Убивці собак у Нововолинську почуваються безкарними

25 2910

Кілька днів тому у великому житловому масиві Нововолинська (5-й, 6-й, 15-й мікрорайони) з пневматичної рушниці розстріляли шприцами кількадесят собак.

У шприцах містилась отрута. Вони застрягали у тілі тварин.

Нещасні пси конали у траві, під кущами, під будинками. Дехто з перехожих зупинявся, нахилявся… плакав.

Наша читачка Жанна Давиденко показала РАДАРУ шприц, який витягла її знайома з трупа собаки.

 

 

Загинули і бездомні, і хазяйські пси.

Чиїсь друзі, улюбленці.

 

Це побачила наша читачка Оля на стежці у 15-му мікрорайоні

 

У ВУКГ (керівник Артем Жигалюк) нас запевнили, що давно вже таким не займаються. Раніше – було, впродовж багатьох років то стріляли дробом, то потім шприцами  – й називали це, прости Господи, евтаназією. Тепер викликають для відлову і стерилізації тварин організацію з Луцька.

До речі, у вівторок ця служба в Нововолинську побувала. Як спрацювала – розповімо окремо.

Отже, не комунальники потруїли вночі кілька десятків собак. А хто?

Догхантера, який так само вночі вбив десятки псів у селищі Благодатному минулої осені, поліція не знайшла… бо й не шукала. Здавалося б, скільки того селища, всі на видноті, але і селищна влада нічого не відає.

Безкарність надихає догхантерів на нові злочини. Що природа помститься їм і їхнім дітям, вони не вірять, а даремно. Із часом переконаються. Та й Бог палицею не б’є – в нього інші методи впливу…

Сьогодні у Києві взяли під варту серійного собачого вбивцю, який знищив понад дві  тисячі собачих душ. Сяде років на п’ять. Нововолинські мерзотники розгулюють на волі.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
25 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Читачка надіслала фото. Ми додали.
Татусі-мерзотники! Це бачать там, на стежках, при дорозі ваші діти.

шанувальник
4 років тому

скоти.більше слів немає

Мешканець
4 років тому

Мене лякає, що оця худоба, котра вбиває тварин, має таку зброю як яд. А якщо поцілить у людину? Дитину… і ніхто нічого не знайде.

Фея
4 років тому
Відповісти  Мешканець

Бачила я колись шприц з тією отрутою. Найстрашніше те, що бачили той шприц і дві дівчинки – якийсь пес зміг вибити, напевно, той

Фея
4 років тому
Відповісти  Мешканець

шприц вибив лапою якийсь собака. Я казала дітям, щоб не чіпали, але ж охорону біля отрути поставити не могла.

Фея
4 років тому
Відповісти  Фея

Та хто там дизлайки ті ставить – лежав шприц, а у ньому була отрута рожевого кольору.

АНАТОЛЬ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Мешканець

Відповідь проста – якщо отрута потрапить у дитину – вона помре. І дорослий теж.

анти чобіт
4 років тому

а як знати що жигалюк не збрехав?десь той яд і шприці треба брати

Гість
4 років тому
Відповісти  анти чобіт

А ВИ прийдіть і запитайте в Жигалюка

Ліна
4 років тому

Говорять, що це луцькі відстрілюють собак по містах, щоб сліду не знайти

editor
4 років тому
Відповісти  Ліна

Не треба валити ні на луцьких, ні на київських, ні на марсіанських. Мені вже розповіли про одного татка з цього масиву, який регулярно виходить на криваву розправу.
А на луцьких спирають саме ті, що хочуть замести сліди.

Viktoria
4 років тому

А що робити з собаками, як вони нападають на дітей?????

editor
4 років тому
Відповісти  Viktoria

Нападають (у 90% випадків, це кажуть самі лікарі) хазяйські пси. Чи колишні хазяйські. Що робити з недолугими власниками? І з тими, хто вигнав чи викинув комусь під паркан свого пса?
У Європі давно знайшли вихід: штраф 50 тисяч євро за пса, викинутого на вулицю. За цим пильнують сусіди кожного власника. Ну, і всі пси там прочіповані або мають нашийник із чіпом. Якщо хазяйський пес без такого нашийника – штраф 3,5 тис. євро.
Запевняю: на собачих весіллях у Нововолинську гарцюють здебільшого хазяйські пси. Бо “добрі”, але дуже безвідповідальні господарі випускають свого улюбленця “погуляти”. Їхні пси таким чином різко збільшують кількість бездомних тварин у Нововолинську. Адже після тих весіль народжуються цуценята.
То що робимо з безвідповідальними власниками? Відстрілюємо, ні?

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

Нещодавно мене покусав саме хазяйський пес ((((це вперше в моєму житті!
А все так як тут написано – безвідповідальні господарі у того пса.

editor
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Заяву у поліцію.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

У поліцію телефонувала, в поліклініку на санпропускник їздила до міста. У представниками санстанції розмовляла по телефону і скрізь наголошувала, що пес агресивний, породистий а господарі безвідповідальні. Просила вжити заходів, щоб убезпечити інших людей від того пса, тобто того пса якось закрити, чи, хоча би, надягати йому намордник.
Я собак насправді люблю і дуже, але господарі досить часто поводяться безвідповідально, ще і буває дурнів із когось роблять.
Я категорично проти відстрілу бродячих собак. У тих дворняжок дуже добрі очі, зазвичай, і вони дуже дружелюбні. У проблемах із бродячими тваринами винні насамперед безвідповідальні люди і саме люди повинні відповідати за свої вчинки – тваринки ні в чому не винні.

Олег
4 років тому
Відповісти  editor

Собак треба не стерилізувати і випускати, а поміщати в притулок. Десь неділю назад в центрі міста біля Шевченка бачив картину Йшли 2 дівчини і вели на повідку маленьку собачку а неподалік бігла зграя бездомних собак (десь5-6) всі з чіпами. Собаки як накинулися на ту собачку, одна велика схопила її за горло , підняла і почала рвати. Дівчата в шоці, люди кричать, діти плачуть. Якось відігнали. Вони коли 1-2 нешкідливі, але собаки завжди збираються у зграї і неважливо чи стерилізовані чи ні.

editor
4 років тому
Відповісти  Олег

Звісно, потрібен і комунальний притулок. Поряд із програмою стерилізації.

анюта
4 років тому

Я знаю сто відсотків .що це робота зеленого господарства тому.що коли був скандал на мікрорайоні біля гаражів.там були працівники цього господарства. Такі фокуси не вперше по місту.також я впевнена.що їм допомагають міські папіки….

Катерина
4 років тому

Двояка ситуація…. Мене ніхто ніколи не кусав і собак я люблю більше як людей та як вони в весілля збираються і можуть погризти дітей, то отаких татусів якби можна зрозуміти….
Всіх якби хотів виловити – не виловиш…. А щодо того, що в тих свадьбах гуляють в більшості хазяйські втікачі – це правда, скільки раз в таких зграях бачила собак в нашийнику чи з потертою шиєю як від нашийника. І собаку шкода, бо вона заручник своїх інстинктів і отаких доведених до відчаю людей також…. Хто зна що б я робила, якби не дай Боже мою дитину по дорозі зі школи подерла б собака чи зграя… Страшно подумати(((

editor
4 років тому
Відповісти  Катерина

Ну, якось же за 7-10 кілометрів звідси (якщо навпрошки) – у Польщі – вирішують цю проблему без звірства. Вже не кажемо про Німеччину й далі. Стерилізація та вакцинація бездомних тварин, притулки, безкоштовна стерилізація навіть для хазяйських котів і собак, фінансова підтримка тих, хто бере нічийну тварину з притулку.
І папік із отрутою там одразу сяде надовго. Дітки виростуть і одружаться, поки він вийде.
І все це – так само як в Україні – регулюється законом. Тільки ж там його дотримуються, а тут – плюють.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

А заради безпеки і спокою громадян наші міські чиновники за всіма законами цивілізованого світу таки повинні були би створити притулки для бездомних тварин і я не вірю, що у них на це немає грошей. Як це робиться і організовується – можна дізнатись при бажанні – інформація не секретна, це не державна таємниця тієї самої Польщі, США, або якоїсь іншої країни. Так чиновників такі справи не цікавлять аж ніяк.

анюта
4 років тому

Я не проти стерелізації собак . але не вбивати їх.Ці живі істоти розумніші бувають за людей .це все бачать діти .Невже та людина .що піднімає руку застрілити собаку заради грошей спить спокійно.

editor
4 років тому
Відповісти  анюта

чи заради грошей, чи заради ще чогось – але сплять спокійно і навіть строчать сюди коменти. Ще й обурюються, що їх не друкують.
Вони не знають/не вірять, що небесна канцелярія вже виписала їм покарання. Непряме. Можливо, помститься через дітей, близьких людей. Так дохідливіше. Знаю чимало таких історій про мерзотників.

анюта
4 років тому

Авжеж звичайно.в нас закони тільки для бідних людей і то не на їхню користь.Але з кожним днем все важче і важче щось довести . щоб себе захистити .