Нотатки про звіт мера. І ще дещо

8 708

Тоді пан Сапожніков відповідав скаржникам і критикам по-кравчуківськи: “Хотіли незалежної України – маєте”…

На звіті нововолинського мера запитання щодо А.Бідзюри та Н.Камишникової були мої. Тому далі мій коментар.

На перше запитання: “Чи буде мер виконувати рішення суду? Інформація про розподіл земельних ділянок і комунального майна має бути публічною” – міський голова В.Сапожніков відповів, що буде виконувати, але потрібне ще одне рішення суду.

Наскільки мені відомо, виконавча служба Волині оштрафувала Нововолинський виконком ( не мера?!) на 5100 грн. за невиконання рішень Львівського апеляційного суду.

На запитання, чи буде мер звертатись до суду з позовом до Н.Камишникової для захисту своєї честі й гідності (мова йшла про статтю «Скандальні кайданки»), він не дав відповіді. Хоча має в цьому досвід.

10 років тому він звертався з позовом до В.Коптюка, Ф.Свідерського, Є.Кліндухова, і вони були оштрафовані. Сума штрафу мені не відома.

Недавно мені привелося розміщати на нововолинських сайтах статтю “Майстер мімікрії” – це моральний портрет мера. Додам іще один штрих.

Із 1994 по 1996 рр. В.Сапожніков був першим заступником у мера-рухівця П.Присяжного. (Чому його «з’їли» – читайте друге видання моєї книжки «Нововолинськ: історія в національно-демократичному та духовному вимірах 1989-2000 рр.»)

 

Зосим Колбун надписує свою книжку для шкільної бібліотеки

 

Тоді перший заступник мера відповідав скаржникам і критикам по-кравчуківськи:

 – Хотіли незалежної України – маєте.

 

Так і казав: “Хотіли незалежної – маєте!”

 

Інтернет-сайтів тоді ще не було. Видавались 2 газети: «Робітничий голос», орган МК КПУ (редактор І.Лісовий), та «Народна рада» (редактор В.Чайковський).

Чому «з’їли» газету «Народна рада» – також читайте у моїй книжці.

Незнання історії не звільняє від відповідальності.

Зосим Колбун, першорухівець, краєзнавець

 

У ТЕМУ:

Брехня Сапожнікова, сморід на “Бузі” і хто кому зрадник

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
4 років тому

Де купити цю книгу?

editor
4 років тому

Опозиціонери Кліндухов, Свідерський і Віктор Коптюк (не плутати з другом мера Анатолієм Коптюком) не були оштрафовані. Я була захисником одного з них, тому знаю точно. Цікава історія, треба написати. 🙂

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  editor

Не оштрафували їх. Не було за що. Виявилось, що судити і садити у тюрму за нанесення державі збитків у “особливо великих” – 1 401 000 (один мільйон чотириста одна тисяча гривень)потрібно було іншу особу, що подавала позови до суду на активістів за моральні страждання та зневажені “честь, гідність і ділову репутацію”. Пронесло тоді… А як на цей раз?

Гість
4 років тому
Відповісти  editor

Де купити цю книгу?

editor
4 років тому
Відповісти  Гість

колись бачила в наших книгарнях. Зараз, я так розумію, виходить чи вже вийшло друком друге видання. От, може, Зосим Потапович пояснить нам тут, де купити.

Гість
4 років тому
Відповісти  editor

Дякую

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  editor

Якщо будеш писати “НС”, я надам офіційні докуменити, постанови суду і позови Віктора Борисовича та його друга З. Ну, так вже вони хотіли по $ 1 000, здерти за акцію “Нововолинськ без Сапожнікова!” Все було мало.

editor
4 років тому

Зосим Колбун сказав, що книжку перевидано благодійним коштом. Кількасот примірників. Усі вони – у підприємців Валерія Курстака й Олександра Ільницького.
Офіси обох – на бульварі Шевченка в Нововолинську, біля/навпроти кінотеатру. Там у них і можна купити.