Назар їздив у Словенію з флешкартою вбитої дівчини?.. Оновлено

9 4691

Подаємо найважливіші моменти засідання в Апеляційному суді Волинської області.

Там 30 серпня розглядали скаргу підозрюваного у вбивстві дівчини й відмовили йому у зміні запобіжного заходу.

Початок тут:  http://radar.in.ua/nepovnolitnogo-nazara-zalyshyly-pid-vartoyu/

Адвокат Віктор Шостак:

 • Назара не можна тримати під вартою, бо він має проблеми з легенями й алергічні захворювання.
 • Юридично невідомо, чи існує подія злочину, бо нема належного висновку судмедекспертизи.
 • Свідок не впізнала Назара як одного з двох хлопців, що йшли тієї ночі з Катериною в напрямку терикону.
 • Уже під час слідства Назар їздив у Словенію і повернувся додому. Перед самим оголошенням про підозру був у Польщі, але знову повернувся.
 • Надав слідству всі свої паролі до техніки, активно сприяє розкриттю злочину.

 

 

Назар С.:

 • Я клянусь, я її не вбивав і жодного відношення до цього не маю.
 • Я нікуди тікати не буду. За період слідчих дій я був і в Польщі, і в Словенії, якби я хотів втекти, я б утік.
 • Із Катериною Литкіною бачився ще в 2014–2015 роках. Далі з нею не спілкувався.

Мати Назара:

 • Ми нікуди не подінемось від суду.

Адвокат потерпілої Вікторії Литкіної Олександр Волощук:

 • На цей час відоме лише те місце, де знайшли труп. Про місце скоєння злочину поки достовірно не знають. Утім, тіло не могло потрапити на терикон шахти за допомогою однієї людини. Там густі зарості, треба докласти чималих зусиль, аби підняти туди людину.
 • Назар та його двоюрідний брат (колишній хлопець Катерини) завжди приходили додому дуже пізно. Вони гуляли до другої–третьої години ночі, тому я не думаю, що дід, баба чи мама зможуть втримати його вдома.

Вікторія Литкіна:

 • Назар мав неприязні стосунки з моєю дочкою після того як розповсюдив у школі її приватні фото.
 • Після того, як вона вийшла з дому, чітко сказавши, до кого, а потім була знищена їхня переписка, я не вірю, що вона могла просто впасти.

 

 

Прокурор Олександр Данилюк:

 • Немає гарантії, що підозрюваний не втече за кордон.
 • Уже після злочину з флеш-карти, яка належала потерпілій і яку потім знайшли в Назара, було знищено листування з Катериною в соціальній мережі. Підозрюваний не може пояснити, звідки в його смартфоні взялася карта пам’яті з телефону Катерини.
 • Назар С. може тиснути на свідків, тому становить суспільну небезпеку.

 

За інтернет-виданнями vip.volyn.ua, Волинські новини, Волиньпост

Обидва фотоvip.volyn.ua

 

РАДАР вдячний усім луцьким репортерам, які відгукнулись на наше повідомлення про суд і прийшли на розгляд справи.

Додаємо відео НТН.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
 • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Справедлива
6 років тому

Чому б не перевірити таку версію, що Назар їздив до Словенії під натиском справжнього вбивці, теоретично Максима, останій передав йому флешку….?!!! Тим більш у НАЗАРА БУВ ВЖЕ ОБЩУК, ПРИ ЯКОМУ НІЧОГО НЕ ЗНАЙШЛИ!!!! “””

Віка
6 років тому
Відповісти  Справедлива

Думаю, що це було продумане заздалегідь , двома виродками, убивство. Якби це було спонтанно, то від переляку, вони б втекли, а не цинічно та холоднокровно виймали картку з телефону, щоб потім видаляти у соцмережі особисту переписку саме з Назаром чи Максимом. Зараз вже йде “ігра словами” адвоката Шостака, спочатку він тягне час і нудить, що є косяки у висновках, документах, версіях, підозрі, Шостак знає, що рано чи пізно таки доведуть, що убивство скоєно цими двома нелюдами, і скоріше за все ціль в Шостака одна- щоб створити версію, що убивство було неумисним і НЕ групою осіб, бо там довічне.

editor
6 років тому
Відповісти  Справедлива

а хіба смартфон вилучили не під час обшуку? Вилучили, зробили експертизу…

вася
6 років тому
Відповісти  Справедлива

флешку з телефоном вилучили під час обшуку

нововолинець
6 років тому

за здоров’ям свого сина треба було раніше дивитись, коли він до 1ї чи 3ї год ночі гуляв!!! зараз це мені нагадує Луценка в тюрмі чи Юльку, які вийшовши на свободу здорові як коні!так само і по цьому методу працює Шостак.
за одну тільки знайдену сім-карту пора садити у тюрму.
уявити собі не можу- у нього знайшли сімку, з якою як доказ проти нього він їздив до брата за кордон(явно обсудити, що робити далі) і він пояснити не може звідки вона у нього … та тут все і так ясно!
можливо Назар не вбивав, але точно що був присутній при цьому. посадять у тюрму Назара -якщо не винен здасть свого братика…обідно стане, що він має висидіти термін сам за 2-х!

Віка
6 років тому
Відповісти  нововолинець

На мою думку, їздив у Словенію, щоб там з комп’ютера зтерти усю переписку в ВК, а тут комп’ютер у нього чистий, інформації нема. Їжаку зрозуміло. Вбивав, скоріше за все той, що у Словенії, бо чому ж тоді викликав її у темну ніч з дому, якщо вдень міг прийти до неї додому і попросити все, що там йому потрібно було. Якщо він був колишнім хлопцем, то чому біля порогу її будинка не забрав весь свій мотлох і не забрався геть? Тим більше, що бабусі дівчинка сказала, що йде до нього на 5 хвилин. Бо у цих ***** була інша мета, а мотлох лише привід виманити дівчину у темну ніч, на розправу з нею. Тому цей тут залишився і кричить, що не вбивав…бо сам міг не прикладати рук, а був присутній при вбивстві, а потім був посібником у знищенні переписки, я так вважаю. Адвокат буде слинити, затягуючи процес, щоб звести нанівець версію групового вбиства за попередньою змовою. Для адвокатів гроші не пахнуть, навіть якщо руки тих, хто платить за послуги у крові невинної гарної дівчини….

Наталія
6 років тому

Усі переписки певний час зберігаються в базі даних соцмережі. Їх видає служба техпідтримки на запит. Думаю, що правоохоронні органи вже відновили переписку. Дуже хочеться, щоб був покараний той хто вбив, а не просто чим швидше закрили справу.

kek
6 років тому
Відповісти  Наталія

шановна, ви їх бачили? вони максимум можуть в однокласники зайти та по скайпі поговорити.

Аміна
6 років тому

Шостак на загал сказав,що свідок не упізнав хлопця,хоча в передачі від 26 вересня “Говорить Україна” жінка-свідок упізнала і обох хлопців і Катю,які тої ночі разом прямували в сторону терикону-Залізобетонний доказ….Чи у нас уже таке правосуддя,що якщо не зловили за руку у сам момент заподіяння шкоди життю та здоров’ю,то складно довести вину??….Хочеться вірити,що ніякий Яша не зможе вигородити свого родича і його брата,проти яких усі докази.