Потяг із контрабандою, який прямував на підконтрольну бойовикам територію, намагався протаранити ветеранів АТО.

Його зупинили! І навіть приварили до колії…

Семен Семенченко повідомив:

“Ветерани почали третій етап блокади торгівлі з окупантами. Заблокована залізниця Луганськ – Лисичанськ – Попасна. 12 вантажних потягів і понад 700 вагонів на цій ділянці сьогодні виключили з процесу фінансування тероризму.

 

 

25 січня ветерани АТО разом із народними депутатами заблокували шлях потягу на блокпості неподалік села Гірського (Попаснянський район Луганщини), який прямував до окупованих бойовиками територій.

Учасники блокади попередили правоохоронців та СБУ про підозрілий потяг. Але машиніст ешелону не зупинився навіть тоді, коли побачив групу людей на рельсах. Українські військовики, незважаючи на спротив, зупинили потяг і приварили його зварювальним апаратом до колії”.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=J-bSdNqyLVk&feature=youtu.be[/youtube]

 

Автор цього відео – Тарас Пастух розповідає:

Чим були завантажені ешелони, які курсували між Україною та окупантами? Ось документи з диспетчерської станції Світланове, це кілька кілометрів до окупованої території. Перевозять будівельні матеріали, ліс, сталь, вугілля. Це те, що переміщається згідно з документами.

Що насправді є у вагонах – перевірити неможливо. У наших прикордонників нема потрібного обладнання. А на зміну, яка складається з восьми прикордонників, припадає 10-12 ешелонів, по 40-60 вагонів у кожному.

Це означає, що один прикордонник за добу має перевірити 70-90 (!) вагонів. На них всіх видали лише один “спецзасіб” – собаку.

За спостереженнями залізничників, рух на станції значно активніший, аніж був до війни. Тому риторичне запитання: чи вигідно тим, хто торгує і хто все це покриває, щоб війна нарешті закінчилась?

 

 

А нардеп Єгор Соболєв заявив:

 – Фінансування тероризму має бути припинено. Щодня очолювані Путіним терористи вбивають або калічать наших захисників. А СБУ за підтримки керівництва держави, зокрема Верховного головнокомандувача, виписує дозвіл за дозволом на торгівлю з окупованими територіями.

Торгівлю з окупантами, яка приносить мільярди гривень, а їх окупанти далі використовують на вбивства наших захисників.

Ветерани Війни за Незалежність почали це припиняти фізично. Повністю підтримую. І приєднаюсь.

Законне державницьке рішення разом з Семен Семенченко, Тарас Пастух, Oksana Syroyid та іншими однодумцями ми розробили ще дві зими тому – після блокування так званих “гумконвоїв” Ахмєтова, які були прикриттям початку цієї торгівлі на крові.

Що везли 25 січня у вагонах. Документи:

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: