Газовики, поліція, лічильник і скандал. Як обламати монополіста

6 3169

Вам на будинок іще не вчепили загальний газовий лічильник? Пильнуйте, бо представники монополіста прийдуть і до вас…

Якщо у сусідньому княжому місті поліцію без діла викликають тепловики – для внутрішніх розборок, то в нашому феодальному містечку – газовики супроти мешканців. Але там і там закінчується феєрично. Скандалом.

22 серпня до будинку №14 у 5-му мікрорайоні Нововолинська  приїхали працівники міськгазу. Офіційна назва – філія публічного акціонерного товариства “ВОЛИНЬГАЗ” Нововолинське управління по газопостачанню і газифікації.

Прибули встановити загальнобудинковий газовий лічильник.

Однак більшість мешканців мають поквартирні засоби обліку. А хто ще не має, тим міськгаз має встановити в оселі лічильник безоплатно.

 

Тут люди підготувались до газової атаки…

 

Навіщо газовики хочуть поставити кожен будинок іще й на загальний лічильник (ЗБГЛ), яку вигоду з того матимуть і чим це чревато для мешканців – голова асоціації “Містечко” Руслан Влодарчик докладно пояснив у нашій статті “Нове намахалово від “Волиньгазу”?!”

Нове намахалово від “Волиньгазу”?!

Люди статтю прочитали, на вус намотали. І зустріли представників газового монополіста словами: “А покажіть-но нам проектну документацію“.

Показати не було чого – газовики приїхали без належно оформлених документів. Натомість мешканці вже мали і вручили непроханим гостям протокол зборів, на яких ухвалили не дати згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника.

 

Споживачі не хочуть платити ще більше!

 

Головний інженер міськгазу, розповідають РАДАРУ мешканці, дуже обурився. Ач які людиська грамотні. Та нехай собі як знають, божеволіють, конають, нам своє робить!

І викликав поліцію, аби настрахати непоступливих мешканців адмінпротоколами і штрафами.

Поліцейські прибули. І слідом за мешканцями поцікавились: а чи маєте проектну та дозвільну документацію, погоджену з ОСББ?

Тут-то газовики й обламалися.

Поліціянти взяли в них пояснення, склали протокол і поїхали. Мовчки забрались і представники монополіста. Бо ще, диви, доведеться самим сплатити штраф за безпідставний виклик поліції та самоуправні дії без належних документів.

 

 

Це було у понеділок… а сьогодні працівники міськгазу зробили спробу №3. Встановити ЗБГЛ на будинках №22 та №26, що у 15-му мікрорайоні Нововолинська.

Однак і тут дістали відкоша. У дворі будинку №22 (голова ОСББ Анатолій Остяк) їх зустріли три десятки рішуче налаштованих мешканців:

 – Де проект? Ага, немає. А от у нас є протокольчик щодо незгоди на встановлення загальнобудинкового лічильника. Давай до свіданія.

Те саме повторилось біля будинку №26.

Пильнуйте, громадяни. Бо завітають і до вас. Проведіть у своєму дворі збори мешканців, з’ясуйте, у скількох квартирах уже стоять газові лічильники. Розпитайте в міськгазі, коли встановлять засоби обліку в усіх оселях.

І не погоджуйтесь на ЗБГЛ, бо тільки дурний платить двічі. За себе (за споживання газу в своїй квартирі) й за того невідомого сусідського хлопця…

 

Ці оголошення висять уже на багатьох під’їздах…

 

Як скласти протокол зборів і акти про порушення, як спілкуватися з представниками газового монополіста – детально розкаже вам Руслан Влодарчик у своєму блозі на РАДАРІ.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Зразки заяв: http://www.ex.ua/687255096594

Влодарчик Руслан
5 років тому

Якщо перші візити представників горгазу ” відбили”, не тіштесь та не зупиняйтесь на досягнутому…….в обов’язковому порядку готуйте листи, звернення , заяви, супровідні, пишіть на президента, уряд, НКЕРП та на обласні горгази….
Зразки заяв, звернень, супровідних листів тощо знаходяться ТУТ на сервісі збереження інформації ЕХ.UA…..переходьте по ссилці……. 687255096594 або сторінка http://www.ex.ua/687255096594
Якщо щось не зрозуміло звертайтесь допоможемо …кон.тел. /067/ 911-44-89

Рязанов
5 років тому
Відповісти  Влодарчик Руслан

Руслане, документи закинь на гугл диск чи на “яшку”, документи на ексі живуть лише 10 днів . якщо немає звертання на них.

editor
5 років тому

А от у будинку 28, що у 15-му мікрорайоні, встановили-таки сьогодні загальний лічильник. Мешканці були пасивними, хата скраю, газовики з цього скористалися. Мешканці спохопляться ближче до зими, коли отримають цікааааві платіжки…

Ната
5 років тому
Відповісти  editor

Руслан, дякую за попередження. Тепер будемо готові до їх приходу

буд. 27, 15-ий м-н
5 років тому

що робити тим, кому прицепили цей “ящик щастя” без ніякого попередження, без (навіть) оголошення на під’їзді? зробили це 16.08.2016 р.