У нововолинській ЗОШ №4  розгортається скандал.

Деякі пильні громадяни запідозрили, що директорка закладу Таїса Олексіївна Сачук отримала звання “Заслужений працівник освіти України” незаконно.

І що впродовж 6 років їй безпідставно нараховували надбавку до зарплатні в розмірі 53 672 грн., а також надбавку до пенсії.

Для здобуття звання потрібен, зокрема, протокол зборів колективу школи / педагогічної ради. Зборів, стверджують пильні громадяни, не було,  протокол підроблений.

Але печатка школи на ньому була!

Поліція на підставі письмового звернення розпочала кримінальне провадження за статтею 366 ККУ “Службове підроблення”, а саме: складання, внесення службовою особою до офіційних документів  завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів.

Відповіді з виконкому Нововолинської міськради та управління освіти Волинської ОДА були однозначними: запитуваних правоохоронцями документів для нагородження у цих установах немає.  

Тепер згідно з ухвалою Нововолинського міського суду (слідчий суддя А.Василюк) групі слідчих мають надати тимчасовий доступ до огляду документів у Волинській облдержадміністрації.

Якщо чиновники упродовж місяця не нададуть доступу – там буде проведено обшук. 

Директорка школи від показів щодо себе відмовилась.

Подання на “заслуженого” зробив 2013 року тодішній голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

ДОПОВНЕНО

В освітянському середовищі Нововолинська звістку про заслужену директорку обговорювали ще з літа 2013-го. Директори інших шкіл знизували плечима, іронізували, обурювались. Однак усе це кулуарно. 

Рік тому хтось вирішив-таки вивести директорку на чисту воду.

Що покаже огляд документів і чи будуть підстави для скасування президентського указу про присвоєння почесного звання – РАДАР відстежить.

Із ухвали суду: 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: