Хвору виписали… й залишили в лікарні

4 2732

Дивні дива кояться сьогодні зранку в нововолинській лікарні. Викладу перебіг подій, а ви вже самі робіть висновки і коментуйте.

Учора по обіді пацієнтка Ігнатова написала і через родичку зареєструвала в приймальні Нововолинської ЦМЛ заяву на ім’я головлікаря В.В.Мороза. Просила продовжити їй лікування у стаціонарі з огляду на її вкрай погане самопочуття внаслідок побиття колишнім чоловіком.

Учора ввечері РАДАР відвідав Тамару Ігнатову у хірургічному відділенні. Заледве стояла у коридорі, кривилась від болю, розмовляла через силу.

Сьогодні о 9.03 Ігнатова повідомила на прохання РАДАРА: щойно був огляд, лікар підтвердив, що її зараз випишуть, і додав, що вона – скандальна баба.

Із  9.11 я робила спроби поспілкуватися з головним лікарем Морозом чи його заступницею Галас і пояснювала, про що йдеться. Секретарка приймальні повідомляла, що Віктор Васильович дуже зайнятий… зараз побіжить у виконком… а Олімпіада Миколаївна вийшла.

Тоді я попросила передати, що через неможливість зв’язатися з адміністрацією лікарні зателефоную на гарячу урядову лінію.

О 9.21 набрала телефон управління охорони здоров’я Волинської ОДА, однак там не відповідали.

О 9.25 здійснила звінок на гарячу урядову лінію 1545.

О 9.44 дізналася від Тамари Ігнатової: приходила група лікарів, з-поміж них вузький спеціаліст, її оглянули і сказали, що нічого страшного, вона збирає речі на вихід,  бо її виписують-таки.

О 10.11 та ж таки Ігнатова повідомила, що вже йшла з речами до дверей відділення, але її повернули і сказали залишатись у палаті, прописали суворий постільний режим. Послались на висновок консиліуму.

Об 11.03 РАДАРУ зателефонувала О.Галас і поінформувала, що згідно з рішенням консиліуму пацієнтка Ігнатова й надалі перебуватиме у лікарні. Медики приходили оглядати пацієнтку приблизно о 9.15.

А ще телефонував сьогодні РАДАРУ колишній чоловік Ігнатової і запевняв, що це не він побив Тамару, а вона його, при цьому він записав усе на телефон, який лежав у кишені.

На питання, чому ж вона опинилась у лікарні на операційному столі, Анатолій заявив: щоб повернути його, вона й під ніж ляже.

О, ці нарциси – парубки на все село… Але нас із вами більше цікавлять дива у лікарні.

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Колишній побив. А в лікарні квапляться виписати

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
1 рік тому

Тепер іще раз про апаратуру. Хворій рекомендували комп’ютетрну томографію. Дали направлення. Обстеження платне. Кажуть,близько тисячі гривень. Чи вже більше?
Питаю у пані Галас, скільки воно в лікарні коштує. Відповідає, що в лікарні діє приватний кабінет і розцінок вона не знає. Ще томографію роблять у приватному центрі “Здорова сім’я”.
Скажіть, а що заважає у центрі госпітального округу мати неприватний кабінет КТ і заробляти на платній послузі самим?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Хотілося б знати: Здається, на початках, томограф був лікарняним. Вже хтось взяв в оренду? Із такою помпою все це подавалося у підконторольних місцевій владі ЗМІ… А чи не здається, що поряд зі стаціонарним томографом потрібно було б встановити ще й поліграф? Для чиновників від медицини, у ЦМЛ.

анонім
1 рік тому

Дуже шкода, що діти на це все дивляться. Інапевно соціальні служби теж.

Natalya
1 рік тому
Відповісти  анонім

Діток дійсно жаль. Наші соціальні служи дивляться за тими дітьми в котрих батьки закордоном. Можливо щось змінилось, але раніше було саме так(