Нелегальний заклад у 15-му мікрорайоні Нововолинська може відновити тіньову діяльність, бо все комп’ютерне обладнання досі там – навіть після нальоту поліції. Його не вилучили.

Хоча у Шахтарському мікрорайоні, де місяць тому правоохоронці накрили ігорний салон, вилучили все й одразу.

Подейкують, що в організаторів ігорного бізнесу у 15-му мікрорайоні (будинок №19) є “дах”. І що цей “дах” має вплив на начальника Володимир-Волинського райвідділу п.Майданюка.

Відділення поліції №1, яке діє в Нововолинську, підпорядковане цьому райвідділу. І нібито саме з райвідділу надійшла негласна вказівка дати ділкам спокій.

РАДАР усе ще вірить у принциповість керівництва місцевої поліції. А тому закликає нововолинських активістів, депутатів, ну, й мешканців згаданого будинку перевірити нашу інформацію.

Зробити це просто. Двері будь-якого закладу, підприємства, установи  Нововолинська для депутата місцевої ради мають бути відчинені, а доступ до керівників чи організаторів – вільним.

Хто з депутатів міської/районної/обласної ради від Нововолинська скористається цим своїм правом і у супроводі громадськості зайде у скандальне приміщення?  Щоб на власні очі побачити, є там гральні автомати чи ні.

А якщо вже нема, то хто їх вивіз: поліція чи ділки?

Чекаємо й на коментар від керівництва відділення поліції №1. Поки що додзвонитись туди не вдалося.

Прочитав сам? Поділись з іншими: