Екологічна революція в Нововолинську! Тепер усе онлайн на екокарті світу

35 6225

Він це зробив. Зробив те, на що не спромоглись ані мер, ані нардеп, ані обласні депутати від Нововолинська, ані міські, хоча серед них є дууууже багаті люди.

Він купив (своїм коштом!) датчик моніторингу повітря і встановив його в нашому затруєному хімікаліями Нововолинську.

Його звуть Андрій Рязанов, він – звичайний собі підприємець, батько двох дітей.

І він хоче точно знати, чим нас труять закордонні й місцеві “інвестори”.

Бо мер Сапожніков дуже любить похвалятися кількістю доларів на душу міського населення від тих інвестицій. Але старанно приховує кількість шкідливих викидів на цю ж таки душу.

Тепер нарешті ми знатимемо і бачитимемо все! У режимі онлайн на екологічних картах України та світу.

Покази датчиків змінюються щохвилини, їх ніхто не може сфабрикувати, скоригувати у вигідний промисловому забруднювачу бік.

Рязанов назвав свою приватну станцію моніторингу повітря РАДАР – на честь нашого сайту. Дякуємо.

Сьогодні вночі РАДАРсайт пильно стежив за показами РАДАРА-датчика на екокартах світу й України. Якщо одним словом – це ЖАХ.

Нововолинськ вечірній. Ліричний туман плавно переходить у вбивчий смог

Фото – Андрій Рязанов

Небезпечнішим за нововолинське повітря було цієї ночі хіба запорізьке. Хоча туман, який дещо змінює показники, стояв не лише над Нововолинськом, а й над кількома регіонами.

Буквально поряд – польські містечка. У них на карті було зелено, попри туман. В нас – фіолетово і червоно.

Особливо напружують показники пилу. Вони на екокарті по Нововолинську теж виділені червоним.

Хто вночі викидає таблицю Менделєєва у повітря? Ливарний? Кроно? Хто?

Бачите цей показник фіолетовим – 258? Він уночі в Нововолинську сягав і 273

Агов, СБУ! Хто труїть нас і вас? Хто ці козли, які заважають нам жити й дихати?! Вільна цитата з Януковича, ага 🙂

До речі. Як повідомило РАДАРУ надійне джерело, вже з рік у нашому чарівному містечку працює державний еколог. Пані з Володимира-Волинського приїздить сюди на роботу й відсиджує певні години. А ви не знали? Ми теж.

Еколог? Не бачили!!! Ну, але порадіймо за людину – платню отримує справно, стаж іде.

Коротше кажучи, заходьте на екокарту світу й дивіться на датчик РАДАР:

https://waqi.info/ru/?fbclid=IwAR0mTyue4WF-3d9OyPi3U8W50oOdw_Da9ww5eUGbcDWRHFeXwC2rXoR6L1w#/c/50.651/25.94/7.3z

Або на екокарту України, там теж добре видно наш РАДАР.

https://eco-city.org.ua/

Популярність станції Рязанова в місцевих соцмережах уже зашкалює. Нововолинці масово відстежують якість повітря, яким дихають вони самі, і їхні діти, і батьки.

Заворушилися! Нарешті!

Екологічна революція в місті почалась.

Із чим вас і вітаю.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
35 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила Зіменко
1 рік тому

Початок великої справи зроблено і головне не зупинятися, а іти далі. Раптом запанувала тиша і зааисла у повітрі – ніхто не пише коментарів, а дехто думає що з цим усім робити. Датчики і справді недорогі, а чиновники нам часто брешуть і нас лякають, створюють перепони при вирішенні того чи іншого питання, аби зам’яти і замовчати проблему. Привіт старушенції-Європі, яка нас труїть і вирубує наші ліси. Дякую пану Рязанову. Шануймося, українці, бо ми того варті

Robin
1 рік тому

Перевіряв сьогодні, так, уночі реально зашкалювали показники, на протязі дня було задовільно. Ливарний буває так димить що його не видно 🙂

Юрій
1 рік тому
Відповісти  Robin

Кроноспан вночі робить найшкідливіші викиди. Поки люди сплять і не бачать.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Юрій

Селищна котельня також вимикала опалення на ніч після 12-ї години, а вмикала десь о 5-й-6-й ранку, тобто коли люди спали. З усім можна і потрібно боротись, бо від нашої боротьби залежить те, як і скільки ми будемо жити і чи будемо жити взагалі

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Дякую, пане Андрію! Я стільки написав заяв і звернень про масову вирубку зелених насаджень у “пияцькому парку”, “козячому”, на вулицях і в скверах Нововолинська, що й лік втратив. Доходив до Києва… Надсилав фото і відео. Влада мовчала, як свіжооскальповані пеньки, що залишалися після наших зелених друзів! Місцеве начальство робило із мене дурника і слало відписки, які проте, в мене зберігаються до цих пір.
Були вирізані дуби, як дзвін!, у парку культури та відпочинку, котрі були посаджені першобудівниками міста. Маю фото. У занендбаному козячому парку, біля костелу, дерева ріжуть чи й не щодень, аж тріщить! Були вирізані тополі біля школи № 1, понад шляхом, що вів на шахту № 8, на автотрасі Ковель – Жовква… Хіба про все напишеш у короткому коментарі! Душа болить.
Виявляється, зі знищенням дерев, екологічна ситуація у місті тільки погіршується. Я попереджав про це.
Вам, пане-товаришу, “великий і заслужений господарнику” В.Б. Сапожніков давно пора у відставку! Бо ваша присутність на посаді міського голови, а тим більше голови ОТГ, як вбачається, ні до чого доброго не приведе.

Щось не так
1 рік тому

На минулому тижні в Нововолинську працювала екологічна комісія, брали різні проби, обіцяли оприлюднити результати через тиждень… Тиждень пройшов… Підмальовують?

Рязанов Андрій
1 рік тому
Відповісти  Щось не так

Я читав, що вони не дали сфотографувати результат вимірів приладу і повідомили що результати нададуть через певний строк. Тому їхній аналіз я особисто не визнаю, все повинно бути відкрито і прозоро. Ось цей прилад, ось пломба, ось сертифікат, ось замір – розшифровку заміру надамо за тиждень. А не ховати від об’єктивів сам результат заміру. Це моя думка.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Рязанов Андрій

Ще один маленький, але серйозний нюанс – прилад сертифікований, а, отже, ті комісії чи чиновники, які будуть доводити, що з приладом щось не те, а результати не такі, можуть бути притягнуті до судової відповідальності за псування репутації підприємства-виробника. Позов до суду може подати саме підприємство-виробник цього сертифікованого приладу. Так мені пояснив директор заводу при закупівлі нами поквартирних газових лічильників. Не думаю, що чиновникам і комісіям потрібен такий головний біль

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Якщо вони наважаться подати до суду на А.Рязанова – це вже, точно, буде революція. І зовсім не екологічна… Універсальна: всі “хороші” їхні справи спливуть на поверхню. Люди спитають у місцевої влади і підприємств-забруднювачів по повній програмі. Особисто я, подам зо три судових позови. Є за що.

марія
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

для того щоб зрозуміли нововолинці треба дати показники норми викидів

Щось не так
1 рік тому
Відповісти  Рязанов Андрій

Саме так! А чому боялися показати показники-бо знають, що на дворі 21 століття і є люди, які їхню брехню “розколять” швиденько… Та й дозволи без них не обходились…

Анонім
1 рік тому

По карті в Кривий ріг, можна їздити оздоровлюватись. Достовірні показники?

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Анонім

Увечері подивимось на їхні показники, порівняємо. Добу тому там зашкалювало. Є криворізькі групи в мережах, можна запитати, чи вже їхати туди на оздоровлення.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

“ПОВСТАННЯ ПРОТИ ВИМИРАННЯ!” У всьому світі з фантастичною швидкістю поширюється цей Рух. Чим ми гірші? Вперед! Проти проклятих багатіїв, які тифозними вошами ссуть кров і соки з простого люду, і яким через власну зажерливість та бажання влади, грошей, багатства і впливу на душі незаможних й совісних громадян – цинічно наплювати, що станеться із планетою Земля. Ми йдемо!

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Додам: СО2 – Діоксид вуглецю. Утворюється у результаті спалювання викопного палива… При перевищенні СО2 в атмосфері – наступає запаморочення або втрата свідомості. На 10% – смерть.

Володимир
1 рік тому

Андрію уважуша , нашим чиновникам . екологам нашим -ганьба , це перш за все іхні обовязки , цікаво чи буде з їньої сторони якась реакція , чи будуть вперто непомічати встановлений екологічний датчик

Юрій
1 рік тому

Мікропил є дуже небезпечним. Коли на 15-му смердить кроноспаном, ніби запах деревини, – це якраз таки велика концентрація мікропилу.
В пропагандистських брошурах, які кроноспан поширював по поштових скриньках на 5,6,15 Мікрорайонах, зазначено що показники викиду мікропилу (зі встановленими фільтрами!) перевищують європейські екологічні норми.
А без фільтрів, особливо кроноспан їх вимикає вночі, викиду мікропилу взагалі зашкалюють. Що можна побачити завдяки машині часу на еко-сіті.

P.S. Рязанову респект і уважуха!

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Юрій

То Кроноспан ше й брошури поширював і людям мізки пудрив?! Ще невідомо які фільтри на Кроноспані встановили, бо справжні дієві фільтри дуже дорогі і їхнє обслуговування коштує великих грошей. Із встановленням фільтрів є проблеми у високорозвинених європейських країнах і у Сполучених Штатах, а про Україну думають, як про країну третього світу. Саме такі підприєства спричиняють зміни клімату на планеті, підсилюють вміст вуглецевого газу в атмосфері і спричиняють глобальне потепління, наносячи шкоду довкіллю і довколишньому середовищу. Так пишуть усі авторитетні видання в усьому світі. Наша планета Земля нам колись за це помститься і, напевно, вже скоро. Зміни будуть катастрофічні, а наслідки невідворотні. Чому Кроноспан збудували тут у нас, а не будували за кордоном? Бо там підприємство не працювало б у такому режимі, або не працювало б взагалі. Нашій планеті байдуже де стоіть цей монстр, бо атмосфера на планеті одна і все на планеті взаємозв’язано. Росію, як агресора, вже поступово і остаточно виключають із усіх міжнародних космічних програм по освоєнню і дослідженню всесвіту, то було б добре, якби такі екомонстри моніторили і,навіть, закривали по усьому світу міжнародні служби і організаціі. Наше життя і наша планета у нас одні

Юрій
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Так. Навіть білборд на 15-му повісили.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Юрій

Про що білборд?

Юрій
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Що їхні викиди в межах норми

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Юрій

Ото-то вони потратились на на брошури і на білборд! Провіряти і заміряти викиди обов’язково потрібно, та ще й у різний час і у різних місцях

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Отаких людей, як А.Рязанов, Н.Камишникова… чесних і безкомпромісних – потрібно громадою вмовляти, щоб на наступних виборах балотувалися на мера міста чи на голову ОТГ. Бо знову, як мухи на мед, на цю посаду, налетять шахраї і злодії. І знову, обравшись, очільник місцевої влади буде вишукувати “своїх” серед найгірших, щоби ті допомагали йому красти, і закриватиме очі на їхні особисті злочини – крадіжки і протиправні дії, “дахуючи” та покриваючи дружбанів.
І знову, своїм вольовим рішенням, залякуючи, буде нагинати міських депутатів, щоби ті затвердили на посадах його ставлеників – заступників і членів міськвиконкому. Знову ставитиме на ключові посади в медицині, освіті, комунальному г-ві, міськраді тощо, – свояків, “червоних директорів” і банальних злодюг, щоби ті допомагали йому швидко і безпечно збагатитися.
Маємо прецедент довжиною у 26 років… Отож, хоча б вперше за всю історію Нововолинська і себе самих, почнімо думати, люди, і віддавати собі звіт за ті негативні події, які відбулися в нашому місті впродовж найновітнішої нашої історії, починаючи з 1991 року і наступних десятиліть руйнації та знищення. Місто поступово вмирає – непомітно і тихо. Вимираємо й ми – його мешканці. Не прогавмо моменту своєї власної смерті, не пропиймо його, не допустімо цього і не перебуваймо у стані постійного жорстокого похмілля і незрозумілого страху… Починаймо думати, врешті-решт. Заради своїх дітей та онуків. Бо ми є справжня, правдива і реальна влада в місті, а не скоробагатьки й держиморди, які її узурпували! Крапка.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане Анатоль, я за! Давайте вмовляємо Рязанова і Вас, пане Бідзюра

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Старий я, Людмило. Дякую.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане Анатоль, коли діючому меру Сапожнікову пенсійний вік не тисне, то і Вам на свої роки гріх скаржитись, я вважаю. З вас був би хороший мер, або голова ОТГ. Принаймні, я хотіла би Вас там бачити на тих посадах. За Вами багато хто піде і багато хто вас підтримає, та і проблемні питання можна вирішувати громадою. Така моя думка😉

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Бачите, пане Анатоль – ще хтось зі мною згідний і поставив під Вашим коментом “мінус”, бо старим Вас не вважає. Що б Ви не робили і чим би Ви не займались, бажаю Вам плідної праці і довгих років заради нашого міста

Рязанов Андрій
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Дякую за довіру. Але я не дівчина, щоб мене вмовляти, мене це не цікавить.

newvol
1 рік тому
Відповісти  Рязанов Андрій

А якщо не ви – то хто?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  newvol

Дякую щиро. Проте, справді – не можу, за станом здоров’я. Хіба що радником нового міського голови в питаннях конституційних прав і свобод виборців Нововолинська та нормативних законодавчих актів Держави, котрі стосуються корупції в органах місцевого самоврядування.
Тут я зміг би, безумовно, допомогти, щоби повернути територіальній громаді вкрадені в неї раніше комунальні об’єкти: нерухомість, земельні ділянки та деякі із сум грошових коштів поцуплених за останні 10 років. При умові безумовної підтримки громадян та захисту правоохоронців – поліції, прокурорів, СБУ.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Списувати Вас, навіть за старом здоров’я, я геть не готова. Ви нам потрібні. Такі люди, як Ви, є унікальними. Багатьох чиновників потрібно гнати геть. Чекаю- не дочекаюся, коли Нововолинці прокинуться зі сну

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Я й сам себе ще не списую. Але, прогнозувати допоки прокинуться молоді нововолинці від масового летаргійного сну, заколисані власними дідами і батьками, котрі – їхні діти і онуки до цих пір на ринках міста і в магазинах, називають грошову одиницю незалежної України “рубль” та біжать пити оковиту в пияцький парк біля міськради з будь-якого приводу чи без, :))) я не берусь.