Хто відтягує розв’язку? Суд над імовірними вбивцями знову не відбувся

14 3654

Кажуть, Максим Т-цький сидить у так званій платній камері. Комфортно сидить.

І це схоже на правду, якщо роздивитися фото… 

Учора вранці у Ковельський міськрайонний суд прибули всі адвокати обвинувачених у вбивстві Каті Литкіної.

 

Цих адвокатів четверо – по два у Максима Т-цького і Назара С-юка. Плюс представниця інтересів свого все ще неповнолітнього сина Вікторія Гуліда.

 

 

Прибули і потерпілі – батьки Каті – зі своїми захисниками. Прибув прокурор. Прибули свідки.

Привезли з Луцького СІЗО і Маневицької колонії обох обвинувачених. Одужала суддя Васковська, яка було захворіла минулого разу – тоді засідання відклали.

Одне слово, у залі суду зібрались усі…

 

 

Однак не приїхала зі Львова перекладачка зі словенської. Вона заслабла, їй нібито знайшли заміну. Але й у заміни, що мешкає у передмісті Львова, чомусь не вийшло прибути на суд –  перекладати для громадянина України Максима Т-цького. За десяток років проживання у Словенії він типу забув рідну мову.

І цей громадянин учора двічі відмовився брати участь у судовому засіданні без перекладача.

 – Не можу! – сказав.

Тому слухання перенесли на 28 лютого.

І це ще 2 тижні зависання справи у повітрі.

 

 

Ці 2 тижні обом обвинуваченим зарахують за цілий місяць відбування покарання, якщо визнають їх винними у вбивстві. Загалом С-юк під вартою майже 30 місяців. Помножте на 2 (так званий закон Савченко).

5 років відсидки в нього вже позаду.

Т-цького взяли під варту у грудні 2017-го, так? Це було у Словенії. Отже, він відсидів за законом Савченко вже 2 роки і 4 місяці.

А він теж хворобливенький, через його застуду вже раз перенесли засідання…

У Маневицькій колонії на дільниці Луцького СІЗО він сидить, кажуть, у платній камері.

Платні приміщення для  підсудних чи ув’язнених тепер надаються цілком легально. У затвердженому урядом переліку платних послуг, які можуть надавати установи Державної кримінально-виконавчої служби, зазначено і такі:

 – Надання місць у відомчих  готелях (гуртожитках) для тимчасового проживання, а також у кімнатах побачень для засуджених та їх родичів.

 – Надання в користування юридичним та фізичним особам приміщень.

 

Це камера, де сидить Максим Т-цький 

 

Тут у титрах помилка, насправді це Волинь, Маневицька колонія, та сама камера №30…

 

У камерах можна дивитися телевізор. В одній із них під час перевірки він працював. Мабуть, можна користуватися й інтернетом.

Принаймні нещодавно такий собі Максим Терлецький на фейсбук напрошувався у друзі до авторки цих рядків. Потім передумав і видалив запит.

На засіданні, яке не відбулося вчора, мали нарешті почати допит обвинувачених. Може, це вдасться хоча б 28 лютого?..

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

14
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
Виталий

Если отталкиваться от нашего законодательства то государственный язык у нас один. И каждый гражданин его обязан знать. Говорить на нем или нет это уже другой вопрос. Но знать обязан. Поэтому вообще не пойму каким боком тут переводчик со словенского. Как на меня это уже нарушение законодательства. Как минимум мовного закона. Кроме того возникает вопрос в каком городе было совершено преступление. Если в Нововолынске то почему их судят в Ковеле?. Там что тарифы у судей меньше?

Іван

***** і згадає не тільки Українську ,даже якої не знає .

читач

Увечері я їхав з Луцька , ззаду в автобусі з виваркою їхала велика циганська сім’я. Цигани (роми) розмовляли ЧИСТОЮ УКРАЇНСЬКОЮ мовою. Роми досконало розмовляють нашою солов’їною. А оцей підсудний комедію розігрує!

Дідусь

Треба було його попросити щось по-словеньськи утнути.

123456789

18 травня 2017 року Верховна Рада проголосувала за скасування закону.[25][26] 17 червня відповідний закон був підписаний Президентом Петром Порошенком

РАДАР

А ви його почитайте уважно. Отой відповідний закон, підписаний Порошенком.

Життя

Хотілось би побачити і це правда бо вже це все дістало. Якби у якогось адвоката,який захищає цих покидьків, вбили б дитину,як би він реагував на таку ситуацію. А це ще може бути у їх родинах. Адже має бути хоча б Боже покарання. Так що думайте,злісні адвокати. Щоб потім до ваших домівок не приїзджала передача “Битва екстрасенсів”

Vіталік

Прочистити би йому добре мозги ТІЄЮ бітою – то не тільки би українську згадав , а й дар володіння китайською відкрився б.

Закон Савченко

Для загального відома, суди вже розяснили як керуватись Законом Савченко, тому кому цікаво , прочитайте рішення!!!Постановою Верховного Суду від 06.06.2018 р. у справі №180/746/16-к визначено, що правило зарахування попереднього ув’язнення до строку позбавлення волі не можна вважати таким, що визначає караність або інші кримінально-правові наслідки діяння в розумінні ч.2 ст.4 КК України. Таким чином, ч.5 ст.72 КК України (в редакції Закону від 26.11.2015 р.) не застосовується після набрання 21.06.2017 р. чинності новою редакцією даної норми. Отже, попереднє ув’язнення зараховується у строк покарання (як день за два) лише на час дії вказаного Закону (до 21.06.2017 р.). На сьогоднішній день з даного… Читати далі »

РАДАР

Було ще рішення і роз’яснення Великої палати Верховного суду. У серпні 2018. З точністю до навпаки.
І на сьогодні саме воно є чинним.
Вбивство скоєно у серпні 2016-го. Чітке роз’яснення дії закону отут наприкінці: https://protocol.ua/ua/vp_vs_zakon_vidpovidno_do_yakogo_koefitsient_zarahuvannya_stroku_poperednogo_uv_yaznennya_u_strok_pokarannya_buv_odin_den_za_dva_dni_nezvagayuchi_na_vtratu_nim_chinnosti_zastosovuetsya_do_osib_shcho_vchinili_zlochin_do_20_06_17_(_663_537_17_29_08_18)_2/

мешканка міста

Платна камера для ймовірного вбивці – це що??? Телевізор, інтернет…. може, йому ще бабу у номер подають? Обіди з ресторану приносять на заказ? Сидять рік за два!!! Для кого створюють закони в нашій незалежній чудовій постмайданній країні? Кого ці закони захищають? Залишається надіятися на справедливість на зоні? Як це можливо, щоби громадянин Ураїни не говорив рідною мовою, а вимагав перекладача? Чому це можливо? Він же на камеру чудово говорить і розумає нашу солов’їну! Невже немає варіантів вирішення цього питання? Хто в наступний раз захворіє, не зможе приїхати, загубиться з цілої когорти прислуги цих дияволів? Іде затягування процесу, зрозуміло самому слабо… Читати далі »

Вікторія

Тепер розумієте кого захищає держава? Убивць, гвалтівників, покидьків, грабіжників…а прості законослухняні громадяни лише зобов’язані сплачувати податки та космічні тарифи на комуналку, виживати у нелюдських умовах, створени владою, щоб нелюди комфортно сиділи.

Гiсть

Так, нелюди сидять у платних комфортних камерах. Диво-чудо. Як таке можливо?

бабушка Кати

к сожалению – ВОЗМОЖНО!!! за ВАШИ ДЕНЬГИ – любые пожелания!!! а мать проплачивает ВСЕ и ВСЯ и ВСЕХ!!! ну и что, что сынок УБИЙЦА и НАСИЛЬНИК?!!! своя рубаха ближе к телу!