Колишній побив. А в лікарні квапляться виписати

29 5488

Тривожний дзвінок із лікарняної палати.

Минулої п’ятниці ввечері Тамара Ігнатова потрапила в хірургічне відділення Нововолинської ЦМЛ з забоями нирки і живота.

Каже, що познущався з неї колишній чоловік – Анатолій. Йому 34 роки, мешкає в Тишковичах, як і вона.  

 

Анатолій через суд домігся права відвідувати свою трирічну дитину в будинку, де мешкають Тамара з двома дітьми та її мати. Свої відвідини він нерідко супроводить – як запевняє Тамара – погрозами, лайкою, штурханиною. 

А у п’ятницю у неї вдома, стверджує Тамара, копнув ногою її в живіт так сильно, що викликали “швидку”. 

Потерпілу терміново госпіталізували в нововолинську лікарню.

 

 

Одразу зробили операцію, поставили дренажну трубку.

У понеділок обстежили на апараті УЗД. 

А вже у вівторок, попри підвищену температуру, спазми в животі і сильний біль, взялися її виписувати.

 

 

Це за довгий язик, натякнув лікар. А медсестра обізвала її брехухою.

Чи не та сама медсестра, з якою я вчора чемно поспілкувалася телефоном?  Я питала, чому в неділю по обіді Тамарі, яка знемагала від болю, довго не кололи знеболювальне. І чому УЗД зробили аж у понеділок.

Про побиття жінки з села Тишковичі я дізналася від її знайомої – дружини священика. Саме вона була біля Тамари у палаті в неділю  і просила-молила медиків надати хворій допомогу. 

А щойно зателефонувала Тамара – в розпачі, з плачем:

 – Мені важко рухатись, дуже болить, а лікар розпорядився мене виписати. І сказав, що це я страждаю за свій язик.

 

 

Коментарі адміністрації лікарні – трохи згодом, зараз там обідня перерва.

ОНОВЛЮЄМО!

14.30

Уже поспілкувалася з пані Галас – заступником головлікаря Нововолинської ЦМЛ і почула хамувату тираду на свою адресу.

Сподіваюся, Олімпіада Миколаївна, попри роздратованість і безпідставне хамство з киданням слухавки,  все ж таки з’ясує ситуацію об’єктивно. І подбає не лише про свою репутацію, а й про повне одужання пацієнтки Ігнатової

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

29
Коментуймо!

3000
9 Коментарі теми
20 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Наташа

І це чоловік? Вдарити жінку. Фу Фу Фу. Що б не трапилося потрібно з повагою відноситися до жінки і мами твоєї дитини. Тамарі одужання.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Пані Олімпіадо! Я теж можу дещо нагадати. І про спроби змінити групу інвалідності, і про соціальну виплату яку зняли, й до речі, про мовчання місцевих, що прирівнюються до державних, медичних високопосадовців коли продавали недобудовану поліклініку та земельну ділянку, котрі входили до комунального цілісного майнового комплексу Центральної міської лікарні … Хоча, вони й повинні були про це заявити у прокуратуру. Я прийду бо давненько вже, у вас, не був. Обов’язково. Але, буду говорити зовсім по іншому: на основі “ЗУ Про мед. допомогу”, статей “ЗУ Про запобігання корупції” і “ЗУ Про доступ до публічної інформації”. І, звичайно ж, Конституції України. Поговоримо про… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Колись так виписали із ЦМЛ депутата Нововолинської міськради Євгена Кліндухова, по звірячому побитого місцевими бандитами за, знову ж таки, – довгий язик, недолікованого – зі струсом мозку… Це сталося у 2005 році. Доліковувався він у Луцьку. Тяжко хворіє до цих пір.

Мі Леді

Яке вони мають право говорити в кого який язик!? За своїм хай слідкують. Багато з чим стикалася в нашій нововолинській лікарні,і все мовчу,бо терпляча. За всіх лікарів не скажу,бо є дуже хороші професіонали і в першу чергу ЛЮДИ. ВДЯЧНА ЇМ ЗА ЇХНЮ РОБОТУ І ЛЮДЯНІСТЬ. І так само медсестри,хамки є!!!! Ні запитати ні сказати їм нічого неможливо.

анонім

Щось останнім часом “Радар” покохав Нововолинську лікарню… Часом, не з Поромівської ОТГ вітер повіяв?

РАДАР

А у вас часом параної немає?

Ольга

Скажіть..а вона і досі в лікарні? Чи можна ії провідати?

Ворожка

А чим вам Поромівська ОТГ не догодила? Маєте до неї претензії? Якщо так, то чому у вас стосунки з цією громадою не склалися? В мене особисто є претензіі до Нововолинськоі міськоі лікарні і то дууууже грунтовні. Колись розповім і все нагадаю. То що там про громаду?

Анатоль_ БІДЗЮРА

До “аноніма”. Ми всі – переважна більшість мешканців, “кохаємо” Нововолинську ЦМЛ і її багаторічного заслуженого очільника пана В.Мороза. А ви тільки тепер помітили?

РАДАР

Зайшла в лікарню, поспілкувалася з потерпілою. У коридорі. Заледве стоїть, реально корчиться від болю.
Вона вже мала серйозні проблеми зі здоров’ям – теж через побиття, лежала тоді в реанімації, після пункції виник параліч лівої сторони тіла.
Як мінімум її треба перевести в інше відділення: неврологію чи терапію. Якщо пан Магомаєв так наполягає на виписці її з хірургії завтра вранці.

РАДАР

До речі, Тамара уклала декларацію з сімейним лікарем із Нововолинська. І оце попросила в хірургії, щоб її оглянув невропатолог. Однак їй відмовили. мовляв, платна послуга – 49 грн. Вона погодилася сплатити, але невропатолог так і не прибув.
Там квитанцію не забудьте дати на платну послугу, шановні медики. І чеки на всі ліки, які купують Тамарі родичі, раджу зберігати. Знадобиться в суді – поліція ж не закриє кримінальне провадження за фактом побиття, не замне?..

Ворожка

Справа у тому, що коли людина довше перебуває на лікуванні у стаціонарі, то це призаодить до серйозних наслідків, тобто вказує на серйозність ситуаціі і серйозність захворювання чи травми в даному випадку. А коли пацієнт перебуває на лікуванні у стаціонарі близько 6-ти місяців (в деяких випадках більше 4-х місяців), то пацієнту потрібно надавати групу по інвалідності. Я не знаю усіх тонкощів цієі ситуаціі, але припускаю, що в даному випадку саме і хочуть зам’яти справу, виписавши пацієнтку з лікарні, мовляв ніяких серйозних травм, чи навіть ніякого побиття не було, бо, мовляв, швидко виписали з лікарні, отже не було критичної ситуації зі здоров’ям.… Читати далі »

Олег

Ви думаєте, що лікарі захищають якогось тирана з села???? Навіть смішно я дуже сумніваюсь. А ось напевне пацієнтка не дала хабаря, як лікарі кажуть “подяку”, але це хабар. Без хабаря лікарю лікувати не цікаво. От і швидко виписують, щоб на її місце іншого взяти, який буде “дякувати”. Просто бізнес нічого особистого.

Ворожка

Знаєте, Олег, у 70-му році минулого століття лікарі ще не чекали “подяк” від пацієнтів, а були просто лікарями, а не бізнесменами – часи були не ті і краіна була інша. Проте їм прийшло в голову виписати людину із лікарні після місяців лікування, та ще й пояснити людині, що виписувати потрібно, щоб не надавати групу. Групу так і не надали, на облік, як хворуого, який потребує планового медичного огляду і планового медичного лікування так і не поставили. Та і взагалі хворобу приховали, практично. А хвороба була психічна. А з іншою людиною у наші роки обійшлися так само – хвороба була кардіологічного… Читати далі »

Олег

Бо і тоді групу завжди давали за хабар, ви що не знали?

Ворожка

Пробачте за нескромне запитання – а вам скільки років?, бо я така древня, як галапагоська черепаха )) і у моєму житті хороших людей було не перелічити, а погані з’явились лише зараз

Анатоль_ БІДЗЮРА

Клас! Як ви гарно сказали про галапагоську черепаху. Ну, а я на трішки молодший: як гімалайський гриф. :)) До речі, у житті лікарів була ще й клятва Гіпократа. Отакі скандали у Нововолинській ЦМЛ виникають регулярно. Дивіться ст 49 Конституції. Там – відповіді на всі ваші запитання.

Ворожка

Прочитала. Така гарна стаття – все для людей і їхнього здоров’я. Текст тої статті треба кожному медику перед ясні очі показувати, коли буде хоч щось робити не так ( уявляю цю картину ) Але повинна сказати, що хороших і дуже хороших медиків є багато

Анатоль_ БІДЗЮРА

До “Ворожки”. Звичайно. Конституція у нас – одна із найкращих у світі. Люди не хочуть читати її статей бо у них, від того, починає нестерпно боліти голова – ніби, як від жорстокого похмілля. Кидають цю паскудну і марудну справу та починають нести хабарі посадовим особам – чиновникам місцевого савмоврядування, державним – в усі гілки влади – прокурорам, суддям, депутатам,.. лікарям, медсестрам, вчителям… Хоча, запросто можна обійтися без всіх цих, додаткових фінансових навантажень на власні сімейні бюджети. Трішки сміливості, вміння читати та знання українських законів. І пива можна випити якіснішого, і продуктів купити дорожчих. :))) Та ще сміливості.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ви, “Ворожко, абсолютно праві. Я із такими проблемами зіштовхувався неодноразово. Зокрема, і у випадку з Євгеном Кліндуховим. Все 1:1.

K.

І чому ж наш “Радар” не публікує всі коментарі?? Не вигідно??

РАДАР

Бридко. Бридко, що ви так паскудно зводите порахунки з потерпілою, та ще коли вона в лікарні.

РАДАР

А тепер про УЗД. Тільки мене здивувало, що лікарі мусили оперувати побиту жінку, бо не мали змоги перевірити її на УЗД?
Зі слів медсестри (лікаря не було, коли я телефонувала), у неробочий час НЕ РОБЛЯТЬ УЗД в жодному разі. І це не передбачено протоколами лікування.
Якщо хворого/травмованого/побитого привезли в лікарню, скажімо, о 17.15 у п’ятницю і йому конче потрібне ультразвукове обстеження, він має чекати до понеділка. Або погодитись на оперативне втручання, яке йому зроблять фактично НАВМАННЯ.
Тамарі дали підписати згоду на операцію і зробили прокол у животі, аби перевірити наслідки забоїв, бо “у вихідні не працює УЗД”.
Як вам таке?

Ворожка

Мені таке якось не дуже… У критичних, невідкладних випадках таки повинні робити УЗД, адже мова іде про небезпеку для життя людини. До понеділка можна і не дожити, або просто втратити дорогоцінний час. Лікар – це поняття цілодобове і у важких випадках лікарів повинні викликати до пацієнта навіть у вихідний. То хто там відповідальний – Мороз?… Невже я не права?

Олег

Так все ясно, як я вище написав, не дала хабаря як всі, от і нікому стала не цікава. А дала б хабаря то і УЗД було б і КТ і все що треба. От така зараз в нас лікарня. А тут ще й операцію лікарю треба “нахаляву” зробити, да пішла вона додому. Знайде гроші прийде тоді будем говорити.

Місцева

Мені привозили лікарку Бас в п’ятницю близько ночі, без хабара

Олег

Ще скажіть, що ви нічого і нікому не давали. Як казав Станіславський, НЕ ВІРЮ.

Сусідка по коментарях

А лікарям яка різниця чи я маю довгий язик?вони мають в першу чергу лікувати а не слухати що гороврять!!!

марія

те що робиться в нашій лікарні це жах! два роки тому коли лежав мій чоловік в лікарні,щоб зробити УЗД внутрішніх органів чоловіка( його постійно болів живіт,КТ не показало нічого), прийшлося йти на поклін до Мороза.
і тут же поступила погроза- жалієтесь а вам ще прийдеться лікуватися в нас не думаєте?
і багато чого могла б розказати про кожне відділення . просто лікарі забувають про бумеранг в житті .. тільки будуть страждати їх діти .
І ще питання чому в Нововолинську така дороге КТ ? Хто відповідає за складання ціни?