Керуватиме до скону?

13 3458

Нововолинського мера винесуть разом із кріслом. Сам не піде.

Так вважають 81% учасників нашого анонімного опитування (праворуч на сайті).

І лише 19% плекають надію, що він піде нарешті сам і більше не балотуватиметься.

Участь в опитуванні взяли 338 користувачів РАДАРА.

Місцеві вибори відбудуться в березні наступного року. Наш нововолинський міський голова В.Б.Сапожніков при владі з осені 1996-го. На ключових посадах у виконкомі – з 1986-го.

А в місті застій – попри нову дорожезну ілюмінацію у центрі. Вона лише підсвічує задавнені проблеми. Оті страхітливі околиці, до яких рукою подати від центру. Оті запущені двори, той нескінченний спотикач на вулиці Св.Володимира, у Шахтарському мікрорайоні, в нижній частині пр.Перемоги… список продовжіть самі, він буде довжелезним.

Одна з головних проблем Нововолинська – шкідливі викиди. Чиновники бездіють.

Олійно-жировий парфумить на півміста… 

Намагається покращити екологічну ситуацію Віктор Марчак, голова тимчасової депутатської комісії з питань екології. Обстежує, викликає перевіряльників, домагається штрафних санкцій.

Б’ють на сполох місцеві екоактивісти: Віктор Степюк, Андрій Рязанов, подружжя Бабійчуків.

Але в задимленому, затруєному місті досі не встановили офіційний екологічний пост. Міському голові він НЕ вигідний! Бо, дивлячись на значне перевищення показників якості повітря, виборці щоразу згадають тихим словом мера. Це ж він поприводив у місто усі ці смердючки.

Ще навесні 2012-го я сказала Віктору Борисовичу: п’ятої його каденції місто НЕ витримає. Однак він пішов на наступні вибори, виграв – і місто дотерплює ще одну п’ятирічку застою.

Нині  господарник збирається ще й на шосту каденцію.

Що це – впевненість, що він найкращий і невмирущий? Чи навпаки – страх перед тим днем, коли позбудеться влади?

Бо ж тоді люди почнуть говорити йому у вічі те, що зараз – у спину.

Десь у вузькому колі він нібито сказав: ну, вже досить, піду на відпочинок – полювання там, риболовля…

Але перша леді перекреслила ці добрі наміри запитанням: “І ким ти тоді будеш?..”

Справді, бути заможним пенсіонером – це зовсім не те, що заможним пенсіонером-мером. У квітні 2020-го, одразу після виборів, йому стукне 66.

Кажуть, на шосту каденцію він готується зайти в оточенні молодих і амбітних. Типу нові обличчя при старому “тілі”. Уже підвербовує.

Майдан під міськрадою в лютому 2014-го навчив його: викрутитись можна навіть із повної *опи.

Наш міні-Брежнєв і Черненко в одній особі. Той час називали – перегони на катафалках. У Новіку – перегони на каталках?

Сапожніков пересидів у мерському кріслі Кучму, Ющенка, Януковича, Порошенка. Завдяки своїм невибагливим виборцям наміряється пересидіти й Зеленського.

Ну-ну.

У мене єдине питання: з Морозом чи без?..  🙂

Наталя Камишникова

Усі фото – Анатолій Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій
1 рік тому

-Сапожніков законно вибраний мер-що не так?

виборець
1 рік тому
Відповісти  Андрій

Та все не так. Пройдися містом. Можеш почати від ОККО, з вулиці Чехова. Бажано після дощу і ввечері. Ніжками там походи.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Андрій

Я вже із десяток разів писав про законно обраного мера. Скільки голосів виборців він набрав і чи має право називатися “всенародним”. Наводив порівняльні діаграми, аналізував цифри. Вам, Андрію, цього було недостатньо? Можу продублювати.

Олександр
1 рік тому

“Кажуть, на шосту каденцію він готується зайти в оточенні молодих і амбітних. Типу нові обличчя при старому “тілі”. Уже підвербовує.”

Щоби показати свою проєвропейськість, взяв у команду представника нетрадиційної орієнтації

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Олександр

Це хто?

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Вікторія, а хіба це не закрита інформація і хіба розголошення не суперечить Конституційним правам громадянина? Вам навіщо?

Ульріх
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Є такий, але орієнтація є важливою лише для обмежених і загальмованих. Вибачте як кого образив, але хіба ображаєте ви того, хто любить не пиво, а каву?

Щось не так
1 рік тому

Тю, з ким? А що, там в команді тільки Мороз? А клан Сторонських, а вічна фінансист Бурочук?, а решта, вже нащадків, єдиної команди… Забув депутатів, які своєю більшістю “осв’ячують” всі рішення… Команда сформована, і це команда не місцевого рівня… Зеленский думає, що він президент… Можливо, але не на Волині, тут місцевих вдосталь.

newvol
1 рік тому

До речі, що там з тою п’яною смертельною аварією що скоїв поліцейский – уже сидить чи завдяки “блатам” все ще спокійно гуляє на волі?

Освітянин
1 рік тому

На рахунок клану Сторонських то ви влучно підмітили. Був в нас начальник Микола Павлович Остапюк, то з’їв його Сторонський і рідню свою на його посаду просунув. Те саме з директорами шкіл і садочків.

Ульріх
1 рік тому
Відповісти  Освітянин

Не підкажете, яке відношення до тої мафії має актуальний директор школи 6?

допитливий
1 рік тому

а чого в ТТІ беруть гроші за послуги в їх офісах а квитанції видають липові без печатки,то виходить що вони неоподатковані? крадуть?

Володимир
1 рік тому

Виконком вже не належить тер.громаді, а в 2008-06-04 став приватною власністю http://b2btoday.com.ua/id/4040567 , то як же можна залишити такий ласий шматок?