На суди з сиротою гроші є. На гумові килимки – нема!

4 2136

У нововолинському Центрі профтехосвіти (колишнє ВПУ в Будятичах) центральний вхід чомусь наглухо зачинили.

Учні, викладачі, майстри, відвідувачі мають іти в обхід – на інші двері.

 – Чому так? – поцікавився Віталій Грабовський,  який приніс сюди запит на публічну інформацію.

 – Бо слизько! – пояснили йому. – Щоб люди не падали і не травмувались.

 

 

Цікавий підхід! 🙂

У продажу є чимало сучасних протиожеледних засобів. Є й гумові накладки-килимки, це дешево і сердито. Про сіль чи пісок тут розводитись не будемо, бо шануємо роботу прибиральниць, хоча це найпростіший вихід.

Однак адміністрація не стала напружуватись і тупо зачинила двері. 

Віталій прикинув: тих грошей, які витрачає директорка ЦПТО Валентина Приступа на суди з ним, цілком вистачило б на гумові килимки чи накладки.

Нагадаємо, пані Приступа подала апеляцію на рішення Волинського адміністративного суду, який зобов’язав її сплатити Грабовському як випускнику-сироті понад 7,5 тис. грн.

А поки вона судиться, тринькаючи на апеляцію бюджетні кошти, весь учнівський і трудовий колектив цілує клямку і ходить в обхід. 

Ну, а запит Віталія стосувався кафе “Орхідея“- базового закладу, де учні проходять виробничу практику. Громадського активіста цікавить, чи все там прозоро й законно. 

Ось запит: 

 

Усі фото – В.Грабовський

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців тому

Могутній запит. Оце – по моєму. Він повинний бути: я та НС, так діємо завжди. Решта нововолинців, тім числі й, нібито, членів патріотично-радикальних ПП та громадських організацій, що клеяться до бандерівського крила і вважають себе його спадкоємцями, ще жодного разу не показали себе його справжніми синами, онуками й праонуками. :)) Особливо, на останніх місцевих виборах. У тім числі й міські депутати…

Учениця
8 місяців тому

Все що можна сказати це-Соромітниця!Боїться що заплатить одному, то й інші підтягнуться.
Звикли не виплачувати по закону і заробляти на дитячій праці.
Кравці – весь час на практичних заняттях купляючи за власні кошти полотно та нитки вишивають сорочки, рушники, скатертини, а майстри продають і гроші ділять! яких практичних навиків здобувають учні місяцями в училищі, а потім ще ночами вдома вишиваючи це все?
Принайнє так було раніше, і дуже сумніви беруть що щось змінилося!

Захоплений
8 місяців тому

Мені незрозуміло для чого пану Грабовському, який судиться з училищем такий об’єм інформації , що він збирається з ним робити? Я, як колишній працівник училища, з якого я звільнився не з власної волі, точно знаю, що держава тільки заявляє про підтримку профтехосвіти і не виділяє жодної копійки на оновлення навчальної бази. І тільки завдяки виробничої діяльності вдається купувати нове обладнання і матеріали для забезпечення навчального процесу та ремонту приміщень училища. А те, що учнівськи вироби реалізуються майстрами і гроші привласнюються це неправда, вся виготовлена та реалізована продкція обліковується бухгалтерією. Яке не було б моє особисте ставлення до Валентини Іванівни (директора), але точно знаю в училищі на обліку кожна зароблена копійка.

Леонід
7 місяців тому

Ви що, небачите,що в даній ситуації використовують Грабовського,автор го цього запиту зовсім інша особа. Я не маю нічого проти виплати останьому,але як що б були передбачені кошти на рахунку училища , то впевнений що проплатили.