Вам на будинок іще не вчепили загальний газовий лічильник? Пильнуйте, бо представники монополіста прийдуть і до вас…

Якщо у сусідньому княжому місті поліцію без діла викликають тепловики – для внутрішніх розборок, то в нашому феодальному містечку – газовики супроти мешканців. Але там і там закінчується феєрично. Скандалом.

22 серпня до будинку №14 у 5-му мікрорайоні Нововолинська  приїхали працівники міськгазу. Офіційна назва – філія публічного акціонерного товариства “ВОЛИНЬГАЗ” Нововолинське управління по газопостачанню і газифікації.

Прибули встановити загальнобудинковий газовий лічильник.

Однак більшість мешканців мають поквартирні засоби обліку. А хто ще не має, тим міськгаз має встановити в оселі лічильник безоплатно.

 

Тут люди підготувались до газової атаки…

 

Навіщо газовики хочуть поставити кожен будинок іще й на загальний лічильник (ЗБГЛ), яку вигоду з того матимуть і чим це чревато для мешканців – голова асоціації “Містечко” Руслан Влодарчик докладно пояснив у нашій статті “Нове намахалово від “Волиньгазу”?!”

Нове намахалово від “Волиньгазу”?!

Люди статтю прочитали, на вус намотали. І зустріли представників газового монополіста словами: “А покажіть-но нам проектну документацію“.

Показати не було чого – газовики приїхали без належно оформлених документів. Натомість мешканці вже мали і вручили непроханим гостям протокол зборів, на яких ухвалили не дати згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника.

 

Споживачі не хочуть платити ще більше!

 

Головний інженер міськгазу, розповідають РАДАРУ мешканці, дуже обурився. Ач які людиська грамотні. Та нехай собі як знають, божеволіють, конають, нам своє робить!

І викликав поліцію, аби настрахати непоступливих мешканців адмінпротоколами і штрафами.

Поліцейські прибули. І слідом за мешканцями поцікавились: а чи маєте проектну та дозвільну документацію, погоджену з ОСББ?

Тут-то газовики й обламалися.

Поліціянти взяли в них пояснення, склали протокол і поїхали. Мовчки забрались і представники монополіста. Бо ще, диви, доведеться самим сплатити штраф за безпідставний виклик поліції та самоуправні дії без належних документів.

 

 

Це було у понеділок… а сьогодні працівники міськгазу зробили спробу №3. Встановити ЗБГЛ на будинках №22 та №26, що у 15-му мікрорайоні Нововолинська.

Однак і тут дістали відкоша. У дворі будинку №22 (голова ОСББ Анатолій Остяк) їх зустріли три десятки рішуче налаштованих мешканців:

 – Де проект? Ага, немає. А от у нас є протокольчик щодо незгоди на встановлення загальнобудинкового лічильника. Давай до свіданія.

Те саме повторилось біля будинку №26.

Пильнуйте, громадяни. Бо завітають і до вас. Проведіть у своєму дворі збори мешканців, з’ясуйте, у скількох квартирах уже стоять газові лічильники. Розпитайте в міськгазі, коли встановлять засоби обліку в усіх оселях.

І не погоджуйтесь на ЗБГЛ, бо тільки дурний платить двічі. За себе (за споживання газу в своїй квартирі) й за того невідомого сусідського хлопця…

 

Ці оголошення висять уже на багатьох під’їздах…

 

Як скласти протокол зборів і акти про порушення, як спілкуватися з представниками газового монополіста – детально розкаже вам Руслан Влодарчик у своєму блозі на РАДАРІ.

Прочитав сам? Поділись з іншими: