У поліції кришують наркоманів-злодіїв?!

14 3094

Вона тихцем викликала поліцію, а за пару хвилин на мобільник наркомана зателефонували:

“Вас засікли, валіть швидше, бо зараз поїдуть на виклик…”

Усі ми здогадуємося: так, у поліції наркоманів кришують.

Особливо знахабнілих чи безталанних показово виловлюють і навіть передають у лагідні руки Феміди.

Та більшість наркозалежних на очах у правоохоронців ходять табуном до дилерів – по дозу, до бариг і в ломбарди – з украденими речами. І нема на те ради. Принаймні в Нововолинську.

 

Стільки шприців зібрали в Нововолинську за півгодини біля технікуму (колишнього дитсадка).

Він сусідить із прокуратурою

Фото зробив А.Бідзюра

 

Учорашня публікація РАДАРА про хлопчика, який у дитсадку №1 “Вишенька” наступив на використаний шприц і проколов ніжку, зачепила за живе багатьох.

Тож сьогодні підприємець Володимир П., перестрівши репортера РАДАРА на вулиці, розповів абсолютно невигадану історію. Трапилась вона півроку тому в районі ліцею і стоматологічної поліклініки.

Двоє наркоманів серед білого дня присунули під вікна офісу великі баули й заходились їх розбирати – сортувати й ділити речі. Знайшли те добро явно не на смітнику.

Одного з наркоманів працівниця офісу знає – він давно промишляє крадіжками.

 

 

Нахабство злодюг її дістало, тож вона з сусідньої кімнати тихцем зателефонувала у поліцію та попросила негайно приїхати.

Навшпиньках повернулась у кабінет, підкралась до вікна, а кватирка була прочинена. І за 2-3 хвилини чує – дзвінок наркоману на мобілку:

 – Вас засікли, ноги в руки – й валіть звідти! Бо зараз поїдуть на виклик. 

Наркоман мерщій переказав розмову подільнику, додавши матюків… чолов’яги схопили баули – і зникли у нетрях Шахтарського мікрорайону.

Непідкупній реформованій поліції – слава!

 

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Хлопчик проколов ногу шприцем, що валявся на газоні дитсадка. Поряд – кубло наркоманів

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мешканка міста
5 років тому

Та це, певно, ні для кого не новина. В нас все купується і продається, крім здоров’я. Риба гниє з голови, це вже триває дуже багато років.

editor
5 років тому

Ваша Совість: А МОЖЕ, ВСЕ ПРОСТІШЕ – В НАРИКІВ Є РАЦІЯ НА МІЛІЦЕЙСЬКІЙ ХВИЛІ І ЧУЮТЬ, КУДИ НАРЯД ЇДЕ

Небайдужа мама
4 років тому
Відповісти  editor

Небайдужа мама

Вася
4 років тому
Відповісти  editor

Яка в них реакція? Якщо це правда про телефон, а реакції поліції на цю новину немає, то нова поліція стала такою ж як і міліція.

editor
5 років тому

Галина: Ті наркомани вже дістали!Міліція знахабніла! Страшно за маленьких діток, які можуть наткнутись на шприци! У нас, в районі Ковпака, – взагалі—жах!!!!!!

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Я давно про це знаю. І два рази був свідком таких самих випадків, що описала “НС”. Правда, нач. поліції (тоді ще міліції) була зовсім інша людина. Історії ті стосувалися особисто мене. Поліцейський (міліцейський) бізнес на крові та людській біді, вочевидь, через мовчанку мешканців продовжує процвітати. Яка гидота. А всі державні службовці у поліції пролюстровані, проатестовані і перевірені, згідно “Закону України про поліцію”. :))) Їм додали зарплати, вони їздять на японських автах. Ось тільки невідомо куди: на пиво? :)))

Fanta
5 років тому

Нашу міліцію перейменували у поліцію, але ментальність цих продажних людей так просто не змінити, все змінилося лише на паперах, а насправді все лишилося, як є

editor
5 років тому

Алла Матвєєва:
Здивували…(((( У нашому будинку колись був бордель. То однієї ночі “клієнти” так шуміли, що ми викликали міліцію (ми тоді ще не знали, що то за квартирочка). Через п’ять хвилин після нашого дзвінка (приблизно) “клієнти” дуже швидко стрибнули в машину й змоталися, а ще через кілька хвилин повільно “припливла” патрульна машина. То питання про причини розквіту злочинності – риторичне!!!!

Петро
5 років тому

Наркоманів в Нововолинську кришує, накільки знаю, поліція і вася “воротнік”. Останній постачає “баригам” наркотики для продажу з дозволу поліцаїв, які за це мають свою долю.

Ваня
5 років тому
Відповісти  Петро

То напиши звідки ти це все знаеш, може відео яке є,чи свідки, а може тобі зайнятись немає чим і ти пишеш всякі дурниці

житель міста
5 років тому

Зверніть, будь ласка, увагу на Заводську вулицю, цей наркопритон вже надоїв, поліція нічого не робить!! Крадіжок скільки !!! НАКИПІЛО!!

editor
5 років тому

Анатолій Андросюк: Люстрація наяву…

сергій.
4 років тому

Так

Вася
4 років тому

Будемо терпіти, будуть поширювати наркотики, кришувати… Це ж бізнес на людському житті.