Скандальні події у княжому місті – очима депутата Волинської облради Костянтина Зінкевича.

Іронічно, стильно, в яблучко. Ми б навіть сказали – в самі помідори.

РАДАРУ ЗДАЄТЬСЯ, що депутат Зінкевич трохи демонізує мера Саганюка, але це його право.

Костянтин Зінкевич на фейсбук:

костя1

– Є таке місто Володимир-Волинський.

Кілька днів тому сталась розмова між директором місцевого комунального підприємства «Теплокомуненерго» Ганною Рубановою та його головним інженером Ярославом Жуком під час наради наприкінці робочого дня:

– А що, ви вживали алкоголь, Ярославе Івановичу? Щось незв’язна мова якась у вас…
– Канєшно! Аж 100 грам!

Ну, в принципі, який привіт, такий отвіт.

Пані директор вийшла із кабінету, і через 3 хв!!! зайшли вже поліцейські (приїхало аж дві групи поліцейських, в т. ч. патрульні).

Пані Рубанова заявила, що, на її думку, Жук п’яний і вона вимагає доставити головного інженера до лікарні на освідування на предмет алкоголю в крові.

Поліцейські не довго думаючи (схоже, що зовсім не думаючи) потягли Жука до поліцейської машини – скрутили, скували кайданками  і т. д.

Активно їм допомагав такий собі бодігард Антон Буднєвський, який підробляє на цьому ж підприємстві юристом.

Ось тут ВІДЕО:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=g_1zywDYPOY&feature=youtu.be[/youtube]

 

Виявляється, на подвір’ї вже стоять в очікуванні «смаженого» перший заммера Матвійчук, недозаммера секретар міськради Свідерський  (недозам, бо самовільно до своєї посади секретаря дописує після коми «заступник міського голови»), міський депутат Коба, лайномедіа міського мера і різні «шакалята» міського голови Петра Саганюка, яких устигла скликати на вочевидь заплановану «подію» працівниця міськвиконкому Ірина Ліщук.

Притягли Жука в лікарню (в післяробочий час), а алкотестер показав аж 0,00 проміле.

Про це написали багато інтернет-видань Волині, новина  перевищує навіть рейтинги новин про олімпійське золото.

http://radar.in.ua/skandalne-video-knyazhe-misto-gude-zhuka-tupo-zamovyly/

http://radar.in.ua/dyka-rozprava-z-neugodnym-deputatom-miskrady-kajdanky-kamery-hto-nastupnyj/

І людям волею-неволею подають цю картинку як протистояння інженера Жука і менеджменту підприємства «Теплокомуненерго», в т.ч. Рубанової.

А насправді це один із прикладів РОЗПРАВИ міського голови Саганюка з неугодними.

Петро Данилович Саганюк – незмінний мер

За 20 років правління, поки місто занепадало, мер відшліфовував техніку цькування, залякування, створення в колективах внутрішніх чвар, нацьковування різних служб на незручних, принципових і просто відвертих людей.

А висококваліфікований фахівець Ярослав Іванович Жук таким і є багато років. І завжди був принциповим щодо законності і порядку. За що його і звільняли (потім поновлювали і все відшкодовували), і доган багато виносили (у судах всі зняті).

Коли мер разом із депутатами на останній сесії ще минулої каденції виділили землю для будівництва котелень в історичній частині міста (за костелом Іоакима та Анни, недалеко від стіни Капуцинів) та всередині квадрату п’ятиповерхівок, де планувався дитячий майданчик, то саме Жук– як голова незалежної профспілки – вивів працівників підприємства на мітинг протесту. Мешканці будинків приєднались та прогнали будівельну техніку.

Як фахівець із багаторічним стажем, Жук чітко бачив, які «мутні» справи планувались на його та суміжних комунальних підприємствах, і завжди виступав проти афер. Та голос його не було чути, а як і чули, то просто закривали рот або засміювали, і лише в судах Жуку вдавалось відстоювати своє добре ім’я.

Але так сталося, що громада міста на останніх виборах обрала Ярослава Івановича депутатом міської ради від “Об’єднання “Самопоміч”. І став працювати пан Ярослав як депутат іще й у бюджетній комісії.

жужуня

Оптиміст, гуморист, фахівець!

І від такого педантичного, освіченого та енергійного чоловіка меру Саганюку стало непереливки! І рот йому у сесійній залі не закриєш, і люди чують, і запити депутат пише незручні…

Проблем у “Теплокомуненерго” накопичилось багато. Я, як депутат Волинської обласної ради (“Об’єднання “Самопоміч”), мусив написати запит, підтриманий депутатами облради, до облпрокуратури та обласного УСБУ про зловживання та штучне доведення комунального підприємства до банкрутства.

Перевірку провели, більш-менш розлогу відповідь надали, але директор “Теплокомуненерго” Роман Лисюк відразу звільнився за власним бажанням. Звільнився, та “хвости” залишив – спеціалізована перевірка оштрафувала підприємство на 1,5 млн. грн.!!!

Чуєте, мешканці міста? Це наші з вами вже сплачені податки. А вони пішли на штраф. Думаю, ця лінія ще набуватиме розвитку…

Проблемою для мера є те, що депутати і громадськість завдяки Жуку є поінформованими! І ніяк, приміром, не хочуть віддавати орендарю три найрентабельніші котельні, в модернізацію яких вкладено торік 3 млн. грн.!!! Це теж із наших з вами податків!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rs03NB0Pk-A[/youtube]

 

Ярослав Іванович блокував незаконні, корупційні рішення. І останньою краплею для мера стало написання Жуком ЗАЯВИ ПРО ЗЛОЧИН (підробку його підпису як головного інженера). Це стосувалось проекту будівництва теплового вузла дитсадка замість існуючого теплового вузла.

Ну, в нашому місті так часто буває: ставлять робочий світлофор замість робочого, асфальтують заасфальтовану вулицю. Бо з кожної процедури – гроші!!!

Ярослав Жук, сподіваюсь, вже незабаром повернеться до нормального психологічного стану і зможе давати фахові та обґрунтовані коментарі для журналістів з приводу конкретних проблем “Теплокомуненерго”, міського господарства та “правових” порядків у місті.

Така ситуація стала можливою лише тому, що будь-якого керівника установи місцевої комунальної власності Саганюк добирає одноосібно, і головним критерієм є “прєданность”. Тому кожен із них є тупим виконавцем волі “князя”.

Їм сказано, що завжди за них подумають, прикриють, якщо щось. Але їм ніхто не сказав, що на лаву підсудних за них ніхто не сідатиме!

Юрист допомагає “пакувати” депутата. Юрист, на хвилиночку!..

І скільки би вишиванок Петро Саганюк не одягав, як би не обмальовував себе жовто-блакитною фарбою, клеймо Партії Регіонів сяє здалеку (хоч цього разу мером став від БПП)! Просто у Володимирі не було Майдану, і пан мер ні разу не нюхнув запаху палаючої шини…

Він і подання петиції до міськради зараз хоче збільшити до 300 голосів (уже є проект рішення від БПП). І це для 40-тисячного містечка! Так, диви, й закони 16 січня у Володимирі впровадять.

Досвід показує, що внутрішні вороги небезпечніші від зовнішніх, бо багато хто їм ще вірить. Але люди потрохи вже бачать, що “король голий”. І з кожним днем прозрівають більше…

У ситуації з Жуком копи, ймовірно, теж виконали мерську команду “Фас!” Цікаво було б іще побачити виконання команди “К ноге!”

Така “топорна” робота, хлопці… Ну, невже пан Саганюк не міг проінструктувати вас щодо правил поведінки? У нього ж час від часу відбуваються обшуки – завжди все чемно, навіть килимки не потоптані.

Судячи з реакції поліцейських на виклик, можна дегко паралізувати роботу поліції та установ бюджетної сфери всієї України! У понеділок приходимо в податкову чи просто в бібліотеку. І так пильно-пильно приглядаємось до чиновника чи музейного працівника…

І тут нам здається, що діаметр зіниці ока цієї людини мав би бути іншим, голос – теж… П’яний, напевно! Пропонуємо працівнику центру зайнятості пройти алкотест – дістаємо відмову. Набираємо 102.

Копи приїхали, заламали, закували в кайданки і привезли до лікарні на алкотест.

А там уже черги! І ніхто не робить тестів! Бо лікарі теж у черзі і теж у кайданках 🙂 І вся держава паралізована! Якось так… #зрада

Один вихід для поліції – працювати ще швидше й на випередження…  або читати Закон.

Це було б смішно, якби не було так сумно. Бо коли здав тест Ярослав Жук, до лікарні під’їхав я разом із депутатом облради Олексієм Панасюком. Спитали офіцера поліції, чому Жук у кайданках. Той сказав, що головний інженер чинив опір. Опір на яку дію? На силоміцьке доставлення на тест. А навіщо тягнути на тест? А директор Рубанова сказала, що їй здається, що Жук п’яний!

Красота!!!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=StVqmgXMzjs[/youtube]

 

Я пропоную лейтенанту поліції підійти зі мною до двох людей: юриста «Теплокомуненерго» Буднєвського і директора Рубанової. Він іде зі мною. Кажу йому, що це теж посадові особи цього підприємства, і МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ, що вони поводяться неадекватно і є п’яними. Тому прошу їх освідувати на вміст алкоголю в крові!

І що би ви думали? Поліцейські чемно виписали направлення на алкотест юристу і директору. А ті чемно його пройшли. Тверезі. Ну, і супер.

Дують усі! Юрист і пані директор – теж…

Але вистава не закінчилась. Наступного дня хтось зателефонував на 102 і сказав, що йому ЗДАЄТЬСЯ, що директор Рубанова п’яна в робочий час. І…  Її знайшла поліція, привезла в лікарню, і вона знову пройшла алкотест 🙂

Отже, система працює, оце “МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ” працює! Можна запускати флешмоб і паралізовувати державу!

Жук звернувся до поліції та прокуратури щодо протиправних дій поліцейських.

Я і мої колеги-депутати, громадськість будемо пильно стежити за діями прокуратури та внутрішнім розслідуванням поліції. Будемо навіть допомагати!

Ще маю прохання до головного поліцейського Волині генерала Шпиги. Петре Петровичу, відзначте, будь ласка, премією перший екіпаж! За три хвилини прибути на виклик із доставки на алкотест – це дуже круто!!!

І невеличке питання: чому Жука несли поліцейські вперед ногами? Він же живий.

І підсумую для всіх. Своїх просто так образити не дамо! Порушив закон – відповідай. Хто б це не був. Дамо здачі – мало не видасться. Точно так само готові вступитися за порядну людину незалежно від партійної, конфесійної, національної та іншої приналежності.

Щодо пана Саганюка, то, думаю, в нього є всі шанси випередити й мера Ірпеня, й мера Бучі. І стати найкрутішим мером маленьких міст.

Наразі рахунок між Жуком і менеджментом “Теплокомуненерго” за кількістю вкладених до рота трубок алкотестера 3:1 на користь Жука.

За кількістю виграних судових позовів (включно з касацією) рахунок 7:0 на користь Жука.

Жук такий Жук… 🙂

Прочитав сам? Поділись з іншими: