Інвестор з кримінальним шлейфом?..

16 3758

Шукаючи в гуглі відомості про Віктора Сесюка – власника фірми, яка  володіє унікальною нанотехнологією і хоче переробляти радіоактивну породу з наших териконів, я натрапила на давню статтю вже покійного Романа Флішаровського у газеті “Волинь”.

Вона стосувалась подій 2002 року.

А згадувався там, з-поміж інших злочинців, такий собі Віктор Сесюк. Теж із Ковеля, як і наш нововолинський (чи то пак грибовицький) потенційний інвестор.

Отому бандюку Віктору було 22 роки.

А це газета “2000” за 2002 рік

Полковник міліції, що мешкав у Ковелі, повертався додому. Почув розпачливі крики сусідів – їхні двері були привідчинені. Натиснув на дзвінок, зайшов, побачив молодика у масці, з пістолетом. Міцно вхопив його за куртку… і загинув на місці від кулі у груди.

Ростислава Куща (нині Мирончука), який убив старшого слідчого в особливо важливих справах УМВС у Волинській області, суд відправив за грати довічно.

Раніше Куща вже засудили на 10 років за тяжкі злочини і випустили умовно-достроково – за амністією.

Щойно вийшов – придбав пістолет і створив у Ковелі банду…

Віктора Сесюка (він тоді ніде не працював) засудили на 8 років із конфіскацією майна. Третього співучасника – на 10.

Сесюк сидів у Маневицькій колонії. Звільнили його умовно-достроково 2009 року.

Чим він займався далі – гугл не каже. Імовірно, повернувся у Ковель.

Проте точно відомо (з судової ухвали), що в ніч проти 26 січня 2016 року він “гудів” із двома приятелями у тамтешньому барі “Контрабас”.

І після  3-ї години ночі по-звірячому побив бармена.

П’яні приятелі підбігли й допомогли: міцно тримали бармена за руки, щоб Сесюку зручніше було його лупцювати.

Користуючись безпорадністю потерпілого, почав умисно наносити удари руками й ногами по голові і тулубу бармена, внаслідок чого потерпілий втрачав свідомість, неодноразово падав на підлогу біля адміністраторської стійки ПП «Контрабас».

Після того як потерпілий,  прийшовши до тями, вмивався від крові в приміщенні кухні ПП «Контрабас», обвинувачений, продовжуючи свої протиправні дії, потрапивши на кухню, умисно наніс кулаком руки удар у спину потерпілого.

У результаті таких протиправних дій потерпілому було заподіяно тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, забою м’яких тканин обличчя правої скроні, відлому коронкової частини 22-го зуба з травматичним пульпітом, які за ступенем тяжкості відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Суд тривав із півроку, наприкінці 2016 р. кримінальне провадження закрили. Закрили, бо потерпілий відмовився від обвинувачення всіх трьох своїх кривдників!

На той час він уже звільнився з роботи й виїхав із Ковеля на південь. Відмову надіслав у суд поштою.

Залякали? Домовились і порішали?

За даними суду, той агресивний  Сесюк ніде станом на 2016 р. не працював, одруженим не був, але мав непогашену судимість за кількома статтями ККУ.

На той час він іще мешкав у Ковелі. Де зареєстрований нині – невідомо.

Тепер йому вже 41 рік. Народився у вересні 1979-го.

Ну, а представник інвестора, власник ТзОВ “Сонарсен” і “Сонарсен Ай Ті”, бізнесмен із Ковеля Віктор Сесюк свої дві фірми створив у 2015-2016 рр. Обидві зареєстровані у Києві на вулиці Райдужній, 4.

І ви не повірите – наш потенційний інвестор Віктор Вікторович народився того самого дня й року, що й учасник “ковельської банди” – теж Віктор Вікторович.

Принаймні так стверджують відкриті джерела.

От бувають же такі збіги…

РАДАР співставив цифри, факти – і запитав власника двох “Сонарсенів” напряму:

 – А ви – це не той із судимістю?

 – Ні, це не я, – запевнив Віктор Вікторович Сесюк, повний тезко отого бандюка.

Дата народження однакова. Обидва з Ковеля.

Як той казав, не вір очам своїм. Вір документам.

Але хто їх бачив і перевіряв?

Фото зі сторінки власника “Сонарсена” в соцмережах

У мене питання до керівництва Волинської ОДА й управління СБУ у Волинській області. Ви там що, панове,    курите    робите?

Бізнесмен обіцяє завести на прикордонну територію (у нас же Польщу видно з териконів) унікальне, а по суті – експериментальне підприємство.

Подібних в Україні нема, так сам каже.

Він стверджує, що це підприємство на 150-300 робочих місць сплачуватиме податки до бюджетів усіх рівнів у еквіваленті 7 млн. доларів на рік.

Заявляє про 60 млн. доларів інвестицій.

Волинська облдержадміністрація ще у квітні підписала з ним меморандум.

Так пише “Конкурент”

А надворі вже жовтень. За півроку можна було перевірити потенційного інвестора вздовж і впоперек. Але де там…

У вересні сам голова ОДА Юрій Погуляйко (!) надсилає листа в обласне управління геокадастру з проханням прискорити оформлення документів на 27,5 га.

Бо “Сонарсен” і ОДА напрацювали ПРОЄКТ ДЕРЖАВНОЇ ВАГИ.

Строчать, креслять, вимірюють… підкреслюють державну вагу, підраховують імовірні прибутки.

І ніхто, твою ж контору, не погуглив!

Управління СБУ, алло! Вам економічна й екологічна безпека регіону  по цимбалах?

Ідеться про стратегічну сировину. Завод має переробляти мокрим способом відвали породи на дрібнодисперсний порошок. Цемент із нього буде надміцним. Такий застосовують, зокрема, у військовій галузі – для будівництва ракетних шахт, потужних об’єктів.

Продукція піде на експорт і буде нарозхват, запевняє потенційний інвестор.

Надсучасний будматеріал у світі вже навчилися виготовляти з золи, з продуктів спалювання вугілля на теплостанціях. Отже, можуть – і з  відвалів породи. Що така технологія існує – цілком імовірно.

Та чи не підсовують нам знову грандіозну бульбашку?

У Нововолинськ уже приїздили колись солідні інвестори з фальшивою постановою Кабміну за підписом Яценюка, а міський голова Сапожніков на повному серйозі домовлявся з ними про співпрацю.Навіть прес-конференцію збирав.

Я самотужки розслідувала тоді цю мегааферу – замість СБУ та інших контор. Робила запити у Кабмін, виявляла фальшивку…

Ясна річ, ніхто так і не відповів за підроблення урядових документів.

І шо, опять? 🙁  Знову Нью-Васюки? Чи Нью-Сесюки…

Проти цих золотих гір із териконів – лише екоактивісти з Грибовиці й Нововолинська.

Це знову ж таки “Конкурент”

Як для керівника двох столичних фірм, що спеціалізуються на комп’ютерному програмуванні, пише Віктор Вікторович Сесюк  безграмотно. (Ми трохи поспілкувались у соцмережах.) Ну, то таке.

Зате вміє гарно переконувати чиновників.

Цілого “губернатора” переконав!

Підказка для есбеушників та Волинської ОДА. Погугліть і співвласника одного з “Сонарсенів” Мартинова Андрія Петровича (статутний внесок 100 грн.). Будете здивовані.

Півтора десятка фірм, де він засновником/співзасновником і бенефіціаром. Поле діяльності широке – від переробки відходів десь на Кіровоградщині до надання в оренду нерухомості у Києві.

Але нанотехнології там не проглядаються.

То хто ж він, рятівник бюджету Волинської області Віктор Вікторович Сесюк?

Аферист із кримінальним шлейфом чи серйозний бізнесмен, абсолютний  тезко колишнього бандита?

І хто стоїть за ним, от питання.

Кому вигідно?

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
16 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
макс п.
1 рік тому

налекрешвілі(нарік) їздив з петром (ЄС) по томас турам…во”свобода” фінансується ігорем кривецьким(раніше “вова морда” якому ,ще приписують дружбу юлею володимирівною, в цьому признавався)…. “слуга…народний” коля-оболонський))….за опзж з їхніми “єнакіївськими”..це окрема тема…..

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Ай-вей! Який пасаж! Це ж які поважні люди вигулькнули через роки есбеушно-міліцейського забуття? Завдяки чиновникам зі “ЗЕленого” ВОДА, що існують на гроші платників податків.
Мораль стосовно всього цього: Народ! Хто нами керує (дурить?) на всіх рівнях місцевих волинських влад, і з Нововолинськом включно? Пам’ятаєте: “А я нічого не знав! Мені про це нічого не було відомо!” Не брешіть! Не може цього бути. Знали і мовчали, як вбачається. Що з нами буде, люди? Якщо ми знову оберемо 25 жовтня тих самих, що й були до цього? Куди нам і нашим дітям подітися-податися? Чому ми такі вічно дурні??

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Нами керують ті,кого ми обираємо… Був Сапожніков…буде,можливо, щось нове Чому “щось”- тому що воно вигулькує з ні від куди і будучи ніким… Я не хочу голосувати за брехунів,зрадників,бездарів і злодіїв… Ви запитуєте,чому ми такі вічно дурні?…бо дурні…можу привести безліч прикладів….але досить одного – це коли пенсіонер отримує пенсію і на другий день біжить і відносить її в Нововолинськкомунтепло …це коли заміна одного котла в котельні коштує 2млн.грн,а на “ремонт” стадіону- 20млн… Хтось подумав,що важливіше? Кажуть,що людина пішла від мавпи…але не за один день. Мабуть і українець колись порозумнішає.

Людмила Зіменко
1 рік тому

Теж не за один день порозумнішає? А якщо вже зараз хтось не дурний, то що тим недурним робити? Тобто чи на даний момент така недурість чогось варта?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

До Л. Зіменко. Звичайно варта. Вона цінувалася у всі часи. І буде мати ціну завжди. Бо навколо стільки дурнів!.. Що робити розумним – запитуєте, Людмило. Те ж що й робили до цього – продовжувати бути самимим собою. Бо вони вільні та мудрі люди. Без комплексів, і стійкі до зомбувань.
Я кажу всім, хто мене запитує за кого голосувати: За Карпуса чи за Бадзюна! (можливо, вони ще й об’єднаються). А вони мені відповідають: Воно-то так, але ж… Все, – кажу, ніяких “але”! Ваші “але” залишились у минулому – у “совковій зоні імені Віктора Сапожнікова”. Настала нова ера в Нововолинську, коли у цьому питанні ми всі повинні бути єдиними, як ніколи! Ваше нікому нині не потрібне “але”, вступить в силу через 5 років. Як обиратимемо альтернативного до обраного нами, після 25 жовтня, нового міського голову – на місце Бадзюня чи Карпуса. Отоді й подискутуємо: А чи зробить претендент на мера, щось краще, як зробив хтось з них за п’ятиріччя свого перебування на посаді. А сьогодні – ніяких “але”! Крапка.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане Бідзюра👍👍

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

До А.Сапожніка. Можливо й буде, а може й ні. Не всі хочуть змін. Деякі пенсіонери, “червоні директори” та дружбани нині правлячого в Нововолинську режиму, хочуть колишньої “стабільності”. Авторитарно-корупційної. Совково-злодійської. Безкарно-брехливої і свояцько-кумівської. Вона є. У КНДР, Венесуелі, Білорусі і на Кубі. Білорусь близенько. Їм – туди. Якби можна було, і була воля моя…

адекватник
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ха, “якби можна було, і була воля моя”?))) Сталін аплодує Анатолію Бідзюрі, як гідному послідовнику, стоячи! Воістину, СРСР давно розчинився в плині історії, а совково-тоталітарні фантоми й далі агонізують у головах. Як там у Булгакова? “…когда эти баритоны кричат “долой разруху!” – я смеюсь. Ей-богу, мне смешно. Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку!”.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  адекватник

Смійтеся. До пори.

адекватник
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Це що, погроза депортацією? На зразок як було з кримськими татарами? Чи другою “Віслою”?

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  адекватник

Може ви не “адекватник”, може ви “ватник”?

адекватник
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Як дотепно, людмила зіменко, ну дуже. А чому вже відразу не Путін?

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  адекватник

Та я не дуже переймаюся, бо коли можна вам, то можна і мені. Щоб оцінити вашу позицію і ваше відношення мені достатньо побачити як ви відноситесь до пана Бідзюри справжнього українця і патріота і до того ж людини поважного віку. Я теж українка і патріотка і мені вже не 20 років, маю певний досвід, здорове мислення і тверду власну позицію, так що збити мене зі шляху не вдасться. Більше того – я здатна вказати на правильний шлях іншим, якщо вони також тверезо мислять. Щасливо вам залишатися під вашим претензійним ніком. Мені ж і під моїм прізвищем добре і я за ніком не ховаюсь на відміну від вас. Моє прізвищеі ім’я, до речі, пишуться із великої літери, як прізвище і ім’я кожної людини у будь-якій мові

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Еволюція йде….помаленьку. кілька днів тому розмовляв з однією персоною…93 роки…вислухав лекцію про комуністів і СРСР…про те,що краще хай залишається Сапожніков,бо ми його знаємо і він вже нагріб… А на другий день новина-помер…

РАДАР
1 рік тому

Додала про стратегічну сировину. Розжувала для спецслужби 🙂

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Колись не знаю саме при якому селищному голові чи то Бичаку, чи комусь іншому якийсь інвестор з Донбасу мав переробляти породу з териконів шахти #6. Були вже вирили два глибоченні котловани під самим териконом, розрівнювали бульдозером сам терикон, та так і покинули усе невідомо чому. Ще люди обурювались і казали, що, мовляв на Донбасі породу териконів переробляти не дозволяють? А не дозволяють, бо та переробка шкідлива і це точно. На ті розриті котловани дивитись страшно ще й досі. Якби не покинули, то наше селище засипало би пилюкою від породи, як Помпеї під час виверження Везувію, бо зимові вітри дують саме звідти, та і літні вітри не кращі. Нам пощастило, що ми ще живемо і дихаємо.