Нарешті смітники обгородили! Не минуло й 6 років…

6 1241

Дрібниці, з яких складається наше життя, іноді страшенно допікають, а іноді тішать око. Не все так погано у нашому дурдомі…

Про маленьку, але дуже позитивну подію в 6-му мікрорайоні Нововолинська розповів РАДАРУ голова асоціації ОСББ “Містечко” Руслан Влодарчик:

– Ми домоглися! Маю гарну новину: нововолинська влада під тиском людей і погрозами перекрити дорогу обгородила нарешті смітники у 6-му мікрорайоні. Ще й пофарбувала контейнери!

Порівняйте, як було…

 

І як стало!

 

Про смітникову епопею РАДАР писав тут: Або влада загородить смітники, або люди загородять дорогу!

http://radar.in.ua/abo-vlada-zagorodyt-smitnyky-abo-lyudy-zagorodyat-dorogu/

 

Огорожа вже захищає від вітру, смітники блищать, люди задоволені, – веде далі Руслан Влодарчик. – Але одне запитання: навіщо нам така недолуга влада, до якої треба аж 6 років писати, просити, знову писати, знову просити, а тоді вимагати та погрожувати кардинальними діями? Чому вони поводяться як царі, божки, боси?

Вони – слуги народу, живуть/жирують із наших податків, і при цьому ми мусимо роками до них звертатись по різних проблемах. Мало того, що не допомагають, то вони ще й протидіють активним нововолинцям!

Моя думка: не можеш, не хочеш, не справляєшся – звільни крісло, піди з посади, дай дорогу молодим та ініціативним…

 

РАДАР підтримує громадянську позицію Руслана Влодарчика.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
6 років тому

Підтримую Руслана Влодарчика у плані зміни місцевої комуністичної влади у Нововолинську. Цілком і повністю. Якого х*** вибачте, милого, сидіти і на щось надіятися? Ну, на те скажімо, що нововолинський люд не прийде і не викине із 2-го поверху засмороділі від довгого сидіння д***пи місцевих керівників на чолі із “заслуженим господарником” В. Сапожніковим. Довго казка говориться та швидко праведна розправа діється. Особливо у Нововолинську. Чого ще феодальним керівникам не вистачає: грошей, привласненого громадського майна чи землі, комунальної нерухомості, влади над бюджетними працівниками – які за першим порухом владного перста, на напівзігнутих, псами кидаються захищати “папіка”?.. Ситуація критична. Довго так продовжуватися не може і не буде.

editor
6 років тому

Андрій Кандиба з Володимира-Волинського коментує в соцмережах:
Подивився сьогодні мікрорайон і скажу чесно: там, де працює ОСББ, воно і видно. Дуже прикро за людей, які роками живуть у багатоповерхівках, ростять дітей і чекають манни небесної, щоб їм робили все. Не буду піарити ОСББ “Містечко”, але воно направду працює!

Гість
6 років тому

Підкажіть будьте ласкаві, що взагалі для міста або для свого ОСББ коли небуть зробив Влодарчик чи той самий Анатоль. Хоча прибирання чи то благоустрій прибудинкової території належить виключно до компетенції керівництва та мешканців того чи іншого ОСББ.

editor
6 років тому
Відповісти  Гість

а ви що зробили для міста хоч коли-небудь? підкажіть, будьте ласкаві. Тоді подискутуємо.

Гість
6 років тому

Що модераторе треба порадитись з Камишніковою чи з Влодарчиком ? В тому і є вся ваша правда що всі ви не на копійку не відрізняєтесь від нашої гнилої та цинічної влади.

editor
6 років тому
Відповісти  Гість

вся правда в тім, що модер зайнятий. Модер на сайті не живе. 🙂