Мінер-підривник, який поставив на вуха всю 9-поверхівку, де розташований “Вопак”, підняв на ноги вибухотехніків із Луцька, нововолинських правоохоронців і надзвичайників, виявився простим і щирим пенсіонером із вулиці Сонячної…

Він учора близько 13-ї години зателефонував на 102 і сказав:

– Я такий-то, мешкаю в Нововолинську там-то, замінував “Вопак” у центрі міста і тепер чекаю на вас біля багатоповерхівки на Сонячній.

За новими правилами поліції, дзвінок на 102 приймає черговий аж у Луцьку. Він довго й нудно допитувався, що до чого. Наш підривник терпляче відповідав і навіть пояснив, де саме його треба шукати.

Коли черговий поклав слухавку і доповів начальству про нововолинського терориста, на виклик рвонули дві групи.

Одна – евакуйовувати мешканців, покупців і продавців, блокувати й обстежувати приміщення…

 

 

Друга помчала ловити терориста.

Це виявився не злісний сепар і не доведений до нервового зриву учасник АТО, а поважний пенсіонер. Він мирно й законослухняно чекав на осонні.

У перші ж 20 хвилин після дзвінка на 102 “підривника” затримали й доправили у відділок.

Там виявилося, що 57-річний чоловік був учасником ліквідації Чорнобильської аварії. Уже років десять на пенсії. Його ніколи не притягували не те що до кримінальної, а й навіть до адміністративної відповідальності. Цілком позитивний персонаж. І на обліку у психіатра не перебував. Просто здоровий глузд йому перемкнула сімейна сварка…

Учора до обіду якраз була сильна магнітна буря.

 

 

Наразі чоловіку повідомили про підозру у вчиннні кримінального злочину й відпустили додому.

Уже за тиждень-два матеріали кримінального провадження щодо “мінера” скерують у суд. І дружина носитиме йому передачі або у тюрму… або у лікарняну палату, бо підлікуватися “терористу” явно не завадить.

Панове Гунчик, Палиця і начальник управління охорони здоров’я Ващенюк! Ви все ще хочете закрити відділення психоневрології в Нововолинську?..

 

РАДАР дякує начальнику Нововолинського відділу поліції Василеві Лесю за вчасно надану інформацію 🙂 і за оперативні та чіткі дії нововолинських правоохоронців учора на “розмінуванні”.

 

Фото вгорі – А.Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими: