Директорка школи №4 отримала звання незаконно? Ухвала суду

42 3729

У нововолинській ЗОШ №4  розгортається скандал.

Деякі пильні громадяни запідозрили, що директорка закладу Таїса Олексіївна Сачук отримала звання “Заслужений працівник освіти України” незаконно.

І що впродовж 6 років їй безпідставно нараховували надбавку до зарплатні в розмірі 53 672 грн., а також надбавку до пенсії.

Для здобуття звання потрібен, зокрема, протокол зборів колективу школи / педагогічної ради. Зборів, стверджують пильні громадяни, не було,  протокол підроблений.

Але печатка школи на ньому була!

Поліція на підставі письмового звернення розпочала кримінальне провадження за статтею 366 ККУ “Службове підроблення”, а саме: складання, внесення службовою особою до офіційних документів  завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів.

Відповіді з виконкому Нововолинської міськради та управління освіти Волинської ОДА були однозначними: запитуваних правоохоронцями документів для нагородження у цих установах немає.  

Тепер згідно з ухвалою Нововолинського міського суду (слідчий суддя А.Василюк) групі слідчих мають надати тимчасовий доступ до огляду документів у Волинській облдержадміністрації.

Якщо чиновники упродовж місяця не нададуть доступу – там буде проведено обшук. 

Директорка школи від показів щодо себе відмовилась.

Подання на “заслуженого” зробив 2013 року тодішній голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

ДОПОВНЕНО

В освітянському середовищі Нововолинська звістку про заслужену директорку обговорювали ще з літа 2013-го. Директори інших шкіл знизували плечима, іронізували, обурювались. Однак усе це кулуарно. 

Рік тому хтось вирішив-таки вивести директорку на чисту воду.

Що покаже огляд документів і чи будуть підстави для скасування президентського указу про присвоєння почесного звання – РАДАР відстежить.

Із ухвали суду: 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

42
Коментуймо!

3000
9 Коментарі теми
33 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
20 Автор коментаря
No name

а пильні громадяни це ж завуч школи? ) обоє ще й по догані мали через свої суперечки( не можуть поділити ту школу(

РАДАР

О, як там цікаво. А ми й не знали.

ВОЛОДИМИР

попрошу написати прізвища *деяких пильних громадян *. все рівно ми будемо знати їх , а так Ви були б першою , хто оприлюднить ці прізвища !

РАДАР

1. Таємниця слідства. 2. Мають право на приватність. 3. Не вважаю за потрібне оприлюднювати.

Іра

Не віриться . Колись вчила нас історію і була класним керівником. Не погана , допомагала якщо щось не виходило, справедлива була і вислухає і допоможе хоча ми були далеко не подарунки. Давно не бачили її , тому не можу нічого сказати як там зара

Щось не так

А я не проти того, щоб “переглянули” і інших наших “заслужених” і “почесних”, “звання” і “ордени”… Якось не в’яжется життя в Нововолинську з кількістю ” заслужених”… На дворі +15,а “заслужені” Гаврилюк І Сапожніков “жарять”! Це злочин перед країною-потрібно” вжарити”!

Світлана

Таїса Олексіївна піднесла школу на високий рівень, зробила у школі ремонт. А у далекому 2000 тисячному школу мали закривати як нерентабельна. Погано, що жодного хорошого коментаря немає, лише один негатив
PS. Таке враження, що повертаємося у часи Сталінізму….

Natalya

У далекому 2000 тисячному був зовсім інший директор.

Гість

Як ви пишете у далекому 2000 р. директором школи була Марія Іванівна Дацюк, гарний педагог і чудова людина, яка боялася гріха, на відміну від…

РАДАР

Тут було 2 коментарі щодо конкретної школи й особи. З-поміж них 1 позитивний, як і ваш. Тепер уже два позитивних із трьох. Які претенізії? До кого, до РАДАРА?
І до чого тут сталінізм? Скажіть про сталінізм суду, поліції.

Світлана

Тільки в Сталінські часи анонімка й наклеп були документи. Прийдіть у школу візьміть інтерв’ю у дітей та батьків, а тоді пишіть статтю….

РАДАР

Ви щось старанно плутаєте. Анонімок у поліції не розглядають і кримінальних проваджень за ними не розпочинають. Ухвала суду – теж не анонімка, а документ із держреєстру судових рішень. Тут передано зміст ухвали суду.. Про неї повідомили й інші сайти. Просто РАДАР знає більше. 🙂
Ваші претензії – не за адресою. Ніхто не заважає батькам, дітям, педагогам розповісти про свою школу і заслуги директора та всього колективу. Напишуть – опублікую. Ходити брати інтерв’ю ні у кого не зобов’язана.
Указівок мені не давайте. Мою роботу ви не оплачуєте.

Щось не так

Світлана, це Вас в 4-й школі такого навчили?… Але, беручи до уваги “чарівні палички Гаррі Поттера,” справді школа не “рентабельна.”

Батьки

А до чого тут палички, не тільки до 4 школи приїздили вистави. Чому про всіх не написали. А палички були в подарунок. І дітей ніколи ніхто не змушує, а навпаки відмовляють. Тому антипатію прийдіть і в очі скажіть усьому персоналу!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Кажете вже, що дітям дарували палички “Г. Поттера”? Гм. Знову щось новеньке. А раніше казали, що 40 грн. платили за послуги знаменитого фокусника “Д. Коперфілда”… перепрошую, можливо, якогось шулера – гастролера-циркача. Який зняв корупційне “мито” чи не у всіх ДДУ і школах Нововолинська від Управління освіти? Ви назвали б, анонімні “батьки”, прізвище цього випускника університету циркових мистецтв. Чи, хоча б, афішку із його псевдонімом опублікували. А то торочите: дарували вашим чадам все даром та вивчали правила ДР на уроці математики, а гроші жертвували злиденному лицедію просто так – як милостиню на шматок черствого хліба зі старим салом. :)))

Кет

Вистава коштувала 40 грн, а паличкі роздавали на виході презентом. Ніхто за них не платив. Були й інші подарунки.

Світлана

Поясніть, будь ласка, в чому нерентабельна….

123

Тут ніхто нічого не пояснить. Пишуть аби писати. Це найкраща школа міста, з найкращими педагогами та директором школи. Люди не можуть змиритися з тим що школа процвітає а не западає ( як більшості би хотілося). Люди роблять висновки зі слів, що їм доносять в інтернеті. А коментувати і писати всяку всячину то перші. Ніхто не хоче поцікавись з інших джерел а не робити висновки з того, що пишуть в неті.

РАДАР

У новині йдеться Не про школу, НЕ про педагогів і НЕ про їхні здобутки. А винятково про те, чи передували нагородженню збори колективу/педрада. І якщо зборів не було, то хто підмахнув протокол. От і все.
Не намагайтеся маніпулювати, тут вам не учні початкових класів і не платне шоу замість уроку математики.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Свята правда. Додам: Цікаво, яким таким наукам і чого “розумного, доброго, вічного” навчають дітей керівники ЗОШ № 4? Тут і батьки обізвалися, нарешті. Захищають, як завжди. Повідомлю, що вчора в міському суді вібулися засідання по Сторонському та Лакиш за, цитую: “…невиконання законних вимог прокурора”. Що за тупа чиновницька слоновість? В нашому місті, хтось із місцевої влади, відповідає хоча б за щось?? Між іншим, покійний голова ВОДА Б. Клімчук не міг одноособово подати президенту документ на звання “заслуженої”. Без В.Сапожнікова чи особи, що його заміняла тут не обійшлось, як вбачається. Тепер наступне. Чому саме в 2013-му нагородили орденом Ярослава Мудрого, присвоїли… Читати далі »

Щось не так

Ой, як хочеться “пройтись” по всіх “заслужених” і”орденоносцях”…. По кожній ямі і кожному знищеному підприємству… Згадати кожну платну послугу і “благодійний” внесок…

Анатоль_ БІДЗЮРА

Прийде час – згадаємо. І не тільки, а й засвідчимо задокументованими фактами.

Людмила Зіменко

Чистісінька правда, що без міськвиконкомівського керівництва нашого міста звання і ордени не роздають. Особисті справи усіх нагороджених і піднятих на вешину слави у нашому місті, як ото Заслужений Вчитель, чи орденоносець і тому подібне, пройшли через міськвиконком

345

Ото вже дійсно пишете аби писати. Які люди не можуть змиритися, що школа процвітає, а не западає? Покажіть нам тих поганців!!! Де ви бачили ту більшість людей, якій би хотілося, щоб школа западала?!!!
Писати таку дурню то ви перші.

Тато

Підтримую на 100 відсотків

Анатоль_ БІДЗЮРА

Неправда. Не через те мали закривати школу № 4. Декому вона впала в око, як чудовий об’єкт в самісінькому центрі міста. Вдалося відстояти. Я знаю цю історію. Проте, все ж, школу таки забрали – іншу. Ви всі знаєте яку.

Світлана

А може, на так званих, пильних громадян, теж подати до суду? Чи не замовники цього ганебного лицедійства – Нововолинський методичний кабінет? Знаю одну “кришовану” методистку. І над вчителями вправно збиткується. І за надбавками на перевірки до шкіл регулярно приїздить. І від держави – кошти отримує. А от до суду її ніхто не подає. Таїсію Олексіївну – поважала і поважаю. Як особистісь, як людину, як керівника. І як реально, у сучасній освіті, можуть вижити вчителі, директори за покликанням? Часи Сухомлинського минули?..

Світлана

“Пильні громадяни” – ставлять свічки за упокій, та пишуть наклепи. Отримали премію найвищу …

РАДАР

О, як усе запущено. 🙁
Пані Лакиш, ви ж знаєте ту кришовану методистку, яка збиткується з учителів і приїздить за “надбавками”???
Щодо наклепів і свічок. Як радять тут анонімні батьки, “антипатію прийдіть і в очі скажіть”.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Це, вочевидь, “батьківський комітет” працює. Із подачі адміністрації. Як остогидло це підле підлабузництво! Із “чарівними паличками Гаррі Поттера” та іншими аксесуарами прихованого хабарництва.

Батьки

Ми живемо в той час, коли людський фактор, такий як – заздрість присутній у кожної людини. У кожному колективі є люди, яким щось не так. Місто наше маленьке і всі про кожного все знає. Тому усі педагоги і батьки погодяться, що саме завдяки зусиллям Сачук Таїси Олексіївни та її високопрофесійним якостям – школа № 4 ім. Т.Г. Шевченка розквітла і зажила по-новому. Звісно є люди, які пожиттю звикли зводити наклипи і радіти невдачам. Але всі знають, що саме ця школа є чудовою, де багато учнів йдуть сюди навчатися. А директор школи радо зустрічає усіх дітей. І навчає в першу чергу… Читати далі »

Олег

Ну, якщо чудова людина, то їй можна підробляти документи, не заслуговуючи на це отримувати надбавку тобто обкрадати нас з вами, а так дуже хороша людина. “І навчає в першу чергу залишатися людьми” ага, а сама? “А директор школи радо зустрічає усіх дітей”, напевне зранку директор виходить на ганок і особисто вітається з кожною дитиною. “Своїми добрими справами надала можливість нашим дітям навчатися в чудовій школі” німба там ще не видно? Напевно приватна школа директорки, бо тільки вона надає нашим дітям навчатись в цій школі.

Людмила Зіменко

Чомусь мене такі махінаціі у школі зовсім не дивують, бо я пам’ятаю як із однієї учениці у моєму класі медалістку ліпили за рахунок мого екзаменаційного твору, як штампом школи порожні листи пропечатали. На моє обурення і протести ніхто не зважав, та і супротивники мої думали, що я про все забула за стільки років. Взагалі у школі багато чого коїлося і багато у яких школах було так. А завідувачка дитячим садочком у Благодатному за упраіління будинком в управілінську компанію взагалі не платить і має великі борги. Все було би нічого, тільки у мене через ті борги була купа неприємностей і управлінська… Читати далі »

янка

У будь якій школі все що там твориться – твориться за відома директора. Всі все знають, хоча це заперечують. Вчителі знають, хто в класі ізгой, закривають очі на травлю, знають все про дітей, хто курить, п”є, хто з ким зустрічається. Але мовчать. Так само і багато батьків не звертають належної уваги на своїх дітей. Але я щось не в”їду, чого борги у сторонньої жінки, а дах не перекривали вам?

Людмила Зіменко

А що тут “в’їзджати”? Пояснюю. Та злісна неплатільщиця і боржниця живе у нашому будинку. Гроші на ремонт багатоквартирного будинку беруть з балансу будинку. На балансі будинку було і є замало грошей через хронічних і злісних боржників((. А дах перекривали не мені, а усім квартировласникам у нашому будинку, бо згідно з законом всі знаходяться під тим дахом, навіть магазини. Ураган зірвав шифер і зробив діру над моєю квартирою, а дах мені не належить – дах є спільним майном мешканців і установ(магазинів) багатокватирного будинку. Гроші на ремонт одного будинку не можуть взяти з балансу іншого будинку. НА БАЛАНСІ НАШОГО БУДИНКУ ЧЕРЕЗ ЗАБОРГОВАНІСТЬ… Читати далі »

янка

співчуваю вам із такими сусідами.
але не думаю, що варто косити всіх під одну гребінку, є педагогічні працівники – чудові люди. професія – не показник. всюди є хороші людиі всюди є погані. нажаль

Людмила Зіменко

Помилки вчителів тягнуть за собою важкі і довготривалі, навіть невиправні наслідки, тому і відповідальність на педагогах дуже велика. Вчитель чи педагог має бути взірцем і еталоном, а не отримувати незаконно якісь звання (і плату за ці звання), шахраювати із платежами, незаконно ліпити медалістів, коли потенційні медалісти медалістами не є. Радар порушив тему поганих вчителів і педагогів через незаконність і непорядність їхніх вчинків. Саме про це ця стаття

Щось не так

Можливо та вчителька єдина розумна людина, яка відмовилась платити в управляючу компанію бо немає договору…?

Анатоль_ БІДЗЮРА

А ви, батьки, теж підіть до церкви і посповідайтеся.

Тато

Погоджуюсь, вона вклала всі свої сили, щоб підняти цю школу. Присвятила все своє життя професії педагога. Вважаю її дійсно вчителем від Бога. Школа процвітає з її приходом, діти вчаться любові і поваги до сім’ї та близьких.

РАДАР

Зверніть увагу на таку детальку в ухвалі. Подання мають внести президентові не пізніше ніж за місяць до нагородження. Клімчук подав кандидатуру директорки 25 червня. А 27-го її прізвище вже було у президентському указі.
Можуть, можуть рішати оперативненько! а ви кажете 🙂

валентин

ця директриса реально дуже неадекватно себе деколи поводить з дітьми. я вже випустився, але памятаю як мені крейда в лице летіла, підзатильники як заробляв від неї. а тут ще й документи підробляє. ну незнаю що з нею не так.