Власники мережі АТБ-маркет незаконно будують магазини по всій країні. Подекуди влада виявляє характер і тягне бізнесменів у суд.

Про це повідомляє “Народна правда”.

Наприкінці травня в Кременчуці на вул. Першотравневій почалось активне будівництво чергового АТБ, однак жодних дозволів міська влада не надавала.

– Розвантажують будівельні матеріали – заїхали кран і фура. Ми викликали поліцію, кран на той час уже втік, а на водія вантажівки склали адміністративний протокол поліцією за заїзд на тротуар, – заявили в адміністрації міста.

Управління державного архітектурно-будівельного контролю перевіряє законність дій керівництва мережі маркетів на чолі з Геннадієм Буткевичем.

Міська влада вимагала припинити будівництво до отримання необхідних  документів, однак це було проігноровано. Тому на компанію очікують великі штрафи і судові розгляди.

Мережа маркетів “АТБ” часто потрапляє у скандали, бо незаконно будує магазини по всій країні.

У березні-2018 жителі Миколаєва поскаржились у державні органи щодо будівництва магазину АТБ у дворі житлового будинку.

А в грудні-2017 у Києві неподалік від станції метро “Святошин” вибухнув скандал між мешканцями будинку по вул. Краснова, 19  і будівельниками, які обладнали там вхід до магазину “АТБ”.

Гучний скандал розгорівся й у Вінниці, де підконтрольні мережі ”АТБ” структури незаконним шляхом через рішення міськради вивели з власності Вінницької обласної лікарні земельну ділянку площею 0,2 га.

Понад три роки тривають суди житомирських активістів із “АТБ”.  У центрі міста мав постати сквер Героїв Небесної Сотні, але ділянку забрав “АТБ” для будівництва чергового магазину.

Ну, а столичний суд ухвалив примусово вилучити фінансові документи компанії “АТБ-маркет”, яку підозрюють у несплаті податків і махінаціях із документами.

Через фірми-прокладки компанія та її партнер, який надає ремонтно-будівельні послуги, приховали близько 4 мільйонів гривень.

У Нововолинську порушень, напевно, не менше, але питання з АТБ “рішають” традиційно: договорняк, відкат, відчіпне. Хоча поноважень для повноцінної перевірки уже вистачає.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: