Люди вимагають доступного розмитнення. Владо, почуй!

6 1918

Жити по-новому. Наболіло, накипіло, але в першу чергу принесу вибачення всім, хто сьогодні не зміг вчасно перетнути кордон.

 

Що ж сьогодні відбувається в країні? Владі вдалося інформаційно розколоти суспільство. Донести, що “бляхарі” не такі: порушення створюють, не хочуть податків сплачувати і таке інше…

Але ж тепер зрозуміло, для чого це робилося.

Сьогоднішній мій ранок розпочався зі шквалу телефонних дзвінків. Прості сільські, міські жителі запитували, що їм тепер робити. Адже відсьогодні вже не має транзиту 5-10 днів, і ніхто не попереджав, що на митниці, аби в’їхати до України, потрібно сплатити кілька тисяч євро чи то доларів.

Підтримую дії громадян України, які заблокували митні переходи, адже ми живемо в цивілізованій країні.

Розмитнення всі хочуть оплатити, але адекватне розмитнення, доступне розмитнення, а не таке, як прийняла Верховна зрада. І розмитнення має бути доступне всім громадянам України.

Чому в тій же Польщі розмитнення від 50 до 500 ум. од.? Звертаюсь до правлячої коаліції : в нас що, найбільші заробітні плати в Європі? щоб за авто, яке коштує тисячу, заплатити дві чи три тисячі?!

 

 

Почуйте людей, поверніться обличчям до людей. Я розумію, чого хоче досягти олігархічна влада. Щоб частина виїхала за кордон, а іншу частину просто “купити” на наступних виборах…

 

Андрій Бадзюнь,

голова Іваничівської районної ради

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

6
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
1 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
4 Автор коментаря
сусід

цю владу треба змінити

Олег

Так якого їм ще треба розмитнення, щоб ще держава по 2000$ доплатила самим хитромудрим. Хламу навезли розмитнювати не хочуть, а на хабарі гроші знайшли.

Олег

Радаре у тій же Польщі дешеве розмитнення тільки машин з Євросоюзу так як Польща в йому союзі, а привести в Польщу машину скажімо з США то розмитнення зовсім не дешеве. І якщо ми також вступимо в Євросоюз то також розмитнення буде 50-500 євро.

Олег

І рахуємо тепер податки на нормальну машину скажімо 5р бензин 1.6 50×1.6×5=400$ акциз, то наскільки ще треба зменшити. Не, треба купити лаха 30р за 400$, де щоб все по ремонтувати 1500$ треба, але хто там що ремонтує. Так і їздять пока не стане або в когось не заїде тоді кинуть і другу куплять. Був свідком на СТО під’їхала бляха ремонт 400$ хазяїн бляхи та ну буду їздити поки колеса не повідпадають, так і їздять.

Злая

Влада на стільки зажралась що вже незнають з чого ще витягнути з людей гроші.та дайте людям зарплати по 20 тисяч і не треба нам вашої субсидії за все зможемо оплатити пенсію 1000 евро так як в Європі.влада ж в Європу йде а зайшла вже в ***опу

Коля

Українцям потрібно спочатку навчитись працювати як в Європі, а потім уже вимагати європейску зарплату. Хто їздив по заробітках за кордон той різницю як працюють у них та у нас вже розуміє…