А кого ж кладуть у дитяче відділення?..

18 3353

Добрий вечір. Хочу поділитися проблемою, з якою стикнулась у понеділок .

В мене затемпературила чотиримісячна дитина. “Швидка” інфекційних і застудних захворювань не виявила, сказали, що ріжуться зуби.

Були на прийомі у свого лікаря, вона також нічого не виявила, виписала направлення у стаціонар дитячого відділення.

 

А звідти нас відправили в інфекційне!

У мене питання: яких хворих діток кладуть у дитяче відділення?

 

Оксана Мойсеєва, Нововолинськ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

18
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
11 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
15 Автор коментаря
Артур

А хочете, я розповім, яких зусиль та нервів мені коштувало підписати декларацію з сімейним лікарем, це був жах. В реєстратурі мені заявили: СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ РОЗІБРАЛИ! Йдіть в амбулаторію до лазні. Я пішов до Попіки, секретарка не пустила, проте порадила ****. Пішов я до ***. Вона обідала. Далі дала мені добро. Каже: йди наверх, скажи шо я дозволила, заключай декларацію. Пішов, а в них система зависла. Код з смс не підтвердився.
Чарівна білявка через 3 години подзвонила, і я зайшов забрав роздруковану декларацію. Де рукою, ручкою чорнильною вручну було написано дата реєстрації. Бо система висить.

Катруся

А хто ж Вам винен?! Треба було раніше прийти і підписати декларацію. От і все.

Олег

Так це не реформа, а жах. Мало бути: хороший лікар підпише більше декларацій чим гірший, тому в гіршого був стимул ставати кращим. Реформа по Нововолинськи давайте зробим щоб кількість лікарів була меншою за потрібну і все, всі лікарі, що хороші, що погані набрали собі людей щоб зарплати мали по 17000грн, а хто не встиг підписати в Луцьк. А нових не беруть (напевно на 17000грн ніхто не хоче йти), смішно правда. А то наберуть нормальних лікарів, а пенсія і тупі будуть без зарплати.

123

це не реформа, це тупість нововолинських керівників медицини

Олександр

І не тільки керівників… Лікар, який привик відсиджувати свій час, а потім-хоч потоп-не заслуговує тих грошей, які виділяє держава. Їм потрібні нормативи, талончики, черги і головний… пастух. І на закінчення-в Нововолинську 55тисяч+села-разом хай 60тис. Поділіть на норму пацієнтів і отримаєте кількість лікарів. А у нас? А у нас – ще й недостатньо! От і збільшили норму на одного лікаря-результат:більше грошей, довші черги, талончиків немає, конкуренції можна не боялись… Советский союз! Реформували, Реформували і гівном запечатали! По іншому не скажеш…

у33

та при чому тут реформа? це супрун має організувати чергу в лікарні? має зробити такі умови для сімейних лікарів у Нововолинську, щоб вони сюди йшли? а нащо тоді Мороз, Попіка, Сторонський, Сапожніков? з довольними пиками показувати відремонтовані туалети, а невідремонтовані не показувати?
поганий лікар тобі – уклади угоду з іншим, стара анулюється, іди хоть до приватного укладай, і буде безплатно

Олександр

Ти мені не тикай-це по перше! По друге-читай і думай головою! Де можна взяти іншого лікаря, коли їх не вистачає? Де в Нововолинську є приватні сімейні лікарі? Що це взагалі таке? Можливо це те, про що я пишу на протязі останнього року? А те, що в Нововолинську все робиться через *опу я і сам знаю, знаю ким це робиться і чому… Суть написаного мною була в тому, що в Нововолинську не знайшлось ні одного сучасного лікаря, який зареєструвався як ПП і відкрив свій кабінет-всі розбіглись по “амбулаторіях” і вибрали собі Головного… Надіюсь, Вам хоч це вже зрозуміло?

Сергій

З приватних, Здорова родина.

Олег

“поганий лікар тобі – уклади угоду з іншим, стара анулюється” Анулюєш то зовсім лікаря мати не будеш бо все лікарі кінчились, бо набрали максимум, в Луцьку будете лічитись. А ще пів Нововолинська не підписало декларацій. По друге ви що думаєте що на 17000грн ніхто не хоче працювати сімейним лікарем???? Там влізти в сімейну медицину як в космос полетіти, ні кого не беруть. Підіть попробуйте, скажуть нам не потрібні сімейні лікарі, нема місць.

Шпрот

Не нийте Артуре….нормально можна було підписати… і наприклад в нашу організацію приходила представниця НЦМЛ (про що завчасно повідомлялося кадровиком) і можна було спокійно укласти угоду з сімейним лікарем як собі так і своїм рідним (якщо були на них документи) і вибрати зі списка)))

Ліля

Колись ми лежали з діагнозом “бронхо-пневмонія”. Педіатр Ткачук направив, але на знімку не підтвердилось. Та все одно прокололи 2 види антибіотиків 5-місячній дитині (

Антоніна

Пневмонія страшно звучить. Але раз не підтвердився, то мама має сама не дати вколоти дитину. З будь якого відділення можна просто встати і піти. …Крім психо бо там замок.

Катруся

Є така штука як ПРОТОКОЛИ по хворобам. На наступний раз уточніть свій діагноз, і в інтернеті подивіться ЯК ВАС ПОВИННІ ЛІКУВАТИ. Лікарі по цим протоколим ЗАВЖДИ мають лікувати. Це, як мінімум, допоможе уникнути , не завжди потрібних, антибіотиків.

Андрій

Із завидною регулярністю раз на квартал із дитиною дошкільного віку потрапляємо в нашу лікарню. Захворювання дихальних шляхів. Щоразу пропонують лягати у дитяче, але ми щоразу пишемо відмову. Причина проста – вдома маємо інгалятор, що заміняє певні процедури у лікарні, а також домовляємось зі знайомою медсестрою, щоб колола антибіотики дитині у визначені години. Уникаємо стресу, який неодмінно отримає дитина і батьки (мабуть ще більше!), якщо лежати в одній палаті з незнайомими людьми. Головне пам’ятати, що здоров’я ваших дітей – ваша відповідальність, а тому максимально перестраховуватися і відвідувати різних лікарів, просити щоб послухали дитину, направили на знімок, потім послухали повторно через деякий… Читати далі »

Юля

Без температури кладуть в дитяче

Тетяна

Ох, скільки вже я цікавилась тим питанням. Чи є та температура, чи ні – все одно інфекція, а потім з інфекції з прищами.-

Наташа

Мені одного разу прийшлося викликати дитині швидку. Не нарадувалась. Приїхала не зовсім приємне жіночка, яка навіть не оглянувши дитину сказала збиратися в інфекцію. На той час донечці було 10 місяців, різалися зубки. Не температурила, але рвала. З такою дитиною їхати в інфекцію це треба бути камікадзе. Сказали писати відмову від госпіталізації. Оце все чим допомогла мені швидка

Гість

Лежала я вагітна з синочком в інфекції, жахливе відношення.Поклали нас з малим на кушетку у фіз.к-ті.Ви уявіть собі,як ми спали в першу еіч.Я захотіла в туалет.А мені сказали зайдіть у палату.Не можна тут ходити бо хворих багато.ПотімПрийшла медсестра почала колоти щось моїй дитині.Я питаю:,,Що це Ви колите”?Вона мовчить,я другий раз питаю , а вона каже те, Що лікар призначила.А їй кажу,що лікар призначила?Лише тоді вона сказала діазолін і ношпу.
Не помити ся, Як моя бабуся, казала, як у тюрмі.Добре що пішли звідти на 3 день.Я нікому не раджу потрапляти у нашу лікарню