Доки на центральних телеканалах кандидати у Президенти України міряються глибиною відер із брудом, у Нововолинську жителі жаліються на місцевих штабістів БПП. Мова йде про офіс пропрезидентської партії, що, за словами очевидців, нині знаходиться у готелі “Три бобри плюс”.

Воно ніби й нічого нового, адже локальні партійні осередки наповнюють різні люди, а декотрі мають на меті одне – заробити на передвиборчих гонках за будь-яку ціну.

Проте пікантності ситуації додає той факт, що у тому ж напівпідвальному приміщенні розташовані спортивні секції. Їх відвідують сотні нововолинців. А помітили непристойну поведінку деяких політиків-початківців зовсім юні дітки.

Під час тренувань вони користуються загальною вбиральнею, яка чомусь на поверсі лише одна. Усе було б нічого, якби віднедавна у туалеті не почали з’являтися специфічні сліди агітації.

poroshenko-nov-1

 

– Із цих дверей (вказує на офіс) виходить якийсь мужчина в окулярах і несе до загальної вбиральні порожні пляшки, – розповідає Андрій, батько одної із юних спортсменок.

– Тоді моя донька йде до туалету і каже, що там смітник повний і умивальник забитий, хоча годину тому був порядок. Я йду туди і справді – жахіття. Сфотографував. В двері офісу постукали, а там уже нікого нема. Відчули неладне мабуть.

Ну, я розумію, що на тверезу голову агітувати за Порошенка не можна, але ж це не привід, аби загадити туалет, яким користуються десятки дітей щодня. Ми здаємо дітей на спортивні гуртки, щоб навчити їх здорового способу життя, а не для того, щоб в туалеті вони знаходили пляшки з-під вина.

Що буде далі? Поряд відкриється офіс Ляшка і будуть контрацептиви у туалеті валятися?

poroh-02

 

Орендарі спортивних секцій про своє сусідство з партійним офісом діляться неохоче. Кажуть лишень, що шанувальники президентської політики тут з’явилися нещодавно.

Чи знає про проблему власник “Трьох бобрів” підприємець Пилипчук, на разі, теж невідомо.

РАДАР сподівається, що партійні боси проведуть інструктаж з керівниками штабів і навчать їх достойної поведінки, принаймні перед юним поколінням.

Головне, друзі, пам’ятаймо, що вибори починаються і закінчуються, а у нашому місті нам разом жити і робити його кращим.

Прочитав сам? Поділись з іншими: