Збіговисько, побоїсько. ВІДЕО

6 4469

 – Двіж тривав хвилин десять. Коли під’їхала поліція, “стінки” розбіглися, – розповів очевидець Володимир

Читачі люб’язно надали РАДАРУ коротенький відеозапис, зроблений увечері 1 липня у сквері навпроти Нововолинської міськради.

Біля мерії помітно якийсь двіж. Щось типу стінка на стінку.

Роздивіться уважно: ліворуч на відео лупцюють хлопця

Як вдалося дізнатися РАДАРУ – знову ж таки з допомогою читачів! –  дві  групи хлопців влаштували того вечора розбірку. У хід нібито пішли ланцюги, кастети, палиці.

Декому довелося звернутись у лікарню.   

Може, хтось має кращий запис або фото – скиньте на сторінку РАДАРА, подякуємо. 

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Галина
2 років тому

Це просто ШОК! Білий день, малі діти бігають центр міста, а тут такі кримінальні розбірки тут напевно мерові має бути стидно що у нього під кабінетом робиця і не має порядку у місті коли це вже закінчеця!? не вже немає тих хто може якось вплинути на це все і якось зробити наше місто спокійнішим!?

вічний студент
2 років тому

усіх учасників терміново відпраляти в армію.а то дурнею маються, енергію не знають куди діти.

Андрій
2 років тому

І в нас немає злочинності, звітує 👮 поліція. Оці всі учасники і є злочинці і мародери, бо нормальні люди туди не пішли. Їх треба всіх виявити і відправити в місця позбавлення волі по статті на пару років, бо вони десь ходять серед нас . Поки така погань буде розгулювати серед білого дня по місту і роботи безкарно свої брудні справи то не буде у нашому місті порядку. А чому мовчить наш пан “вічний” мер , скоро вибори а в нього моя хата скраю. Також звертаюсь до майбутніх кандидатів, а що ви скажите про кримінальну ситуацію в Нововолинську, як ви бачите і прокоментуєте свої передвиборчі погляди ????

Олександр
2 років тому
Відповісти  Андрій

пан “ВІЧНИЙ” мер готується до обнуляції…
-ХТО ИЗ НИМ НЕ СТИКАВСЯ, ДУМАЄ ЩО ВІН СПОКІЙНА ІНТИЛИГЕНТНА ПОРЯДНА ЛЮДИНА, РАЗ ПРИЙШЛОСЬ ВСТУПИТИ В СПІРНЕ ПИТАННЯ ЗА ЗЕМЛЮ, ТА СТІЛЬКИ МАТЮКІВ ЗА УСЕ ЖИТТЯ НЕ ЧУВ, не даремно говорять: МАТЮКАЄТЬСЯ ЯК САПОЖНИК. я всерівно ДОКІНЦЯ ВІДСТОЯВ ПИТАННЯ ЗЕМЛІ.

1313
2 років тому

А ВСЕ ЩЕ ТОМУ ВИНА, ЩО ДІТИ НАПИВАЮТЬСЯ І ВІД НІЧОГО РОБИТИ ШУКАЮТЬ ПРОБЛЕМ НА СВОЇ ГОЛОВИ . ЩО РОБИТЬСЯ БІЛЯ АТБ (ЩО БІЛЯ ПРИВАТБАНКА). ЦЕ Ж УЖАС, ХОДЯТЬ ТОЛПАМИ, МАТЮКАЮТЬСЯ, РОЗПИВАЮТЬ АЛКОГОЛЬ, А ПІСЛЯ 22:00 , БО Ж НЕ ПРОДАЮТЬ АЛКОГОСЬ В МАГАЗИНАХ ПРЯМУЮТЬ ДО FOR YOU (БО ТАМ ДО 23:ОО). А ЩЕ КУПЛЯЮТЬ НА ТОЧКАХ ГОРІЛЯКУ. НА ЩО ДИВЛЯТЬСЯ БАТЬКИ, ВЛАДА, ПОЛІЦІЯ?????????????????????????????ВСІ ПРО ВСЕ ЗНАЮТЬ, АЛЕ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ.

Кеп Очевидність
2 років тому

Я не вірю, що таке сталося! Сучасні підлітки, які з вигляду трішки нагадують представників чоловічої статі поділяються на дві категорії:
1) ті, хто підкочує штани, незважаючи на пору року;
2) ті, хто пристроюється ззаду до першої категорії, поки вони підкочують штани.
А тут щось пішло не так – напевно не розібралися хто сьогодні в якій категорії.)