будуть збирати гроші?! Таких дурних, думаю, нема, які за 12 робочих днів заплатять 7 тис. грн. А якщо й хтось такий “розумний” знайдеться(думаю таких буде небагато), то хай працюють собі на здоров’я! В нуль) Так, ви втратите через такі радикальні дії, але ВОНИ на те й сподіваються, що ви так не ризикнете і здастеся.

Саня
2 років тому

Чому мовчать депутати.Треба в антимонопольний комітет звертатися.До депутата Бабійчука він за мешканців дбає,чи дбає за свої інтереси.

Сергій
2 років тому

Ви б ще на кускові туалетної бумаги вашу заяву написали

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Сергій

О,о. Я теж подивився на той шматок паперу – це ж потрібно так не поважати себе! Бідні люди. Не мають 25 копійок купити для заяви листок нормального паперу. Та, хто із вами справи захоче мати?

Колишнвй Шахтар #9
2 років тому

Гопнуть хлопа, і назначать нового директора !!!

Петро Оліфірович
2 років тому

В нас і так ціни вищі ніж в регіоні. Новий царьок хоче відразу і багато. В Ковелі мясо дешевше, і там ремонтують павільйон, роблять якісь оновлення.А в нас дорого. Це ще з тих часів, коли місто називали шахтарським. А зараз шахтарів майже немає, а ціни все одно високі.

Таня
2 років тому

Ми з чоловіком були свідками цих наглих і хамських наїздів на продавців (шрот, беу ринок). Вимагали в них плату за місця, хоча це вже не територія ринку. На прохання чоловіків надати відповідні документи, почули хамські крики того директора, сказав що нічого показувати не буде, йому мерія дала добро збирати плату.

Олег
2 років тому
Відповісти  Таня

Так тут ще мер хоче нажитись. Я не розумію нашої влади, яка ріже гілку на якій сидить. Мало того що вся молодь виїхала в Польщу на заробітки, то він хоче щоб всі виїхали. Бо замість того щоб дати дозвіл, і землю бескоштовно для якогось потужного підприємства він дає дозвіл на розширення кроноспану, який ще 100 робітників максимум візьме і то чи візьме чи обійдеться тими що є. В мене таке враження що до нас приходять підприємства яким ніде не дають дозволу. А в нас за мзду хоч хімічну лабораторію з вірусами відкривай, мер підтримає.

Наталі
2 років тому

Гнати його з посади!! шо то ще за цирки!!! на стадіон приходив то тоже дівчатам які торгують речами тоже пропонував щоб викупляли за цілий місяць!! так там умов немає то дощ то вітер і вони невиходять а договір то на місяць!! ще в Володимирі не набрав то сюди направили!!!

Уууу
2 років тому
Відповісти  Наталі

То женіть! От зібралися і погнали…

Lena Podzi
2 років тому
Відповісти  Наталі

Так цю схему і з Володимира взяв!!Гнати. Він вже давним давно має бути на пенсіі..

РАДАР
2 років тому

Мене більше цікавить не форма, а суть заяви підприємців. Якщо правильно розумію, Голуб – це контролер ринку, він зважує м’ясо у м’ясному павільйоні. І тут опаньки – він уже ФОП-орендодавець. І бере по 7 тисяч із кожного на місяць. То так можна контролювати до скону…

Уууу
2 років тому
Відповісти  РАДАР

А ви як думали? Знаю одну людину, яка так контролює і збирає мзду з підприємців на іншому ринку. Та там така робота, що точно не дасть ні впасти, ні пропасти, бо і плата є, і м’ясця дадуть

РАДАР
2 років тому

Цей ринок уже 100 500 разів міг стати комунальним. І приносити чималий зиск місту, а не облспоживспілці. Чому вона його орендує? Там така каламутна спілка, такі оборудки…

Кузя
2 років тому

Шановні підприємці!
1) У Вас закінчились попередні договори і з ким вони були укладені? Причини розриву попередніх договорів? Опублікуйте один із цих договорів.
2) Чому Ви не вимагаєте документи на право власності приміщенням, яке навязують для оренди? Голуб викупив приміщення чи взяв в оренду/суборенду? Яке право він має виступати орендодавцем?
3) Вимагайте у директора ринку документи про право власності на території ринку всіх площ у межах ринку. Задійте для цього всіх орендарів ринку.
4) Зверніться до власника приміщення щодо незаконної діяльності Голуба. Звертатись потрібно письмово, з якнайбільшою кількістю підписів підприємців.
5) Зверніться до Сапожнікова, адже скоро місцеві вибори! (письмово, з якнайбільшою кількістю підписів підприємців).
6) Розгляньте варіант повідомлення про злочин до поліції.
Успіхів!

Уууу
2 років тому
Відповісти  Кузя

Я так бачу, що нахабне керівництво ринку хоче забезпечити собі стабільний неслабенький дохід за місяць. Це ж так добре знати, що місячний дохід зріс, коли для цього нічого не зробили і ніяких додаткових витрат не було. Тут керує жадоба до легких грошей

Володимир
2 років тому
Відповісти  Кузя

Сапожніков сам приватний підприємець, зрозуміло за кого руку потягне.http://b2btoday.com.ua/id/4079279

Вася
2 років тому

Народ! Сьогодні цей царьок ставить в стойло м’ясників, а в завтра речовий ринок чи продуктовий.

РАДАР
2 років тому

Сходили сьогодні підприємці з м’ясного павільйону на прийом до міського голови. Прийшов туди – на їхнє прохання – і депутат міськради Віктор Марчак.
Люди обурювались новою орендною платою, новими угодами. Мер пообіцяв “поговорити” з директором ринку й навіть провести спільну нараду адміністрації ринку і підприємців.
Депутат Марчак повідомив РАДАРУ, що у середу завітає у м’ясний павільйон і простежить, чи допустять туди директор і новий орендодавець непідписантів кабальних угод.

Галина
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Новий директор вже раптово захворів і пішов в не планову відпустку😅
Як кажуть дивись голубе і тобі скоро прокуратура крильця пощипає😉
Як кажуть один в полі не воїн,а єдність це велика сила👍

Уууу
2 років тому
Відповісти  Галина

То може вже його і погнали?…😃

Володимир
2 років тому

Не виконуйте не обгрунтованих рішень.Стаття 60.
Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Володимир
2 років тому

Всі їхні “договори” направлені на приниження гідності підприємців і здирництво, а тому суперечать Конституції Стаття 8.
В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.