Колишній побив. А в лікарні квапляться виписати

29 5673

Тривожний дзвінок із лікарняної палати.

Минулої п’ятниці ввечері Тамара Ігнатова потрапила в хірургічне відділення Нововолинської ЦМЛ з забоями нирки і живота.

Каже, що познущався з неї колишній чоловік – Анатолій. Йому 34 роки, мешкає в Тишковичах, як і вона.  

 

Анатолій через суд домігся права відвідувати свою трирічну дитину в будинку, де мешкають Тамара з двома дітьми та її мати. Свої відвідини він нерідко супроводить – як запевняє Тамара – погрозами, лайкою, штурханиною. 

А у п’ятницю у неї вдома, стверджує Тамара, копнув ногою її в живіт так сильно, що викликали “швидку”. 

Потерпілу терміново госпіталізували в нововолинську лікарню.

 

 

Одразу зробили операцію, поставили дренажну трубку.

У понеділок обстежили на апараті УЗД. 

А вже у вівторок, попри підвищену температуру, спазми в животі і сильний біль, взялися її виписувати.

 

 

Це за довгий язик, натякнув лікар. А медсестра обізвала її брехухою.

Чи не та сама медсестра, з якою я вчора чемно поспілкувалася телефоном?  Я питала, чому в неділю по обіді Тамарі, яка знемагала від болю, довго не кололи знеболювальне. І чому УЗД зробили аж у понеділок.

Про побиття жінки з села Тишковичі я дізналася від її знайомої – дружини священика. Саме вона була біля Тамари у палаті в неділю  і просила-молила медиків надати хворій допомогу. 

А щойно зателефонувала Тамара – в розпачі, з плачем:

 – Мені важко рухатись, дуже болить, а лікар розпорядився мене виписати. І сказав, що це я страждаю за свій язик.

 

 

Коментарі адміністрації лікарні – трохи згодом, зараз там обідня перерва.

ОНОВЛЮЄМО!

14.30

Уже поспілкувалася з пані Галас – заступником головлікаря Нововолинської ЦМЛ і почула хамувату тираду на свою адресу.

Сподіваюся, Олімпіада Миколаївна, попри роздратованість і безпідставне хамство з киданням слухавки,  все ж таки з’ясує ситуацію об’єктивно. І подбає не лише про свою репутацію, а й про повне одужання пацієнтки Ігнатової

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
29 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наташа
1 рік тому

І це чоловік? Вдарити жінку. Фу Фу Фу. Що б не трапилося потрібно з повагою відноситися до жінки і мами твоєї дитини. Тамарі одужання.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Пані Олімпіадо! Я теж можу дещо нагадати. І про спроби змінити групу інвалідності, і про соціальну виплату яку зняли, й до речі, про мовчання місцевих, що прирівнюються до державних, медичних високопосадовців коли продавали недобудовану поліклініку та земельну ділянку, котрі входили до комунального цілісного майнового комплексу Центральної міської лікарні … Хоча, вони й повинні були про це заявити у прокуратуру. Я прийду бо давненько вже, у вас, не був. Обов’язково. Але, буду говорити зовсім по іншому: на основі “ЗУ Про мед. допомогу”, статей “ЗУ Про запобігання корупції” і “ЗУ Про доступ до публічної інформації”. І, звичайно ж, Конституції України. Поговоримо про життя-буття.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Колись так виписали із ЦМЛ депутата Нововолинської міськради Євгена Кліндухова, по звірячому побитого місцевими бандитами за, знову ж таки, – довгий язик, недолікованого – зі струсом мозку… Це сталося у 2005 році. Доліковувався він у Луцьку. Тяжко хворіє до цих пір.

Мі Леді
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Яке вони мають право говорити в кого який язик!? За своїм хай слідкують. Багато з чим стикалася в нашій нововолинській лікарні,і все мовчу,бо терпляча. За всіх лікарів не скажу,бо є дуже хороші професіонали і в першу чергу ЛЮДИ. ВДЯЧНА ЇМ ЗА ЇХНЮ РОБОТУ І ЛЮДЯНІСТЬ. І так само медсестри,хамки є!!!! Ні запитати ні сказати їм нічого неможливо.

анонім
1 рік тому

Щось останнім часом “Радар” покохав Нововолинську лікарню… Часом, не з Поромівської ОТГ вітер повіяв?

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  анонім

А у вас часом параної немає?

Ольга
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Скажіть..а вона і досі в лікарні? Чи можна ії провідати?

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  анонім

А чим вам Поромівська ОТГ не догодила? Маєте до неї претензії? Якщо так, то чому у вас стосунки з цією громадою не склалися? В мене особисто є претензіі до Нововолинськоі міськоі лікарні і то дууууже грунтовні. Колись розповім і все нагадаю. То що там про громаду?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  анонім

До “аноніма”. Ми всі – переважна більшість мешканців, “кохаємо” Нововолинську ЦМЛ і її багаторічного заслуженого очільника пана В.Мороза. А ви тільки тепер помітили?

РАДАР
1 рік тому

Зайшла в лікарню, поспілкувалася з потерпілою. У коридорі. Заледве стоїть, реально корчиться від болю.
Вона вже мала серйозні проблеми зі здоров’ям – теж через побиття, лежала тоді в реанімації, після пункції виник параліч лівої сторони тіла.
Як мінімум її треба перевести в інше відділення: неврологію чи терапію. Якщо пан Магомаєв так наполягає на виписці її з хірургії завтра вранці.

РАДАР
1 рік тому

До речі, Тамара уклала декларацію з сімейним лікарем із Нововолинська. І оце попросила в хірургії, щоб її оглянув невропатолог. Однак їй відмовили. мовляв, платна послуга – 49 грн. Вона погодилася сплатити, але невропатолог так і не прибув.
Там квитанцію не забудьте дати на платну послугу, шановні медики. І чеки на всі ліки, які купують Тамарі родичі, раджу зберігати. Знадобиться в суді – поліція ж не закриє кримінальне провадження за фактом побиття, не замне?..

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Справа у тому, що коли людина довше перебуває на лікуванні у стаціонарі, то це призаодить до серйозних наслідків, тобто вказує на серйозність ситуаціі і серйозність захворювання чи травми в даному випадку. А коли пацієнт перебуває на лікуванні у стаціонарі близько 6-ти місяців (в деяких випадках більше 4-х місяців), то пацієнту потрібно надавати групу по інвалідності. Я не знаю усіх тонкощів цієі ситуаціі, але припускаю, що в даному випадку саме і хочуть зам’яти справу, виписавши пацієнтку з лікарні, мовляв ніяких серйозних травм, чи навіть ніякого побиття не було, бо, мовляв, швидко виписали з лікарні, отже не було критичної ситуації зі здоров’ям. Якщо стан пацієнта погіршиться після виходу з лікарні, то медики відповідати не будуть, бо це вже поза межами лікувального закладу і мало що там могло статися без медперсоналу… Під час повторної госпіталізаціі вже буде рахуватися, можливо, інше захворювання, чи інше звернення по медичну допомогу. Наша медицина така “медична допомога”, особливо коли проглядається у майбутньому судова справа про побиття чи надання групи по інвалідності. Тут все хитро влаштовано. І ще невідомо чи є у жінки документи про те, що саме через побиття вона вже зверталась до лікарні

Олег
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

Ви думаєте, що лікарі захищають якогось тирана з села???? Навіть смішно я дуже сумніваюсь. А ось напевне пацієнтка не дала хабаря, як лікарі кажуть “подяку”, але це хабар. Без хабаря лікарю лікувати не цікаво. От і швидко виписують, щоб на її місце іншого взяти, який буде “дякувати”. Просто бізнес нічого особистого.

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Олег

Знаєте, Олег, у 70-му році минулого століття лікарі ще не чекали “подяк” від пацієнтів, а були просто лікарями, а не бізнесменами – часи були не ті і краіна була інша. Проте їм прийшло в голову виписати людину із лікарні після місяців лікування, та ще й пояснити людині, що виписувати потрібно, щоб не надавати групу. Групу так і не надали, на облік, як хворуого, який потребує планового медичного огляду і планового медичного лікування так і не поставили. Та і взагалі хворобу приховали, практично. А хвороба була психічна. А з іншою людиною у наші роки обійшлися так само – хвороба була кардіологічного характеру

Олег
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

Бо і тоді групу завжди давали за хабар, ви що не знали?

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Олег

Пробачте за нескромне запитання – а вам скільки років?, бо я така древня, як галапагоська черепаха )) і у моєму житті хороших людей було не перелічити, а погані з’явились лише зараз

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

Клас! Як ви гарно сказали про галапагоську черепаху. Ну, а я на трішки молодший: як гімалайський гриф. :)) До речі, у житті лікарів була ще й клятва Гіпократа. Отакі скандали у Нововолинській ЦМЛ виникають регулярно. Дивіться ст 49 Конституції. Там – відповіді на всі ваші запитання.

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Прочитала. Така гарна стаття – все для людей і їхнього здоров’я. Текст тої статті треба кожному медику перед ясні очі показувати, коли буде хоч щось робити не так ( уявляю цю картину ) Але повинна сказати, що хороших і дуже хороших медиків є багато

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

До “Ворожки”. Звичайно. Конституція у нас – одна із найкращих у світі. Люди не хочуть читати її статей бо у них, від того, починає нестерпно боліти голова – ніби, як від жорстокого похмілля. Кидають цю паскудну і марудну справу та починають нести хабарі посадовим особам – чиновникам місцевого савмоврядування, державним – в усі гілки влади – прокурорам, суддям, депутатам,.. лікарям, медсестрам, вчителям… Хоча, запросто можна обійтися без всіх цих, додаткових фінансових навантажень на власні сімейні бюджети. Трішки сміливості, вміння читати та знання українських законів. І пива можна випити якіснішого, і продуктів купити дорожчих. :))) Та ще сміливості.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

Ви, “Ворожко, абсолютно праві. Я із такими проблемами зіштовхувався неодноразово. Зокрема, і у випадку з Євгеном Кліндуховим. Все 1:1.

K.
1 рік тому

І чому ж наш “Радар” не публікує всі коментарі?? Не вигідно??

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  K.

Бридко. Бридко, що ви так паскудно зводите порахунки з потерпілою, та ще коли вона в лікарні.

РАДАР
1 рік тому

А тепер про УЗД. Тільки мене здивувало, що лікарі мусили оперувати побиту жінку, бо не мали змоги перевірити її на УЗД?
Зі слів медсестри (лікаря не було, коли я телефонувала), у неробочий час НЕ РОБЛЯТЬ УЗД в жодному разі. І це не передбачено протоколами лікування.
Якщо хворого/травмованого/побитого привезли в лікарню, скажімо, о 17.15 у п’ятницю і йому конче потрібне ультразвукове обстеження, він має чекати до понеділка. Або погодитись на оперативне втручання, яке йому зроблять фактично НАВМАННЯ.
Тамарі дали підписати згоду на операцію і зробили прокол у животі, аби перевірити наслідки забоїв, бо “у вихідні не працює УЗД”.
Як вам таке?

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Мені таке якось не дуже… У критичних, невідкладних випадках таки повинні робити УЗД, адже мова іде про небезпеку для життя людини. До понеділка можна і не дожити, або просто втратити дорогоцінний час. Лікар – це поняття цілодобове і у важких випадках лікарів повинні викликати до пацієнта навіть у вихідний. То хто там відповідальний – Мороз?… Невже я не права?

Олег
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Так все ясно, як я вище написав, не дала хабаря як всі, от і нікому стала не цікава. А дала б хабаря то і УЗД було б і КТ і все що треба. От така зараз в нас лікарня. А тут ще й операцію лікарю треба “нахаляву” зробити, да пішла вона додому. Знайде гроші прийде тоді будем говорити.

Місцева
1 рік тому
Відповісти  Олег

Мені привозили лікарку Бас в п’ятницю близько ночі, без хабара

Олег
1 рік тому
Відповісти  Місцева

Ще скажіть, що ви нічого і нікому не давали. Як казав Станіславський, НЕ ВІРЮ.

Сусідка по коментарях
1 рік тому

А лікарям яка різниця чи я маю довгий язик?вони мають в першу чергу лікувати а не слухати що гороврять!!!

марія
1 рік тому

те що робиться в нашій лікарні це жах! два роки тому коли лежав мій чоловік в лікарні,щоб зробити УЗД внутрішніх органів чоловіка( його постійно болів живіт,КТ не показало нічого), прийшлося йти на поклін до Мороза.
і тут же поступила погроза- жалієтесь а вам ще прийдеться лікуватися в нас не думаєте?
і багато чого могла б розказати про кожне відділення . просто лікарі забувають про бумеранг в житті .. тільки будуть страждати їх діти .
І ще питання чому в Нововолинську така дороге КТ ? Хто відповідає за складання ціни?