Маски-шоу в Угринові. Уся зміна митників погоріла на хабарі

10 12920

Учора на гарячому взяли начальника й інспекторів митного посту Угринів (це відділ Львівської митниці ДФС).

Керує там Нор Тимофій Васильович.

Працівники управління захисту економіки Нацполіції Львівщини викрили схему ввезення авто на єврономерах без митного оформлення. 21 серпня вони провели обшук у кількох працівників митниці.

В автомобілі одного з інспекторів митного поста під час обшуку виявили та вилучили 550 доларів та 12 тис. грн. У машинах інших працівників цієї ж зміни вилучили ще понад 60 тис. грн, 2,5 тис. доларів США та 200 євро.

Загалом – 72 тис. грн, 3 тис. доларів, 200 євро.

 

 

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 ККУ. Задокументувала також ввезення 8 авто за лівою схемою.

Батько начальника митного посту Угринів – Нор Василь Тимофійович є юристом, членом президії Національної академії правових наук України. Працював консультантом Верховної Ради України та у Вищій раді юстиції України. Завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

Митник Тимофій Нор у 2017 р. офіційно задекларував 156,8 тис. грн зарплатні, а його дружина Алла – 12 тис. грн зарплатні. У грудні 2017-го Алла Нор стала власницею Mazda CX 5 2017 року випуску вартістю понад 1 млн грн, а також придбала квартиру у Львові площею 45 м2.

 

 

 

Інформація з сайта Захід.нет

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому

Оце Вам громадяни пенсіонери, студенти, інваліди виробництва, дитинства та АТО – утриманці соціальних служб України – ВАШІ пенсії, стипендії, регресні виплати та різні- інші види соціальних допомог тощо, розміру мінімального. На які не те що прожити – померши, бути похованим за чином православного чи католицького обряду уявляється майже неможливим. Я не кажу вже про лікування чи реабілітацію перерахованих категорій немічного населення, згідно ст. 49 Конституції України, яка урочисто проголошує безоплатність вітчизняної медицини. :)))
Як вбачається, пани-товариші В. Сапожніков із своєю пригодованою місцевою командою та гол. ліком ЦМЛ В.Морозом не підкоряються вимогам законодавства та ігнорують Основний закон Української держави.
Не вистачає коштів міського бюджету, кажете? А на бракований асфальт і роботи по його гидкій укладці, бракоробною приватною фірмочкою – максимально наближеною до НВ мера та “заміну” нею іржавих рур міських комунікацій на такі ж самі – іржаві, є?
Бачу вирішення ситуації по перерахованих проблемах, у подачі чергових позовів у суди. Основною тезою і вимогою яких, має бути тема повалення конституційного ладу України та узурпації влади товаришами В. Сапожніковим, А. Сторонським, їхніми ставлениками та пристосуванцями. Думаю і працюю над цим. Приєднуйтесь. Ви ж Люди, теж? Божа правда переможе. Слава Україні!

editor
3 років тому

Артем: Це сума за зміну?

Гість
3 років тому

Рішали митникам потім гроші платять вже за територією

editor
3 років тому

Валентина Пучковська: Але це справді шоу! Через пару місяців учасники випливуть на іншій митниці і продовжать набивати кишені свої і київських кришових.

сусід
3 років тому

таких пі***** треба стріляти на **й

editor
3 років тому

Serhiy Loshik: Хай перевірять, які у них маєтки, у кожного! а то повистроювали готелі – за який, прошу пана, ***, за зарплату?

editor
3 років тому

Ігор Троцюк: Звернули увагу що всі знатні затримання відбуваються у дні коли на Волинь приїздить Гройсман,то бурштин то нелегальні авто то ще щось….все це так аби показати ніби що вони працюють когось ловлять…

Соколюк
3 років тому
Відповісти  editor

так Угринів вже не Волинь

Надя
3 років тому

Чому розмиті обличчя? думають, що ще повернуться на митницю, давши величезний хабар?