Дивні дива кояться сьогодні зранку в нововолинській лікарні. Викладу перебіг подій, а ви вже самі робіть висновки і коментуйте.

Учора по обіді пацієнтка Ігнатова написала і через родичку зареєструвала в приймальні Нововолинської ЦМЛ заяву на ім’я головлікаря В.В.Мороза. Просила продовжити їй лікування у стаціонарі з огляду на її вкрай погане самопочуття внаслідок побиття колишнім чоловіком.

Учора ввечері РАДАР відвідав Тамару Ігнатову у хірургічному відділенні. Заледве стояла у коридорі, кривилась від болю, розмовляла через силу.

Сьогодні о 9.03 Ігнатова повідомила на прохання РАДАРА: щойно був огляд, лікар підтвердив, що її зараз випишуть, і додав, що вона – скандальна баба.

Із  9.11 я робила спроби поспілкуватися з головним лікарем Морозом чи його заступницею Галас і пояснювала, про що йдеться. Секретарка приймальні повідомляла, що Віктор Васильович дуже зайнятий… зараз побіжить у виконком… а Олімпіада Миколаївна вийшла.

Тоді я попросила передати, що через неможливість зв’язатися з адміністрацією лікарні зателефоную на гарячу урядову лінію.

О 9.21 набрала телефон управління охорони здоров’я Волинської ОДА, однак там не відповідали.

О 9.25 здійснила звінок на гарячу урядову лінію 1545.

О 9.44 дізналася від Тамари Ігнатової: приходила група лікарів, з-поміж них вузький спеціаліст, її оглянули і сказали, що нічого страшного, вона збирає речі на вихід,  бо її виписують-таки.

О 10.11 та ж таки Ігнатова повідомила, що вже йшла з речами до дверей відділення, але її повернули і сказали залишатись у палаті, прописали суворий постільний режим. Послались на висновок консиліуму.

Об 11.03 РАДАРУ зателефонувала О.Галас і поінформувала, що згідно з рішенням консиліуму пацієнтка Ігнатова й надалі перебуватиме у лікарні. Медики приходили оглядати пацієнтку приблизно о 9.15.

А ще телефонував сьогодні РАДАРУ колишній чоловік Ігнатової і запевняв, що це не він побив Тамару, а вона його, при цьому він записав усе на телефон, який лежав у кишені.

На питання, чому ж вона опинилась у лікарні на операційному столі, Анатолій заявив: щоб повернути його, вона й під ніж ляже.

О, ці нарциси – парубки на все село… Але нас із вами більше цікавлять дива у лікарні.

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Колишній побив. А в лікарні квапляться виписати

Прочитав сам? Поділись з іншими: