Жити по-новому. Наболіло, накипіло, але в першу чергу принесу вибачення всім, хто сьогодні не зміг вчасно перетнути кордон.

 

Що ж сьогодні відбувається в країні? Владі вдалося інформаційно розколоти суспільство. Донести, що “бляхарі” не такі: порушення створюють, не хочуть податків сплачувати і таке інше…

Але ж тепер зрозуміло, для чого це робилося.

Сьогоднішній мій ранок розпочався зі шквалу телефонних дзвінків. Прості сільські, міські жителі запитували, що їм тепер робити. Адже відсьогодні вже не має транзиту 5-10 днів, і ніхто не попереджав, що на митниці, аби в’їхати до України, потрібно сплатити кілька тисяч євро чи то доларів.

Підтримую дії громадян України, які заблокували митні переходи, адже ми живемо в цивілізованій країні.

Розмитнення всі хочуть оплатити, але адекватне розмитнення, доступне розмитнення, а не таке, як прийняла Верховна зрада. І розмитнення має бути доступне всім громадянам України.

Чому в тій же Польщі розмитнення від 50 до 500 ум. од.? Звертаюсь до правлячої коаліції : в нас що, найбільші заробітні плати в Європі? щоб за авто, яке коштує тисячу, заплатити дві чи три тисячі?!

 

 

Почуйте людей, поверніться обличчям до людей. Я розумію, чого хоче досягти олігархічна влада. Щоб частина виїхала за кордон, а іншу частину просто “купити” на наступних виборах…

 

Андрій Бадзюнь,

голова Іваничівської районної ради

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: