Сьогодні у Свято-Покровській церкві  Нововолинська виник конфлікт парафіян із отцем Ігорем, який, на їхню думку, “вижив” отця Ореста. 

Отець Орест змушений був оголосити про припинення своєї діяльності у парафії.

Свого часу церковна громада відстояла й захистила отця Ігоря у цьому храмі. Він править тут уже 10  років, отець Орест – 8.

На засадах анонімності дехто з вірян розповів РАДАРУ:

  – Отець Ігор систематично усував від Богослужінь отця Ореста, не допускав до читання Євангелії, недільних проповідей. Багато непорозумінь із касиркою, яка зухвало поводиться.

 

 

Ми просили пояснити ситуацію, однак отець Ігор відмовився. Це нас обурило, всі просили отця Ореста залишитись.

Отець Ігор сказав, що це його вибір. Але люди знають і бачать істинну причину. Це спонукає громаду до активних дій.

 

 

– Останнім часом я рідко ходжу до церкви (за станом здоров’я). Та ось учора передзвонили мої знайомі парафіяни з Покровської церкви: “Прийдіть завтра, отець Орест вестиме прощальну службу. Отець Ігор урешті-решт вижив його”.

Про ставлення о.Ігоря до молодого, але дуже доброго священослужителя о.Ореста я знала давно. Знала, що його хоче позбутися настоятель. Але він усі приниження “начальника” зносив. Та, видно, не зміг більше терпіти. Сьогодні людей у церкві прорвало. Це була остання крапля терпінню. Те, що ми почули від людей, шокувало.

Як людина, що на службі закликає любити ближнього, закликає до миру, до поваги, може обматюкати, принизити свого колегу? Вочевидь, о.Ігор вважає: йому дозволено.

Парафіяни ходили до протоієрея Стефана Фульмеса з проханням вплинути на о.Ігоря. На жаль. нічого не змінилось. І сьогодні в церкві люди відкрито заявили о.Ігорю, що не хочуть його бачити на місці настоятеля.

Зібрано вже понад 100 підписів під зверненням до владики. У колективному листі йдеться: “Як ми  можемо ходити до сповіді до священнослужителя, коли він сам на кожному кроці грішить, обдурює, зневажає, шукає у всьому вигоду? Ми підемо до інших церков, їх у нашому місті багато”.

Де ж можна знайти правду, як не в церкві?  А вивляється, і там її нема. Гроші правлять світом…

 

 

Після служби віряни збирали підписи під зверненням до керівництва єпархії.

Благочинний Нововолинської округи Стефан Фульмес про конфлікт начуваний, однак воліє не втручатись.

 

 

РАДАР готовий оприлюднити позицію обох священиків та благочинного Нововолинської округи.

Фото – від користувачів РАДАРА

Прочитав сам? Поділись з іншими: