Шукаємо родину нашій дівчинці

60 9453

Родичці, яка зголосилась узяти малу у свою сім’ю, дехто пригрозив: “Не бери, бо спалимо тобі хату”.

“Що з тією малечею?” – запитували ви. Нововолинці, лучани, кияни, люди з різних куточків України. Вас зачепила історія про дівчинку, від якої батьки відмовилися ще в пологовому будинку.

Маля прийшло у світ  із “крильцями” – з укороченими ручками. Не таке, як обіцяли на УЗД…

 

Є кілька новин, почну з доброї.

В обласному перинатальному центрі дитину вже ретельно обстежили. Запевняють: буде дуже розумною. На коротеньких ручках усе ж таки є по ДВА пальчики. Тобто дівчинка зможе обслуговувати себе.

Щоправда, в немовляти грижа, але негайної операції воно не потребує.

Спокійна, гарна дитинка.

У Луцьку медики приділяли їй багато уваги, а небайдужі мами привозили все необхідне. У відділенні  вже навіть питали, чи можна відддати підгузки, одяг і суміші іншим відказничкам. Їх там лежало шестеро.

І от малеча повернулась у Нововолинськ. У білі казенні стіни. Імовірно, на два-три тижні.  Далі знову до Луцька – в Будинок дитини.

Молоді батьки за законом мають час на роздуми. Можуть думати аж півроку. Якщо не надумають, немовля зростатиме в сиротинці.

 

Фото – Mukhina

 

А от зареєеструвати дитину потрібно впродовж одного місяця від її народження. Так вимагає стаття 144 Сімейного кодексу. І хто ж піде реєеструвати: біомама з біотатом, їхні родичі чи медики?..

Вибрати малій ім’я – не проблема. Проблема – вибрати їй долю.

Із того, що чула я. На спроби поговорити про дитину батьки нібито відповідають: “Дайте спокій, бо ми щось із собою зробимо”. 

Родичці, яка зголосилась було взяти малу у свою сім’ю, дехто пригрозив: ” Не бери, бо спалимо тобі хату”.

Та не все так погано. От я писала, що молода породілля має проблеми з серцем.  А там усе гаразд.

Тим часом на РАДАР звернулась молода киянка, яка працює юристом у державній установі. Вона має прямий вихід на уповноваженого Президента  України з прав дитини, на посадовців Мінздоров’я, на деякі благодійні фонди. Дуже енергійна і щира жінка. Запропонувала свою допомогу – постійний супровід родини, яка прийме особливу дівчинку.

Історія малої зацікавила й один із центральних телеканалів.

Тепер прохання до всіх, хто коментуватиме. Не марнуйте часу й зусиль на заклики до батьків переглянути рішення. Хай собі живуть далі як хочуть – мають повне право.

 

 

Дитина може бути залишена батьками у пологовому будинку або в іншому закладі охорони здоров’я, якщо вона має істотні вади фізичного і (або) психічного розвитку, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення.

Сімейний кодекс, ст.143, п.3.

Треба чимшвидше підшукати малечі родину. Дорогоцінний час спливає. Навіть найсердечніші люди в білих халатах не  замінять малій маму й тата.

Ще раз наголошую: дитина зможе обслуговувати себе. Самостійно їсти, застібати гудзики, тримати олівець, працювати за комп’ютером і так далі. Просто має навчитися всього цього – бажано в родині, а не від казенних людей.

Вірю, Мама з Татом прочитають це – і знайдуться.

Допоможіть малій репостом. Прискорте диво.

 

Наталя Камишникова

Передрук і будь-яке використання  – лише з письмового дозволу авторки. 

ПОЧАТОК ТУТ: 

Помилка медиків, драма батьків. Історія з пологового будинку

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

60
Коментуймо!

3000
25 Коментарі теми
35 Відповіді в темі
2 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
40 Автор коментаря
Ангеліна

Хай пощастить тобі в житті малятко!!!!

Людмила

https://www.facebook.com/oleksandr.gaichuk ось тут схожий хлопець з Ковеля, але від нього не відмовились! Він є прикладом для інших і навіть без протезів.

Вікторія

Нехай Бог дарує цим батькам силу, любов, велику ласку, добробут та щастя. Дякую, що ви, є, саме такі БАТЬКИ.

Вікторія

Цей Сашко не просто приклад.
Дякую, що Ви, Людмила вказали посилання на профіль у ФБ, я кожного дня заходжу на сторінку цього хлопця, його погляд та посмішка наділені таким мега позитивом.
Сашко навчається у виші, працює і подорожує.
Почитала, як про нього пише його молодший брат, сльози котились.
А яка красива пара його батьки. Мама лікар- стоматолог, батько теж при посаді…не злякались, не соромились своєї дитинки, от і виріс прекрасний СИН.
Чудова супер-сім’я!

Юлія

Не розумію для чого тоді таким батькам діти? А якщо наступна дитина, яка у них народиться здобуде інвалідність не при народженні а при житті, вони тоді теж від неї відмовляться?
Нехай цій дитинці в житті трапляються лише добрі люди, а не такі егоїсти як її батьки. Бог їм суддя!

Вікторія

Навіть не сумнівайтесь, вони або відмовляться знову, або ретельно обстежать плід, і якщо не сподобається, то аборт і крапка.

Олена

Чи дозволяють відвідати дівчинку?

Олена

Мене не пустили,передала їй те що купила

Олена

Вона в дитячому?

Олена

Так,у дитячому відділенні

Вікторія

Олена, уявляєте, якщо всі захочуть відвідати дитину? Це ж не іграшка.
Для немовлятка вкрай не бажано контактувати з купою чужих людей, адже імунітет у немовлятка ще не сформований, і будь-яка інфекція небезпечна. Перше, що зміцнює імунітет- це материнське молоко, воно у першу добу після народження неперевершений імуностимулятор, якому немає аналогів усвіті. Нажаль, істота, яка народила дитятко пошкодувала дитині навіть молока.

Олена

Я згідна,просто серце розривається !!!

Оксана

на дає спокою питання- а хто пригрозив родичці, що хотіла забрати собі дівчинку?

Наташа

Мені казали що його тато.

Гість

Чула, що мама з татом дівчинки не бідні люди. І навіть полетіли всією родиною у Туреччину на відпочинок. Що мама хотіла забрати, а батько не хоче. Та й бабусі з дідусями теж проти.

Іванка

Я чула навпаки що саме мати хлопця проти , бо навіщо їм інвалід в сім’ї

Кк3

І як вам, батькам спиться? Не соромно? Ви взагалі без сердечні створіння. Бог вам суддя. Бажаю для дівчинки дуже хороших батьків та здоров’я.

Іванка

Моя думка що молодим батькам потрібна була підтримка і настанова від їхніх батьків , а мати хлопця відразу вирішила долю дівчинки.

Ульріх

Не заважайте розстрілювати переляканих молодих людей, які не були готові до такого удару.
Чого всі мовчать про видатних лікарів? Чого УЗД не показувало проблеми, які реально ж читаються?????
Стада яжматєрєй, гидко! Всіх до церкви, сповідатись.

Колега

Так розумно написав.аж страшно.

Вікторія

Ну, да-да, це ж лікарі цим “переляканим” молодим людям зробили дитинку? А УЗД не давав розвиватись ручкам дитинки? І молоді люди настільки перелякались, що з переляку спокійнісінько поїхали розважатись у Турцію? Бідолашні.
Сам зрозумів, що написав? Цікаво, а якби побачили, розгледіли…то що ? Шукали б лікаря, який би після 3-х місяців вагітності абортував би живу дитину по шматках?
То що б робили в цьому випадку ці істоти, які викинули зі свого життя власну практично здорову дитинку?

марія

а може батьки дівчинки зловживали чимось під час зачаття чи під час вагітності?

Анатоль_ БІДЗЮРА

До Марії. Про це знає лише Господь. Можливо, генетична складова у когось із батьків. А можливо, й гріхи предків… Цього ми ніколи не дізнаємось. А дівчинці – хай росте гарна, розумна і здорова!

Йцуеенгшш

Не пишіть такого про зловживання.Повірте в сім’ях де НІХТО нічим ніколи Не зловживав може народитися хворе диття.Це стається.Просто чомусь стається..

Олена

Дівчинка лежить у дитячому відділенні Нововолинська

Вікторія

Яка небезпечна родина. Якщо навіть родичці погрожують спалити будинок.
А що поліції вже немає? Родичка не може туди звернутись із заявою? А що, ми, мешканці міста не можемо захистити людину, яка захотіла дати любов та сім’ю дитині?
Люди, що з нами стало? Бидло відмовилось від дитини, ще й погрожує розправою над тими, хто хоче допомогти дитині, а ми знову по диванах тільки бідкаємо та ойкаємо.
Можливо потрібно акцію організувати на захист цієї родички? Чи покидьки і надалі будуть у пошані?
Таке враження, що ці біобатьки вирішили вижити дитя зі світу, намагаючись перешкоджати навіть усиновленню.

Гість

В нормальних людей родина, а тим більше своя кровушка, любиться та цінується найбільше. Доволі часто за своїх дітей батьки навіть здатні віддати своє життя, а тут… Люди які здатні покинути напризволяще власне беззахистне дитя – здатні покинути напризволяще, залишити в небезпеці, чи кинути на гроші, житло і т.д., любого іншого, бо в них уже не залишилося людських моральних принципів. В житті таких людей потрібно максимально остерігатись, не мати з ними ніяких справ і ні в якому разі не вести ніякий бізнес, бо вони здатні на все, особливо на все те що чужде нормальним людям в нашому суспільстві.

гість Олександр

вони напевно не хочуть щоб дівчинка виростала поряд……!!!!щоб не бачіти її……сумління буде мучати все життя!!жах

Мешканка

В таких людей немає ніякого сумління….вони бездушні…..вони всі ці ночі сплять спокійно…..а малятко потребує маминої любові, тепла і ласки…..Рахує що цих істот навіть називати батьками неварто

Ксюша

Та жіночка кожного дня ходить до дівчинки і дає їй свою любов якої маля так потребує. Дякуємо Вам, що Ви єдина людина з цієї родини яка небайдужа до цієї нівчому невинної дитинки. Хай Бог Вам дає здоровя і довгі роки життя.
А Ви хто погрожує ТВАРЮКИ!!!

Наташа

Це ж які **** щоб перешкоджати удочерити дівчинку, ***** ви, краще б вами зробили аборт, Бог все бачить……. А бабусі і дідусі доживайте віку так щоб вам не було кому і кружки води подати в старості

Мешканка

Люди не розуміють ,що Бог палкою не б’є

Колега

Так і буде.якщо їхні дітки відмовилися від своєї кровинки то старі і немічні батьки їм поготім непотрібні.

Маргарита

Який канал зацікавився?

Лілія

Дуже шкода дитятко! Дуже….так хочеться забрати….але тільки удочерили двоє діток. Господи знайди для цього ангелика батьків!!! Кого цікавить процедура усиновлення …звертайтесь.

Тетяна

Добрий вечір. Цікавить процедура усиновлення. 0509405390

Лілія

Завтра вас наберу:)

Олена

Зверніться в службу у справах дітей

Щаслива мама

Добрий день! Можете зателефонувати і я вам розкажу , що потрібно для всиновлення. тел.0671524217 я через це все пройшла

Лілія

0677811193

Аліна

Смішить фраза:дайте спокій,а то ми щось із собою зробимо.Та робіть,кому ви горе-батьки потрібні?Ви викинули із свого життя найдорожче,що вам дав Господь Бог,ви відмовились від дару бути батьками.Ви не заслуговуєте на краще.І надіюся,що вам ще вернеться,те що ви перешкоджаєте людям,які хочуть попіклуватися про вашу дитинку,так як вам на неї байдуже.

Таня

Нічого вони не зроблять, слабаки і маніпулятори

Колега

Він занадто сильно себе любить щоб щось з собою зробити.Пихатий , самовпевнений тип.

Наталія

Так

Міла

А якщо мати дівчинки стане інвалідом , її чоловік теж покине ? Нехай задумається ….

В роздумах

Звичайно покине! Якщо від рідної кровинки відмовився, то і від жінки відмовиться!

Авторка

Виправляю помилку, панове. От я писала, що молода породілля має проблеми з серцем. Ні, там усе гаразд.

Ворожка

Нехай потенційні усиновлювачі заявлять у поліцію і у службу по справах дітей про погрози, про перешкоджання і втручання у особисте і сімейне життя. Тільки так вони зможуть захистити цю безпорадну крихітну дитину від з’іхавших з глузду близьких кровних родичів

Анатоль_ БІДЗЮРА

Спалять хату… Гм. А не задумувалися потенційні підпалювачі, що хтось може спалити їх? Морально вже спалили.

Оля

ТИМ паче що більшість знає хто ці біобатьки і де вони мешкають.

Ліана

Мама в стані шоку,нема чого її судити ,.Розуму нема в батька дитини,Але діди -баби,ви ж мудрі люди,розруліть ситуацію.Ви можете повпливати на долю дитини.Зазвичай дітей яких не хочуть,ще потім найбільше люблять….

Аня

Всього найкращого в житті тобі, янголе!
А мамаша ще заплатить перед Богом за свій вчинок…

Читачка

Вони зробили свій неправильний вибір. Не потрібно їх вмовляти щоб одумалися , забрали дитинку і тд. Дитинці не буде краще з такими людьми, хай краще удочерять ті люди які цього дійсно хочуть і зможуть дати ту любов і ласку маленькому янголяткові ніж жити з людьми яких вмовляють забрати свою ж дитину. Хай собі живуть із цим , це їх вибір і їх гріх. Добре що народили і відмовилися в лікарні а не викинули десь!! Думаю у дитинки буде усе як найкраще! А до бабусі дідуся і батьків тільки одне запитання як можна погрожувати людині яка готова забрати дитинку, ви геть… Читати далі »

Олена

Люди небайдужі приносять все що дитинка потребує ,як маму серце не болить,вона так близько біля дівчинки і так далеко……!Кажуть медсестри,що дуже спокійна дівчинка,як мамі не хочеться до неї ,я не можу уявити!!!Біднесеньке сонечко

Львів

писати можна багато, давайте краще матеріально допоможемо сім”ї, котра вдочерить дівчинку. найбільше, що потребує дитина- маму, тата. але розумію, що родині треба буде приділяти багато часу дитинці. отже коли заробляти гроші . думаю, що протези можна зробити. їх треба буде заміняти по росту. і, то вже скоро пора тим зайнятись, бо як можна навчитись лазити без повноцінних рук… словом, якщо є люди, готові бути справжніми батьками для дитини, то ми, Волиняни, давайте допоможемо їм матеріально. бо слова-то одне, час пройде резонанс і цікавість з ним. 1) тут є люди, котрі говорили, що хочуть вдочерити- хай подають документи у інстанції 2)… Читати далі »

Інна

Як там малеча?Щось потрібно їй?Де вона зараз?

Олена

Дитинку повезли у Луцьк,як шкода ,що батьки її не забрали

Інна

Дуже жаль,що не найшли їй сім’ю.Дай Бог їй знайти справжніх люблячих батьків

Львів

таки ніхто не “зголосився” чи ця інфа не провірена?

Гість

За законом дитинку не можуть всиновити раніше, ніж пройде півроку:батькам дається цей час на роздуми-а раптом передумають