У поліції кришують наркоманів-злодіїв?!

14 2993

Вона тихцем викликала поліцію, а за пару хвилин на мобільник наркомана зателефонували:

“Вас засікли, валіть швидше, бо зараз поїдуть на виклик…”

Усі ми здогадуємося: так, у поліції наркоманів кришують.

Особливо знахабнілих чи безталанних показово виловлюють і навіть передають у лагідні руки Феміди.

Та більшість наркозалежних на очах у правоохоронців ходять табуном до дилерів – по дозу, до бариг і в ломбарди – з украденими речами. І нема на те ради. Принаймні в Нововолинську.

 

Стільки шприців зібрали в Нововолинську за півгодини біля технікуму (колишнього дитсадка).

Він сусідить із прокуратурою

Фото зробив А.Бідзюра

 

Учорашня публікація РАДАРА про хлопчика, який у дитсадку №1 “Вишенька” наступив на використаний шприц і проколов ніжку, зачепила за живе багатьох.

Тож сьогодні підприємець Володимир П., перестрівши репортера РАДАРА на вулиці, розповів абсолютно невигадану історію. Трапилась вона півроку тому в районі ліцею і стоматологічної поліклініки.

Двоє наркоманів серед білого дня присунули під вікна офісу великі баули й заходились їх розбирати – сортувати й ділити речі. Знайшли те добро явно не на смітнику.

Одного з наркоманів працівниця офісу знає – він давно промишляє крадіжками.

 

 

Нахабство злодюг її дістало, тож вона з сусідньої кімнати тихцем зателефонувала у поліцію та попросила негайно приїхати.

Навшпиньках повернулась у кабінет, підкралась до вікна, а кватирка була прочинена. І за 2-3 хвилини чує – дзвінок наркоману на мобілку:

 – Вас засікли, ноги в руки – й валіть звідти! Бо зараз поїдуть на виклик. 

Наркоман мерщій переказав розмову подільнику, додавши матюків… чолов’яги схопили баули – і зникли у нетрях Шахтарського мікрорайону.

Непідкупній реформованій поліції – слава!

 

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Хлопчик проколов ногу шприцем, що валявся на газоні дитсадка. Поряд – кубло наркоманів

  • Розкажу iншим:

Також читають

14
Коментуймо!

3000
11 Коментарі теми
3 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
10 Автор коментаря
Мешканка міста

Та це, певно, ні для кого не новина. В нас все купується і продається, крім здоров’я. Риба гниє з голови, це вже триває дуже багато років.

editor

Ваша Совість: А МОЖЕ, ВСЕ ПРОСТІШЕ – В НАРИКІВ Є РАЦІЯ НА МІЛІЦЕЙСЬКІЙ ХВИЛІ І ЧУЮТЬ, КУДИ НАРЯД ЇДЕ

Небайдужа мама

Небайдужа мама

Вася

Яка в них реакція? Якщо це правда про телефон, а реакції поліції на цю новину немає, то нова поліція стала такою ж як і міліція.

editor

Галина: Ті наркомани вже дістали!Міліція знахабніла! Страшно за маленьких діток, які можуть наткнутись на шприци! У нас, в районі Ковпака, – взагалі—жах!!!!!!

Анатоль_ Бідзюра

Я давно про це знаю. І два рази був свідком таких самих випадків, що описала “НС”. Правда, нач. поліції (тоді ще міліції) була зовсім інша людина. Історії ті стосувалися особисто мене. Поліцейський (міліцейський) бізнес на крові та людській біді, вочевидь, через мовчанку мешканців продовжує процвітати. Яка гидота. А всі державні службовці у поліції пролюстровані, проатестовані і перевірені, згідно “Закону України про поліцію”. :))) Їм додали зарплати, вони їздять на японських автах. Ось тільки невідомо куди: на пиво? :)))

Fanta

Нашу міліцію перейменували у поліцію, але ментальність цих продажних людей так просто не змінити, все змінилося лише на паперах, а насправді все лишилося, як є

editor

Алла Матвєєва:
Здивували…(((( У нашому будинку колись був бордель. То однієї ночі “клієнти” так шуміли, що ми викликали міліцію (ми тоді ще не знали, що то за квартирочка). Через п’ять хвилин після нашого дзвінка (приблизно) “клієнти” дуже швидко стрибнули в машину й змоталися, а ще через кілька хвилин повільно “припливла” патрульна машина. То питання про причини розквіту злочинності – риторичне!!!!

Петро

Наркоманів в Нововолинську кришує, накільки знаю, поліція і вася “воротнік”. Останній постачає “баригам” наркотики для продажу з дозволу поліцаїв, які за це мають свою долю.

Ваня

То напиши звідки ти це все знаеш, може відео яке є,чи свідки, а може тобі зайнятись немає чим і ти пишеш всякі дурниці

житель міста

Зверніть, будь ласка, увагу на Заводську вулицю, цей наркопритон вже надоїв, поліція нічого не робить!! Крадіжок скільки !!! НАКИПІЛО!!

editor

Анатолій Андросюк: Люстрація наяву…

сергій.

Так

Вася

Будемо терпіти, будуть поширювати наркотики, кришувати… Це ж бізнес на людському житті.