Убивці собак у Нововолинську почуваються безкарними

25 2851

Кілька днів тому у великому житловому масиві Нововолинська (5-й, 6-й, 15-й мікрорайони) з пневматичної рушниці розстріляли шприцами кількадесят собак.

У шприцах містилась отрута. Вони застрягали у тілі тварин.

Нещасні пси конали у траві, під кущами, під будинками. Дехто з перехожих зупинявся, нахилявся… плакав.

Наша читачка Жанна Давиденко показала РАДАРУ шприц, який витягла її знайома з трупа собаки.

 

 

Загинули і бездомні, і хазяйські пси.

Чиїсь друзі, улюбленці.

 

Це побачила наша читачка Оля на стежці у 15-му мікрорайоні

 

У ВУКГ (керівник Артем Жигалюк) нас запевнили, що давно вже таким не займаються. Раніше – було, впродовж багатьох років то стріляли дробом, то потім шприцами  – й називали це, прости Господи, евтаназією. Тепер викликають для відлову і стерилізації тварин організацію з Луцька.

До речі, у вівторок ця служба в Нововолинську побувала. Як спрацювала – розповімо окремо.

Отже, не комунальники потруїли вночі кілька десятків собак. А хто?

Догхантера, який так само вночі вбив десятки псів у селищі Благодатному минулої осені, поліція не знайшла… бо й не шукала. Здавалося б, скільки того селища, всі на видноті, але і селищна влада нічого не відає.

Безкарність надихає догхантерів на нові злочини. Що природа помститься їм і їхнім дітям, вони не вірять, а даремно. Із часом переконаються. Та й Бог палицею не б’є – в нього інші методи впливу…

Сьогодні у Києві взяли під варту серійного собачого вбивцю, який знищив понад дві  тисячі собачих душ. Сяде років на п’ять. Нововолинські мерзотники розгулюють на волі.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

25
Коментуймо!

3000
10 Коментарі теми
15 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
editor

Читачка надіслала фото. Ми додали.
Татусі-мерзотники! Це бачать там, на стежках, при дорозі ваші діти.

шанувальник

скоти.більше слів немає

Мешканець

Мене лякає, що оця худоба, котра вбиває тварин, має таку зброю як яд. А якщо поцілить у людину? Дитину… і ніхто нічого не знайде.

Фея

Бачила я колись шприц з тією отрутою. Найстрашніше те, що бачили той шприц і дві дівчинки – якийсь пес зміг вибити, напевно, той

Фея

шприц вибив лапою якийсь собака. Я казала дітям, щоб не чіпали, але ж охорону біля отрути поставити не могла.

Фея

Та хто там дизлайки ті ставить – лежав шприц, а у ньому була отрута рожевого кольору.

АНАТОЛЬ Бідзюра

Відповідь проста – якщо отрута потрапить у дитину – вона помре. І дорослий теж.

анти чобіт

а як знати що жигалюк не збрехав?десь той яд і шприці треба брати

Гість

А ВИ прийдіть і запитайте в Жигалюка

Ліна

Говорять, що це луцькі відстрілюють собак по містах, щоб сліду не знайти

editor

Не треба валити ні на луцьких, ні на київських, ні на марсіанських. Мені вже розповіли про одного татка з цього масиву, який регулярно виходить на криваву розправу.
А на луцьких спирають саме ті, що хочуть замести сліди.

Viktoria

А що робити з собаками, як вони нападають на дітей?????

editor

Нападають (у 90% випадків, це кажуть самі лікарі) хазяйські пси. Чи колишні хазяйські. Що робити з недолугими власниками? І з тими, хто вигнав чи викинув комусь під паркан свого пса? У Європі давно знайшли вихід: штраф 50 тисяч євро за пса, викинутого на вулицю. За цим пильнують сусіди кожного власника. Ну, і всі пси там прочіповані або мають нашийник із чіпом. Якщо хазяйський пес без такого нашийника – штраф 3,5 тис. євро. Запевняю: на собачих весіллях у Нововолинську гарцюють здебільшого хазяйські пси. Бо “добрі”, але дуже безвідповідальні господарі випускають свого улюбленця “погуляти”. Їхні пси таким чином різко збільшують кількість бездомних… Читати далі »

Людмила Зіменко

Нещодавно мене покусав саме хазяйський пес ((((це вперше в моєму житті!
А все так як тут написано – безвідповідальні господарі у того пса.

editor

Заяву у поліцію.

Людмила Зіменко

У поліцію телефонувала, в поліклініку на санпропускник їздила до міста. У представниками санстанції розмовляла по телефону і скрізь наголошувала, що пес агресивний, породистий а господарі безвідповідальні. Просила вжити заходів, щоб убезпечити інших людей від того пса, тобто того пса якось закрити, чи, хоча би, надягати йому намордник. Я собак насправді люблю і дуже, але господарі досить часто поводяться безвідповідально, ще і буває дурнів із когось роблять. Я категорично проти відстрілу бродячих собак. У тих дворняжок дуже добрі очі, зазвичай, і вони дуже дружелюбні. У проблемах із бродячими тваринами винні насамперед безвідповідальні люди і саме люди повинні відповідати за свої вчинки… Читати далі »

Олег

Собак треба не стерилізувати і випускати, а поміщати в притулок. Десь неділю назад в центрі міста біля Шевченка бачив картину Йшли 2 дівчини і вели на повідку маленьку собачку а неподалік бігла зграя бездомних собак (десь5-6) всі з чіпами. Собаки як накинулися на ту собачку, одна велика схопила її за горло , підняла і почала рвати. Дівчата в шоці, люди кричать, діти плачуть. Якось відігнали. Вони коли 1-2 нешкідливі, але собаки завжди збираються у зграї і неважливо чи стерилізовані чи ні.

editor

Звісно, потрібен і комунальний притулок. Поряд із програмою стерилізації.

анюта

Я знаю сто відсотків .що це робота зеленого господарства тому.що коли був скандал на мікрорайоні біля гаражів.там були працівники цього господарства. Такі фокуси не вперше по місту.також я впевнена.що їм допомагають міські папіки….

Катерина

Двояка ситуація…. Мене ніхто ніколи не кусав і собак я люблю більше як людей та як вони в весілля збираються і можуть погризти дітей, то отаких татусів якби можна зрозуміти…. Всіх якби хотів виловити – не виловиш…. А щодо того, що в тих свадьбах гуляють в більшості хазяйські втікачі – це правда, скільки раз в таких зграях бачила собак в нашийнику чи з потертою шиєю як від нашийника. І собаку шкода, бо вона заручник своїх інстинктів і отаких доведених до відчаю людей також…. Хто зна що б я робила, якби не дай Боже мою дитину по дорозі зі школи подерла… Читати далі »

editor

Ну, якось же за 7-10 кілометрів звідси (якщо навпрошки) – у Польщі – вирішують цю проблему без звірства. Вже не кажемо про Німеччину й далі. Стерилізація та вакцинація бездомних тварин, притулки, безкоштовна стерилізація навіть для хазяйських котів і собак, фінансова підтримка тих, хто бере нічийну тварину з притулку.
І папік із отрутою там одразу сяде надовго. Дітки виростуть і одружаться, поки він вийде.
І все це – так само як в Україні – регулюється законом. Тільки ж там його дотримуються, а тут – плюють.

Людмила Зіменко

А заради безпеки і спокою громадян наші міські чиновники за всіма законами цивілізованого світу таки повинні були би створити притулки для бездомних тварин і я не вірю, що у них на це немає грошей. Як це робиться і організовується – можна дізнатись при бажанні – інформація не секретна, це не державна таємниця тієї самої Польщі, США, або якоїсь іншої країни. Так чиновників такі справи не цікавлять аж ніяк.

анюта

Я не проти стерелізації собак . але не вбивати їх.Ці живі істоти розумніші бувають за людей .це все бачать діти .Невже та людина .що піднімає руку застрілити собаку заради грошей спить спокійно.

editor

чи заради грошей, чи заради ще чогось – але сплять спокійно і навіть строчать сюди коменти. Ще й обурюються, що їх не друкують.
Вони не знають/не вірять, що небесна канцелярія вже виписала їм покарання. Непряме. Можливо, помститься через дітей, близьких людей. Так дохідливіше. Знаю чимало таких історій про мерзотників.

анюта

Авжеж звичайно.в нас закони тільки для бідних людей і то не на їхню користь.Але з кожним днем все важче і важче щось довести . щоб себе захистити .