Масова бійка під вікнами мера

19 4642

Дві компанії нововолинців на День молоді відпочивали на Світязі. Погуляли – і влаштували розбірки через якусь дівчину. 

Три дні потому забили стрілку вже в Нововолинську. Під міською радою.

Туди 1 липня близько 21-ї години нібито зайшлися два гурти – разом до 60 осіб. І билися стінка на стінку, озброєні ланцюгами, кастетами, палицями. 

Така чутка шириться містом. 

Отримати коментар начальника віддділення поліції чи його заступників РАДАРУ поки що не вдалося.

Тим часом чутка обростає деталями. Запевняють, що були проламані деякі буйні голови.

І що запис із камер спостереження (а вони є на будівлі міськради) хтось завбачливо видалив, аби не компрометувати “батьків міста” масовою бійкою попід їхніми вікнами.

Не може бути, аби така подія лишилась непоміченою. Якщо вона справді була – знайдуться свідки, бодай анонімні. 

Чекаємо на ваші коментарі.

ОНОВЛЕНО!

Було таке, пише читачка Олена. Її сусідка гуляла біля міськради з онуками, побачила побоїсько і викликала поліцію.

Отже, десь має бути й відеозапис…

Фото бійки ілюстративне

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
19 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

І мені про це розповідали добрі люди.

Олена
2 років тому

Є свідки, бачила моя сусідка, бо в цей час гуляла з онуками біля міської ради. Вона і подзвонила в поліцію.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Олена

І як, затримали когось? Чи ті стінки розбіглися?

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому

Та не серйозно то все… В неробочий час,без самокатів. ..

Оперний балет
2 років тому

О то ж це привітні нововолинці, які не поділили чорного золота із грізних териконів…)))

РАДАР
2 років тому

Ну шо, знайшлося коротесеньке відео. Видно поганенько, але видно. Може, ще яке кіно у кого завалялось? 🙂

Галина
2 років тому

Це просто ШОК! Білий день, малі діти бігають центр міста, а тут такі кримінальні розбірки тут напевно мерові має бути стидно що у нього під кабінетом робиця і не має порядку у місті коли це вже закінчеця!? не вже немає тих хто може якось вплинути на це все і якось зробити наше місто спокійнішим!?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

У той день, на санпропускник НВ ЦМЛ привозили покалічених. І у Володимирі-Волинську теж. В обох приймальних відділеннях є прізвища постраждалих. А дехто, як вбачається, перебуває на лікуванні й донині. Лікарі, в обов’язковому порядку, мали повідомити про це в поліцію. І вони це зробили! Офіційних повідомлень у “демократичних та гласних” провладних ЗМІ – чортма, поліціянти – як у рот води набрали, прокуратура мовчить… Члени міської громади самі собі здобувають інформацію. КТ “ТТІ” і його невіддільні СТН отримують за висвітлення подій у Новіку, сотні тисяч грн. платників податків. Газета “Наше місто” також. За що?? Мені видається, що коли мер були на лікарняному то правдивої інформації було набагато більше. Хто все покриває?

білочка
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Коли деяких хлопак привели додому, то поліція просила написати заяву, казали, що знають хто, треба лише заява від постраждалого і змогли би посадити, але постраждалий відмовився, мовляв, що боїться за себе, коли особа, яка відбуде покарання вийде з вязниці. Без заяви поліція не може щось робити, але поліція знає хто

Веталь
2 років тому

Позор нашому меру сапогу . а поліція шо та нещасна поліція)))

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Веталь

Я давно писав, що потрібно прийняти закон України про розміщення в Нововолинську підрозділу Національної Гвардії та ввести пряме президентське правління на три роки. Міський голова В. Сапожніков усі свої 5 каденцій, як вбачається, тільки й намагався, що підім’яти під себе начальників міліції, користаючись старим “ЗУ Про міліцію” де була стаття (пункт) щодо певної підзвітності цієї структури місцевіій владі.
Згадайте звіти начальників міліції\поліції на сесіях міськради. Я щось збрехав, Вікторе Борисовичу? Як і те, яким чином це відбувалося, та як чинився тиск на керівників цих органів? І як голосували депутати, якщо це потрібно було особисто вам. Це всеобласна ганьба! Якою покриті ви та підконтрольна вам і вашим заступникам частина депутатського корпусу. І ви знову беретеся за старе, вочевидь. Нещодавне ваше минуле, вас нічому не навчило. “Бо так депутати вирішили і члени виконкому, прийнявши колегіальне рішення”. Чиї слова? Не пам’ятаєте?

Lito
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

пряме президентське правління під проводом Зеленського? ви це серйозно?!

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Так наш мер і підібгав під себе місцеву поліцію, чи то сама мерія підібгала, але “какая разница! ” чи “хрін від редьки не солодший”. Коли по одній справі мені довелося звернутися до поліції, то замість прийняти у мене заяву, мене вчили як правильно подати слізне прохання ” челобитну” у мерію до самого нашого мера. Ну прямо, як у сторовинній римській приказці “всі дороги ведуть у Рим”. Пам’ятаєте у ” Іван Васильович міняє професію” – “Ти як челобитну царю подаєш?!”. Поліція заяву у мене так і не прийняла. Тоді і були мною зроблені висновки, що мерія стоїть вище за поліцію і за закон, відповідно. Доречі, наш Нововолинський відділ поліції є лише чимось на зразок філіалу і деяких необхідних нам спеціалістів тут немає взагалі – все у Володимирі-Волинському. Але наш мер твердо вирішили, що саме Нововолинськ має бути Меккою на навколишніх просторах. Хіба це не корупція і не узурпація влади, чи, хоча би, перевищення службових повноважень, зловживання службовим становищем?

Андрій
2 років тому

Ніхто думаю біля міської ради стрілку не забив би

Уууу
2 років тому
Відповісти  Андрій

“Стінка” на “стінку”… Це у ” кращих” традиціях Східної України. А як же про те, що “у чужий монастир зі своїм уставом не ходять”, бо різниця між менталітетом регіонів таки є. Вже книжку пишу…

Саша
2 років тому

Хтось придумав собi,а тi жують(

Саша
2 років тому

Це не нормально,що медia непонятно з чого собi Бер е джелело iнформацiи,i пише не понятно що.