Посварився з дружиною – і “замінував” супермаркет

10 3043

Мінер-підривник, який поставив на вуха всю 9-поверхівку, де розташований “Вопак”, підняв на ноги вибухотехніків із Луцька, нововолинських правоохоронців і надзвичайників, виявився простим і щирим пенсіонером із вулиці Сонячної…

Він учора близько 13-ї години зателефонував на 102 і сказав:

– Я такий-то, мешкаю в Нововолинську там-то, замінував “Вопак” у центрі міста і тепер чекаю на вас біля багатоповерхівки на Сонячній.

За новими правилами поліції, дзвінок на 102 приймає черговий аж у Луцьку. Він довго й нудно допитувався, що до чого. Наш підривник терпляче відповідав і навіть пояснив, де саме його треба шукати.

Коли черговий поклав слухавку і доповів начальству про нововолинського терориста, на виклик рвонули дві групи.

Одна – евакуйовувати мешканців, покупців і продавців, блокувати й обстежувати приміщення…

 

 

Друга помчала ловити терориста.

Це виявився не злісний сепар і не доведений до нервового зриву учасник АТО, а поважний пенсіонер. Він мирно й законослухняно чекав на осонні.

У перші ж 20 хвилин після дзвінка на 102 “підривника” затримали й доправили у відділок.

Там виявилося, що 57-річний чоловік був учасником ліквідації Чорнобильської аварії. Уже років десять на пенсії. Його ніколи не притягували не те що до кримінальної, а й навіть до адміністративної відповідальності. Цілком позитивний персонаж. І на обліку у психіатра не перебував. Просто здоровий глузд йому перемкнула сімейна сварка…

Учора до обіду якраз була сильна магнітна буря.

 

 

Наразі чоловіку повідомили про підозру у вчиннні кримінального злочину й відпустили додому.

Уже за тиждень-два матеріали кримінального провадження щодо “мінера” скерують у суд. І дружина носитиме йому передачі або у тюрму… або у лікарняну палату, бо підлікуватися “терористу” явно не завадить.

Панове Гунчик, Палиця і начальник управління охорони здоров’я Ващенюк! Ви все ще хочете закрити відділення психоневрології в Нововолинську?..

 

РАДАР дякує начальнику Нововолинського відділу поліції Василеві Лесю за вчасно надану інформацію 🙂 і за оперативні та чіткі дії нововолинських правоохоронців учора на “розмінуванні”.

 

Фото вгорі – А.Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
6 років тому

про що ви хочете прочитати ввечері, громадяни? місцева політика, місцевий кримінал, місцевий сервіс, місцевий позитивчик? чи вам щось глобальне? приймаємо заявки 🙂

Віка
6 років тому
Відповісти  editor

Наталя Семенівна, замовляю усім лише позитив і хороші новини. Нам усім це так неохідно.

Аміна
6 років тому
Відповісти  editor

Про неправомірні дії органів місцевої влади щодо так званих рейдів та обстежень суб’єктів підприємницької діяльності…Адже ,як мінімум,до кінця поточного року будь-які міроприємства,що пов’язані з відволіканням від господарської діяльності щодо перевірок заборонено…А міський ринок сьогодні перевіряли…Які суб’єкти господарювання на черзі?…Виникає питання чому ж не перевіряють відповідні органи “смердючі” підприємства міста.Ось такі перевірки якраз були б на благо міста!

editor
6 років тому
Відповісти  Аміна

а хто саме перевіряв? відділ торгівлі? Пані Сибіра?

Аміна
6 років тому
Відповісти  editor

У міськвиконкомі пару років тому створили комісію по детінізації зарплати та легалізації робочої сили-справа ніби і хороша…просто до кінця року заборонено проводити будь-які перевірки-і так в людей нерви нікудишні…Але,враховуючи хаос у кожній сфері життя нашої держави,такі ось “вилазки” державні структури називають то рейдами,то обстеженнями.До складу комісії залучаються працівники різних організацій контролюючих-і центр зайнятості,і податкова,і інспекція з праці,а керує цією комісією відповідний заступник мера у міській раді.Звісно,дочекатись,що держава дасть спокій дрібним підприємцям та влаштує їм податкові канікули на 5 років,нам навряд чи вдасться,але і порушувати закон теж не хочемо дозволяти.

editor
6 років тому
Відповісти  Аміна

Були сьогодні з Андрієм Рязановим у відділі торгівлі і в управлінні праці, дізнались багато цікавого, буде окремий сюжет по тих перевірках.

Рязанов
6 років тому
Відповісти  editor

Одна пані-чиновник чкурнула у приймальню і звідти, висунувши лише голову, дивилась, чи ми не пішли… Цирк без дроту.

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Аміна

У Нововолинській міськраді створено багато комісій. Проте, чи хоча б одна працює? А якщо й працює, то на кого? Є навіть, по боротьбі із корупцією. :))) Під егідою першого заступника-секретаря ради-заступника голови виконкому А. Сторонського та Я. Котилка. Та й корупціонерів вони викрили за весь час роботи хмару-хмарищенську! Дасте звіт антикори, незабаром.

Надія
6 років тому
Відповісти  editor

Позитивчик

Ягня
6 років тому
Відповісти  editor

Давненько вже криміналу не було)